Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 19:25   #4741
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Podrzucam fotę, włosy upiete bo rozpuszczone to mi się jeszcze nie podobają wystarczająco, kręcą się paskudy i są do tego mocno nadwyrężone farbowaniem, prostowaniem, czesaniem na mokro,dopiero niedawno złapałam bakcyla na włosomaniactwo, jest tyle kosmetyków które chciałabym mieć, i tyle rzeczy wiedzieć...głupią maseczkę z jajkiem zawsze zmywałam ciepłąwodą a jak się okazuje trzeba zimną..jak wchodzę do Natury, dostaję wielkie gały, ostatnio kupiłam z Green Pharmacy szampon i balsam argan i granat a już mam chęć na inne cuda

Przerzuciłam się też na hennę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8706.jpg (137,9 KB, 17 załadowań)
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:33   #4742
Kama9182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Takie mam pytania ;p Znalazłam na blogu Kascysko odżywkę elomientową: Timotei, Organic Delight, Odżywka do włosów normalnych

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii Butter*, Glycine Soja Oil*, Inulin, Mel*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Ascorbic Acid, Copernica Carifera Cera, Parfum, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citral, Limonene

Jak myślicie, będzie odpowiednia do moich przeproteinowanych (tak sądzę) włosów?
Czy mam także przestać używać moich szamponów Naked, i kupić coś innego?
Kama9182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:39   #4743
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;46453651]Hej

Ale mam dzień nad ranem dostałam @, później poszłam do Sądu Apelacyjnego na posiedzenie z koła, gdy czekałam przed budynkiem, na ławce i ptak narobił mi na głowę wzięłam tabsa, ale mało mi pomogła, bo boli nadal

Wysłane przez gołębia [/QUOTE]

Weź, mi kiedyś narobił na ramię...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:42   #4744
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Weź, mi kiedyś narobił na ramię...
spoko, mi też, kiedyś byłam w parku, miałam białą koszulkę...
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:06   #4745
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość
Takie mam pytania ;p Znalazłam na blogu Kascysko odżywkę elomientową: Timotei, Organic Delight, Odżywka do włosów normalnych

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii Butter*, Glycine Soja Oil*, Inulin, Mel*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Ascorbic Acid, Copernica Carifera Cera, Parfum, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citral, Limonene

Jak myślicie, będzie odpowiednia do moich przeproteinowanych (tak sądzę) włosów?
Czy mam także przestać używać moich szamponów Naked, i kupić coś innego?
Odżywka może być. Tylko wysoko w składzie ma kokos, który może puszyć, no i dużo nawilżaczy, więc po zastosowaniu najlepiej na suche włosy nałożyć kropelkę olejku Alterry (pisałaś, że masz) jako zabezpieczenie końcówek.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:14   #4746
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

oj Kav

może jak go dłużej ponoszę to mi się bardziej spodoba
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:14   #4747
Kama9182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Odżywka może być. Tylko wysoko w składzie ma kokos, który może puszyć, no i dużo nawilżaczy, więc po zastosowaniu najlepiej na suche włosy nałożyć kropelkę olejku Alterry (pisałaś, że masz) jako zabezpieczenie końcówek.
Z tej listy tylko tą będę miała dostępną w sklepach blisko mnie.

Kurcze, właśnie też zauważyłam ten kokos. Miałam kiedyś olejek kokosowy vatiki i doświadczyłam po nim puszenia. Spróbuję jednak tą odżywkę, i zrobię to co radzisz. Jednak nie wiem czy ten olejek na całych włosach spowoduje ich oklpnięcie i przełuszczenie...
Kama9182 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 20:36   #4748
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
oj Kav

może jak go dłużej ponoszę to mi się bardziej spodoba
Pytałam M. i on też twierdzi, że jest tam sporo sklepów z butami. Chyba byłam za bardzo oczarowana Kosmykiem

Ja mam mieszane uczucia do fioletowego. Muszę rozdziewiczyć niedługo, ale generalnie uważam, że ta seria Catrice lepiej wygląda zatopowana.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:48   #4749
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pytałam M. i on też twierdzi, że jest tam sporo sklepów z butami. Chyba byłam za bardzo oczarowana Kosmykiem

