Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 09:46   #841
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

haha jaka narwana
__________________

scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:49   #842
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a tak pomijając sprawę to byłam dziś w obu szkołach w Krakowie tzn w MWSZ i KWSPZ ... która wywarła na mnie lepsze wrażenie? w obu spoko z tym że milej zostałam potraktowana w MWSZ takie odniosłam wrażenie. Poza tym wg mnie MWSZ jest bliżej rynku niż KWSPZ (tam to sie dobre 15 minut od rynku idzie, jeszcze trafić nie mogłam a jak doszłam te studenciny jakoś dziwnie na mnie patrzyły, poczułam sie jak intruz.. heh może przesadzam ) natomiast do MWSZ szło mi sie jakoś lepiej i myśle że tam mi będzie lepiej nawet dojechać czy samochód zaparkować to też wbrew pozorom sie liczy. Ogólnie ciesze sie że obie szkoły odwiedziłam bo teraz jestem na 100% przekonana do MWSZ (choć podrożało czesne miesieczne na studia niestacjonarne z 410 do 435 :/ ) no ale cóż...musze przeboleć
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:29   #843
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
a tak pomijając sprawę to byłam dziś w obu szkołach w Krakowie tzn w MWSZ i KWSPZ ... która wywarła na mnie lepsze wrażenie? w obu spoko z tym że milej zostałam potraktowana w MWSZ takie odniosłam wrażenie. Poza tym wg mnie MWSZ jest bliżej rynku niż KWSPZ (tam to sie dobre 15 minut od rynku idzie, jeszcze trafić nie mogłam a jak doszłam te studenciny jakoś dziwnie na mnie patrzyły, poczułam sie jak intruz.. heh może przesadzam ) natomiast do MWSZ szło mi sie jakoś lepiej i myśle że tam mi będzie lepiej nawet dojechać czy samochód zaparkować to też wbrew pozorom sie liczy. Ogólnie ciesze sie że obie szkoły odwiedziłam bo teraz jestem na 100% przekonana do MWSZ (choć podrożało czesne miesieczne na studia niestacjonarne z 410 do 435 :/ ) no ale cóż...musze przeboleć
Nie chce Cię martwić ale w MWSZ nie wszystkie zajęcia odbywają się na Wincentego Pola, a może inaczej tam znajduje się tylko dziekanat i dział praktyk. Zajęcia odbywaja się z kosmetologii na os. Szkolnym- przynajmniej teraz tak jest a jak będzie od pazdziernika to lepiej zapytaj

PS. Jak ja składałam dokumenty to tez byli mili Pozniej bywało różnie
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:25   #844
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

:/ no to mnie zmartwiłaś aż tak źle?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:35   #845
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

