Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, and U - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: W którym Emiracie mieszkasz? (możliwość wyboru jednej opcji)
Abu Dhabi 24 30,00%
Ajmān 0 0%
Dubai 33 41,25%
Fujairah 1 1,25%
Ras al-Khaimah 0 0%
Sharjah 7 8,75%
Umm al-Quwain 1 1,25%
W innym państwie Middle East 14 17,50%
Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 20:27   #2101
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie, wątek nam podupada

Podobno szejkowi Mohammedowi się urodził kolejny syn, coś mi sie obiło o uszy
Nawet nie wiecie jak nad tym zmniejszonym ruchem na wątku ubolewam Tutaj się zakochałam w Emiratach, czytając opisy Evy ID i podziwiając te wszystkie cudowne zdjęcia, wyglądam dokładnie tak ->
Doszło do tego, że zaczynam realnie myślec i podążac w kierunku zmiany adresu
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 06:24   #2102
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

No właśnie, gdzie jest znów Eva?

Co do zdjęć, polecam profil I love Dubai na FB: http://www.facebook.com/DubaiLovers
Mnóstwo cudnych fotek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:49   #2103
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie, gdzie jest znów Eva?

Co do zdjęć, polecam profil I love Dubai na FB: http://www.facebook.com/DubaiLovers
Mnóstwo cudnych fotek
Dubaj jest cudny, zresztą jak całe emiraty
Niektóre fotki zapierają dech w piersiach. Starasznie mnie serce boli, kiedy widzę na zdjęciach miejsca w których byłam, i wiem, że na razie mogę jedynie pielęgnowac moją tęsknotę za Emiratami, bo na razie nie widac szans na kolejne odwiedziny
I te pieprzone bilbordy z wielkim napisem Time to say Dubai...


Taaaak, Eva nam zaginęła! Wydaje mi się, że Ty mieszkasz w Emiratach, ja bukuję bilet, przylecę i zorganizujemy poszukiwania
Jak Rutkowski i jego Luiza,
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:56   #2104
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jestem

Burza piaskowa nas doswiadczyla ostatnio, bylo naprawde niemilo

Poza tym Madonna ma sie zjawic w tym roku w Abu Dhabi, bilety rozeszly sie w dwie godziny i ma byc jeszcze jeden koncert.

To nie moja muzyka, baby nie lubilam i nie lubie, wiec ja sie nie wybieram nawet gdyby mi zaplacili.
No ale co sie komu podoba.

David Guetta bedzie juz za kilka dni.


Trwa UAE International Chopin Competition.
Kocert galowy laureatow bedzie 3-go Marca
http://www.uaeicc.org/

Bylam na przesluchaniach kandydatow i jestem oczarowana niektorymi wykonaniami.

Kocham Chopina, ale tez Liszta i Mozarta.... prawdziwa uczta dla serca.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 06:43   #2105
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Madonna ma tez w PL zagrać znowu, na Stadionie Narodowym
Ja tez fanką nie jestem, przecież ona tak na prawdę ma słaby głos a taką karierę zrobiła.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:14   #2106
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Eva, widziałam zdjęcia i video z niedzielnego poranka w Dubaju, dośc groźnie to wygląda. Są jakieś straty ?

We Wiedniu temperatura idzie cudownie w górę, zapowiadają na jutro... 20 stopni

No tak, sama też fanką Madonny nie jestem
Chociaż ostatnio szalałam jak dzika piętnastolatka na koncercie Seana Paula

Widzę Evo, ze twoje serce chyli się ku muzyce poważnej
Zatem będziesz ucztowac
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 08:04   #2107
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Znalazłam ostatnio na YT jakiś filmik z polskiej wycieczki do Dubajewa. Ktoś nagrał jak jadą w autobusie koło Dubai Mariny w stronę hotelu. I tak samo filmiki ze zwiedzania Burj Khalifa, oczywiście komentarze polskie, że eeee...wcale nie taki wysoki ().