Ja mam mieszane uczucia do fioletowego. Muszę rozdziewiczyć niedługo, ale generalnie uważam, że ta seria Catrice lepiej wygląda zatopowana.
Co ten Kosmyk robi z ludźmi

koniecznie pokaż jak rozdziewiczysz, fioletowego nie capnęłam ale jak będzie przyzwoicie wyglądał na pazurach to kto wie
chociaż jestem zauroczona rimmelem moon walking
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:11   #4750
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Co ten Kosmyk robi z ludźmi

koniecznie pokaż jak rozdziewiczysz, fioletowego nie capnęłam ale jak będzie przyzwoicie wyglądał na pazurach to kto wie
chociaż jestem zauroczona rimmelem moon walking


Do moon walking mu daleko, ale zauroczył mnie w sklepie. Rozdziewiczałam już na jednym paznokciu, widać tylko, że potrzebuje raczej trzy warstwy.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:39   #4751
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że zakup maski Chantal Sessio w wersji odżywczej z kokosem i proteinami sojowymi to było najlepiej wydane przeze mnie 10 złotych w historii włosomaniactwa
Nigdy o niej nie słyszałam .

A skoro o pazurach mowa to u mnie debiut tej oto mięty.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 21:47   #4752
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość
Z tej listy tylko tą będę miała dostępną w sklepach blisko mnie.

Kurcze, właśnie też zauważyłam ten kokos. Miałam kiedyś olejek kokosowy vatiki i doświadczyłam po nim puszenia. Spróbuję jednak tą odżywkę, i zrobię to co radzisz. Jednak nie wiem czy ten olejek na całych włosach spowoduje ich oklpnięcie i przełuszczenie...
Ale tego olejku nakładaj minimalną ilość. I tylko od ucha w dół. Nie powinien zrobić Ci krzywdy.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
A skoro o pazurach mowa to u mnie debiut tej oto mięty.
Mam ją i dardzo lubię Aż chyba jutro nim pomaluję paznokcie
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:58   #4753
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Nigdy o niej nie słyszałam .

A skoro o pazurach mowa to u mnie debiut tej oto mięty.
Ładna ta mięta
Ja dumam czym pomalować paznokcie na konferencje

Wysłane przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 23:42   #4754
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
wiem, że nie wypada śmiać się z czyjegoś nieszczęścia, ale jak przeczytałam fragment o ptaku, to parsknęłam śmiechem i przypomniałam sobie jak mnie kiedyś jeden załatwił jak szłam na zajęcia.
Wiecie, że to zwiastuje szczęście i pomyślność?
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A, Kascysko! Nie wiem, co było powodem mojego żółknięcia, ale po końskiej dawce Cipronexu w szpitalu jestem bardziej różowa i normalna. Nawet białka oczu mam w końcu białe, a nie sino-żółte. Jakieś sugestie, co mogło robić ze mnie żółtka?
Dna moczanowa.
Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość
Takie mam pytania ;p Znalazłam na blogu Kascysko odżywkę elomientową: Timotei, Organic Delight, Odżywka do włosów normalnych

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii Butter*, Glycine Soja Oil*, Inulin, Mel*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Ascorbic Acid, Copernica Carifera Cera, Parfum, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citral, Limonene

Jak myślicie, będzie odpowiednia do moich przeproteinowanych (tak sądzę) włosów?
Czy mam także przestać używać moich szamponów Naked, i kupić coś innego?
Raczej będzie odpowiednia.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 04:53   #4755
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dna moczanowa.
Nikt po drodze nie wpadł na to? Przecież gdzieś w końcu dna by wyszła, z resztą słyszałam od ludzi, że przy dnie wyje się z bólu, a mnie nic takiego nie dolegało
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 05:02   #4756
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Nikt z przeciwników balerin/trampek nie zdołał pokazać mi niczego co by było ładne i płaskie i wygodne w miarę zarazem.
Bo ludzkie gusta rożnymi ścieżkami chadzają. Ja mogę za paskudne baleriny uważać, a Ty - buty od Riekera za ciototowate.

