podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 21:58   #1
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346

podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua


Dziewczyny, zadałam pytanie w wątku Chanel i w wątku sephorowskim i zero odzwu, mam nadzieje,ze tu ktoś odpisze, otóz przejrzałam kwc ale podtrzebuje dodatkowych opinii dot podkładu chanel vitalumiere aqua, jakie macie wrażenia i czy warto go kupic?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 01:12   #2
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Zdecydowanie Vitalumiere aqua... Jest lżejszy od klasycznego Vitalumiere, twarz wygląda bardzo naturalnie, nie widać go na twarzy a przy tym dobrze kryje.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:21   #3
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

A czy klasyczny vitalumiere jest "ciężki"? Spytam jeszcze o konsystencje, jest płynna, czy raczej gęsta?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 17:08   #4
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Według mnie jest gęsty, ciężki i widać go na twarzy. Najlepiej będzie jak sama przetestujesz. Na allegro dostępne są próbki vitalumiere aqua, można też zawsze poprosić w perfumerii o zrobienie odlewki.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:14   #5
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
A czy klasyczny vitalumiere jest "ciężki"? Spytam jeszcze o konsystencje, jest płynna, czy raczej gęsta?
Używałam Vitalumiere przez dwa lata ( dopóki nie zakochałam się w guerlain Lingerie) , a Aqua Vitalumiere tylko testowałam w jednym makijażu. V. jest podkładem o konsystencji płynno-kremowej , bardzo treściwy ale jednocześnie pięknie nakładającym się na skórę. Bardzo wydajny , średniokryjący , rozświetlający z efektem b. naturalnym. Ciężkawo leży na skórze mieszanej , ale bez żadnego efektu warzenia. Wydaje mi się , że idealny do skóry suchej a dla mieszanej lub tłustej tylko na jesień-zimę. Opakowanie z dozownikiem , zapach nienarzucający się. Natomiast A.V. wydaje się lżejszy , bardziej wodnisty i mniej rozwietlający. Krycie podobne do V. jednak bardziej komfortowo się nosi na skórze. Wydaje się , że latem się sprawdzi , ale nie mam takiego doświadczenia. Oba podkłady wymagały poprawek po ok. 5-ciu godz. Dodam ,że mam skórę mieszaną. acha, i A.V. wymaga wstrząśnięcia przed każdym użyciem. Mam nadzieję , że trochę pomogłam. Pozdrawiam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:21   #6
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Używałam Vitalumiere przez dwa lata ( dopóki nie zakochałam się w guerlain Lingerie) , a Aqua Vitalumiere tylko testowałam w jednym makijażu. V. jest podkładem o konsystencji płynno-kremowej , bardzo treściwy ale jednocześnie pięknie nakładającym się na skórę. Bardzo wydajny , średniokryjący , rozświetlający z efektem b. naturalnym. Ciężkawo leży na skórze mieszanej , ale bez żadnego efektu warzenia. Wydaje mi się , że idealny do skóry suchej a dla mieszanej lub tłustej tylko na jesień-zimę. Opakowanie z dozownikiem , zapach nienarzucający się. Natomiast A.V. wydaje się lżejszy , bardziej wodnisty i mniej rozwietlający. Krycie podobne do V. jednak bardziej komfortowo się nosi na skórze. Wydaje się , że latem się sprawdzi , ale nie mam takiego doświadczenia. Oba podkłady wymagały poprawek po ok. 5-ciu godz. Dodam ,że mam skórę mieszaną. acha, i A.V. wymaga wstrząśnięcia przed każdym użyciem. Mam nadzieję , że trochę pomogłam. Pozdrawiam.
Przeogromnie dziekuje, za wyczerpującą odpowiedź, mam cerę mieszaną, podkład stosuje niby codziennie i w śladowych ilościach, więc na lato musiałabym sprawić sobie coś innego, po opisac i recenzjach, stwierdzam ze moze lepszy będzie pro lumiere... macie z nim jakies doswiadczenie?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 14:32   #7
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Mnie po 2-óch godz. robiła się na twarzy żarówka Proponuję iśc po próbki i przetestowac - wtedy sama ocenisz na swojej skórze.Pozdrawiam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 19:45   #8
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: podkład Chanel vitalumiere lub vitalumiere aqua

Moglby ktos wkleic sklad Chanel Vitalumiere Aqua? Z gory dzieki
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.