która? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 15:36   #1
cytrynka6693
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 89
GG do cytrynka6693

która?


rozpoczęłam myślenie nad strojem na wesele w domu posiadam jedną sukienkę, którą kupiłam na inną okoliczność (nie wyrzucę jej po jednej zabawie, przecież może się jeszcze przydać), ale jest niezbyt wygodna :/ do kościoła jest ok, ale na zabawę... nie bardzo... chcę czuć się przede wszystkim swobodnie pożyczyłam zatem 2 sukienki od koleżanki (jasną i tą z paskiem niebieska) są wygodne tylko nie wiem czy się zdecydować na nie... i na którą jeśli tak? i czy tą jasną wypada założyć na wesele? z paskiem czy bez jeśli tak?? (przepraszam za zdjęcia, pasek wzięłam pierwszy z brzegu, aby pokazać jak się sukienka prezentuje, oczywiście ramiączek nie będzie widać no i buciki będą też inne, zdjęcia robione tylko tak aby pokazać

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
cytrynka6693 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:19   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: która?

Ta niebieska z paskami jest okropna. Nie mówię tylko o jej wyglądzie, ale przede wszystkim mam na myśli to, co robi z Twoją figurą (ramiona baaardzo szerokie, a biodra wąziutkie). Nie wyglądasz w niej dobrze.

Kremowa też odpada. Wyglądasz w niej klockowato, zupełny brak talii. Pasek niczego nie zmienia.

Natomiast niebieska pod szyję- CUDO. Wyglądasz w niej fantastycznie, proporcjonalnie i kobieco. Super!
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:26   #3
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: która?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ta niebieska z paskami jest okropna. Nie mówię tylko o jej wyglądzie, ale przede wszystkim mam na myśli to, co robi z Twoją figurą (ramiona baaardzo szerokie, a biodra wąziutkie). Nie wyglądasz w niej dobrze.

Kremowa też odpada. Wyglądasz w niej klockowato, zupełny brak talii. Pasek niczego nie zmienia.

Natomiast niebieska pod szyję- CUDO. Wyglądasz w niej fantastycznie, proporcjonalnie i kobieco. Super!

popieram
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:57   #4
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: która?

Zdecydowanie nr 2. Pierwsza jest tragiczna, tandetna. Tylko nie popełnij błędu zakładając do niej silikonowe ramiączka- widzę, że coraz więcej dziewczyn się na nie decyduje a to straszna tandeta .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:50   #5
asiuuunia1988
Zadomowienie
 
Avatar asiuuunia1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 338
Dot.: która?

Moim zdaniem tylko i wyłącznie ta pudrowa. Ale bez paska! Bardzo fajnie na Tobie wygląda, bo jesteś bardzo szczupła i masz piękne nogi.

Pierwsza nie jest wcale taka najgorsza ale całe wesele musiałabyś sprawdzać czy za bardzo nie opadła;p druga może faktycznie pasuje do Twojej sylwetki ale jak dla mnie jest straszna (kwestia gustu).

W tej trzeciej wyglądasz młodo, dziewczęco i świeżo!
__________________

asiuuunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:36   #6
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: która?

Zdecydowanie w numerze 2 wyglądasz najkorzystniej. Zgrabnie, szczupło i proporcjonalnie, masz ładne wcięcie w talii i bardzo kobieco wyglądasz dzięki temu że jest pod szyję Pierwsza mnie nie przekonuje, a w tej ostatniej wyglądasz jak wielka bomba.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 22:55   #7
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: która?

pudrowa - kolor ładny , modny ale za szeroka, za krótka,za wysoko zaczyna się rozkloszowanie.... wygląda jak w ciąży....
niebieska nr 2 - nie podoba mi się w ogóle wygląda niestety jak z targu...

Ja na Twoim miejscu wybrałabym niebieską nr 1!!!
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.