Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 22:16   #1261
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
WSPANIAŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT KOCHANE


Winly, na stażu jest fajnie, wesoło i nie nudzę się, nie robię w kółko jednej rzeczy, tylko dużo różnych, więc czas szybko leci. Ogólnie podoba mi się tam i jestem zadowolona, że tak trafiłam Obecnie pracuje w Archiwum i Bibliotece Akt Urzędu Skarbowego. Fajne miejsce, takie tajemnicze, tyle tych dokumentów, półek, regałów, pokoi, święty spokój, brak pośpiechu


A ja jestem sobie chora, dalej Wczoraj okropnie bolał mnie ten pęcherz, płakałam ze złości i bezczynności, zwolniłam się ok 12 z pracy i poszłam do przychodni. We wtorek mam zanieść mocz do badania, potem idę po wyniki. Narazie lekarka zapisała mi jakieś inne leki, po których mam mdłości i zawroty głowy, ale są skuteczne, bo dzisiaj nie odczuwam żadnych dolegliwości.



ojjj z tym nie ma żartów wiem bo sama dopiero co wyzdrowiałam. To było paskudne dziwie się ze tak długo z tym chodzisz, zachorowałaś przeciez wcześniej niz ja... można się nabawić niewesołych powikłań, wiec dbaj o siebie !
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:42   #1262
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Dziewczyny nie było mnie tu już trochę. Mam nadzieje że wam Święta minęły wesoło.Bo ja nie miałam tyle szczęścia czuję się taka bezwartościowa niekochana i porzucona... Okropnie. Obawiam się że ja jakimś przypadkowym zachowaniem zabiłam w kimś Miłość. Najgorsze że ja nadal Kocham i cierpię.
Przepraszam że się tak żale ale Cieszę się że Was mam.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:08   #1263
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

cybercat11 wlasnie strescilas moje swieta.tyle ze ja sie nie obawiam tylko wiem od 3 miesiecy. no i to nie bylo jedno zachowanie.
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:21   #1264
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

ona2008 jak długo to może potrwać?Mam masę rzeczy do zrobienia, napisania, obronienia a nie mam ochoty i siły na nic.Nie mam pojęcia jak się zmobilizować wyłączyć jedno myślenie na rzecz drugiego.Nawet ta piękna pogoda nie umie mnie rozweselić.
Czemu świat musi być tak dziwnie poukładany zawsze ktoś kogoś rani...
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:23   #1265
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Witam po świętach Rybeczki

Ja od rana w pracy, ale szybko mi leci.
Ale sobie odpoczęłam przez weekend u rodzinki TŻta
trochę się też objadłam
Ale zrzuci się. Mam znajomą joginkę, ostatnio spotkałam się z nią i otrzymałam karnety "open" na zajecia. I z TŻtem już w pt byliśmy na jodze Faaaajnie było-tylko w sob nie mogłam wstać
Dziś wieczorkiem też lecimy

A jak tam u Was?? nice zdrowiejjjjjjjjjjjj
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:34   #1266
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ojjj z tym nie ma żartów wiem bo sama dopiero co wyzdrowiałam. To było paskudne dziwie się ze tak długo z tym chodzisz, zachorowałaś przeciez wcześniej niz ja... można się nabawić niewesołych powikłań, wiec dbaj o siebie !
Ja byłam wcześniej u lekarza, trochę mi przeszło, ale tylko na chwilę. Teraz znów wróciło. Dzisiaj byłam oddać mocz do badania, jutro odbieram wyniki i idę na wizytę, dowiem się co dalej.

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Witam po świętach Rybeczki

Ja od rana w pracy, ale szybko mi leci.
Ale sobie odpoczęłam przez weekend u rodzinki TŻta
trochę się też objadłam
Ale zrzuci się. Mam znajomą joginkę, ostatnio spotkałam się z nią i otrzymałam karnety "open" na zajecia. I z TŻtem już w pt byliśmy na jodze Faaaajnie było-tylko w sob nie mogłam wstać
Dziś wieczorkiem też lecimy

A jak tam u Was?? nice zdrowiejjjjjjjjjjjj
U mnie kiepsko, kilka osób zepsuło mi humor, w tym moja matka, która wyraża się do mnie gorzej niż ja do osób, których nienawidzę. Jest mi przykro, ale spotkam się jutro z tż i poprawi mi się humor

Staram się zdrowieć, ale dziś mnie bolała cewka moczowa
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 07:58   #1267
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Ja byłam wcześniej u lekarza, trochę mi przeszło, ale tylko na chwilę. Teraz znów wróciło. Dzisiaj byłam oddać mocz do badania, jutro odbieram wyniki i idę na wizytę, dowiem się co dalej.



