Mężczyzna Potrzebuje pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 23:34   #1
Anonimowy20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Mężczyzna Potrzebuje pomocy


Witam Moja dziewczyna idzie na imprezę jakąś z nocowaniem no i będzie ze mną niby pisać i w ogóle ufam jej i wierzę ale czuję strach przed tym że mnie zdradzi i jestem zazdrosny powiedziałem jej o tym ona mówi że nic takiego nie będzie a ja dalej swoje i tylko się na mnie wkurza co mam zrobić powiem że zostałem już 2 razy zdradzony w związkach a na prawdę nie chcę przeżyć tego 3 raz gdyż mogę już tego nie wytrzymać ufam jej ale mam coś w psychice to każe mi się bać nie wiem co mam zrobić? jestem z nią już ponad pół roku i nigdy nic nie odwaliła proszę o pomoc.
Anonimowy20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 00:02   #2
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Jak bedzie Cie chciala zdrzdzic to Cie zdradzi, tak wogole. Jesli ma jakas imprezke I wiesz o niej to nie masz sie o co obawiac. Mysle, ze tez masz swoich kumpli z kgorymi sie
Spotykasz bez swojej dziewcxyny, mimo zlych doswiadczen, nie oceniaj zbyt pochopnie.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 01:03   #3
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Rozumiem obawę o zdradę, ale w moim mniemaniu zaufanie i szczerość to podstawa KAZDEJ normalniej relacji pomiędzy ludźmi, niekoniecznie związku.
Jeśli nie ufasz jej na tyle(po pół roku związku), żeby bez nerwów "wypuścić" ją na całonocną imprezę, to coś jest nie teges.
A jeśli idzie o obawę przed stratą,chorobliwa zazdrość, zaborczość-tutaj chyba tylko polecić pomoc psychologa, bo samemu trudno się z tego wyleczyć.

Może też zdarzyć się tak, że ona będzie miała w końcu kiedyś dość takiego trzymania pod kloszem i odejdzie, czego zapewne nikt nie chce.

Więc może nie denerwuj się, znajdź sobie w czasie tej imprezy też jakieś zajęcie(może również impreza?) i będzie wszystko ok. Skoro przez pół roku związku nie było żadnych oznak zainteresowania płcią przeciwną, to chyba nie ma się o co martwić na zapas?

Edytowane przez Father of Dragons
Czas edycji: 2014-04-14 o 01:41
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 04:57   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Jak będzie chciała zdradzić to i tak zdradzi. Kontrolowanie jej: zakazy/nakazy w niczym tu nie pomogą. Ale skoro jesteście wobec siebie szczerzy i ufacie sobie to samo takie podejrzenie jest dla niej krzywdzące.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 07:23   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Anonimowy20 Pokaż wiadomość
Witam Moja dziewczyna idzie na imprezę jakąś z nocowaniem no i będzie ze mną niby pisać i w ogóle ufam jej i wierzę ale czuję strach przed tym że mnie zdradzi i jestem zazdrosny powiedziałem jej o tym ona mówi że nic takiego nie będzie a ja dalej swoje i tylko się na mnie wkurza co mam zrobić powiem że zostałem już 2 razy zdradzony w związkach a na prawdę nie chcę przeżyć tego 3 raz gdyż mogę już tego nie wytrzymać ufam jej ale mam coś w psychice to każe mi się bać nie wiem co mam zrobić? jestem z nią już ponad pół roku i nigdy nic nie odwaliła proszę o pomoc.
przede wszystkim powinieneś stosować znaki przestankowe, bo trudno zrozumieć ten tekst.

poza tym nie ufasz jej i nie wciskaj kitu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 09:49   #6
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Biedna dziewczyna, nawet nie będzie mogła się normalnie bawić jak człowiek, tylko uwieszona na telefonie, bo trzeba pisać do misia co 15 sekund.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:19   #7
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Anonimowy20 Pokaż wiadomość
Witam Moja dziewczyna idzie na imprezę jakąś z nocowaniem no i będzie ze mną niby pisać i w ogóle ufam jej i wierzę ale czuję strach przed tym że mnie zdradzi i jestem zazdrosny powiedziałem jej o tym ona mówi że nic takiego nie będzie a ja dalej swoje i tylko się na mnie wkurza co mam zrobić powiem że zostałem już 2 razy zdradzony w związkach a na prawdę nie chcę przeżyć tego 3 raz gdyż mogę już tego nie wytrzymać ufam jej ale mam coś w psychice to każe mi się bać nie wiem co mam zrobić? jestem z nią już ponad pół roku i nigdy nic nie odwaliła proszę o pomoc.


Ale czy ten Twój strach coś zmieni? jak nie spróbujesz jej zaufać to koniec końców zaważy to na waszym związku....może nie od razu ale zniszczysz zazdrością każde uczucie..pracuj nad tym i rozmawiaj z nia na ten temat ale nie ograniczaj jej...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 10:46   #8
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

a ona tam jedzie się bawić czy pisać z Tobą smsy? i nie podkreślaj tak tego zaufania do niej bo jakbyś ufał to tego wątku by nie było.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 15:48   #9
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Biedna dziewczyna, nawet nie będzie mogła się normalnie bawić jak człowiek, tylko uwieszona na telefonie, bo trzeba pisać do misia co 15 sekund.
otóż to.

ja bym na jej miejscu nie wytrzymała takiego 'związku'.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:40   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

O ludzie.No tak to zamknijdziewczyne w lochu. Moze wtedy przejrzytsz na oczy,ze ludzi nie wolno ograniczać, bo mam taka ochote..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:35   #11
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Patrzysz na aktualną dziewczynę przez pryzmat tamtych, a nie zapominaj, że nie wszystkie są takie same To, że w przeszłości były zdrady, nie oznacza, że teraz też mają być. Krzywdzisz ten związek takimi domysłami, a uwierz, że jakby chciała wykręcić jakiś numer to nie potrzebuję do tego imprezy. :P
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 21:13   #12
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Anonimowy20 Pokaż wiadomość
Witam Moja dziewczyna idzie na imprezę jakąś z nocowaniem no i będzie ze mną niby pisać i w ogóle ufam jej i wierzę ale czuję strach przed tym że mnie zdradzi i jestem zazdrosny powiedziałem jej o tym ona mówi że nic takiego nie będzie a ja dalej swoje i tylko się na mnie wkurza co mam zrobić powiem że zostałem już 2 razy zdradzony w związkach a na prawdę nie chcę przeżyć tego 3 raz gdyż mogę już tego nie wytrzymać ufam jej ale mam coś w psychice to każe mi się bać nie wiem co mam zrobić? jestem z nią już ponad pół roku i nigdy nic nie odwaliła proszę o pomoc.
Nie, nie ufasz jej. W zaufaniu nie ma żadnego "ale". Nie patrz na nią poprzez pryzmat byłych. Ich czas minął, teraz jesteś z nią i nie każ jej cierpieć przez ich zachowanie.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:21   #13
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Niech nie idzie wcale, i tak nie będzie się bawić tylko pisać smski i psuć gospodarzom i inny gościom nastrój swoim zamulaniem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:07   #14
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Mężczyzna Potrzebuje pomocy

Przykuj do kaloryfera! zabierz telefon! wiadomo przecież że będąc w związku nie ma się koleżanek ani się u nich nie śpi!
To cud że nie zrobiłeś tego wcześniej i ona jeszcze niczego nie ''odwaliła'' !


A tak na serio- weź się za naukę, na związki to ty jesteś za dziecinny i niedojrzały :/
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 20:07:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.