Co was ostatnio naprawdę zachwyciło?? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-10, 22:40   #811
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Rosabotanica - w szoku jestem, na mnie pachnie jak Incantation RBR ;-)
I niezmiennie zachwyca mnie cudna zielonosc Kiliana Smoke for the Soul
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:08   #812
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Przyleciało do mnie z wymiany CK Obsession. Kiedyś miałam, ale potem zafascynowały mnie inne pachnidła i o Obsesji całkiem zapomniałam. Teraz psiknęłam na nadgarstek i odpłynęłam z zachwytu. Przecudowny, korzenno-ambrowy, mocny, a jednocześnie nieprzytłaczający, jeden z najseksowniejszych zapachów świata(oczywiście według mojego, całkowicie subiektywnego rankingu ). Dobrze, że jest tani i niepopularny-będę się nim zlewać na przekór chodzącym dookoła karmelom, watom cukrowym i landrynkom, a co
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 17:29   #813
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Brawo Małgosiu!
Od dawna uważam że to mistrzowski zapach i choć niezbyt często go używam to bardzo lubię mieć swój flakon
Bardzo pięknie będziesz sie wyrózniać zapachem
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 18:16   #814
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

CK Obsession jest cudowny. Męska Obsesja jest równie gęsta od przypraw, słodsza, polecam testy
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 18:22   #815
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Brawo Małgosiu!
Od dawna uważam że to mistrzowski zapach i choć niezbyt często go używam to bardzo lubię mieć swój flakon
Bardzo pięknie będziesz sie wyrózniać zapachem

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
CK Obsession jest cudowny. Męska Obsesja jest równie gęsta od przypraw, słodsza, polecam testy
Dokładnie, męska jest tak fajnie cynamonowa

Zawsze jak wącham Obsession mam w głowie piosenkę i szczególnie teledysk Chris Issak Wicked Game - moim zdaniem doskonale oddaje klimat tych perfum
https://www.youtube.com/watch?v=WtfHk2hSlqA
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:11   #816
KamilW
Raczkowanie
 
Avatar KamilW
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 85
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Jak miło czytać, że komuś jeszcze podobają się takie klasyki
Obsession zarówno damskie jak i męskie to według mnie majstersztyk i chyba najoryginalniejsze i najbardziej zapadające w pamięć zapachy Kleina.
Jako pierwsze poznałem damskie Obsession.
Nie wiedziałem wtedy, że to Klein. Pryskała się nimi pani wykładowca/wykladowczyni w szkole.
Pamiętam jak całe piętro pachniało nieustannie tymi perfumami a za nią zawsze ciągnął się obłok tego cudownego zapachu.
Nigdy nie mogłem sprecyzować tego zapachu bo był on jednocześnie ciężki ale nieprzytłaczający, słodki ale nie przesłodzony, seksowny i subtelny, kwiatowo-pudrowo-przyprawowy, za każdym razem odsłaniający swoje kolejne oblicze.
Zawsze kojarzył mi się z elegancką, pewną siebie kobietą ale jednocześnie delikatną i ceniącą sobię klasykę.
Jako perfumoholik musiałem z czystej ciekawości dowiedzieć się co to, choć nie wypadało wprost zapytać.
W końcu jednak jakoś udało dowiedzieć się, że to Klein...
Byłem w szoku bo obstawiałem jakąś mało znaną wersję Opium albo ekskluzywną kolekcję Chanel, a tu niespodzianka
Żałuję jednak, że teraz tak mało kobiet ich używa (ku waszej uciesze) - są obłędne!
Znając damską wersję zamówiłem w ciemno dla siebie Obsession Men...
Byłem równie zachwycony!
Kiedy rozpakowałem pudełko i zaaplikowałem na siebie kilka chmurek byłem wniebowzięty a w mojej głowie już widziałem ten obraz - śnieżna zima, drewniany domek w górach, w środku kominek, zapach orientalnych przypraw, ja w wełnianym ale nowoczesnym swetrze przy kominku z kubkiem grzanego wina i ledwo żarzącą się fajką... To jest Obsession!
Zapach dla prawdziwego faceta, męskiego, eleganckiego i ceniącego sobie klasykę! Śledzącego trendy ale nie podążającego ślepo za nimi! (nie pisałem o sobie! )
Ja kocham Obsession miłością absolutną! Na męskie może teraz nie pora ale jak tylko zrobi się chłodniej wracam do niego z przyjemnością!

