Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 14:06   #121
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
ahh czemu tak rani...

Ide zaniedługo na piwo z kumpelą się wypłakać i wysmarkać niechce kochać.. dzisiaj mija 6 tygodni samotności.

Ja sie modle codziennie,zebym umiała przestac
Dzis mam wyjątkowego doła,siedze w domu slucham muzyki i płaczę
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:06   #122
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

;(((((((((((( nie widze sensu zycia;] ani troche;/
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:15   #123
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
;(((((((((((( nie widze sensu zycia;] ani troche;/
Nie waż się tak mówić!!!
Ja też mam doła i to strasznego Cały wolny dzień a ja nie wiem co z sobą zrobić
Tak bym się chciała przytulić
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:17   #124
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

DZIEWCZYNKI
ogranac mi sie prosze, posluchac muzyki, spotkac sie ze znajomymi, zrobic sobie SPA, obejrzec film, zrobic ciasto... cokolwiek
mnie rowniez jest bardzo ciezko! i chialabym was przytulic, ale nie myslcie o zlym, smutnym

Kurde Monika Brodka w sznasie na sukce i te jej piosenki..... jak slucham, to ona tez musiala przezyc cos mocnego i smutnego... hehs

Brak słów
Brak nut
By opisać co zrobiłeś mi
Nagle znikając bez "do widzenia"
Znów chcesz by dom twoim swiatem był
Skąd wiesz że ja chcę z tobą w nim być

ref.:Gdy zamknąłeś drzwi zegar dalej bił
Czas nie stanął w miejscu, nie było mi żal
Zapomniałam już czemu było źle
To już jest nie ważne dziś dla mnie /x2

Co chcesz
To mów
Nie potrzeba mi twych pustych słów
Bo nie jesteś tym kim byłes
Zbyt wiele kłamstw darowałam ci
Więc już zostań tam gdzie chciałeś być
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2009-04-19 o 14:20
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:20   #125
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

ciekawe czy moj sie zlamie i napisze cos dzisiaj,pewnie nie...tylko ja jestem taka slabiutka;/pewnie lazi z tamta lalą gdzies...jeszcze jestem w mieszkaniu studenckim:P a tu mieszka parka:P iii wiecie;( nooo az przykro sie robi;/
wieczorkiem ide na akademiki pogadac z przyjacielem...ale w sumie im wiecej o tym gadam tym mi gorzej
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:26   #126
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Dziewczyny,
czytając Wasze posty, również we wcześniejszych częściach, doszłam do wniosku, że zamiast się cieszyć z faktu, że zostawił na kiepski facet, który na nas nie zasługiwał, ani nie zasługuje teraz na ani jedną kroplę naszej łzy, cały czas jednak to rozpamiętujemy i zadajemy sobie ból. Sama zostałam porzucona, niemalże z dnia na dzień, bez dania szansy, wyjaśnienia, przekreślając plany i cele. Po prostu, wg wypaliło się. Byłam jak stadion po meczu Legii i Widzewa, w kompletnej ruinie. Od tego czas minęło 4 miesiące. Skończyłam z analizowaniem, z myśleniem, że powinien być teraz obok mnie. I... jestem szczęśliwa, tak naprawdę. Mam nadal te same marzenia, które pragnę zrealizować, zmieniłam się. Nie uzależniam swojego szczęścia od faceta, który musiał się zastanawiać, czy jestem dla niego ważna i czy chce ze mną być. Powrotów też nie ma i nie będzie. Liczy się tylko co jest tu i teraz, no i po części co będzie... Wierzę, że spotkam kogoś, kto naprawdę da mi szczęście. I tego Wam z całego serca życzę.
PS. Polecam piosenki: "I will survive" i "irreplaceable", imprezę z najlepszymi przyjaciółkami w jakimś klubie, konieczne wystąpienie w butach na wysokich obcacach - pewność siebie i nowe znajomości z fajnymi facetami gwarantowane. )
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:26   #127
neee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 139
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