U mnie kiepsko, kilka osób zepsuło mi humor, w tym moja matka, która wyraża się do mnie gorzej niż ja do osób, których nienawidzę. Jest mi przykro, ale spotkam się jutro z tż i poprawi mi się humor

Staram się zdrowieć, ale dziś mnie bolała cewka moczowa

No z przeciągającym się zapaleniem nie ma żartów, ja chyba bym zmieniła lekarza....

Co do rodziców, a raczej Twojej matki, no cóż przykro mi... najbardziej ranić potrafią najlbiższsi, moi również działają mi już na nerwy, dla mnei to jest sygnał, że należy spakować manatki i pójść na swoje, byle tylko skończyć studia

Moje święta można by określić mianem black&white, od rana u babci śniadanko i później obiad (uporczywe tłumaczenie, że więcej już nie zmieszczę), a wieczorkiem stajnia <jupi> i 2/3 gdozinne tereny na moim ukochanym rudzielcu (mój bo ulubiony, niestety nie mój własny)... więc myślę że tym trybem spędzania świąt nie dostarczyłam sobie jakoś dużo za dużó kalorii....

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Witam po świętach Rybeczki

Ja od rana w pracy, ale szybko mi leci.
Ale sobie odpoczęłam przez weekend u rodzinki TŻta
trochę się też objadłam
Ale zrzuci się. Mam znajomą joginkę, ostatnio spotkałam się z nią i otrzymałam karnety "open" na zajecia. I z TŻtem już w pt byliśmy na jodze Faaaajnie było-tylko w sob nie mogłam wstać
Dziś wieczorkiem też lecimy
Joga fajna sprawa , miałam na pierwsyzm roku studiów przez dwa semstry, raz w tygodniu 2 godzinki dała mi niesamowicie dużo jeśłi chodzi o gibkość i rozciąganie, nie mówiąc o wyciszeniu , teraz rozlgądałam się w Łodzi i musze przyznać, że w miare tanio bo około 150 zł karnet na miesiąc obejmujacy około 20 godzinnych zajęć, z tym, że kurcze zajęcia są w takich godzinach, że mi w ogóle nie pasuje.... ale myśłę, że znadję coś odpowiedniego <jupi>

Co do zakwasów, ja zawsze po dużej przerwie, gdy wsiądę na konia później nie dość, że mam problemy z siedzeniem jak "dama" hehe myszę siedzieć w lekkim rozkroku :P, nie moge samodzielnie założyć nogi na nogę hehe - zawsze ręką muszę sobie pomóc hihihi :P i chodzę lekkim okrekiem a wszystkiemu są winne zakwasy w pachwinach - to chyba są najgorsze zakwasy jakei miewam :P - zabrzmi masochistycznie, ale ogólnei rzecz biorąc lubię mieć zakwasy i być zmęczona fizycznie - wtedy wiem, że naprawdę się napracowałam i zorbiłam coś konstruktywnego dla siebie...
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice

Edytowane przez boxia
Czas edycji: 2009-04-15 o 08:09
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 18:44   #1268
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

hm nie w temacie jestem...ale to nie powod zeby nie bylo paru tematow;p jak po swietach? ciezsze?;p
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:29   #1269
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

A po świetach??hm...może być Starałam się nie opychać za bardzo więc nie mam czego sobie zarzucać

A wczoraj jednak nie pojechaliśmy na jogę. Wczorajszy dzień nas wykończył i poszliśmy wcześnie spać
A w weekend mam uczelnie...jakiego mam lenia. W ogóle ostatni zjazd mam dopiero 11 lipca jeszcze tak długo
Ale muszę dać rade.

Miłego Dnia Rybki

A Wy "stare" Rybki mogłybyście tu zaglądać częściej
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 18:36   #1270
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

a ja sie opychalam tak ze teraz strategicznie omijam wage^^coz..uroki singlai konskekwencje nauki pieczenia..

jakie sporty rybki? tu czytam joge, pare/parenascie stron wczesniej rozmawialysmy o steppie i rowerku, ktos cos jeszcze dorzuci? sezon bikini sie zbliza, co na brzuch i uda najlepsze?^^

to jeszcze udanego weekendu ja niespodziewanie mam zajety a juz chcialam ambitnie poswiecic go na nauke^^nie dane mi sie przylozyc do uczelni najwyrazniej ale coz, jak sie nic nie robilo cale zycie to trzeba kiedys pomyslec o malych kroczkach w cv..
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 07:26   #1271
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Doberek