P.S. Przepraszam dziewczyny, trochę mnie poniosło ale jak zobaczyłem, że piszecie o Obsession to obudziły się wspomnienia.
Klasyki górą!
__________________
"𝕋𝕚𝕞𝕖 𝕒𝕟𝕕 𝕤𝕚𝕝𝕖𝕟𝕔𝕖 𝕒𝕣𝕖 𝕥𝕙𝕖 𝕞𝕠𝕤𝕥 𝕝𝕦𝕩𝕦𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤 𝕥𝕙𝕚𝕟𝕘𝕤 𝕥𝕠𝕕𝕒𝕪"
𝕋𝕠𝕞 𝔽𝕠𝕣𝕕

Edytowane przez KamilW
Czas edycji: 2015-05-15 o 19:14
KamilW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:29   #817
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Jestem 100% kobietą, namiętnie używam CK Obsession men. Nikt mi nie powiedział, że pachnę jak facet. perfumy nie mają płci
Cieszę się, że nie są popularne, chociaż przyjemnie minąć kogoś, za kim ciągnie się chmura Obsession
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 21:21   #818
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość


Dokładnie, męska jest tak fajnie cynamonowa
Damskiej chyba nie testowałam, a jesli już to daaaawno i nie pamiętam zapachu. Natomiast Męskie Obsession to SS mojego brata, piękny zapach i bardzo dobrze mi się kojarzy

Mnie ostatnio zachwycają dwa zapachy, zupełnie różne: Allure edp na chłodniejszy dzień i Promesse Cacharel na ciepły słoneczny dzień
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 08:42   #819
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Często czytam opinie o Obsession, że klasyczne, poważne, że dla dojrzałej kobiety... a w życiu
To zapach dzikiej wolności, seksu i rock&rolla

dobra, juz uciekam z tego wątku, bo będę posądzona o kryptoreklamę Obsession i nudną monotematyczność, ale co ja poradzę, że to takie cudo...

aż musiałam zmienić avatar

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Damskiej chyba nie testowałam, a jesli już to daaaawno i nie pamiętam zapachu. Natomiast Męskie Obsession to SS mojego brata, piękny zapach i bardzo dobrze mi się kojarzy

Mnie ostatnio zachwycają dwa zapachy, zupełnie różne: Allure edp na chłodniejszy dzień i Promesse Cacharel na ciepły słoneczny dzień
A wąchałaś Allure edt? to dopiero cudo
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-05-16 o 08:39
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 08:43   #820
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cudeńko, ale może lepiej tak nie chwalić bo sięwszyscy rzucą : ) ,chociaż chyba nie grozi ,żeby co druga kobieta pachniała Obsession ,jak to kiedyś z Euphorią było
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 08:49   #821
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Cudeńko, ale może lepiej tak nie chwalić bo sięwszyscy rzucą : ) ,chociaż chyba nie grozi ,żeby co druga kobieta pachniała Obsession ,jak to kiedyś z Euphorią było
W moim otoczeniu, gdzie królują obrzydliwie słodkie podróby LVEB i Si z Yodemy to nie grozi
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-05-16 o 08:51
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 21:01   #822
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A wąchałaś Allure edt? to dopiero cudo
Kiedyś wąchałam-baaaardzo dawno temu , ale szczerze mówiąc nie mam porównania z wersją edp.

Ale tak sobie myślę, że skoro zachwyca mnie wersja edp to i edt mnie zachwyci może kiedyś w przypływie środków popełnię edt
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 11:29   #823
O_miki
Przyczajenie
 
Avatar O_miki
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Cudeńko, ale może lepiej tak nie chwalić bo sięwszyscy rzucą : ) ,chociaż chyba nie grozi ,żeby co druga kobieta pachniała Obsession ,jak to kiedyś z Euphorią było
Zgadzam się- Obsession to piękny zapach
O_miki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:31   #824
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Tak chwalicie tego CK Obsession... ze polece go dzis wyprobowac... i obym go nie kupila, bo mi sie poleczka z kosmetykami zarwie

