związek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 07:36   #1
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6

związek?


Hej, przeszło miesiąc temu poznałem pewną Pannę.
Wpadła mi w oko i zacząłem ją podrywać, co skutkowało tym że się spotykaliśmy na dwa filmy u mnie, około 2 razy w tygodniu. Ona wysyłała mi sms'y w stylu: fajnie się ubawiłam, kolorowych snów , etc..

Od około dwóch tygodni milczy z sms'ami, a żyje bo tydzień temu ( w tamten weekend ) zaprosiła mnie na wesele, gdzie byłem traktowany jako jej osoba towarzysząca a nie partner.

Boli mnie to że się nie odzywa, kiedyś dostawałem słodkie sms'y a teraz nic, dzisiaj może wejdzie na chwilę, ale może nie mieć czasu - zawsze to mówi jak dzwonię, a pracuje do 16:00, dwa km ode mnie.

Wydaje mi się że zaczęła mnie olewać, co o tym myślicie?
Jakieś sugestie?
pozdrawiam Sylwek

p.s.
jestem facetem, ale uważam wizaz.pl za wartościową stronę a w/w sytuacja nie jest uzależniona od płci i też kobiety mają takie problemy.

Edytowane przez Cr3dO
Czas edycji: 2012-08-03 o 07:43
Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:57   #2
Szecheryzada
Raczkowanie
 
Avatar Szecheryzada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 118
Dot.: związek?

A pisałeś do niej? Czy tak po prostu siedzisz i czekasz na SMS-a? Może jakaś inicjatywa z twojej strony ? (nie, nie pisane ze złośliwości )
Jeżeli nie - chyba wiesz co robić. Nie możesz oczekiwać, że tylko ona będzie do ciebie pisać.
Jeżeli tak - może po prostu przesadzasz? Może ona chce to wszystko przemyśleć, rozważyć, żeby nie popełniać błędu? Daj jej kilka dni
Szecheryzada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:27   #3
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: związek?

Cytat:
Napisane przez Szecheryzada Pokaż wiadomość
A pisałeś do niej? Czy tak po prostu siedzisz i czekasz na SMS-a? Może jakaś inicjatywa z twojej strony ? (nie, nie pisane ze złośliwości )
Jeżeli nie - chyba wiesz co robić. Nie możesz oczekiwać, że tylko ona będzie do ciebie pisać.
Jeżeli tak - może po prostu przesadzasz? Może ona chce to wszystko przemyśleć, rozważyć, żeby nie popełniać błędu? Daj jej kilka dni
1 - nie pisałem, dzwoniłem, znasz skutek.
2 - "co ma piernik do wiatraka ?", wie że mi na niej zależy, kiedyś potrafiła wysłać sms'a a teraz nie?
Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 09:05   #4
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: związek?

Właśnie- to jest na zasadzie, że siedzisz i czekasz na jej ruch czy sam pisałeś?

Napisz do niej, zapytaj co słychać, zaproponuj jakiś konkretny termin. Jeśli powie, że nie ma czasu to zapytaj kiedy go będzie miała. Jeśli poda coś konkretnego to ok. Jeśli zacznie Ci się wykręcać, że nie wie, że ma dużo roboty bla bla to myślę, że niestety nic z tego nie będzie.

Bo tutaj panuje taka stara wizażowa prawda: "jeśli komuś zależy to choćby skały s*ały a mury pękały to znajdzie czas i sposób by się spotkać."- i to jest 100% prawdy.

Powodzenia.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:28   #5
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: związek?

Ciekawe czy ten dojdzie. wysłałem odpowiedz jakiś czas temu, ale dostałem info o moderacji, admin puści, a do tej pory nic nie jest :\

EDIT
Ten post przeszedł bez moderacji, to napisze to.
1 - dzwonię, wiecie co odpowiada.
2 - nagle nie wysyła sms'ów

Edytowane przez Cr3dO
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:34 Powód: dopis zdania
Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:12   #6
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: związek?

Napiszę co wyszło.

W tej RELACJI nie ma zasady: "skały srały a mury pękały to znajdzie czas i sposób by się spotkać" i niestety nie będzie. Szkoda bo zależy mi na tym, jej widać nie :\

Dziękuje za info, EOT
__________________
black metal fan

Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.