kosmetologia w Poznaniu, wymagana chemia i biologia na poziomie podstawowym, czy to mozliwe ze tylko podstawowa? jak ja zaluje ze nie zdawalam ech! zdam za rok. Wszedzie widzialam wymagane rozszerzone, dlatego nawet nie bralam. A tu prosze, podstawowa matura.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:53   #846
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
:/ no to mnie zmartwiłaś aż tak źle?
Czym Cię zmartwiłam?
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 19:04   #847
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Lii Pokaż wiadomość
Czym Cię zmartwiłam?
przecież Plac Szkolny jest kawał drogi od głównej siedziby
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 16:08   #848
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
przecież Plac Szkolny jest kawał drogi od głównej siedziby
Dlatego zapytaj
Jak wybierałam szkołę to tez brałam pod uwagę lokalizację. I tak na I roku miałam zajęcia na Pola a na II w Hucie gdybym wiedziała to pewnie złozyłabym dokumenty na Krowoderską bo lepsza lokalizacja.
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 16:12   #849
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no ale jakby nie było to KWSPZ jest droższa także niewiem czy nie na to samo wyjdzie ...hmm
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 22:29   #850
Alicja-1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hej.Studiuje na MWSZ i pwoiem tak jesli macie wybor to idzcie do (nie powinnam tego pisac,i koelzanki by mnei chyba udusily ale taka prawda) KWSPZ .Uczelnia dlzuej prowadzi ten kierunek,ma lepeij wyposarzone pracownie;] widac to chcoiaz na stroanch obu uczelni ;],chcoiaz aj widzialam osobiscie.Ponadto co do ceny wyjdzie na jedno bo w KWSPZ dostajecie fartuszki itp jzu w cenie a na MWSZ musicie same sobie kupic wszystko.Ponadto KWSPZ ma chyab 2 budynki blisko siebie a u ans na MWSZ jeden na wincentego pola a drugi na Hucie;/ wiec zaa dojazdy tez stracicie.KWSPZ pracuje an lepszych i ciekawszych kosmetykach niz nasza,no i nei osczedzaja na wszystkim ajk u ans.Co to wymagan mysle ze z pratycznymiz jaeciami tez lepiej na KWSPZ z tego co owily mi moje koelzanki z tej uzcelni,mimoz e my mamy an 1 roku jzu,ale w sumei to godz mamy tyle samo ile tam;/ a jakosciowo umiem mneij niz moje kolezanki.Co do teori to porywnywalnie wykaldowcy an obu uczelnich sa z UJ,am....
Alicja-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:28   #851
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Alicja-1988 Pokaż wiadomość
hej.Studiuje na MWSZ i pwoiem tak jesli macie wybor to idzcie do (nie powinnam tego pisac,i koelzanki by mnei chyba udusily ale taka prawda) KWSPZ .Uczelnia dlzuej prowadzi ten kierunek,ma lepeij wyposarzone pracownie;] widac to chcoiaz na stroanch obu uczelni ;],chcoiaz aj widzialam osobiscie.Ponadto co do ceny wyjdzie na jedno bo w KWSPZ dostajecie fartuszki itp jzu w cenie a na MWSZ musicie same sobie kupic wszystko.Ponadto KWSPZ ma chyab 2 budynki blisko siebie a u ans na MWSZ jeden na wincentego pola a drugi na Hucie;/ wiec zaa dojazdy tez stracicie.KWSPZ pracuje an lepszych i ciekawszych kosmetykach niz nasza,no i nei osczedzaja na wszystkim ajk u ans.Co to wymagan mysle ze z pratycznymiz jaeciami tez lepiej na KWSPZ z tego co owily mi moje koelzanki z tej uzcelni,mimoz e my mamy an 1 roku jzu,ale w sumei to godz mamy tyle samo ile tam;/ a jakosciowo umiem mneij niz moje kolezanki.Co do teori to porywnywalnie wykaldowcy an obu uczelnich sa z UJ,am....


Jak jesteś tak zafascynowana KWSPZ to dlaczego nie zmienisz uczelni?
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 21:36   #852
Alicja-1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

po 1 roku studiow to jzu chyba troszke zapozno.. powinnam byla to sprazdic za nim podjelam decyzje z wyborem szkoly
Alicja-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:13   #853
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no to teraz to już mam całkowity metlik w makówce .... i niewiem którą uczelnie wybrać...ech
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:53   #854
Alicja-1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

decyzja jest trudna,wiem bo przezylam to rok temu jednak ja jestem pewna ze podjelam dobra decyzje.Przedewszystkim zwroc uwage na wyposarzenie sali do zajec praktycznych,jakosc sprzetu,kosmetykow,wazne ejst aby pracowac na roznych firmach,tanszych oraz tych drozszych aby miec porownanie... pozatym ejslis ei palci to tzreba wiedziec za co i uzcelnia powinna jednak meic ten profesjonalny sprzet.Ponadto mysle ze wazne ejst to czy uczelnia ma stala kwote czesnego czy nie jest ona coagle zmieniana, aby sie nei okazaloz e wybralas MWSz bo byla tansza a za rok bedzie preawie tyle samo ksoztowac co KWSPZ.Co do etgo ajk zostalas potraktowana nei patrz bo kazdy mzoe meic zly dzien albo ten lepszypozatym to nei panie z dziekanatu beda Cie uczyc.Wazna tez jest opini ludzi z zewnatrz tych kjtorzy nei studiuja na tych 2 uczelnaich ale cos o nicvh slyszaly maja znajomych bo opinie studentek uwierz sa nieobiektywne.studentka MWSz powie ci ze MWSZ jest lepsza a KWSPZ jest zal a studentki KWSPZ powiedza Ci ze ich uczelnia jest dobra a ta druga zla;].Ponadto zcas isteninai uczelni albo kerunku
Alicja-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:25   #855
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Alicja: widac nic nie wiesz na temat KWSPZ mam tam kilka kolezanek i chodza tam dalej tylko dlatego, ze nie chca sie juz przenosic... nie maja wcale lepiej wyposazonych sal. To, ze szkoda dluzej istnieje nie znaczy ze jest lepsza. My pracujemy raczej na dorbych firmach: Clarena, profesjonalna Bielenda, Afrodita, Jadwiga, Charmine Rose, Norel i wiele innych...pracownie sa wyposazone - sprzet czasem jest zepsuty, ale to chyba normalne gdy kozysta z niego tyle niedoswiadczonych dziewczat...
Czesne owszem, znow podniesli, ale tylko nowemu rocznikowi, ja mam stale czesne. Poza tym na KWSPZ dopiero od 2 roku jest pracownia - my mamy ja od razu przez 3 lata.
W kazdej szkole sa plusy i minusy i widze je tez u nas (minusy), ale wiem, ze nie zamienilabym jej na KWSPZ...-->i to juz mowie z czystym sumieniem, bo nie mam zadnego interesu w tym, zeby napedzac szkole studentow
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:42   #856
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