Edit: Uff... To kompletnie nie moja bajka, zmylam go w najblizszej toalecie bo mnie draznil...
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2015-06-02 o 15:30
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 09:52   #825
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Tak chwalicie tego CK Obsession... ze polece go dzis wyprobowac... i obym go nie kupila, bo mi sie poleczka z kosmetykami zarwie

Edit: Uff... To kompletnie nie moja bajka, zmylam go w najblizszej toalecie bo mnie draznil...
Rozumiem Cie doskonale i chyba jestesmy w wiekszosci, bo w moim otoczeniu np nikt ich nie lubi
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 09:22   #826
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Niespodziewanie ofujany przez lata Shalimar zdobył moje serce.
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:37   #827
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez kanirak Pokaż wiadomość
Niespodziewanie ofujany przez lata Shalimar zdobył moje serce.
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Rozumiem Cie doskonale i chyba jestesmy w wiekszosci, bo w moim otoczeniu np nikt ich nie lubi
Dołączam do Was bezgłośnie i bezpretensjonalnie.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Bliżej tematu: Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar - słodkawy różany oud zbliżony do kreacji Montale. Harmonijnie zmieszany, bardzo trwały, o wytwornej projekcji - i eleganckim piżmowym drydownie.

(A także przepiękny syntetyk Ferrari Essence Oud, który żadną miarą nie jest oudem.)

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2015-06-19 o 13:37
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 13:05   #828
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

I ja ostatnio zachwycam się klasykami... Mysle, ze to dlatego, ze akurat podsumowuje sobie moje dotychczasowe zycie i wracają wspomnienia z dzieciństwa
Obecnie przechodzę fascynacje tym, czego uzywala wiele lat temu moja mama - dla mnie uosobienie elegancji i szyku Dlatego wyruszyłam do perfumerii, by trochę powspominać i oto co mnie zachwycilo:
Dune - perfumy, których mama uzywala wiele lat, miała mniejsze i większe flakony, pamiętam czyste perfumy w zlotym opakowaniu. Nie wiem czemu kiedyś ich nie doceniałam, ale sa piękne - nie ma chyba nic podobnego. Suche ciężkie, orientalno-owocowe, choć nie potrafie wyszczegolnic nut. Mysle, ze już mogę ich sama uzywac, choć kiedyś bolała mnie od nich glowa.

Poeme - wokół tego zapachu kraze już dość długo. Niedawno poczułam je na jednym z placow targowych, ale nie zdzylam się obejrzeć za nosicielka. Wciąż jednak kojarzą mi się bardzo nobliwie, wiec może za 10 lat...

Dolce vita - jakiez rozczarowanie mnie spotkalo, kiedy przetestowałam na swojej skorze. Dawno temu ten zapach nie był az taki slodki i cynamonowy był cięższy i bardziej charakterny, a dziś niestety nie zachwyca już tak pewnie przez reformulacje. Mimo chwilowego zachwytu dam sobie z nim spokoj.

Coco tym razem w wersji edt. O ile edp jest piękny i cieply, to wydaje mi się stanowczo za ciezki i trochę traci myszka Edt kojarzy mi się trochę z Jungle Kenzo, mam na myśli podobny klimat. Pasuje na jesien i na lato i chyba wreszcie się skusze.

