Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 23:16   #4321
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Teraz są nowe nowe czyli fioletowe i czerwone trzonki mają
o matko ale udziwniają kiedy te co mam takie fajne mam nadzieję, że zrobili coś na wzór 13, bo do załamania powieki by mi się coś przydało.

chociaż 44 i 51 to na bank widziałam ostatnio.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:17   #4322
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Tylko modły szatańskie odpraw

A to widziałaś ? http://allegro.pl/item1089281258_dio..._dior_029.html
No dobra, odprawie, chociaż nie wiem, jak się do tego zabrać

Nie cierpie testerów, zwłaszcza wypaćkanych do połowy
Tym bardziej, że Sky Glow paskudnie na mnie lezy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:18   #4323
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
o matko ale udziwniają kiedy te co mam takie fajne mam nadzieję, że zrobili coś na wzór 13, bo do załamania powieki by mi się coś przydało.

chociaż 44 i 51 to na bank widziałam ostatnio.
Te nowe ponoć zastąpiły te ze srebrną rączką , a te z czarną są normalnie dostępne
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:19   #4324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
o matko ale udziwniają kiedy te co mam takie fajne mam nadzieję, że zrobili coś na wzór 13, bo do załamania powieki by mi się coś przydało.
.
Do zalamania powieki kupiłam Inglota
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:22   #4325
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dobra, odprawie, chociaż nie wiem, jak się do tego zabrać

Nie cierpie testerów, zwłaszcza wypaćkanych do połowy
Tym bardziej, że Sky Glow paskudnie na mnie lezy

Ja też

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Te nowe ponoć zastąpiły te ze srebrną rączką , a te z czarną są normalnie dostępne
O takie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178700&page=5
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:26   #4326
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do zalamania powieki kupiłam Inglota
Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Te nowe ponoć zastąpiły te ze srebrną rączką , a te z czarną są normalnie dostępne
no to jakbym nie dostała 13, to wiem, gdzie mam się udać ale 13 właśnie była z czarną rączką, więc liczę, że ją dostanę bardzo lubię te ich pędzle
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 01:49   #4327
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

jupijajej
dziś nastał ten piękny dzień i dołączyłam do grona przeszczęśliwych posiadaczek nowych kuleczek
wzięłam rodzeństwo nr 2 i 3 bo jak mam nowiuśkie mythic to już by było przegięciem brać jeszcze nr 1
no i na czwóreczki nowe się skusiłam bo ładne na żywo i tak mi kokietkę trochę przypominały że takie subtelne będą i na lato powinny fajnie wyglądać, jutro potestuję i pokażę
bardzo mi się jeszcze ten brąz z jedynek podobał ale zbyt podobny do tego najciemniejszego z czwórek, co nawet mój ślepy kolorystycznie mąż zauważył, że w sumie nie są identyczne, ale tak podobne że nie warto było brać obu, zwłaszcza ze trochę kasiory dziś na różności wydałam i już mu słabo było
a pędzla nie chciałam, jakoś mnie nie zachwycił, za tyle kasy taki sierściuch szorstki i w ogóle jakoś mi się nie spodobał (jakby go darmo do kulek dawali to był go łykała jak bocian żabki a jak tak to wybrzydzam )
chyba będę dziś z nimi spać z tego szczęścia z kulkami ma sie rozumieć
mąż zrozumie i wybaczy mam nadzieję
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 08:20   #4328
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

szukam meteorytów w Poznaniu i nigdzie nie ma ;| sprawdzałam już w M1, Starym Browarze, King Crossie ;/
niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:35   #4329
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[QUOTE=asia3000;20190436]
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Asia które kolory nabyłaś? a tak z innej beczki jakiego podkładu używasz - tak z ciekawości pytam i jaka masz cerę

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------



183 L'Instant Caresse i 184 L'Instant D'Un Reve
ale pozostałe mi spokoju nie dają, bo też ładniutkie i jakby bardziej "miękkie" taka faktura pudrowa

A podkłady to ja obecnie na zmianę używam : DWlight , guerlain extreme i bare minerals, a cera mieszana z tendencją do przesuszania i wrażliwa, żeby było tego mało. DW light jednak jest ze mną najdłużej, jemu jedynemu jestem wierna . Inne używam z doskoku jak np. clarinsa
cienie piekne pewnie sie skusze na którys

pytam o podkład bo szukam i wydawałao mi sie że pisałaś że masz mieszana wrażliwą buźkę