O, mój ulubiony wątek
Maripossa ja na Twoim miejscu również nie zamieniłabym mwsz na kwspz ani na niczyim miejscu. Ani nawet nie zdecydowałabym się drugi raz na kwspz.
To mówiłam ja - nieobiektywna ex-studentka.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 11:46   #857
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

już wybrałam jakiś czas temu nie było mnie tutaj dość długooo

jestem w MWSZ i zobaczymy jak to będzie. Najważniejsze że na wymarzonym kierunku i fajnej specjalności. Może jakoś sobie poradze... Dzięki dziewczyny za pomoc no to teraz bede tu pewnie częściej wpadać

Maripossa! chcialam Cię prosić o rade Jestem na zaocznych. Jak myślisz czy rozpoczęcie praktyk w czasie tygodnia to zbyt duże wyzwanie jak na początek? Trafiła mi sie okazja w pobliskim salonie i szukają dziewczyn do praktyk... Sama niewiem
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:19   #858
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
już wybrałam jakiś czas temu nie było mnie tutaj dość długooo

jestem w MWSZ i zobaczymy jak to będzie. Najważniejsze że na wymarzonym kierunku i fajnej specjalności. Może jakoś sobie poradze... Dzięki dziewczyny za pomoc no to teraz bede tu pewnie częściej wpadać

Maripossa! chcialam Cię prosić o rade Jestem na zaocznych. Jak myślisz czy rozpoczęcie praktyk w czasie tygodnia to zbyt duże wyzwanie jak na początek? Trafiła mi sie okazja w pobliskim salonie i szukają dziewczyn do praktyk... Sama niewiem
Duze wyzwanie? a pracujesz w ciagu tygodnia? jesli nie, to nie rozumiem czemu mialo by to byc wyzwaniemprzeciez od pon. do czwartku (czy tam piatku)masz wolne. Ja jestem na dziennych i do tego pracuje...nie mam wogole wolnego czasu, ale przynajmniej wlasna kase
Mysle ze spokojnie mozesz zaczac praktyke w tygodniu
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 22:52   #859
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny a ja tak trochce wstydze sie zapytac ale cozChoci o to ze niezaliczylam matury z angielskiego ust.I niby dzieki panu Giertychowi mature mam,ale wybieram sie na drugi rok na studia zaoczne na kosmetologie i niemam pojecia czy sie dostaneCzy uwazacie ze musze poprawiac tzn.podwyzszac ten angielski bo inaczej niemam zans?? z GORY DZIEKUJE
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 22:55   #860
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa chciałam Cię zapytać jakie są przedmioty na III semestrze?

Ja mam poprawkę z chemii biomedycznej i mam gówniane materiały. Co prawda poprawką 1,2 października, ale dla mnie cała chemia to kosmos i nie wiem jak to zaliczę.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:08   #861
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

olcia1987Wydaje mi się nie będziesz miała problemów z dostaniem sie jeśli są to studia na prywatnej uczelni. Natomiast jeśli chcesz studiować na uczelni państwowej to jeśli wśród przedmiotów branych pod uwagę podczas przyjęcia na studia nie ma angielskiego (a jeszcze nie słyszałam,zeby gdziekolwiek był) to też nie powinno być problemu.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 12:40   #862
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

dziekuje za odpowiedz;]mam taka nadzieje,jesli mi sie nieuda to najwyzej studium
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 21:50   #863
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny albo ja dzis spie albo niewiem;/przegladalam watki o kosmetologii i wyczytalam ze na studiach zaocznych niemoge zrobic licencjatu tzn tylko na dziennych a na zaocznych trzeba miec podbutowe ze studium
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 06:19   #864
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Nieprawda
Na zaocznych robisz licencjat tak samo jak na dziennych