Najbardziej mnie zdziwiło jak przewodnik mówi coś takiego: tutaj lubią przyjeżdżać ludzie z Szarży (rozumiem, że chodzi o Sharjah - ale czy to się tak wymawia? ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 20:58   #2108
monica_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Za kilka dni wylatuję do Dubaju. Od przyszłego pracodawcy dostałam informację, żeby koniecznie przed wylotem zrobiła Immigration Clearance. Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym to dokładnie polega?Jest to zwykła odprawa celna na lotnisku, czy też przed muszę załatwiać jakieś dokumenty?
Gdzie powinnam przewozić leki: w bagażu głównym czy podręcznym (nie są mi potrzebne w trakcie podróży)? Jak jest z przewozem leków, które są na liście leków kontrolowanych (xanax) czy kopia recepty wystarczy?

monica_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:28   #2109
postka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Hej! Przepraszam, że tak się z butami pakuję w Wasz wątek, ale szukam porady w temacie kobieta w Dubaju Będę tam niedługo służbowo i mam pytania (jeżeli głupie to z góry przepraszam):
- czy do biura muszę się jakoś szczególnie ubierać? Nie wiem, nie zakładać dopasowanych ciuchów, wąskich spodni, bluzki bez rękawów itp? U mnie w biurze w Wwie dress code nie obowiązuje, więc nie biegam w lecie w kostiumach, nie wiem na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Dodam, że spotkam się z panami z Arabii Saudyjskiej więc oni będą pewnie szczególnie wyczuleni... Poradźcie please
- palę papierosy. Czy mogę legalnie i zwyczajnie zapalić przed lotniskiem, hotelem, w restauracji itd czy będę znosiła piorunujące spojrzenia albo uwagi z tym związane?
- czy mogę sama pobiegać po mieście wieczorem i będzie to bezpieczne?
- co ewentualnie dodatkowo powinnam wiedzieć?

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Ola
postka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:22   #2110
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Znalazłam ostatnio na YT jakiś filmik z polskiej wycieczki do Dubajewa. Ktoś nagrał jak jadą w autobusie koło Dubai Mariny w stronę hotelu. I tak samo filmiki ze zwiedzania Burj Khalifa, oczywiście komentarze polskie, że eeee...wcale nie taki wysoki ().

Najbardziej mnie zdziwiło jak przewodnik mówi coś takiego: tutaj lubią przyjeżdżać ludzie z Szarży (rozumiem, że chodzi o Sharjah - ale czy to się tak wymawia? ).
Polskie komentarze... nie zaskakują
Ogólnie albo ja mam pecha do rodaków za granicą, albo taki jest smutny obraz naszych emigrantów/turystów.
Zawsze i wszędzie, rozpoznasz polaków po minie i narzekaniu Bo a to hotel nie taki, a woda w basenie to wcale nie taka niebieska jak na zdjęciach, a ręczniki to dziś o 3 minuty za późno zmienili...
Dziwi mnie to, bo wyjeżdżając gdziekolwiek odsuwam od siebie wszystkie negatywne myśli

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez postka Pokaż wiadomość
Hej! Przepraszam, że tak się z butami pakuję w Wasz wątek, ale szukam porady w temacie kobieta w Dubaju Będę tam niedługo służbowo i mam pytania (jeżeli głupie to z góry przepraszam):
- czy do biura muszę się jakoś szczególnie ubierać? Nie wiem, nie zakładać dopasowanych ciuchów, wąskich spodni, bluzki bez rękawów itp? U mnie w biurze w Wwie dress code nie obowiązuje, więc nie biegam w lecie w kostiumach, nie wiem na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Dodam, że spotkam się z panami z Arabii Saudyjskiej więc oni będą pewnie szczególnie wyczuleni... Poradźcie please
- palę papierosy. Czy mogę legalnie i zwyczajnie zapalić przed lotniskiem, hotelem, w restauracji itd czy będę znosiła piorunujące spojrzenia albo uwagi z tym związane?
- czy mogę sama pobiegać po mieście wieczorem i będzie to bezpieczne?
- co ewentualnie dodatkowo powinnam wiedzieć?

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Ola
Przeszukaj dobrze ten wątek, Eva pisała o tym, o ile mnie pamięc nie myli
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 15:48   #2111
dianajasmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 27
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Drogie Panie czy dojdzie kiedyś do spotkania w Abu Dhabi?
dianajasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 04:37   #2112
jovikzu
Raczkowanie
 