grr.. jest tu jakiś chłopak ? ^^ bo bym z chęcią spytała czemu chłopak najpierw mówi że kocha jest wszystko ok .. a nagle kończy związek bo nic nie czuje. .. mój tak zrobił .. teraz wiem że żałuje .. no ale jak można raz kochać a raz nie ? to jest wszystko takie skomplikowane ...
neee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 14:26   #128
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
ciekawe czy moj sie zlamie i napisze cos dzisiaj,pewnie nie...tylko ja jestem taka slabiutka;/pewnie lazi z tamta lalą gdzies...jeszcze jestem w mieszkaniu studenckim:P a tu mieszka parka:P iii wiecie;( nooo az przykro sie robi;/
wieczorkiem ide na akademiki pogadac z przyjacielem...ale w sumie im wiecej o tym gadam tym mi gorzej
Mój napewno nie napisze
A jak pomyślę, że tydzień temu miałam go wpółnagiego w łóżku... Nie będę płakać!!! Nie, nie, nie!!
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:34   #129
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez neee Pokaż wiadomość
grr.. jest tu jakiś chłopak ? ^^ bo bym z chęcią spytała czemu chłopak najpierw mówi że kocha jest wszystko ok .. a nagle kończy związek bo nic nie czuje. .. mój tak zrobił .. teraz wiem że żałuje .. no ale jak można raz kochać a raz nie ? to jest wszystko takie skomplikowane ...


przykro mi, ale tak się często zdarza. coś wiem o tym z autopsji. im wcześniej przekonasz się, że to gówniarz i kiepszczur będzie Ci o wiele łatwiej.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:38   #130
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Znam Cię na pamięć Ty mnie pewnie też
nie musze nic mówic jak nikt rozumiesz mnie
za późno by kłamać i tak nie uda sie
za dużo dziś wiemy niewiedzieć lepiej jest

obok jesteś wciąż i nie ma Cie
nie potrafisz wprost nie kochać mnie
może to nie nam pisana jest
taka miłość aż po życia kres

powiedz mi prosze co myślisz chociaż raz
wykrzycz mi głośno wszystko co byś chciał
powiedz gdzie jesteś czy tak bedziemy trwać
osobno juz dawno choc razem cały czas

obok jesteś wciąż i nie ma Cie
nie potrafisz wprost nie kochać mnie
może to nie nam pisana jest
taka miłość aż po życia kres

ale Brodka miala smutna mine jak dziewczyna wlasnie to spiewala ;/
mnie tez scika, nie chce tak, chce do niego

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Mój napewno nie napisze
A jak pomyślę, że tydzień temu miałam go wpółnagiego w łóżku... Nie będę płakać!!! Nie, nie, nie!!
nie placz
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2009-04-19 o 14:36
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:53   #131
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość

nie placz
Nie będę!! Muszę się trzymać...
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 15:27   #132
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

ja nawet nie pisze co bylo 2 tyg temu;/ jacy bylismy szczesliwi ,jak sie wyglupialismy(((
ehhh....telefon milczy dalej...
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 15:38   #133
Kay lee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Czesc Dziewczyny ;/ tez nie sadzilam,ze tu napisze tym bardziej ,ze ostatnie miesiace naszego zwiazku to byla dla mnie sielanka poweidzial ,ze sie meczy poniewaz jestesmy zbyt rozni...o te odpowiedz musialam wrecz blagac (zeby dowiedziec sie co jest nie tak).Staram sie myslec pozytywnie ,ale wiadomo jak to jest jestem podlamana,czy macie jakies wskazowki jak przestac sie zadreczac ? Pierwszy krok jaki uczynilam to wybor terminu przyjazdu do pl (niestety mieszkam chwilowo w uk ) staram sie myslec tylko o tym jednak to bedzie jeszcze jakies dwa tyg ,jak nie myslec ,czym sie zajac ? co sie robi w takich sytuacjach jago ciagle kocham

Pozdrawiam Was wszystkie mocno wiem ,ze sila to cos czego potrzebujemy teraz najbardziej tylko to takie trudne ...
Kay lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 15:54   #134
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Kay lee Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny ;/ tez nie sadzilam,ze tu napisze tym bardziej ,ze ostatnie miesiace naszego zwiazku to byla dla mnie sielanka poweidzial ,ze sie meczy poniewaz jestesmy zbyt rozni...o te odpowiedz musialam wrecz blagac (zeby dowiedziec sie co jest nie tak).Staram sie myslec pozytywnie ,ale wiadomo jak to jest jestem podlamana,czy macie jakies wskazowki jak przestac sie zadreczac ? Pierwszy krok jaki uczynilam to wybor terminu przyjazdu do pl (niestety mieszkam chwilowo w uk ) staram sie myslec tylko o tym jednak to bedzie jeszcze jakies dwa tyg ,jak nie myslec ,czym sie zajac ? co sie robi w takich sytuacjach jago ciagle kocham