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jupijajej
dziś nastał ten piękny dzień i dołączyłam do grona przeszczęśliwych posiadaczek nowych kuleczek
wzięłam rodzeństwo nr 2 i 3 bo jak mam nowiuśkie mythic to już by było przegięciem brać jeszcze nr 1
no i na czwóreczki nowe się skusiłam bo ładne na żywo i tak mi kokietkę trochę przypominały że takie subtelne będą i na lato powinny fajnie wyglądać, jutro potestuję i pokażę
bardzo mi się jeszcze ten brąz z jedynek podobał ale zbyt podobny do tego najciemniejszego z czwórek, co nawet mój ślepy kolorystycznie mąż zauważył, że w sumie nie są identyczne, ale tak podobne że nie warto było brać obu, zwłaszcza ze trochę kasiory dziś na różności wydałam i już mu słabo było
a pędzla nie chciałam, jakoś mnie nie zachwycił, za tyle kasy taki sierściuch szorstki i w ogóle jakoś mi się nie spodobał (jakby go darmo do kulek dawali to był go łykała jak bocian żabki a jak tak to wybrzydzam )
chyba będę dziś z nimi spać z tego szczęścia z kulkami ma sie rozumieć
mąż zrozumie i wybaczy mam nadzieję

Monia czekam na foty i wiedze że jak jestes z malżem to skrzydeł dostałaś, zabierasz go do Pl tym razem?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:37   #4330
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie pytanie, ile Meteoryty kosztują w Deutschland?
w dougim 44 ojro ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:49   #4331
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Dziewczyny, moze mi doradzicie. Napaliłam się na nowe kulki, tylko nie wiem, na które się zdecydowac. Mam cerę z problemkami naczyńkowymi i ogolnie skłonna do zaczerwień, uzywam podkladów Diorskin nude nr 30, HR Prodigy light nr 20 oraz biszkopta kolor 32. Mam ciemna oprawę oczu i jestem brunetką, cera raczej oliwkowa tylko te zaczerwienienia. Jakie meteroki byscie dla mnie widziały?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 09:07   #4332
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jupijajej
dziś nastał ten piękny dzień i dołączyłam do grona przeszczęśliwych posiadaczek nowych kuleczek
wzięłam rodzeństwo nr 2 i 3 bo jak mam nowiuśkie mythic to już by było przegięciem brać jeszcze nr 1
no i na czwóreczki nowe się skusiłam bo ładne na żywo i tak mi kokietkę trochę przypominały że takie subtelne będą i na lato powinny fajnie wyglądać, jutro potestuję i pokażę
bardzo mi się jeszcze ten brąz z jedynek podobał ale zbyt podobny do tego najciemniejszego z czwórek, co nawet mój ślepy kolorystycznie mąż zauważył, że w sumie nie są identyczne, ale tak podobne że nie warto było brać obu, zwłaszcza ze trochę kasiory dziś na różności wydałam i już mu słabo było
a pędzla nie chciałam, jakoś mnie nie zachwycił, za tyle kasy taki sierściuch szorstki i w ogóle jakoś mi się nie spodobał (jakby go darmo do kulek dawali to był go łykała jak bocian żabki a jak tak to wybrzydzam )
chyba będę dziś z nimi spać z tego szczęścia z kulkami ma sie rozumieć
mąż zrozumie i wybaczy mam nadzieję
moniq, gratuluję nowe 01 bardzo podobne do mythiców, także faktycznie mogłoby to być przegięciem ja swoje co jakiś czas wyjmuję i... rozkoszuję się zapachem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:08   #4333
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Helenkę ma i jest super a pana Sagana mozna kupic on line
W końcu jak to ja w gorącej wodzie kąpana poleciałam do Douglasa i kupiłam sypkiego Clinique'a jako że dopadł mnie kryzys finansowy (niewiem czy sie nie bede musiała wyprzedać z bal de minuit i biszkopta) coby mi starczyło na perfumy które też jak na złość się skończyły teraz