Avatar jovikzu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 107
Send a message via Skype™ to jovikzu
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez postka Pokaż wiadomość
Hej! Przepraszam, że tak się z butami pakuję w Wasz wątek, ale szukam porady w temacie kobieta w Dubaju Będę tam niedługo służbowo i mam pytania (jeżeli głupie to z góry przepraszam):
- czy do biura muszę się jakoś szczególnie ubierać? Nie wiem, nie zakładać dopasowanych ciuchów, wąskich spodni, bluzki bez rękawów itp? U mnie w biurze w Wwie dress code nie obowiązuje, więc nie biegam w lecie w kostiumach, nie wiem na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Dodam, że spotkam się z panami z Arabii Saudyjskiej więc oni będą pewnie szczególnie wyczuleni... Poradźcie please
- palę papierosy. Czy mogę legalnie i zwyczajnie zapalić przed lotniskiem, hotelem, w restauracji itd czy będę znosiła piorunujące spojrzenia albo uwagi z tym związane?
- czy mogę sama pobiegać po mieście wieczorem i będzie to bezpieczne?
- co ewentualnie dodatkowo powinnam wiedzieć?

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Ola

rzeczywiście Eva o tym pisala, ale tak w skrócie, bo wątek jest juz bardzo długi, palić w zasadzie nie wolno nigdzie - w sklepach na lotnisku,- jak juz to musisz szukac wydzielonych miejsc. a najlepsza opcja kupic sobie na wyjazd elektryczny papieros. moja znajoma mieszkajaca tutaj juz od wielu lat, po wprowadzeniu zakazow myslala ze sie zalamie. kupila takie papierosy w Polsce i jest wprost zachwycona.
nie rezygnuje z nalogu a ma swiety spokoj- tylkojak miala wersje ktora wygladala jak papieros - kolor- to wtedy sie i tak czepiali.... bo z tego nawet tez leci dym - ale to para wodna- wiec nic nie czuc- tylko takie zludzenie dla palacza.

Panowie z Arabii, no coz, radze miec dlugie spodnie i rekawy - tak szczerze to wcale nie bedzie ci za goraco bo tu wszedzie bardzo nisko jest nastawiona klimatyzacja- ja w sumie i tak caly rok chodze w dlugich spodniach i nawet jak mam krotki rekaw to zawsze jakis szal ze soba.

ja wszystkie spodnie mam waskie he he- znaczy obcisle- najwazniejsze zeby nie pokazywac brzucha, biustu i nog powyzej kolana- to po prostu niesmaczne i nieprofesjonalne... ale moze to juz moje zboczenie po mieszkaniu tu duzej--- tu sie golizna po oczach nie rzuca, a jak wrocilam do Europy na lato to mnie zatkalo - i jakos tak niesmacznie....


nocne spacery - powiem szczerze ze w zadnym kraju jako kobieta nie czulam sie tak bezpiecznie-- wiec chodzenie nawet w srodku nocy jest ok, oczywiscie ubranie nie jak turystka- spodnie szorty, bluzka na ramiaczka - bo po prostu bedzie ci nie milo ze faceci i nie tylko sie na ciebie gapia...... poza tym teraz wieczorami jest zimno- 20 stopni - ha ha ja juz jestem przyzwyczajona do tutejszej pogody to 24 to nawet zimno i i tak chodze w sweterku

ps. ja chetnie jestem za spotkaniem w Abu Dhabi- dawno sie tu nie odzywalam ale chetnie poznam nowo przyjezdne dziewczyny
ja pracuje wiec troche jestem ograniczona z czasem ale od przyszlego tygodnia bede bardziej mogla sie dopasoac, jakas propozycja terminu??? i to jest chetny?

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez monica_m Pokaż wiadomość
Za kilka dni wylatuję do Dubaju. Od przyszłego pracodawcy dostałam informację, żeby koniecznie przed wylotem zrobiła Immigration Clearance. Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym to dokładnie polega?Jest to zwykła odprawa celna na lotnisku, czy też przed muszę załatwiać jakieś dokumenty?
Gdzie powinnam przewozić leki: w bagażu głównym czy podręcznym (nie są mi potrzebne w trakcie podróży)? Jak jest z przewozem leków, które są na liście leków kontrolowanych (xanax) czy kopia recepty wystarczy?

tu wielu lekow nie wolno wwozic, jesli juz jakies potrzebujesz wez recepty i do bagazu glownego... powiem szczerze ze nie wiem gdzie jest taka lista o lekach ktore mozna/nie mozna wwozic do Emiratow
__________________
Uwierz w siłę swojego umysłu.
Bądź wierny swoim marzeniom i uwierz w siebie aby je spełnić