Padam!! Poszłam wczoraj na joge, mówie a tam...
okazało się, że wczoraj była jakaś joga spalacz
Joga zawsze mi się kojarzyła z czym lekkim, wyciszeniem, rozciąganiem...nic bardziej mylnego..
Myślałam, że ta godzina nigdy się nie skończy
Leciało ze mnie jak z kranu, takie intensywne ćwiczenia, że chyba spaliłam już wszystko co jadłam w Wielkanoc
Jechałam do domu samochodem to myslałam, że wypadek spowoduje tak mi się ręce i nogi ze zmeczenia trzęsły.

aaa jeszcze tylko 7,5h w pracy...
Pozdrawiam, miłego piątku
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 08:53   #1272
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

wow, fajnie, chętnie poszłabym na taką jogę-spalacza chodziłam kiedyś, ale właśnie na takie "spokojne" ćwiczenia, bardziej rozciągające. Bardzo fajne było

ja sie cieszę na wolny weekend zjazd mam dopiero za tydzień a dzis tylko 2 godziny w pracy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:16   #1273
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Doberek

Padam!! Poszłam wczoraj na joge, mówie a tam...
okazało się, że wczoraj była jakaś joga spalacz
Joga zawsze mi się kojarzyła z czym lekkim, wyciszeniem, rozciąganiem...nic bardziej mylnego..
Myślałam, że ta godzina nigdy się nie skończy
Leciało ze mnie jak z kranu, takie intensywne ćwiczenia, że chyba spaliłam już wszystko co jadłam w Wielkanoc
Jechałam do domu samochodem to myslałam, że wypadek spowoduje tak mi się ręce i nogi ze zmeczenia trzęsły.

aaa jeszcze tylko 7,5h w pracy...
Pozdrawiam, miłego piątku


Wow... ja tez chętnie bym tego spróbowała, musze poszukac w okolicy.... zabrzmi masochistycznie, ale uwielbiam być wyczerpana fizycznie, nie mieć siły nawet ręki unieść.... więc poszukam takowych zajęc...
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:24   #1274
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

to chyba jest cecha wspólna Rybek bo jesteś kolejną która pisze tutaj, ze lubi po prostu dać sobie fizycznie w kość Rybko-masochistki
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:17   #1275
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

nooo ja też lubie, ale dobrze by było żeby na następny dzień mieć wolne

a nie obolała do pracy, czuje już zakwasy na łapach...oj oj
ale dziś też ide- będe twarda...

To miłego weekendu
Ja mam uczelnie więc raczej nie zajrze, ale jak wrócę chcę mięć dużo do czytania więc się postarajcie (żarcik)
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:07   #1276
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

WinlyEm cos w tym jest, ze ryby w tym ja odreagowuja na sobie, niekoniecznie sportem...2h, zazdroszcze krotkiego zlecenia;]
Steffka co to za praca ze zaczynasz ja od wizazu?nie sprawdzaja wam historii na adminie neta firmowego
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 07:12   #1277
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

No ja się włąsnei zapisałam na tequondo hehehe... w ramach moich przygotowań do policji... ciekawa jestem coz tego wyjdzie - gdyz podobno na pierwsyzm treningu ćwiczy się przyjmowanie ciosów na brzuch hehehe :P ciekawe czy nie skończę na pierwszym treningu... buhahaha,....
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 10:36   #1278
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez boxia Pokaż wiadomość
No ja się włąsnei zapisałam na tequondo hehehe... w ramach moich przygotowań do policji... ciekawa jestem coz tego wyjdzie - gdyz podobno na pierwsyzm treningu ćwiczy się przyjmowanie ciosów na brzuch hehehe :P ciekawe czy nie skończę na pierwszym treningu... buhahaha,....
przyjmowanie ciosów na brzuch daj znać koniecznie jak już będziesz PO tym pierwszym treningu, strasznie mnie to zaciekawiło

ale twardziel z Ciebie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:46   #1279
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

boxia to zacznij juz teraz cwiczyc brzuszki, bo jak przyjmujesz nacisk na napiete miesnie(wiec trzeba je miec ) to mnie boli, tak bramkarze napinaja miesnie brzucha jak nie dadza rady mocnej pilki zlapac bo cos tam-napinaja miesnie, wiem od bramkarza
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 07:40   #1280
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
WinlyEm cos w tym jest, ze ryby w tym ja odreagowuja na sobie, niekoniecznie sportem...2h, zazdroszcze krotkiego zlecenia;]
Steffka co to za praca ze zaczynasz ja od wizazu?nie sprawdzaja wam historii na adminie neta firmowego
A pisałam kilka stron wcześniej czym się zajmuje
Co Ty u nas nie sprawdzają Nie siedzę całe 8h na necie

a co u Was? ja jakoś przezylam weekend na uczelni
A tak sobie pomyslalam ze dzis pojde sobie popoludniu na rowerek
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:07   #1281
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Witam was dziewczyny

