Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 16:23   #541
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

no ja to zrzucam z takiego sporego zapasubo jakos tak w zime zaroslam w tluszczyk tyle do zrzucania to w zyciu nie mialam a gubie poprzez dietke- bawie sie w south beach oraz dwa razy w tygodniu spining

Edytowane przez AgataAgataka
Czas edycji: 2009-05-05 o 16:25
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:27   #542
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

A ja jak na razie w każdym brudnopisie na maturze pisałam na dole malutkimi literkami "Październikowe". Taka solidarność z dziunią
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:29   #543
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

a ja właśnie zjadłam całą czekoladę,no bosko ale akurat miałam straszną ochotę,a to się nie często zdarza na szczeście...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:31   #544
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

No wstyd się przyznać... ale dobra... ważę 70 kg przy wzroście 173 ... chcę ważyć... 63....
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:42   #545
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
No wstyd się przyznać... ale dobra... ważę 70 kg przy wzroście 173 ... chcę ważyć... 63....

nie no zielona nie przesadzaj przeciez ta waga przy twoim wzroscie to nie ma dramatu a te7kg ktore chcesz zrzucic to nie jest chyba koniecznosc tylko raczej twoja potrzeba, jestes wysoka wiec u ciebie pewnie waga calkiem ladnie sie rozklada
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:45   #546
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

zielona,marudzisz,jest dobrze.

Edytowane przez czokled
Czas edycji: 2009-05-05 o 16:46
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:47   #547
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
nie no zielona nie przesadzaj przeciez ta waga przy twoim wzroscie to nie ma dramatu a te7kg ktore chcesz zrzucic to nie jest chyba koniecznosc tylko raczej twoja potrzeba, jestes wysoka wiec u ciebie pewnie waga calkiem ladnie sie rozklada
Nie jestem otyła,ale brzuch mi sterczy paskudnie i tyłek mam wielki.... ale muszę to zrzucić.... chce się sobie podobac.
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 16:53   #548
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

no ja brzucha to nie mam tyle ze mi w biodra i oooooooooooogrooooooooooo ooomna dupe idzie, no ale teraz maleje
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:15   #549
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

no to ja dupa i uda
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:05   #550
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

No to ja dupa, uda i brzuch. Ale zielona Ty wyższa ode mnie jesteś sporo więc czym się przejmujesz babo?!
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:29   #551
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Jejku dziuniaa jak Ty tyle ważysz to Ciebie w ogóle nie ma. Ja uprawiam sport i to moja waga około 60 się waha, a teraz pewnie i trochę ponad jest, bo ze stresu żrę jak świnia. Czas z tym skończyć.
Jestem jestem xD I nawet coraz lepiej wygladam [wg kolegow xD, dupa mi sie robi]

Tez jem duzo przez stres, glownie ciastka :/ Co sie odbija na mojej cerze xD

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
no tak dziunia masz niematuralny problemXD
z ta waga to faktycznie Dziunia przeginasz;p jestes lzejsza ode mnie<zazdrosnica cie ujawnia;p>
to widze wzglednie zadowolone po polskimczytalam arkusze(tylko wypracowania) i nie lubie tych lektur^^wiec szalu by nie bylo..fajnie ze jestescie z lektur zadowolone

a ja glupieje, posypalo sie pare kap(konkretnie dwie dzis z jezyka), ale dzisiejsze kolokwium z drugiego jezyka CHYBA zaliczylam. gorzej bo po dosc dobrym stanie zlapal mnie nastepny dol exowy-po samotnej majowce doszlo do mnie ze sie kiedys(nie wiem czy w majowke czy wczesniej) rozbijal w wawie(do ktorej mamy baaardzo daleko) , i ze czesto jest u nowej jedynej(inne miasto niz nasze) mimo zaliczen, kolosow, poprawy matury itd.heh.a odleglosc to ponoc taki problem nie?moze by mnie to poza wawa nie ruszylo gdyby nie warczal o kazda roznice pogladow..bo jestem glupia i mu 'powodzenia' wyslalam i wyszla rozmowa...tak, mozecie krzyczecnie, nie obiecuje poprawy bo jestem zaglupia, ile dni by mi nie szlo to potem jak zaczne wtopiac to pare razy pod rzad(z dolem majowkowym to mamy drugi). bo mnie naszlo na kolegowanie(tak, porzucilam opcje ze cud sie stanie i wroci, porzucilam ze bedziemy przyjaciolmi-nie bylismy przed, nie bylismy w trakcie, to po tym wszystkim mamy byc?phi., a opcji z zerwaniem kontaktu mimo ze mu to by bylo na reke moj mozg nie dopuszcza po takim dlugim czasie.i nie umiem(podswiadomie nie chce?) jej wprowadzic).minela wiecznosc przeciez a mnie to rusza? dodajmy okropnego adoratora(ogolnie, nie z wygladu) ktory moglby byc ostatni na swiecie i nie bede zainteresowana(heh na tej samej pozycji jestem na liscie exaXD)..a fajnych facetow WOLNYCH to ni widu ni sluchu;pchyba czas zaczac myslec o sesji, bo was tak matura i tematy pokrewne pochlonely ze zapomnialyscie co nas tu polaczylo, to jest chyba metoda