Edytowane przez jovikzu
Czas edycji: 2012-03-04 o 04:43
jovikzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 05:55   #2113
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Wczoraj w programie Galileo pokazywali jak budowali Ferrari World. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę jakie to jest ogromne. Na żywo musi robić jeszcze większe wrażenie
Nie wiedziałam, że tam są prawdziwe symulatory samochodów wyścigowych.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:43   #2114
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wczoraj w programie Galileo pokazywali jak budowali Ferrari World. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę jakie to jest ogromne. Na żywo musi robić jeszcze większe wrażenie
Nie wiedziałam, że tam są prawdziwe symulatory samochodów wyścigowych.
Dzieki tym symulatorom bezkarnie rozwalilam w drobny mak kilka dobrych Ferrari


Link do listy lekow zakazanych do przywozu do UAE podawalam juz w tym watku.

Mozna ta list tez znalezc na stronie Lotniska w Dubaju.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:14   #2115
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

http://www.wykop.pl/ramka/1070261/ama-zycie-w-dubaju/

Zobaczcie, co mi koleżanka przesłała.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:41   #2116
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Czeeesc wszystkim,

Mam nadzieje ze mnie pamietacie
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:20   #2117
dianajasmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 27
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Mi odpowiadają poranne godziny :/ a Tobie? chyba że w jakiś weekend? teraz jest tak przyjemnie także możemy spotkać się w kawiarni i posiedzieć w ogródku

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

ps. ja chetnie jestem za spotkaniem w Abu Dhabi- dawno sie tu nie odzywalam ale chetnie poznam nowo przyjezdne dziewczyny
ja pracuje wiec troche jestem ograniczona z czasem ale od przyszlego tygodnia bede bardziej mogla sie dopasoac, jakas propozycja terminu??? i to jest chetny?

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


Mi odpowiadają poranne godziny :/ a Tobie? chyba że w jakiś weekend? teraz jest tak przyjemnie także możemy spotkać się w kawiarni i posiedzieć w ogródku
dianajasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:39   #2118
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze mnie pamietacie
yesssssssssssssssssssssss s.....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:55   #2119
dianajasmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 27
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Czy wiecie gdzie można kupić SÓL KAMIENNĄ?
dianajasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 16:39   #2120
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez dianajasmin Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie można kupić SÓL KAMIENNĄ?
Nigdy w Abu Dhabi nie widzialam.

Dlaczego szukasz kamiennej?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:15   #2121
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
yesssssssssssssssssssssss s.....

Hejj!!!
Kupe miesiecy mnie nie bylo, duzo zeczy sie wydarzylo.
How is everything Eva??

Dzisiejsza pogoda jest nie fajna
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:56   #2122
A z Z
Raczkowanie
 
Avatar A z Z
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: زاكوباني
Wiadomości: 50
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Hejj!!!
Kupe miesiecy mnie nie bylo, duzo zeczy sie wydarzylo.
Witam!
Pozdrawiam Was wszystkie
Jumeirah Girl pisz kochana co się wydarzyło!
Evo! Co u Ciebie?
Ja walczę z drugim "nieproszonym gościem", w piątek wynik mammografii, proszę 3mać . Czuję się dobrze.
isa666 - też oglądałam ten program , oczywiście rozmarzyłam się!
Dziewczyny dużo słońca i radości, całusy - A z Z
A z Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 15:03   #2123
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Hejj!!!
Kupe miesiecy mnie nie bylo, duzo zeczy sie wydarzylo.
How is everything Eva??

Dzisiejsza pogoda jest nie fajna
Heeej
Opowiadaj, co u Ciebie?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:30   #2124
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez A z Z Pokaż wiadomość
Jumeirah Girl pisz kochana co się wydarzyło!
Ja walczę z drugim "nieproszonym gościem", w piątek wynik mammografii, proszę 3mać . Czuję się dobrze.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Heeej
Opowiadaj, co u Ciebie?
Czesc A z Z i Isa666,
Trzymam kciuki za winyki.
Duzo sie wydarzylo te dobre i te zle. Ale moge opowiadac te milsze news.
1- Kilka miesiecy temu dostalam awans w pracy
2- Kupilam moj pierwszy wlasny samochod (zdjecia robione na szybko)
3- Trzeci punkt nie moge tutaj ujawniac bo jest confidential
4- Schudlam pare ladnych kg

Jak tam u ciebie Isa666, no i kiedy przyjedziesz do UAE??