Pozdrawiam Was wszystkie mocno wiem ,ze sila to cos czego potrzebujemy teraz najbardziej tylko to takie trudne ...
Przykro mi niestety nie znam metody na to żeby nie myśleć, żeby mniej boło
Zakochana kobieta zawsze będzie cierpieć Można próbować czymś zająć czas ale mi to daje ulgę tylko na chwile, bo kiedyś i tok w końcu zostaje sama i wspomnienia wracają. A to strasznie boli
Trzymaj się
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 16:14   #135
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Kay lee Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny ;/ tez nie sadzilam,ze tu napisze tym bardziej ,ze ostatnie miesiace naszego zwiazku to byla dla mnie sielanka poweidzial ,ze sie meczy poniewaz jestesmy zbyt rozni...o te odpowiedz musialam wrecz blagac (zeby dowiedziec sie co jest nie tak).Staram sie myslec pozytywnie ,ale wiadomo jak to jest jestem podlamana,czy macie jakies wskazowki jak przestac sie zadreczac ? Pierwszy krok jaki uczynilam to wybor terminu przyjazdu do pl (niestety mieszkam chwilowo w uk ) staram sie myslec tylko o tym jednak to bedzie jeszcze jakies dwa tyg ,jak nie myslec ,czym sie zajac ? co sie robi w takich sytuacjach jago ciagle kocham

Pozdrawiam Was wszystkie mocno wiem ,ze sila to cos czego potrzebujemy teraz najbardziej tylko to takie trudne ...
Po prostu wypłacz się teraz, żeby potem wziąść się w garść i iść już dalej z uśmiechem i nadzieją na ponowne szczęście
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 16:55   #136
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

żeby przestać kochać potrzeba troszkę czasu. wg mnie, powinnaś dać sobie czas, spokój, unikać miejsc gdzie on może się pojawić. pamiętaj, co z oczu, to z serca. powodzenia.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:14   #137
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Dziewczyny uszy do gory !
Pamietacie mnie jeszcze?

spotkalam exa na imprezie, nawet sie nie przywital, napsial mi sms tylko... dnia nastepnego odezwal sie na gg, przeprowadzilismy bardzo niemila dla obojga rozmowe, po czym na koniec zakomunikowal mi, ze ma dziewczyne...
nie wiem czy klamal, bo chcial mi walnac jakis cios, bo zadne mu nie wychodziły, czy tez serio ma (w sumie to chyba ma, bo jakas o tym imieniu dodana na nk)

ale ?

MAM GO GLEBOKO W DUPIE !

Przez prawie miech jak niemielismy kontaktu ja sie jeszcze ludzilam, ze on sie obudzi... obudzil sie i pokazal mi po raz kolejny jakim załosnym idiota jest...
taki bodziec chyba jest najlepszy. Wiem na czym stoje i nie bedzie juz dluzej nadzieji i czekania
Nie mowie, ze juz nie zaplacze, bo pewnie zaplacze nie raz. Ale jestem juz o niebo silniejsza...

Zycze Wam tego samego i moooocno trzymam kciuki !!
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:22   #138
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

lilyka ma racje.nie widujesz go a jedynie czasem piszecie, zajmujesz sie soba, chodzisz na piwo,do pracy,znow jak lubilas przed nim czytasz, ogladasz seriale, spotykasz sie z kolezankami i nie masz przez to czasu nawet pomyslec , zapominasz ze mialas cierpiec.to dziala jakies 5dni/tydzien.
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:46   #139
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Dziewczyny uszy do gory !
Pamietacie mnie jeszcze?

spotkalam exa na imprezie, nawet sie nie przywital, napsial mi sms tylko... dnia nastepnego odezwal sie na gg, przeprowadzilismy bardzo niemila dla obojga rozmowe, po czym na koniec zakomunikowal mi, ze ma dziewczyne...
nie wiem czy klamal, bo chcial mi walnac jakis cios, bo zadne mu nie wychodziły, czy tez serio ma (w sumie to chyba ma, bo jakas o tym imieniu dodana na nk)

ale ?

MAM GO GLEBOKO W DUPIE !