Eksowy problem tez mam, ale o tym po maturach cobyscie mnie tu nie zlinczowaly za bardzo xD

Wyznam szczerze, ze Chlopow nie czytalam, Pana Tadzia a owszem, ale, ze nie trzebabylo sie odnoscic do calosci to wzielam Chlopow. Sprawdzajac nieoficjalne klucze - nie jest zle.

A Ty sie za robote bierz!

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
eh, przez ex znowu i to co mi powiedział dziś.

I bóg mi świadkiem zrywam z nim już całkowicie kontakt, na poważnie. Ile mogę cierpieć przez jednego faceta. Który to już raz przez niego płacze. Wymazuje go już całkowicie z mojego życia.

Nie istnieje już.
Madra decyzja i licze, ze w niej wytrwasz. Kurrrr ja chyba znowu bede musiala kontakt zerwac Chociaz w sumie ja nie cierpie ino dziwnie jest no.



Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio seks traktuję jak... robienie herbaty.... no ok, herbata jest fajna, ale czym się tak podniecać? Chyba się starzeję:/
Ewidentnie on nie jest odpowiednia osoba do tego. Boo dobry seks nie jest zly. Tfu, dobry i z odpowiednim partnerem

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość

Ja po angielskim. Po sprawdzeniu wyników nie jest źle
Po sprawdzeniu wynikow stwierdzam ze na oko mam 32/35 z zadan zamknietych. [ah ta podstawa] A rozmawiajac z moimi ludzmi z eks klasy nie sa zachwyceni angolem. Jak dla mnie lekko durne sluchanie bylo i w czytaniu kilka dziko sformulowanych zdan takie lekko podchwytliwe.

Chwal sie ile na oko!

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
A ja jak na razie w każdym brudnopisie na maturze pisałam na dole malutkimi literkami "Październikowe". Taka solidarność z dziunią
Zwazajac na fakt, ze brudnopisu nie oceniaja, to sobie pisalam tam 'Pazdziernikowe'. Obrazliwe to to nie jest wiec sie nie powinni czepic nie? Solidarnosc Pazdziernikowych jajnikow haha xD

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
a ja właśnie zjadłam całą czekoladę,no bosko ale akurat miałam straszną ochotę,a to się nie często zdarza na szczeście...
No to ja zjadlam paczke delicji xD Na zdrowie!

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
No wstyd się przyznać... ale dobra... ważę 70 kg przy wzroście 173 ... chcę ważyć... 63....

A ja mowie, ze stanowczo przesadzasz. Oj stanowczo!


No to tego, ja wielkiego nic nie mam [tfu ma! boczki, ale skutecznie je zwalczam]


Piep**** wos. Nie mam sily juz do niego lalala xD Pojde na spontanie jutro, siade, wykminie co nieco, wyjde. Ciekawe po ilu. Z ang mnie wymiotlo po godzinie i 10min [zaznaczajac ze 20min siedzialam bezczynnie, bo mnie wypuscic nie chcieli]
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 18:49   #552
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Dziuniaa świetnie Ci poszedł angiel jak tak.
Mój angielski rozszerzony, ale na razie powiem tylko tyle, że poniżej 70% raczej nie powinnam zejść. No chyba, że mi wrąbią poniżej 10 punktów za wypracowanie.
A ja z WOS'u właśnie siadam do powtórki za chwilę, bo się jakoś niepewnie czuję...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:00   #553
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

A ja grzecznie trzymałam za Was kciuki. Mam trzymać dalej? Ręce mnie już bolą :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:01   #554
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;12168999]A ja grzecznie trzymałam za Was kciuki. Mam trzymać dalej? Ręce mnie już bolą :P[/QUOTE]
Trzymaj! :P
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:03   #555
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Dziuniaa świetnie Ci poszedł angiel jak tak.
Mój angielski rozszerzony, ale na razie powiem tylko tyle, że poniżej 70% raczej nie powinnam zejść. No chyba, że mi wrąbią poniżej 10 punktów za wypracowanie.
A ja z WOS'u właśnie siadam do powtórki za chwilę, bo się jakoś niepewnie czuję...
Na probnej z zamknietych mialam maxa. Ja ogolnie strasznie zaluje, ze nie zdawalam rozsz, ale wychodzilam z zalozenia, ze mi sie na zadna uczelnie nie liczyl ang, to po co sie wysilac. Jakiez jest moje zdziwienie, skoro mi sie plany zmienily i teraz by sie przydal ang.