Mam L4, więc nadrabiam zaległości wizażowe. Miałam w zeszłym tyg kilka nieprzyjemności, bo strasznie bolał mnie brzuch, miałam milion podejrzeń, ostatecznie stanęło na wyrostku robaczkowym. Nie zgodziłam się na operację, bo ból się zmniejszał, wczoraj minął mi już całkiem. Więc nie sądzę, by diagnoza była prawidłowa. Póki co mam sobie wybić z głowy aktywność fizyczną aerobik, rowerki i inne. Jestem też na diecie lekkostrawnej. Siedzę w domu przez tydzień, ale w pon wracam do pracy i będzie dobrze
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:11   #1282
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

mój Tż miał tydzień temu wycięty wyrostek pisalam o tym

lepiej żebyś miałą rację, że diagnoza nie trafna, bo jeśli to rzeczywiście wyrostek to nie ma na co czekać jak Ci się wyleje to będize zapalenie otrzewnej, to juz poważna sprawa. objawy to ból brzucha po prawej stronie, temperatura ok 38 stopni i podwyższenie poziomu czegoś tam (chyba leukocytów)- ale to ostatnie sprawdza się badajac krew. Najlepiej pójśc do szpitala na badanie krwi, które rozwieje wątpliwości

a ja cały weekend nic nie robiłam, aż mam dziś wyrzuty sumienia bo mam tyle spraw na głowie, a w ten weekend siedziałam i robiłam NIC ni c mi się nie chciało
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-20 o 08:14
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:12   #1283
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny

Mam L4, więc nadrabiam zaległości wizażowe. Miałam w zeszłym tyg kilka nieprzyjemności, bo strasznie bolał mnie brzuch, miałam milion podejrzeń, ostatecznie stanęło na wyrostku robaczkowym. Nie zgodziłam się na operację, bo ból się zmniejszał, wczoraj minął mi już całkiem. Więc nie sądzę, by diagnoza była prawidłowa. Póki co mam sobie wybić z głowy aktywność fizyczną aerobik, rowerki i inne. Jestem też na diecie lekkostrawnej. Siedzę w domu przez tydzień, ale w pon wracam do pracy i będzie dobrze

Uuuuu bidulko
To nieźle się porobiło, ale dobrze, że już Ci się poprawia
Miejmy nadzieję, że po tyg wszystko będzie dobrze.
W sumie teraz sobie odpoczniesz w domku
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:29   #1284
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mój Tż miał tydzień temu wycięty wyrostek pisalam o tym

lepiej żebyś miałą rację, że diagnoza nie trafna, bo jeśli to rzeczywiście wyrostek to nie ma na co czekać jak Ci się wyleje to będize zapalenie otrzewnej, to juz poważna sprawa. objawy to ból brzucha po prawej stronie, temperatura ok 38 stopni i podwyższenie poziomu czegoś tam (chyba leukocytów)- ale to ostatnie sprawdza się badajac krew. Najlepiej pójśc do szpitala na badanie krwi, które rozwieje wątpliwości

a ja cały weekend nic nie robiłam, aż mam dziś wyrzuty sumienia bo mam tyle spraw na głowie, a w ten weekend siedziałam i robiłam NIC ni c mi się nie chciało
Tak, pamiętam właśnie, że twój tż miał wycinany wyrostek. I jak z nim teraz?

Ja byłam na pogotowiu, dostałam skierowanie na chirurgię, zajmowało się mną 3 chirurgów i 2 ginekologów. Badali mnie tylko jak mogli. Badania krwi, moczu, 3 USG. Leukocyty miałam w normie. Ale inne wyniki były kiepskie. Nie znam się na tym więc nie wiem, co to oznacza. Brzuch mnie bolał właśnie po prawej stronie, u dołu. Najpierw nie mogłam chodzić, wstać, ubrać się, jak już to z trudnością zrobiłam, wyjąc przy tym z bólu, to brat zawiózł mnie na to pogotowie. Po ok 4 godzinach badań ból zaczął się zmniejszać. Dlatego nie zgodziłam się na operację, z pełnym poparciem lekarzy, którzy powiedzieli, że czasami pacjent wie lepiej, bo to są jego dolegliwości. W razie jakichkolwiek pogorszeń czeka na mnie stół. Ale wszyscy życzyli mi powodzenia i powiedzieli, że to mogło być zwykłe podrażnienie.