Przez prawie miech jak niemielismy kontaktu ja sie jeszcze ludzilam, ze on sie obudzi... obudzil sie i pokazal mi po raz kolejny jakim załosnym idiota jest...
taki bodziec chyba jest najlepszy. Wiem na czym stoje i nie bedzie juz dluzej nadzieji i czekania
Nie mowie, ze juz nie zaplacze, bo pewnie zaplacze nie raz. Ale jestem juz o niebo silniejsza...

Zycze Wam tego samego i moooocno trzymam kciuki !!

niech spadają wieśniaki na drzewo.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
lilyka ma racje.nie widujesz go a jedynie czasem piszecie, zajmujesz sie soba, chodzisz na piwo,do pracy,znow jak lubilas przed nim czytasz, ogladasz seriale, spotykasz sie z kolezankami i nie masz przez to czasu nawet pomyslec , zapominasz ze mialas cierpiec.to dziala jakies 5dni/tydzien.
to działa, Kochana, cholernie długi czas. może lepiej jakiś czas w ogóle nie pisać? wydaje mi się, że właśnie tego potrzeba, żeby złapać dystans do sytuacji, oswoić się z nią w pewnym sensie. zerwał - trudno, widać nie chce utrzymywać kontaktu, a jeśli chce - mógł pomyśleć przed zerwaniem, że ten kontakt i tak czy siak straci. jeśli napisze, możesz dać mu do zrozumienia, że sobie tego nie życzysz, możesz napisać w prost, że potrzebujesz czasu i jeśli będziesz gotowa, to może (może!) się do niego odezwiesz.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 18:01   #140
Nelly-26
Raczkowanie
 
Avatar Nelly-26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Dzisiaj postanawiam żadnych smsow, kontaktu na gg z byłym. Musi mi się udać. Powiem Wam, że ja raczej nie zatopię żalu w alkoholu, bo jest gorzej. Próbowałam zapomnieć, a wysłałam jakiegoś żenującego smsa po pijaku. Przecież on mnie potraktowal jak zwykłego śmiecia, a ja dalej nie moge o nim zapomnieć. Z czasem jest troszke lepiej, ale wiem, że on ma laskę z którą coś tam próbuje a jak tak nie potrafię szukać faceta przy którym będę zapominać poprzedniego. Zresztą czuję się jak kupa g... i kto by chciał się ze mną umówić. No i dalej cierpię.
Nelly-26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:03   #141
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez Nelly-26 Pokaż wiadomość
Dzisiaj postanawiam żadnych smsow, kontaktu na gg z byłym. Musi mi się udać. Powiem Wam, że ja raczej nie zatopię żalu w alkoholu, bo jest gorzej. Próbowałam zapomnieć, a wysłałam jakiegoś żenującego smsa po pijaku. Przecież on mnie potraktowal jak zwykłego śmiecia, a ja dalej nie moge o nim zapomnieć. Z czasem jest troszke lepiej, ale wiem, że on ma laskę z którą coś tam próbuje a jak tak nie potrafię szukać faceta przy którym będę zapominać poprzedniego. Zresztą czuję się jak kupa g... i kto by chciał się ze mną umówić. No i dalej cierpię.
jak to mówi mój kolega - zakładaj szpile, legginsy skóropodobne i ruszaj w najbliższy piątek na miasto, uwierz, że żaden facet Ci się nie oprze.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:08   #142
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

[quote=scatty princess;11951987]Dziewczyny uszy do gory !
Pamietacie mnie jeszcze?

spotkalam exa na imprezie, nawet sie nie przywital, napsial mi sms tylko... dnia nastepnego odezwal sie na gg, przeprowadzilismy bardzo niemila dla obojga rozmowe, po czym na koniec zakomunikowal mi, ze ma dziewczyne...
nie wiem czy klamal, bo chcial mi walnac jakis cios, bo zadne mu nie wychodziły, czy tez serio ma (w sumie to chyba ma, bo jakas o tym imieniu dodana na nk)

ale ?

MAM GO GLEBOKO W DUPIE !