A wogóle to stwierdzam, że nie mam siły przebicia żadnej... przede mną młoda dziewczyna robiła wcale nieduże zakupy a Pani jej nawrzucała pełno próbeczek i nawet miniaturke kompaktu Shiseido z faktorem 30 (to chyba ten co był KWC niedawno) a mnie się dostała próbeczka balsamu przy pudrze za 120zł
Ale taki wybór skoro odmowiłam udzielenia mi pomocy przez konsultantkę widocznie nie czuła się w obowiązku obdarowywać mnie jakoś szczególnie
DObre to, że chyba dobiłam do 450 punktów i powinnam dostać kuponik na 40zł
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:10   #4334
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

pinki sa swietne jako roz - bardzo mi sie podoba
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:19   #4335
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
W końcu jak to ja w gorącej wodzie kąpana poleciałam do Douglasa i kupiłam sypkiego Clinique'a jako że dopadł mnie kryzys finansowy (niewiem czy sie nie bede musiała wyprzedać z bal de minuit i biszkopta) coby mi starczyło na perfumy które też jak na złość się skończyły teraz

A wogóle to stwierdzam, że nie mam siły przebicia żadnej... przede mną młoda dziewczyna robiła wcale nieduże zakupy a Pani jej nawrzucała pełno próbeczek i nawet miniaturke kompaktu Shiseido z faktorem 30 (to chyba ten co był KWC niedawno) a mnie się dostała próbeczka balsamu przy pudrze za 120zł
Ale taki wybór skoro odmowiłam udzielenia mi pomocy przez konsultantkę widocznie nie czuła się w obowiązku obdarowywać mnie jakoś szczególnie
DObre to, że chyba dobiłam do 450 punktów i powinnam dostać kuponik na 40zł
coś w tym jest.. pani przede mną dostała miniaturkę twilightów oraz tuszu diora to nie zależy od ilości zostawionych pieniędzy, chociaż wtedy z pewnością czują się bardziej w obowiązku. a ponadto wiele subiektywnych czynników wpływa na ilość próbek

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
pinki sa swietne jako roz - bardzo mi sie podoba
cieszę się bardzo, że Ci podeszły

viki, dopiero teraz zauważyłam wzmiankę w podpisie o zmianie statusu - gratuluję
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:40   #4336
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
coś w tym jest.. pani przede mną dostała miniaturkę twilightów oraz tuszu diora to nie zależy od ilości zostawionych pieniędzy, chociaż wtedy z pewnością czują się bardziej w obowiązku. a ponadto wiele subiektywnych czynników wpływa na ilość próbek


[/COLOR]
Odechciewa się robić zakupy, dlaczego mamy być traktowani inaczej niż inne klientki perfumerii. Przecież nie będę się stroić tylko po to, żeby skoczyć na zakupy, ani nakładać futra i całego złota jakie mam byleby zostać dobrze obsłużona.
Poza tym naprawde jak słucham co te babki gadaja n/t kosmetyków to mnie osłabia, już wole niczego się od nich nie dowiedzieć, co mam wiedzieć to przeczytam z opakowania
Moja mama jest konkretna, pani jej daje probki balsamu a ona prosi o konkretne liftingujace probki do twarzy itp i zawsze dostanie czy to estee lauder czy dior czy inne ja grzecznie dziekuje za moj balsamik i odchodze hehh
Szczerze mówiąc gdybym miała wybór zmieniłabym perfumerię ale w moim mieście jest tylko ten jeden Douglas a reszta to Rosmanny itp.
Kiedyś jeszcze Pani mi zapakowała prezent na dzien matki z cenami w srodku myslalam że spale się ze wstydu
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:53   #4337
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Odechciewa się robić zakupy, dlaczego mamy być traktowani inaczej niż inne klientki perfumerii. Przecież nie będę się stroić tylko po to, żeby skoczyć na zakupy, ani nakładać futra i całego złota jakie mam byleby zostać dobrze obsłużona.
Yup Tym bardziej, że w ogóle nie mam ani futra ani złota Złota- tego zwykłego, żółtego wprost nie cierpię. We futrze też się nie widzę. Zwłaszcza latem.

Swoją drogą, to ja tam zawsze zwracam uwagę jak mi coś nie pasi, nie szczypię się w ogóle. Miałam kiedyś podobną sytuację - też babeczka przede mną została zasypana cudami - z rozmowy jakie prowadziły panie wywnioskowałam, że sie znają. Jak skończyły, przyszła moja kolej, zapłaciłam i zorentowałam się, że za moje zkupy przekraczające trzy stówy mam szansę otrzymać za chwilę 5 próbek kremu dla pań w wieku 50+ zaoponowałam i poprosiłam o takie same cuda jak dostała pani przede mną. Było wywalanie gał i jakieś komentarze pod nosem (też dopytałam, ale pani nie chciała powtórzyć głośniej), ale dostałam fajne gratisy. Dodałam jeszcze z przekąsem, że możemy przejść z panią konsultantką na ty jeżeli to ma jej cokolwiek ułatwić Załapała aluzję.
Ja tam uważam, że nie ma się co szczypać i ogień zwalczać ogniem.