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Heroldin, z tym doradzaniem wszystkim emigracji bym się wstrzymała. Naczyta się taki o krainach miodem i mlekiem płynących, a potem nieszczęśliwy, bo rzeczywistość bolesna.
Byłabym ostrożna w radach i opiach na ten temat, gdybym sama tego nie doświadczyła. Przeżyłam cieleśnie i psychicznie. W paru krajach.Teraz, przez swoją bezdenna głupotę, taplam się w polskim bagnie, kopiąc się z tą parszywą i pieprzoną rzeczywistością jak z koniem. Wiesz co to mi dało ? Częste i regularne wizyty u psychiatry. I daję słowo harcerza, że przynajmniej w moim środowisku, kto wyjechał, robi wszystko, aby już nie wracać.
Nie tylko, że mówie, ale wręcz krzyczę : UCIEKAJCIE !
W swojej opinii całkowicie abstrahuję i odcinam się od bezmózgowców, którzy wyjeżdżają z przekonaniem, iż tam pieniądze na ulicy leżą.

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
już teraz nadszedł czas aby podjąć jedną z ważniejszych decyzji w życiu.
Moje stanowisko znasz. WYJEŻDŻAJ ! A jeszcze gdy masz w Anglii bazę : ustawiona i pracującą mamę.
Nie wiem nad czym się tu zastanawiać ? Tjaaa, wierz dalej w koszałki-opałki jakim to ważkim i wysoko honorowanym dokumentem jest w Anglii świadectwo zdania polskiej matury. Szczególnie tej licealnej matury. Dziewczyno, nad czym Ty sie zastanawiasz ? Czas Ci między palcami przecieka.. Im człowiek młodszy, łatwiej mu się zasymilować i wiedzę szybciej chłonie.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;46453651] czekałam przed budynkiem, na ławce i ptak narobił mi na głowę [/QUOTE]
Leć natychmiast i zagraj w totka ! Pieniądze na widoku, jak nic.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A co do butów...
Podałam jedynie przykład. Nie podobają Ci się riekerowskie buty ?
Mam parę par i prawie ich z nóg nie zdejmuję.

Cytat:
Napisane przez kascysko
Ja bym wyjeżdżała, zagraniczna matura dużo więcej znaczy.
Otóż to !
A ta polska w świecie to coś znaczy ? Kiedyś to nawet dyplomy polskich najznakomitszych i uznanych w świecie uczelni trzeba było nostryfikować.

Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość
matura to jedyna moja przepustka bez matury musiałabym zdawać tutaj jej odpowiednik

To moja wiedza aż taka wiekowa jest ? Jakieś dwieście lat przed Chrystusem. W Anglii honorują
polską maturę i pozwalają na jej podstawie przejść na dalszy, wyższy poziom nauki ?

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
I znowu tutaj też są podzielone opinie.
Te dźwigające na barkach jaką taką
eksperiencję radzą: wyjeżdżaj Gdzie więc ten dylemat ?
Posłuchaj tej zębem doświadczenia nadgryzionej : w przyjaźni czy też koleżeństwie działa zasada - co z oczu to i z serca.
Co zaś się tyczy symbiozy w życiu z dziadkami, bez urazy, ale warto byłoby i drugą stronę wysłuchać.

Cytat:
Napisane przez Inkus97
Brat prawdopodobnie wyjeżdża już teraz
A nie pisałaś, że Twój szybki wyjazd jest niemożliwy właśnie ze względu na brata ? Jakaś kropiodłową uroczystość miał mieć tu, w Polsce. Bierzmowanie czy coś. Dlatego też Ty musiałaś czekać.

Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak też wolałabym zdać tutaj maturę i dopiero wtedy wyjechać.
Z całym respektem i poważaniem : a dlaczego ?

Ja tak na poważnie pytam : jakie to ważkie znaczenie ma polska matura np. w Anglii ? Bo nawet w Polsce - prawie żadne.