Przez prawie miech jak niemielismy kontaktu ja sie jeszcze ludzilam, ze on sie obudzi... obudzil sie i pokazal mi po raz kolejny jakim załosnym idiota jest...
taki bodziec chyba jest najlepszy. Wiem na czym stoje i nie bedzie juz dluzej nadzieji i czekania
Nie mowie, ze juz nie zaplacze, bo pewnie zaplacze nie raz. Ale jestem juz o Ty będziesz go miała w ]

Cieszę się, że u Ciebie wszystko już dobrze Oby tak dalej kochana trzymaj się cieplutko

Nelly nie mów tak, każda kobieta ma w sobie dużo wartościowych cech tylko niektórzy palanci są na nie ślepi ich strata

Nie wiem jak to się stało ale coś zrąbałam i wyszły bzdury w końcu blondynka ze mnie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2009-04-19 o 18:14 Powód: coś sknociłam:D
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:17   #143
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

http://agniesialoox.wrzuta.pl/audio/...a_-_sila_ognia

polecam. pozytywne.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:49   #144
zawiedziona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 290
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Przeczytałam wasze wiadomości i jeszcze bardziej się zdołowałam bo widzę że większość dziewczyn nie potrafi tak szybko zapomnieć więc nie mam co liczyć na lepsze samopoczucie
zawiedziona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:55   #145
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez neee Pokaż wiadomość
grr.. jest tu jakiś chłopak ? ^^ bo bym z chęcią spytała czemu chłopak najpierw mówi że kocha jest wszystko ok .. a nagle kończy związek bo nic nie czuje. .. mój tak zrobił .. teraz wiem że żałuje .. no ale jak można raz kochać a raz nie ? to jest wszystko takie skomplikowane ...
właśnie....po co mówić że się kocha, że się wręcz szaleje z miłości a potem zwykłe "pa" na koniec i to w smsie...: cry:
Ja dzisiaj pojechałam na studia, wcześniej byłam w galerii i cały czas on jest w mojej głowie, nawet nie mogłam robić zakupów, zbiera mi się na płacz prawie wszędzie gdzie tylko coś mi się z nim skojarzy! i dlaczego widzę więcej czule obejmujących się, całujących, szepczących sobie coś na ucho par niż do tej pory? To jest takie przytłaczające.... cały czas chodzę smutna, nie mam siły się do nikogo odzywać...
A gdy tylko weszłam na stancje to dostałam jakiegoś szału zaczęłam płakać jak wariatka, leciały mi łzy wielkie jak groch - wszystko mi się tutaj z nim kojarzy..... przyjeżdżał tutaj do mnie czasem, razem spaliśmy. To tutaj były pierwsze nasze pocałunki, to tutaj dał mi róże i zapytał czy zechciała bym z nim być, to tutaj czułam się szczęśliwa... do ch***y czemu życie jest takie okrutne!!!
z jednej strony chciała bym o nim zapomnieć, chciała bym zacząć się uśmiechać, żyć tak jak żyłam zanim go nie poznałam, ale to dzięki niemu zasmakowałam prawdziwego szczęścia ....
"gdy raz spróbujesz tego chleba, do głodu się nie przyzwyczaisz, nie nie nie!!!!!!!!!"
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:02   #146
Merrick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Siedze sobie skacowana przed kompem i patrze w jak zastraszajacym tempie rośnie wątek.
Staram sie sobie wmowić, że juz go nie kocham.
I jak na złość spotykam teraz na swojej drodze fajnych facetów. Zainteresowanie mnie cieszy, ale nie chciałabym tez nikogo skrzywdzić (ani ich, ani siebie). Wydaje mi sie, ze nie wiem juz jak wygląda zakochanie, czuje sie jak taka królowa śniegu. Nie wiem czy w ogole powinnam i jestem w stanie z kimkolwiek sie teraz spotykać. Poprawiło mi sie troche, zastanawiam sie czy to cisza przed burzą.
Nelly-26- ja tez nie potrafie traktowac faceta tylko jak plaster na zlamane serce. Ale niektórzy mówią, że najlepszym lekarstwem jest nowa miłość. I na pewno znalazłby sie facet, który chciałby sie z Tobą umówić- ważne tylko, żebyś Ty chciała umówić się z nim
Merrick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:04   #147
lilyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Do Onazyje:
pozwól sobie popłakać i pocierpieć, porozmawiaj z przyjaciółką, wyżal się jej, ponarzekaj na niego (w gruncie rzeczy na pewno nie był pod każdym względem idealny ). po jakimś czasie sama uznasz, że nie warto zalewać się cały czas łzami, tylko pora wziąć się w garść.
lilyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:07   #148
wirika
Przyczajenie
 
Avatar wirika
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Nie będę zakładała nowego wątku... ale czuję się bardzo zagubiona i nie bardzo wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Mam 25 lat, on 43, duża różnica wieku, fascynacja dojrzałym mężczyzną - wcześniej 3 letni związek który miał zakończyć się przed ołtarzem odeszłam ja bo mój ex kochał wszytskie kobiety- mimo że do ślubu zostały 2 miesiące. Po 4 miesiącach pojawił się on, mimo że nie chciałam tego uczucia- wepchnął się trochę na siłę do mojego życia, był romantyczny, idealny.