A w temacie - mam nowe 02. Fajne aczkolwiek jak dla mnie za dużo w nim pomarańczowych kulek. Część wywaliłam

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-06-23 o 09:57
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:03   #4338
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Jeny ja nie mam takiego charakteru ale chyba zaczne, tym bardziej, że w najblizszym czasie szykuja mi się jeszcze zakupy tuszu i perfum, a skoro truskawka tak podniosła ceny, że różnica naprawde niewielka (np. na tym kupionym wczoraj pudrze clinique'a 15zł to uważam mało) bede częściej kupować w perfumerii stacjonarnej.
Szkoda, że w Douglasie nie ma takich promocji jak w Sephorze (

A w temacie, bo już sie strasznie z mojej strony zrobił offtop narzekania na perfumerie, u mnie w miescie ani widu ani słychu nowych kulek, mało tego obok beige chic'ów i pink freshów nalepka - BRAK ani wogóle nic z nowej kolekcji, ostatnią nowością były cienie i róż ombrelki
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:09   #4339
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Odechciewa się robić zakupy, dlaczego mamy być traktowani inaczej niż inne klientki perfumerii. Przecież nie będę się stroić tylko po to, żeby skoczyć na zakupy, ani nakładać futra i całego złota jakie mam byleby zostać dobrze obsłużona.
Poza tym naprawde jak słucham co te babki gadaja n/t kosmetyków to mnie osłabia, już wole niczego się od nich nie dowiedzieć, co mam wiedzieć to przeczytam z opakowania
Moja mama jest konkretna, pani jej daje probki balsamu a ona prosi o konkretne liftingujace probki do twarzy itp i zawsze dostanie czy to estee lauder czy dior czy inne ja grzecznie dziekuje za moj balsamik i odchodze hehh
Szczerze mówiąc gdybym miała wybór zmieniłabym perfumerię ale w moim mieście jest tylko ten jeden Douglas a reszta to Rosmanny itp.
Kiedyś jeszcze Pani mi zapakowała prezent na dzien matki z cenami w srodku myslalam że spale się ze wstydu
dokładnie tak

ja to w nike'ach chodzę do perfumerii bo mi wygodnie a gdzie kupuję to zależy od aktualnych promocji a z tą ceną faux pas strasznie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Yup Tym bardziej, że w ogóle nie mam ani futra ani złota Złota- tego zwykłego, żółtego wprost nie cierpię. We futrze też się nie widzę.

Swoją drogą, to ja tam zawsze zwracam uwagę jak mi coś nie pasi, nie szczypię się w ogóle. Miałam kiedyś podobną sytuację - też babeczka przede mną została zasypana cudami - z rozmowy jakie prowadziły panie wywnioskowałam, że sie znają. Jak skończyły, przyszła moja kolej, zapłaciłam i zorentowałam się, że za moje zkupy przekraczające trzy stówy mam szansę otrzymać za chwilę 5 próbek kremu dla pań w wieku 50+ zaoponowałam i poprosiłam o takie same cuda jak dostała pani przede mną. Było wywalanie gał i jakieś komentarze pod nosem (też dopytałam, ale pani nie chciała powtórzyć głośniej), ale dostałam fajne gratisy. Dodałam jeszcze z przekąsem, że możemy przejść z panią konsultantką na ty jeżeli to ma jej cokolwiek ułatwić Załapała aluzję.
Ja tam uważam, że nie ma się co szczypać i ogień zwalczać ogniem.

A w temacie - mam nowe 02. Fajne aczkolwiek jak dla mnie za dużo w nim pomarańczowych kulek. Część wywaliłam
super, kolejna posiadaczka nowych kulek muszę przyznać, że ze względu na ten kolor odrzuciłam 02 na wstępie. 03 kusi, ale mam prasowane ciemne więc chyba się obejdę

gratuluję podejścia, chyba też je zacznę praktykować. chociaż tym razem dostałam całkiem sporo próbek i fajnych ale wolałabym kolorówkę i oczywiście wstydziłam się poprosić może przy następnej okazji odważę się odezwać

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jeny ja nie mam takiego charakteru ale chyba zaczne, tym bardziej, że w najblizszym czasie szykuja mi się jeszcze zakupy tuszu i perfum, a skoro truskawka tak podniosła ceny, że różnica naprawde niewielka (np. na tym kupionym wczoraj pudrze clinique'a 15zł to uważam mało) bede częściej kupować w perfumerii stacjonarnej.
Szkoda, że w Douglasie nie ma takich promocji jak w Sephorze (