Coco Noir - zapach - zagadka. Tuz po długo oczekiwanej premierze bylam bardzo zawiedziona. Nie dość, ze bylam w ciąży i wszystko mnie draznilo, to po pierwszym teście myslalam, ze wacham Chanel no 5. Pol roku temu bedac u tesciow, pozwoliłam sobie na mala "ucieczke" przed kolejnymi prztyczkami i ogi poniosły mnie az do perfumerii, gdzie wypsikałam się bezczelnie Coco Noir z góry na dol. I choć czułam echa 5-ki, a następnie znienawidzonej Mademosielle to powiem Wam, ze po chwili poczułam się strasznie wazna Nie wiem, czy to kwestia marki, ceny czy dalam się wciagnac w sztuczki marketingowe. Ale serio - to zapach, który dodał mi pewności siebie. I choć nie jest wyjątkowy jeśli chodzi o nuty czy ogolny odbior, choć nie powoduje przyspieszonego bicia serca ( u mnie) to stanowi dla mnie narzedzie, które sprawia, ze odzyskuje resztki pewności siebie, prostuje plecy i nawet trochę wyżej trzymam glowe
Chyba zdecyduje się na zakup powyższych pachnideł, jeśli sytuacja pozwoli. Jak ciekawa jest ludzka psychika - akurat teraz, kiedy potrzebuje wsparcia i odzyskania własnego ja, siegam po zapachy mojej mamy - bezpieczne, które dodadzą otuchy. A Coco Noir t będzie mój amulet w walce z przeciwnościami losu i taki glos z tylu glowy, który przypomni :"dbaj o siebie, mow czasem nie|.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 16:19   #829
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
I ja ostatnio zachwycam się klasykami... Mysle, ze to dlatego, ze akurat podsumowuje sobie moje dotychczasowe zycie i wracają wspomnienia z dzieciństwa
Obecnie przechodzę fascynacje tym, czego uzywala wiele lat temu moja mama - dla mnie uosobienie elegancji i szyku Dlatego wyruszyłam do perfumerii, by trochę powspominać i oto co mnie zachwycilo:
Dune - perfumy, których mama uzywala wiele lat, miała mniejsze i większe flakony, pamiętam czyste perfumy w zlotym opakowaniu. Nie wiem czemu kiedyś ich nie doceniałam, ale sa piękne - nie ma chyba nic podobnego. Suche ciężkie, orientalno-owocowe, choć nie potrafie wyszczegolnic nut. Mysle, ze już mogę ich sama uzywac, choć kiedyś bolała mnie od nich glowa.

Poeme - wokół tego zapachu kraze już dość długo. Niedawno poczułam je na jednym z placow targowych, ale nie zdzylam się obejrzeć za nosicielka. Wciąż jednak kojarzą mi się bardzo nobliwie, wiec może za 10 lat...

Dolce vita - jakiez rozczarowanie mnie spotkalo, kiedy przetestowałam na swojej skorze. Dawno temu ten zapach nie był az taki slodki i cynamonowy był cięższy i bardziej charakterny, a dziś niestety nie zachwyca już tak pewnie przez reformulacje. Mimo chwilowego zachwytu dam sobie z nim spokoj.

Coco tym razem w wersji edt. O ile edp jest piękny i cieply, to wydaje mi się stanowczo za ciezki i trochę traci myszka Edt kojarzy mi się trochę z Jungle Kenzo, mam na myśli podobny klimat. Pasuje na jesien i na lato i chyba wreszcie się skusze.

Coco Noir - zapach - zagadka. Tuz po długo oczekiwanej premierze bylam bardzo zawiedziona. Nie dość, ze bylam w ciąży i wszystko mnie draznilo, to po pierwszym teście myslalam, ze wacham Chanel no 5. Pol roku temu bedac u tesciow, pozwoliłam sobie na mala "ucieczke" przed kolejnymi prztyczkami i ogi poniosły mnie az do perfumerii, gdzie wypsikałam się bezczelnie Coco Noir z góry na dol. I choć czułam echa 5-ki, a następnie znienawidzonej Mademosielle to powiem Wam, ze po chwili poczułam się strasznie wazna Nie wiem, czy to kwestia marki, ceny czy dalam się wciagnac w sztuczki marketingowe. Ale serio - to zapach, który dodał mi pewności siebie. I choć nie jest wyjątkowy jeśli chodzi o nuty czy ogolny odbior, choć nie powoduje przyspieszonego bicia serca ( u mnie) to stanowi dla mnie narzedzie, które sprawia, ze odzyskuje resztki pewności siebie, prostuje plecy i nawet trochę wyżej trzymam glowe
Chyba zdecyduje się na zakup powyższych pachnideł, jeśli sytuacja pozwoli. Jak ciekawa jest ludzka psychika - akurat teraz, kiedy potrzebuje wsparcia i odzyskania własnego ja, siegam po zapachy mojej mamy - bezpieczne, które dodadzą otuchy. A Coco Noir t będzie mój amulet w walce z przeciwnościami losu i taki glos z tylu glowy, który przypomni :"dbaj o siebie, mow czasem nie|.
Pieknie to wszystko opisałaś. Ja bardzo żałuję, że moja mama w moim dzieciństwie nie używała perfum-ale takie były czasy, może trochę skromniej się żylo a i Ona sama też nie miała takiej potrzeby chyba ... za to od około 10-12 lat z siostrą dbamy aby zawsze choć jeden flakonik miała na półce i powiem Wam, że choć używa od święta (do kościola, na wujazd do kogoś) to jest kilka zapachów które kojarzą mi sie tylko z nią i pewnie kiedyś jeszcze je zakupię dla siebie . Tymi zapachami są któraś Gloria Vanderbild, Intuition EL, 5 Aleja EA a obecnie używa fioletowego C-thru które przypomina mi bardzo Intense H.Bossa.