70% z rozsz to rewelacyjny wynik!

Ja jeszcze poczytam sobie prawo i UE te traktaty wszystkie i tyle. Pewnie tez sie nie czuje, ale znajac mnie to im dluzej bede siedziec, to tym bardziej mi sie na dzien przed wszystko popieprzy.

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;12168999]A ja grzecznie trzymałam za Was kciuki. Mam trzymać dalej? Ręce mnie już bolą :P[/quote]

Koniecznie! Trzymaj i nie puszczaj!
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:01   #556
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Dziewczyny!! Ja tez rozsz. ang i policzylam ze stracilam 4,5 punktu czyli 9%. Jeszcze zalezy jak mi ocenia rozprawke ale w najlepszym przypadku 91%^^!! W najgorszym cos kolo 80 chyba..

A moj uczen ktorego ucze niemieckiego dostal 3+ z klasowki ( trzecia ocena w klasie!) a tak to mial wczesniej same jedynki! Czyli jednak moje lekcje z nim daly pierwszy efekt!
Jaka mi to satysfakcje dalo to szok.

Ja nie zagladam do wosu tez ide na luzie bo jestem w eufori.
I pomyslec ze jak wracalam do domu to plakalam bo czulam ze zawalilam.
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:53   #557
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

seclusion, ja miałam 91% z rozszerzonego ang.
więc wstępnie przybij pione
mi kumpela właśnie wyslała zdjęcia z naszej koncertowej majówki,mega są ^^
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:07   #558
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Szukam inspiracji dla tatuażu i już sama nie wiem na co się zdecydować
W wakacje pewnie sobie takowy sprawię, ale chcę być pewna wzoru i mieć go dokładnie zaplanowanego. Pomóżcie coś
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:23   #559
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Szukam inspiracji dla tatuażu i już sama nie wiem na co się zdecydować
W wakacje pewnie sobie takowy sprawię, ale chcę być pewna wzoru i mieć go dokładnie zaplanowanego. Pomóżcie coś
ja też dziś intensywnie myślałam o tatuażu i też mnie wkurza że nie mogę się zdecydować. mam trzy miejsca i nie wiem które wybrać na pierwszy. na razie odrzuciłam jedno, muszę wybrać z dwóch no i najtrudniej z wzorem...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 21:28   #560
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Zastanawiam się nad czymś z Floydami, bo ich uwielbiam i ich muzyka bardzo wpłynęła i nadal wpływa na moje życie. Myślałam o którejś okładce, ale niespecjalnie się one nadają na tatuaż. Ogólnie to miałby być cytat albo coś związanego z muzyką. A co do miejsca: jak na razie albo stopa albo ręka od łokcia w dół. No i sama już nie wiem... chciałabym się w końcu zdecydować
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:33   #561
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

soulone,no to widzę że masz jak ja. też chcę coś związanego z muzyką, i też myślałam nad floydami, zresztą już Ci pisałam. teraz myślę nad czymś związanym z tilawem, ale co tu sobie można wytatuować
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:12   #562
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

przestancie gadac o seksie bo ja singlem jestem no!Agata podziwiam, mi z dietami nigdy nie wychodzi, zawsze ale to ZAWSZE sie zlamie i zjem cos z 'nielegalnych' produktow. ejjj co to konkurs jakis? 174,54,cellu, rozst,za duze uda, tylek, ostatnio brzuch bo sie lenie na samotnej arenie;pbrak biustu(wlasnie, nie odchudzac sie bo zamiast po tylku to po miskach i brzuchu leci;p) i tluszczu w pozostalych czesciach ciala, hmm i wygralam?;p czyli co, jak mowila julia w notting hill "ciasto jest moje" dziunia to czekam , skoro napiszesz po maturachbiore , dostalam zlecenie wiec do roboty ide^^no dobra ta robote tez zaczne , dzisiaj w nocy robie prezentacje na wyklad<sciana> dziunia czemu musisz zerwac kontakt?;> i rozumiem, tez bylo dla mnie dziwne ze rozmawiasz parenascie miesiecy dzien w dzien po pare h i nagle pufff koniec gadania, urwanie kontaktu nagle jest szokiem Taco rozbawil mnie twoj komentarzXD Soulone skoro ma byc trwaly to proponuje motyw roslinny/znak chinski bo to nie bedzie wadzic za pare lat. uniwersalnie,ponadczasowe
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:10   #563
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

ładnie wam idzie ta matura ja też trzymam kciuki za wszystkie, dzięki temu na pewno ładnie idzie, macie tu nasze wirtualne wsparcie

Agata, gratuluję tych 9 kg!!!!!!!!! Dużo strasznie

soulone, a umiesz rysować? bo jak umiesz to mogłabyś sobie sama wzór narysować. Pewność przynajmniej, że nikt nie będzie miał takiego samego. Ja też bym chciała na stopie. Wzór już prawie, że gotowy heh

pieluch, a jak u Ciebie dieta idzie?