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
Uuuuu bidulko
To nieźle się porobiło, ale dobrze, że już Ci się poprawia
Miejmy nadzieję, że po tyg wszystko będzie dobrze.
W sumie teraz sobie odpoczniesz w domku
W sumie tak w domu cały czas siedzieć nie będę, ale nie będę też się przemęczać, chcę odpocząć jeśli mam taką szansę. Narazie jest ok, więc niech tak zostanie.

Dzięki
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:10   #1285
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

WinlyEm zazdroszcze ja caly weekend w pracy, kliatyzacja mnie wykonczyla(na lekach poszlam na uczelnie) tak ze daruje sobie hostessowanie w tej drogerii i w srode ide zlozyc podanie o kasjera(wiem, placa marna ale pewniejsza niz zlecenia hostess bo co tydzien masz i w srodku tyg tez-mam jeden dzien wolny). zobaczymy co z tego bedzie i co wymagaja, zarwalam noc bo dzis kolos byl(na marginesie oblalam bo mam jakies 35pkt a trzeba 41pkt zeby zdac),jutro znowu i moze przy majowce(+juw)bedzie lzej..

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
ona2008 jak długo to może potrwać?Mam masę rzeczy do zrobienia, napisania, obronienia a nie mam ochoty i siły na nic.Nie mam pojęcia jak się zmobilizować wyłączyć jedno myślenie na rzecz drugiego.Nawet ta piękna pogoda nie umie mnie rozweselić.
Czemu świat musi być tak dziwnie poukładany zawsze ktoś kogoś rani...
przeoczylam to, juz sie poprawiam
zalezy.od ciebie, od tego jaka to byla relacja, od tego czy macie wspolnych znajomych/czy sie widujecie odzywacie itd.i ten okres niechciejstwa tez przechodzilam, po okresie pijanej wolnoscia przyszedl kryzys, poczucie bezsensu beznadzieji i bezcelowosci, przestalam wiec szukac na sile rozrywek i zajelam sie nauka i praca. dalej jej ciezej ale idac 2 razy w miesiacu na piwo zamiast paru razy wiecej czuje ze nie trace czasu na bzdure ktora mi nie pomagala i tak.a mysle o nim do tej pory. gdy nie moge zasnac i mysli uciekaja. gdy stoje w korku w autobusie. ale coraz rzadziej i to jakas nadzieja.
wiecej tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=328832&page=8
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:22   #1286
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

ona2008 dziękuję za wsparcie. Mam nadzieję że przetrwam.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:29   #1287
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

nmzc i napewno. wkoncu 'mozna zyc bez powietrza' czego jestem najlepszym przykladem;/
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 09:48   #1288
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Biedne jesteście dziewczyny
Ale całkiem silne i nieźle sobie radzicie, ja bym nie miała w sobie tyle samozaparcia. Podziwiam was. Bo jak przechodziłam ten trudny okres w moim związku to szalałam, same widziałyście. A po rozstaniu to już całkiem nie wiem, jakbym sobie poradziła. Wszystko w życiu jest takie trudne... Kiedyś miałam bardzo dobrą kumpelę, świetnie się rozumiałyśmy, jak rozstawałam się z miłością mojego życia (ale taką głupkowatą jeszcze) to sama jej obecność wiele mi pomogła. Teraz gdy jej nie ma to nie wiem jakby to było. Ale czasami trzeba się zbierać samemu, niestety. Trzymajcie się.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:02   #1289
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

trzymajcie się

nice, a wam juz sie ułożyło??
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:23   #1290
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zodiakalne Rybki - stwórzmy nasze akwarium :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
trzymajcie się

nice, a wam juz sie ułożyło??
Jest dużo lepiej, tż utrzymuje, że chce sobie ze mną ułożyć życie. Chociaż zdarza mu się mnie zdenerwować. Ale kocham go bardzo, myślę, że on mnie też. Jakoś poskromnimy te charakterki i się ułoży. Bo tutaj też jest niestety taki problem, że ja i tż jesteśmy strasznie związani ze swoją ekipą. Bez niej nie istnielibyśmy. No i mamy dwie oddzielne. Potrzebujemy sporo czasu dla nich. Wyjeżdżamy bez siebie, jeździmy bez siebie na imprezy, na weekendy, czasami wakacje. Czasami ta indywidualność nam przeszkadza w rozumieniu siebie. Chcemy być ze sobą, ale istnieć również bez siebie.



A jak tam twój tż? Bo pytałam i nie napisałaś. Goi mu się rana? On był cięty czy miał laparoskopie?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 19:22:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.