Również zaczynam doceniać klasykę, ostatnio lubię bardzo Coco edp i choć faktycznie są dni, że gdzieś trąca tą myszką to jednak jest to kompozycja przebogata i aż mam wrażenie, że nie pasuje taki zapach do pracy do czarnych spodni , jakiejś bluzki i zwykłych balerinek...

Co do Dolce Vity to chociaż nie pamiętam jak pachniała wersja przed reformulacyjna to nową wersję uwielbiam wręcz i jest to zapach najczęściej przeze mnie wybierany. Jest mega trwała na mnie, esencjonalna, słodziutka (mi to akurat bardzo pasuje), ciepła, zmysłowa, generalnie same ochy i achy To zapach w którym czuję się bardzo komfortowo

Kolejnym moim zauroczeniem jest Allure edp, niezwykle trwałe, bogate, słodkie w elegancki sposób i podobnie jak Coco szkoda mi go ubierać do codziennego stroju , aczkolwiek używam i jedno psiknięcie czasem wystarczy a zapach czuję nawet po tych 8 h w pracy. To niesamowite jak chanelowskie wersje edp są trwałe. Mademoiselle edp również i latem bardzo mi się podoba, jakoś zimą ją odstawiam zupełnie, ale latem częściej jej używam i chociaż przez niektórych znienawidzony to mnie wciaz potrafi zachwycic

Ostatnio przy okazji brzykiej pogody wyciagnęłam kroplę dosłownie starego Addicta- jakie to cudo i do tego jaki trwały i z jaką projekcją pomyślę o nim przed zimą, bo to zapach który również uwielbiam a którego dawno już nie mialam i mam takie dni, że az się prosi żeby akurat ich użyć, coś pięknego (choć większość psioczy na nową wersje...pobieżnie ją przetestowałam, ale rożnicy dużej nie czuję, na pewno będę jeszcze porównywać).
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2015-06-19 o 16:24
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 16:50   #830
ZellaEuro78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

sitc , można się czymś zachwycić , bo takich rzeczy którymi się zachwyciłam jest mnóstwo od perfumów takich jak Calvin Klein ,czy Givenchy bloom , givenchy play for her , amarige mariage, itd. mogłabym wymieniać po niektóre ciuchy z reserved ( uwielbiam ten sklep) ale w zyciu bym nie wzięłą debetu na coś takiego , jak mnie nie stać to kupuje odpowiedniki z fm i już
ZellaEuro78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 16:56   #831
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez ZellaEuro78 Pokaż wiadomość
sitc , można się czymś zachwycić , bo takich rzeczy którymi się zachwyciłam jest mnóstwo od perfumów takich jak Calvin Klein ,czy Givenchy bloom , givenchy play for her , amarige mariage, itd.
Perfum
Cytat:
mogłabym wymieniać po niektóre ciuchy z reserved ( uwielbiam ten sklep) ale w zyciu bym nie wzięłą debetu na coś takiego , jak mnie nie stać to kupuje odpowiedniki z fm i już
My sie tu perfumami zachwycamy, ciuchy nas nie jarają, całe wypłąty na flaszki wydajemy, a chodzimy nago

No to lepiej się nie chwal tym, że wspierasz złodziejski proceder jakim są podróby od FM.

Fisior mnie zachwycił, na nowo
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 16:59   #832
Ania_november
Zakorzenienie
 
Avatar Ania_november
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 607
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51806230]Perfum My sie tu perfumami zachwycamy, ciuchy nas nie jarają, całe wypłąty na flaszki wydajemy, a chodzimy nago

No to lepiej się nie chwal tym, że wspierasz złodziejski proceder jakim są podróby od FM.