Prawie 3 tygodnie temu zmieniłam mieszkanie dla niego- z racji tego że wynajmuje poprzedni właściciele nie zgadzali się żeby ktokolwiek u mnie bywał w nocy. Pomógł mi bardzo finansowo- oczywiście to tylko pożyczka, bo sama się utrzymuję od dawien dawna, która zwróce pod koniec miesiąca. Jakieś dwa tygodnie temu stwierdził że on musi wszytsko przemyśleć, nasz kontakt jest od tego czasu nijaki. Nie wytrzymałam i chciałam wyjaśnień o co chodzi- nie potrafi ze mną rozmawiać, zamknął się jeszcze bardziej.

Wczoraj mu powiedziałam że to koniec, żeby nie dzwonił nie pisał... 2 h temu napisałam mu smsa ze rozmowa bardzo by mnie uspokoiła- do tej pory nie odpisał nic. Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać, żadnych przyjaciół, rodziny. Zostałam sama. Chciałabym nie czuć nic...po prostu nie istnieć.
wirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:13   #149
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez wirika Pokaż wiadomość
Nie będę zakładała nowego wątku... ale czuję się bardzo zagubiona i nie bardzo wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Mam 25 lat, on 43, duża różnica wieku, fascynacja dojrzałym mężczyzną - wcześniej 3 letni związek który miał zakończyć się przed ołtarzem odeszłam ja bo mój ex kochał wszytskie kobiety- mimo że do ślubu zostały 2 miesiące. Po 4 miesiącach pojawił się on, mimo że nie chciałam tego uczucia- wepchnął się trochę na siłę do mojego życia, był romantyczny, idealny.

Prawie 3 tygodnie temu zmieniłam mieszkanie dla niego- z racji tego że wynajmuje poprzedni właściciele nie zgadzali się żeby ktokolwiek u mnie bywał w nocy. Pomógł mi bardzo finansowo- oczywiście to tylko pożyczka, bo sama się utrzymuję od dawien dawna, która zwróce pod koniec miesiąca. Jakieś dwa tygodnie temu stwierdził że on musi wszytsko przemyśleć, nasz kontakt jest od tego czasu nijaki. Nie wytrzymałam i chciałam wyjaśnień o co chodzi- nie potrafi ze mną rozmawiać, zamknął się jeszcze bardziej.

Wczoraj mu powiedziałam że to koniec, żeby nie dzwonił nie pisał... 2 h temu napisałam mu smsa ze rozmowa bardzo by mnie uspokoiła- do tej pory nie odpisał nic. Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać, żadnych przyjaciół, rodziny. Zostałam sama. Chciałabym nie czuć nic...po prostu nie istnieć.
Boże, a ja naiwnie myślałam że on kiedyś dorastają
Jak widać NIE!!!
Kochama, ja też bym chciała nie kochać, bo wtedy wszystko było by takie łatwe
Trzymaj się
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:17   #150
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 6

Cytat:
Napisane przez lilyka Pokaż wiadomość
Do Onazyje:
pozwól sobie popłakać i pocierpieć, porozmawiaj z przyjaciółką, wyżal się jej, ponarzekaj na niego (w gruncie rzeczy na pewno nie był pod każdym względem idealny ). po jakimś czasie sama uznasz, że nie warto zalewać się cały czas łzami, tylko pora wziąć się w garść.
żalę się cały czas siostrze, pomaga mi, mówi mi żeby nie płakała, nie użalała się nad sobą ale ja jestem bardzo bardzo bardzo wrażliwa - wszystko sobie biorę do serca, zarówno rzeczy miłe jak i złe.....A on mówił do mnie i patrzył na mnie tak jak nikt do tej pory...byłam taka szczęśliwa.......
A z dnia na dzieńwszystko trafił szlak... nie chcę być sama, ale też nie chcę być z nikim innym, bo nikt nie będzie nim...
Wiem, że może pisze głupoty w tej chwili, ale jest mi tak bardzo źle.......
Tak bardzo bym chciała żeby przyjechał do mnie, żeby mnie przytulił i powiedział że wszystko będzie dobrze bo mnie kocha...
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.