A w temacie, bo już sie strasznie z mojej strony zrobił offtop narzekania na perfumerie, u mnie w miescie ani widu ani słychu nowych kulek, mało tego obok beige chic'ów i pink freshów nalepka - BRAK ani wogóle nic z nowej kolekcji, ostatnią nowością były cienie i róż ombrelki
a skąd koleżanka pisze?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 10:17   #4340
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jeny ja nie mam takiego charakteru ale chyba zaczne, tym bardziej, że w najblizszym czasie szykuja mi się jeszcze zakupy tuszu i perfum,
To trzeba spokojnie egzekwować swoje - bez nerwów, podnoszenia głosu ale najlepiej z humorem i małą dawką ironii Można się tego nauczyć. Tego luzu, znaczy


Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
a skoro truskawka tak podniosła ceny, że różnica naprawde niewielka (np. na tym kupionym wczoraj pudrze clinique'a 15zł to uważam mało) bede częściej kupować w perfumerii stacjonarnej.
Nie no, truskawa już odpada definitywnie.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A w temacie, bo już sie strasznie z mojej strony zrobił offtop narzekania na perfumerie, u mnie w miescie ani widu ani słychu nowych kulek, mało tego obok beige chic'ów i pink freshów nalepka - BRAK ani wogóle nic z nowej kolekcji, ostatnią nowością były cienie i róż ombrelki
U mnie Guerlain jest dostępny tylko w Marionnaud - jedynym w mieście sklepie tej sieci. Też nigdy nie mają tam nowości. To znaczy mają, ale wtedy kiedy coś już nowością dawno nie jest - mają mega obsuwy w terminach. Nie wiem, kurier do nich nie dociera czy co Mamy jeszcze tylko dwa Douglasy, a w nim Guerlaina niet. No i w ogóle nie ma Sephory - do najbliższej mam jakieś 50 km.

Swoje kulki mam dzięki zaprzyjaźnionej duszy w UK.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
super, kolejna posiadaczka nowych kulek muszę przyznać, że ze względu na ten kolor odrzuciłam 02 na wstępie. 03 kusi, ale mam prasowane ciemne więc chyba się obejdę
Ech, miałam starszną zagwozdkę, ktore wybrać. Tak bogiem a prawdą, to żadne nie chwyciły mnie za serce od razu. 01 odpadły w przedbiegach, bo mam mini Mythiki, 03 też mi się nie podobało...to wzięłam o2 w ciemno. I żebym była jakoś super zachwycona, to nie powiem Takie se


Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a skąd koleżanka pisze?
Ja z rydzykowa
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:24   #4341
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
a skąd koleżanka pisze?
Gorzów Wlkp
A widziałam teraz, że przy zakupie pielegnacji estee lauder za bodejze 200zł daja miniaturke tuszu lub kremu chyba idealista
przydałaby mi sie taka miniatura by mnie poratowala zanim kupie nowy tusz)
A jeszcze z kolezanka wybieramy sie po takie mini bronzerki estee lauder z mysla o wakacjach tez te kosmetyczki biothermu fajne wogole wszystko co malutkie jest fajne, człowiek sie pocieszy potestuje i albo mu przechodzi albo kupuje
ja naleze do tych co im przechodzi szybko Nude znudził mi się w 3tygodnie a tak się za nim śliniłam hehe )

Postanawiam następnym razem zdecydowanie, albo poprosić o próbki odpowiednie dla mojej cery (24 lata) albo zapach, który mnie interesuje albo coś innego, ale fajnego
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:32   #4342
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
U mnie Guerlain jest dostępny tylko w Marionnaud - jedynym w mieście sklepie tej sieci. Też nigdy nie mają tam nowości. To znaczy mają, ale wtedy kiedy coś już nowością dawno nie jest - mają mega obsuwy w terminach. Nie wiem, kurier do nich nie dociera czy co Mamy jeszcze tylko dwa Douglasy, a w nim Guerlaina niet. No i w ogóle nie ma Sephory - do najbliższej mam jakieś 50 km.