Fisior mnie zachwycił, na nowo [/QUOTE]

w obliczu zdania które wyboldowałam Fisior brzmi ciekawie..
Wybacz Lucho, ale mam głupawkę tak zwaną i nic nie poradzę, musiałam to napisać

żeby nie offtopować - zachwycił mnie na nowo L`Agent
__________________
Moja Fragrantica


szukam chętnych do rozbiórki Rose America



Ania_november jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:11   #833
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Ania_november Pokaż wiadomość
w obliczu zdania które wyboldowałam Fisior brzmi ciekawie..
Wybacz Lucho, ale mam głupawkę tak zwaną i nic nie poradzę, musiałam to napisać
żeby nie offtopować - zachwycił mnie na nowo L`Agent
Faaaajny ten L'agent. Wybebeszyłam paczkę i się psiknęłam. Przypomina mi Rochas Femme na otwarciu. Zobaczę, co dalej.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:12   #834
Ania_november
Zakorzenienie
 
Avatar Ania_november
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 607
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Faaaajny ten L'agent. Wybebeszyłam paczkę i się psiknęłam. Przypomina mi Rochas Femme na otwarciu. Zobaczę, co dalej.
ciekawe swoją drogą ile im tych jajek zeszło przy tak dobrej cenie
__________________
Moja Fragrantica


szukam chętnych do rozbiórki Rose America



Ania_november jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:20   #835
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez Ania_november Pokaż wiadomość
w obliczu zdania które wyboldowałam Fisior brzmi ciekawie..
Wybacz Lucho, ale mam głupawkę tak zwaną i nic nie poradzę, musiałam to napisać

żeby nie offtopować - zachwycił mnie na nowo L`Agent
Aniu, bardzo trafnie podsumowałaś.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:35   #836
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51806230]Perfum My sie tu perfumami zachwycamy, ciuchy nas nie jarają, całe wypłąty na flaszki wydajemy, a chodzimy nago

No to lepiej się nie chwal tym, że wspierasz złodziejski proceder jakim są podróby od FM.

Fisior mnie zachwycił, na nowo [/QUOTE]

nieśmiało zapytam: gdzie sobie tak nago chodzisz ?
W temacie : dziś dzięki miłej wizażance na nowo zachwyciła mnie Halle Berry Halle, akuratni zapach na dzisiejszą pogodę. I jeszcze zapach z czasów nastoletnich Gloria Vanderbilt (też dzięki miłej wizażance,która podesłała próbeczkę dla przypomnienia) prawdziwa perełka w sklandalicznie niskiej cenie
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:37   #837
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Fisior i jajka -to dopiero ciekawe brzmi

Za mną chodzi La Cautiva
i nawet flachy popełnić nie mogę bo nigdzie nie ma.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:41   #838
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Aniu, bardzo trafnie podsumowałaś.


Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
nieśmiało zapytam: gdzie sobie tak nago chodzisz ?
A wszędzie

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Fisior i jajka -to dopiero ciekawe brzmi
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:39   #839
Ania_november
Zakorzenienie
 
Avatar Ania_november
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 607
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Fisior i jajka -to dopiero ciekawe brzmi

Za mną chodzi La Cautiva
i nawet flachy popełnić nie mogę bo nigdzie nie ma.
za mną też chodzi napisałam do Galilu z pytaniem o dostępność
__________________
Moja Fragrantica


szukam chętnych do rozbiórki Rose America



Ania_november jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 05:52   #840
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Znowu się zakochałam i zachwyciłam i od kilku dni pachnę tylko...Attraction z Avonu

Nienawidzę wszelkich avonowych pachnideł(poza śp. Prowl i Women of Earth), więc to dla mnie mały, ale pozytywny, szok. Attraction wywąchałam na pachnącej stronie i zamówiłam w ciemno. Jakie są cudowne-dość słodkie(ale niejadalne) i słodycz jest przełamana taką fajną ostrą nutką z baaaardzo delikatną ambrą w tle. Fajne, z seksownym pazurkiem i co najważniejsze nie mają tej wstrętnej pawiogennej dla mnie nuty, która drażni mnie w np. Perceive, Tomorrow, LBD i innych. Przypominają mi coś wysokopółkowego, ale nie mogę skojarzyć.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-04 13:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.