A gdzie to wyczytałaś??
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 09:07   #865
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja też tak słyszałam, tzn. że na niektórych uczelniach na studia zaoczne można iść tylko mając ukończone studium kosmetyczne. Ale to chyba zależy od uczelni. Na UM w Łodzi nic takiego nie obowiązuje. Najlepiej sprawdź na stronie uczelni na którą się wybierasz.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 14:04   #866
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Witam tak więc studiuję zaocznie i robię praktyki w salonie. Czuję się jak ryba w wodzie. Co prawda wiele zabiegów nie wykonuję ale i tak sie cieszę że mogę zrobić klientce manicure czy oczyszczanie ultradźwiękami. To naprawdę wiele jak dla osoby która jest na 1 roku i do tego w 1 semestrze.
Dojazdy na hute troszkę męczące ale mniej wiecej pół godzinki zajmują tak więc nie jest źle. Można w między czasie coś powtórzyć albo pogadać z dziewczynami

Mam pytanie do studentek MWSZ
tak szczerze przyznajcie, który wykładowca daje najbardziej w kość na sesjach? Jak do tej pory to obawiam sie chemii biomedycznej. Nie podał żadnego podręcznika a wykłady są trochę chaotyczne ... Natomiast spoko jak dla mnie narazie jest na wykładach z nauk o żywieniu, histologii, anatomii czy surowców. Jutro jade na 3 zjazd tak więc ciężko stwierdzić co to będzie.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:53   #867
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do studentek MWSZ tak szczerze przyznajcie, który wykładowca daje najbardziej w kość na sesjach? Jak do tej pory to obawiam sie chemii biomedycznej. Nie podał żadnego podręcznika a wykłady są trochę chaotyczne ... Natomiast spoko jak dla mnie narazie jest na wykładach z nauk o żywieniu, histologii, anatomii czy surowców. Jutro jade na 3 zjazd tak więc ciężko stwierdzić co to będzie.
Miałam teraz poprawkę z chemii biomedycznej, ale na własne życzenie. Prof. jest przesympatyczny, podaje 3 zestawy po 21 pytań na egzamin, jak wykujesz to może zdasz. Babka od żywienia również przesympatyczna, bo jej notatki są konkretne i pyta co zjazd, co potem ułatwia w nauce na egzamin. Z biochemii była masakra i strach na zajęciach, ale na egzaminie pisałyśmy w małej salce i każda od każdej ściągała i zdałam...
Z histologii nie było egzaminu, na zaliczenie trzeba było zdać pracę, której i tak nie czytał. Gośc również fajny i często wszystko kojarzył z jednym . Nie wiem z kim masz anatomię, jeśli tak jak ja z tym co wykłada kosmetologię, to luz. To najukochańszy wykładowca.
Z surowców jest różnie, potrafi tych co umieją oblać, a te ładniejsze za byle co przepuścić.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 18:13   #868
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Baby Cake! dzięki że napisałaś
I jak zdałaś tę poprawkę?? Trudna była?

mówisz że jak wykuję to zdam...?? Z tym że niewiem nawet co kuć bo notatki się cięzko u niego robi (mówię o Pawłowskim) ...

ta od żywienia pyta co zjazd??? Jeju mam nadzieję że nie po kolei bo jestem na B Boże....

biochemii nie mam na pierwszym roku... Ty miałaś gościa z histologii??? ja mam kobietę Kostogrys sie nazywa...
Anatomię i kosmetologię mam z Dr Pawliszynem i jestem zadowolona
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:46   #869
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Babycake! przypominam się Tobie nadal zależy mi na odp
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 02:18   #870
daruuu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Witam,

W 2006 r. zostały zlikwidowane studia magisterskie na kierunku kosmetologia. W wyniku działalności Stowarzyszenia Studentów Kosmetologii (rozmów z ówczesnym Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego) możliwość studiowania na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia została przedłużona do roku 2011 ( nabór jedynie do roku 2009).
Zlikwidowanie studiów mgr najprawdopodobniej ma na celu ograniczenie kosmetologom zwiększania uprawnień. Jest to bardzo niekorzystne dla całej grupy zawodowej.

Zapraszam wszystkich studentów kosmetologii do wstępowania do Stowarzyszenia Studentów Kosmetologii

pod powyższym linkiem znajduje się informacja o Stowarzyszeniu. Znajduje tam się również link do formularza zgłoszeniowego.

Zapraszam również do przeczytania artykułu o kształceniu kosmetologów:

http://kosmetologia.com.pl/index.php...nu-id-177.html

BARDZO PROSZę O PRZEKAZYWANIE INFORMACJI O STOWARZYSZENIU WSZYSTKIM STUDENTOM KOSMETOLOGII!

Razem mamy ogromne szanse aby osiągnąć sukces!

przewodniczący
Stowarzyszenia Studentów Kosmetologii
daruuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.