Ech, miałam starszną zagwozdkę, ktore wybrać. Tak bogiem a prawdą, to żadne nie chwyciły mnie za serce od razu. 01 odpadły w przedbiegach, bo mam mini Mythiki, 03 też mi się nie podobało...to wzięłam o2 w ciemno. I żebym była jakoś super zachwycona, to nie powiem Takie se

Ja z rydzykowa
i w Toruniu tak licho? dziwne, naprawdę. ja z kolei z mieściny pod Łodzią, ok. 20 km do centrum i do perfumerii także. no ale codziennie bywam - wydział Guerlain'a mam aż w czterech miejscach!

może Ci przypadną do gustu z czasem, oby dziewczyny w wątku są bardzo zadowolone z 02.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Postanawiam następnym razem zdecydowanie, albo poprosić o próbki odpowiednie dla mojej cery (24 lata) albo zapach, który mnie interesuje albo coś innego, ale fajnego
no to jesteśmy razem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:36   #4343
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja zazwyczaj robie tak ze upatrze sobie jakis krem i prosze o mala odlewke
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:38   #4344
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość

Postanawiam następnym razem zdecydowanie, albo poprosić o próbki odpowiednie dla mojej cery (24 lata) albo zapach, który mnie interesuje albo coś innego, ale fajnego
I tak trzymać

Też wolę miniaturki od pełnowymiarowych produktów. Z tych względów na wszelkich bezcłówkach, w morzu miniatur i wersji podróżnych, dostaję kićka czy tam małpiego rozumu

I cały czas twierdzę, że Guerlain powinien te swoje Meteoryty w miejszej wadze wypuszczać. Teraz zjechali do 30 g ale to przecież ciągle nie do zużycia jest. I 20 g byłoby za dużo. Nie da się zużyć zwłaszcza jak ma się tych wersji zgromadzonych z pierdylion Czyli jak się jest tzw. kolekcjonerem kulek

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
i w Toruniu tak licho? dziwne, naprawdę.
No, bida Pani, bida
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:43   #4345
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Ah miniaturki są takie słodkie!
I faktycznie z tymi kulkami przesadzają, jak kiedyś kupiłam motyle (co też je potem szybko dalej sprzedałam) to też myśle no kurde nigdy w zyciu tego nie zuzyjesz...

DLa mnie w wersji mini mogliby robić cienie do powiek, róże i wlasnie takie cuda-nie-widy rozświetlacze itp.

Mam bronzer EL 20g! uzywam już rok codziennie i może połowa zeszła a już mi troche twardnieje i kamienieje jakby :/ musze coraz ostrzejszy pędzel brać do niego...
i po co to??
jedyne co zuzyłam to prasowane Voilette ale tam to znowuż w drugą strone przegięli bo maleńkie toto!!
A patrzcie jakby np. cienie czwóreczki w takich mini kasetkach sprzedawali... :marzy:
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:06   #4346
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Zastanawiam się na d letnimi cieniami Guerlaina, dzisiaj robię drugie podejście, jak dalej będą ledwo widoczne na oku, to odpuszczam
Jakoś z cieniami Guerlaina polubić się nie mogę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:11   #4347
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Ja podbijam pytanie z góry: jakie kulki polecacie dla mnie? Bo jak nie to zdam sie na pania z D. i bedziecie miały mnie na sumieniu
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:15   #4348
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Też wolę miniaturki od pełnowymiarowych produktów. Z tych względów na wszelkich bezcłówkach, w morzu miniatur i wersji podróżnych, dostaję kićka czy tam małpiego rozumu
a ja chyba wolę pełnowymiarowe czuję się wtedy zdyscyplinowana ceną - muszę się ograniczać do najbardziej potrzebnych produktów (nie zawsze wychodzi ) i jak trafię w produkt, który mi odpowiada to chcę go mieć jak najdłużej

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zastanawiam się na d letnimi cieniami Guerlaina, dzisiaj robię drugie podejście, jak dalej będą ledwo widoczne na oku, to odpuszczam
Jakoś z cieniami Guerlaina polubić się nie mogę
dla każdego co innego ja z cieniami to do jesieni czekam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:15   #4349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja podbijam pytanie z góry: jakie kulki polecacie dla mnie? Bo jak nie to zdam sie na pania z D. i bedziecie miały mnie na sumieniu
Na zaczerwienienia sa 01
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:16   #4350
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja podbijam pytanie z góry: jakie kulki polecacie dla mnie? Bo jak nie to zdam sie na pania z D. i bedziecie miały mnie na sumieniu
jeśli ogarniasz angielski, to zacznij od lektury http://www.temptalia.com/guerlain-be...hes#more-21146 i jakby co to doradzimy wtedy
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.