Humor po ex już mi się trochę poprawił, aczkolwiek rano było ciężko Ale to już ostatni raz gdy ten ******** mi nastrój psuje.

Jakbyście miały powiedzieć 3 życzenia do spełnienia to co byście wybrały?

ja bym chciała tak:
1) zapomnieć o ex
2) ustabilizować się finansowo bardziej
3) mieć spokój od wszystkich facetów, żeby już żaden mi na drodze nie stanął

i z tym już bym była szczęśliwa... Tylko spokój i stabilizacja i już mi więcej niczego nie trzeba
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:38   #564
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Stasiek gdzie tam ja i rysowanie. Nie umiem:/

A 3 życzenia?
1. Cofnąć czas i zacząć z eks jeszcze raz, ale tym razem całkiem inaczej.
2. Być szczęśliwa, czuć się kochana, spełniona i... piękna.
3. Robić to co mi się podoba i na co mam ochotę, a nie to co muszę.

Mogłabym wymieniać i wymieniać. Ale to takie najważniejsze chyba.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:19   #565
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

soulone, dziunia jak wos?
Mi chyba nie poszlo za specjalnie. Test niezbyt, zrodla tez, tylko z wypracowania w miare zadowolona jestem. Fililogio angielska zegnaj no ale coz
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:32   #566
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
A 3 życzenia?
1. Cofnąć czas i zacząć z eks jeszcze raz, ale tym razem całkiem inaczej.
2. Być szczęśliwa, czuć się kochana, spełniona i... piękna.
3. Robić to co mi się podoba i na co mam ochotę, a nie to co muszę.

Mogłabym wymieniać i wymieniać. Ale to takie najważniejsze chyba.
Oho. Napisalas dokladnie to o czym ja myslalam. Dokladnie, dokladnie to samo. Szok, ze myslimy az tak podobnie..

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
soulone, dziunia jak wos?
Mi chyba nie poszlo za specjalnie. Test niezbyt, zrodla tez, tylko z wypracowania w miare zadowolona jestem. Fililogio angielska zegnaj no ale coz
yy pozwolisz, ze sie o wosie nie wypowiem? Test taki oo ujdzie w tlumie, zrodla to w ogole te pytania do tekstow mnie rozwalaly, niesprecyzowane, tekst o WB jakis dziki, a wypracowanie? Coz lalam wode jak sie dalo i w sumie to wole sobie nie wyobrazac klucza do wypracowania. [Jupii! zegnaj prawo!]
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:33   #567
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Seclusion jeszcze nie wszystko stracone

WOS był trudny mówiąc szczerze, a test to wybitnie. Tematy wypracowania były za to łatwe i nie wymagające jakiejś szczególnej wiedzy. Słabo mi poszło, przynajmniej tak czuję...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:58   #568
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Wlasnie ja liczylam na wypracowanie z Unii bo to moja dziedzina, a dali cos takiego ze kazdy z ulicy mogl to napisac. Malo ambitne. Jak dla mnie to nie warto bylo sie przygotowywac :/
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:35   #569
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Przygotowując się systematycznie można było na spokojnie zaliczyć test. Oj jakbym ja dostała coś z UE to bym leżała i kwiczała, na bank by coś mi się pokiełbasiło.
A co do tego, że każdy z ulicy mógłby napisać to racja. Aż dziwne, że taki łatwy temat dali na rozszerzonej maturze.
Właśnie dowiedziałam się, że tylko 7% maturzystów w Polsce zdawało rozszerzony język polski. No szok.

Dziuńka my to w ogóle podobnie myslimy

Podawajcie jakieś konkrety dotyczące naszego spotkania!
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:09   #570
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

stasiek dzieki za gratulacje ale do stanu idealnego jeszcze sporo brakuje. kurde nie wiem co jest ale najchetniej bym spala caly czas.

gratuleje maturzystkom itrzymam all time za was kciuki i zazdroszcze wam tej matury jeszcze jakies5lat kightowego zycia przed wami tj studiowania- strasznie bym chciala wrocic do tego okresu bo jedak podyplomowka to juz nie ten klimat.

jestem jak najbardziej za spotkaniem tylko mowcie jak i gdzie i kiedy
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.