Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 03:06   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami


Dziewczyny jakie kolory cieni do powiek i o jakiej konsystencji najbardziej beda pasowaly gdy ma sie szaro-fioletowe cienie pod oczami ? Ty urody chlodny (wiosna) bo co niektore odcienie jeszcze bardzie wzmagaja przykuwaja uwage do szarawych cieni pod oczami..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:36   #2
Madrid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Witaj,
ekspertką to ja nie jestem, ale wydaje mi się, że po pierwsze typ urody"wiosna", to jest ciepła karnacja, jak kolory wiosny, ciepłe, nasycone.
Co do cieni do powiek, napiszę Ci odwrotnie, jakich kolorów moim zdaniem nie powinnno się używać:, niebieskich, ciemnych brązów, fioletów, czyli tych wszystkich co by podkreślały cienie pod oczami. Chociaż to dużo zależy od odcienia. Sama mam cienie pod oczami, takie zielono- błękitne (widać parę żyłek koło oka) , ale czasami używam błękitów. Najlepsza chyba jest metoda prób i błędów.
Madrid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:12   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie kolory cieni do powiek i o jakiej konsystencji najbardziej beda pasowaly gdy ma sie szaro-fioletowe cienie pod oczami ? Ty urody chlodny (wiosna) bo co niektore odcienie jeszcze bardzie wzmagaja przykuwaja uwage do szarawych cieni pod oczami..
Zamiast kombinować z cieniami zainwestuj w dobry krem i korektor pod oczy, wtedy będziesz mogła używać wszystkich kolorów cieni.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:12   #4
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Zamiast kombinować z cieniami zainwestuj w dobry krem i korektor pod oczy, wtedy będziesz mogła używać wszystkich kolorów cieni.
Dokładnie o tym samym pomyślałam... nie lepiej poszukać korektora, który zakryje cienie. Na rynku jest na prawdę spory wybór i można coś dla siebie znaleźć.

Btw. wiosna to ciepły typ urody. Chłodne to lato i zima :P
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:44   #5
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

przepraszam pomylilo mi sie jestem lato ,tegoroczne zamieszanie z ta wiosna
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:52   #6
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Podstawa to kryjący korektor pod oczy. Ale musisz uważać na jego kolor - nie wybieraj tych z dużą ilością różowego pigmentu, jeśli Twoje cienie mają fioletowy odcień. Jaki masz kolor oczu?
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 05:22   #7
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez joannaabram Pokaż wiadomość
Podstawa to kryjący korektor pod oczy. Ale musisz uważać na jego kolor - nie wybieraj tych z dużą ilością różowego pigmentu, jeśli Twoje cienie mają fioletowy odcień. Jaki masz kolor oczu?
MOje cienie pod oczami sa bardziej jakby szarawe ,kolor oczu zielono-piwne i skora pod oczami jest bardzo cieniutka i jakis bardzo kryjacy korektor pod oczy nie za bardzo sie sprawdza..poniewaz bardziej uwydacznia moje linie wokol oczu..zauwazylam ,ze korektory pod oczy w odcieniu beezowym(jest to przewaznie taki jakby szarawy bez) nie ladnie wygladaja ..nie naadaja mojemu spojrzeniu swiezosci,wrecz odbieraja

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-23 o 05:25
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 17:29   #8
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Najbezpieczniejsze będą kolory neutralne, które nie będą podkreślać sinego obszaru pod oczami. Wszelkiego rodzaju beże,brązy... Jeżeli jesteś chłodnym typem urody i wolisz się jednak w chłodnych kolorach to zadbaj aby były pastelowe, rozmyte nigdy nasycone. Jeżeli chodzi o kolor korektora to żółty odcień zneutralizuje sińce ale zneutralizuje to nie znaczy że sprawi że znikną tylko zszarzeją i będzie łatwiej je zakryć kosmetykiem w kolorze cery. Dlatego ja bym jednak poszła w kierunku wyboru korektora z różowym pigmentem który rozjaśni i w pewnym stopniu odświeży siną skórę.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 21:59   #9
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez Natuśka Pokaż wiadomość
Najbezpieczniejsze będą kolory neutralne, które nie będą podkreślać sinego obszaru pod oczami. Wszelkiego rodzaju beże,brązy... Jeżeli jesteś chłodnym typem urody i wolisz się jednak w chłodnych kolorach to zadbaj aby były pastelowe, rozmyte nigdy nasycone. Jeżeli chodzi o kolor korektora to żółty odcień zneutralizuje sińce ale zneutralizuje to nie znaczy że sprawi że znikną tylko zszarzeją i będzie łatwiej je zakryć kosmetykiem w kolorze cery. Dlatego ja bym jednak poszła w kierunku wyboru korektora z różowym pigmentem który rozjaśni i w pewnym stopniu odświeży siną skórę.
Tak jestem chlodnym typem urody(lato) i wlasnie rowniez myslalam o korektorze pod oczy w odcieniu rozowym ,kiedys uzylam zoltego korektora,ale niezbyt sie u mnie komponuje..te bezowe korektory rowniez nie za bardzo,kiedys kupilam roll on GARNIER i ten odcien u mnie zbyt szaro wyglada i podkresla mi moje linie pod oczami...moja skora jest jasna + zaczerwineinia na policzkach ,okolice nosa,bardzo wrazliwa i czesto w podkladach wyglada bardzo szarawo..(pomimo ze dbam o nia 2 razy w tygodniu peeling enzymatyczna+ codzienne nawilzanie)

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-24 o 22:01
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 23:02   #10
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Wszyscy piszą o tych korektorach, ale niektórzy mają takie te sińce, że korektor i tak ich nie zakryje
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 23:27   #11
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wszyscy piszą o tych korektorach, ale niektórzy mają takie te sińce, że korektor i tak ich nie zakryje
no niestety ,albo jak zbyt ciezki korektor pod oczy to uwydatni linie ktorych normalnie nie widac...i postarzy..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 23:29   #12
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
no niestety ,albo jak zbyt ciezki korektor pod oczy to uwydatni linie ktorych normalnie nie widac...i postarzy..
Jestem w podobnej sytuacji, więc wiem o czym mówisz .
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 20:35   #13
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jakie kolory Cieni do powiek przy szaro-fioletowych cieniach pod oczami

Czyli dla dziewczyn ktore maja cienie pod oczami w oczodolach cienka skore + since sinofioletowe najlepszy pod oczy bedzie korektor w odcieniu brzoskwini,rozu ,jakiejs konkretnej amrki poleciciev ? a moze jakis skuteczny krem pod oczy ktory poprawi fakture skory pod oczami chodz troche zniweluje since fioletowe pod oczami ?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.