Eva co uciebie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo1updated.jpg (56,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo2updated.jpg (67,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo4updated.jpg (62,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photoupdated.jpg (91,5 KB, 72 załadowań)
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women

Edytowane przez Jumeirah Girl
Czas edycji: 2012-03-23 o 09:11
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 06:37   #2125
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirah gratuluję awansu i samochodu, jest piękny
Ja się właśnie zaczynam odchudzać, bo wiosna w PL przyszła w tym roku wyjątkowo szybko. W połowie marca mieliśmy 20 stopni ciepła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:50   #2126
agnese18
Raczkowanie
 
Avatar agnese18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie.
Wiadomości: 215
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Witam Was przepraszam że ot tak się wpraszam tutaj,ale po prostu zachwyciłam się tym wątkiem podziwiam Was że jesteście w stanie żyć i normalnie funkcjonować z dala od Polski i rodziny...
ale dobra,przechodzę do rzeczy,bo mam do Was pytanie,czy Wasi mężowie są arabami ? jesteście muzułmankami ? pytam z czystej ciekawości za która z góry przepraszam.A,i jak z zarobkami w EA ? pytam bo sama w przyszłości mam zamiar pracowac za granicą,i rozważam różne państwa
__________________
uczę się języków
odchudzam się 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58

Zmieniam się na lepsze...!

Cenię w ludziach ich oryginalność,odmienność.
Wiesz dlaczego?Bo nie każdy ma odwagę być sobą...

matura 2014
agnese18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:30   #2127
kamiscb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
GG do kamiscb
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Witam serdecznie,

jestem tutaj nową osobą, bardzo miło mi jest Was ''wszystkich'' poznać...obecnie jestem w Polsce, z ciekawością spędziłam kilka godzin na przeczytanie Waszych postów...aczkolwiek mam osobiste pytanie do Eva ID gdyż jest 'specjalistą' w tym wątku..nie planuję swojej przyszłości i życia w Naszym kraju, obecnię poszukuję pracy w Emiratach : w jaki sposób najlepiej można znaleść pracę w Emiratach,jakimi stronami się posługiwać..?Niestety nie mam nikogo znajomego w Emiratach który mógłby mi pomóc (pracowałam za granicą,w kraju muzułmańskim przedtem). Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź każdej z Was..pytam gdyż Eva ID ma prawdopodobnie najszerszą orientację w tym aspekcie. Dodam,że jestem po studiach zarządzania Politechniki,znam języki obce w wersji komunikacyjnej. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam Was ciepło.
kamiscb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:41   #2128
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jumeirah gratuluję awansu i samochodu, jest piękny
Ja się właśnie zaczynam odchudzać, bo wiosna w PL przyszła w tym roku wyjątkowo szybko. W połowie marca mieliśmy 20 stopni ciepła
Dziekuje bardzo czuje ze ten zakup jest strzal w dziesiatkie

Ja juz nie moge doczekac przyjechac do Polski
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:47   #2129
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Hej dziewczyny
pytanie czy mozna gdzies w uae dostac biala kielbase ??a moze jakis zastepczy produkt ? Moze jakies niemieckie kielbaski w kolorze white
chce gotowac zurek na swieta i niestety brak mi podstawowego produktu.
COS MI SIE PRZYPOMNIALO --WIADOMOSC DLA DZIEWCZYNY KTORA CHCE PRZEWIEZC XANAX --JESLI UZYWASZ TEGO LEKU -(-MAM NADZIEJE ZE WIESZ ZE UZALEZNIA BARDZO SZYBKO!!!!!) TO NIE DOSTANIESZ GO TU W APTECE BEZ RECEPTY CHOC WIEKSZOSC LEKOW MOZNA TAK KUPIC ...MUSI BYC PRESCRIPTION OD SPECIALISTY ...

Edytowane przez bogotta
Czas edycji: 2012-03-31 o 12:52
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:59   #2130
Najna_d
Przyczajenie
 
Avatar Najna_d
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 5
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

[QUOTE=bogotta;33253436]Hej dziewczyny
pytanie czy mozna gdzies w uae dostac biala kielbase ??a moze jakis zastepczy produkt ? Moze jakies niemieckie kielbaski w kolorze white
chce gotowac zurek na swieta i niestety brak mi podstawowego produktu.


Hej
Kiełkase dostaniesz w Spinneys.
Najna_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-07 20:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.