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
Podrzucam fotę
Borze zielony, jaki kolor. Moje niedościgłe marzenie.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Nigdy o niej nie słyszałam
A w ucho chcesz ? Wielokrotnie pisałam, że produkty firmy Chantal są godne uwagi. Bo ... ja używam Szczególna estymą darzę szampon oczyszczający.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 06:10   #4757
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Hej

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wiecie, że to zwiastuje szczęście i pomyślność?
Nigdy o tym nie słyszałam


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Leć natychmiast i zagraj w totka ! Pieniądze na widoku, jak nic.
Idę dzisiaj po kupon lotto jak nic! Pieniądze zawsze się przydają

Wysłane przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 06:29   #4758
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
A skoro o pazurach mowa to u mnie debiut tej oto mięty.
Od jakiegoś już czasu szukam właśnie takiej mięty bo chyba tylko tego koloru brakuje w mojej kolekcji ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej, która mi się spodoba

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

A nie pisałaś, że Twój szybki wyjazd jest niemożliwy właśnie ze względu na brata ? Jakaś kropiodłową uroczystość miał mieć tu, w Polsce. Bierzmowanie czy coś. Dlatego też Ty musiałaś czekać.


Tak właśnie pisałam bo tak miało być. Ja chciałam wyjeżdżać już po feriach zimowych ale brat stwierdził, że nie chce przerywać szkoły w połowy II klasy Gimnazjum, zostawiać znajomych, a poza tym "nie znał odpowiednio języka aby się porozumiewać w szkole angielskiej ", ale z dnia na dzień decyzja zmieniła się o 180 stopni i jest przekonany, że wyjeżdża po wakacjach już. Chociaż gdy wczoraj podsłuchałam rozmowę brata z mamą to mówił, że skoro ja nie chcę jechać to on też ma wątpliwości bo sam nie chce.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

[QUOTE=Kama9182;46453714][/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Kama9182 Pokaż wiadomość




Ja też mieszkałam z dziadkami, a oprócz tego mój wujek wprowadził się kilka miesięcy przed maturami. Od dziadków to po prostu uciekałam do swojego pokoju, bo też nie mogłam wytrzymać z ich uwagami- czepiali się dosłownie wszystkiego... Ale wujek pogorszył to do granic możliwości - obrażał mnie, nazywał autystyczną itp. (dlatego, że nie chciałam z nim rozmawiać, jego żarty i uszczypliwość doprowadzały mnie do szału, nawet jego synowie dlatego nie utrzymują z nim kontaktu). W dodatku popsuł moje relacje z babką - chociaż była strasznie czepialska, to jakoś razem funkcjonowałyśmy, ale "zdradziła" mnie dla niego. Zawsze go broniła i zwalała winę na mnie: że ja jestem niegrzeczna, źle go traktuje, powinnam mu ustąpić ( kto tu ma komu ustępować on ma przecież 57 lat!). Drugi wujek przyjeżdżał też tylko na obiadki, a raz mi powiedział dosłownie, że wykańczam moją babkę Tylko to ja każdej nocy czuwałam, jeżeli czuła się źle, nacierałam plecy, podawałam leki. W miarę możliwości opiekowałam się dziadkami, chociaż się z nimi klócilam.

Poza tym wypominał mi, że ona mi gotuje, chociaż nie było to tak często wcześniej. Tak więc powidziałam, żeby tego nie robiła. Jemu za to gotowała, sprzątała, on nie robił nic. Tylko ja musiałam wszysztko, mimo iż miałam maturę za pasem. Nie mogłam się przez nich skupić. Wujek włączał strasznie głośno radio albo telewizor, prosiłam (później już krzyczałam) żeby ściszał ale on tego nie robił. Tylko babka później krzyczała czego ja od niego chcę... Jeszcze były ciągłe kłótnie pomiędzy dziadkiem i wujkiem, bo mają okropne charaktery i każdy chce rządzić. To była dla mnie męczarnia. Byłam znerwicowana i zła, nigdy moje relacje z nimi nie powrócą do normy. Z ojcem też nie jest kolorowo, ale to nie to samo. Uspokoiłam sie trochę. Gdy niedawno odwiedzałam rodzinę to powiedzieli że sie zmieniłam na dobre Przecież to oni powodowali moje złe samopoczucie i zdenerwowanie. I za każdym razem jak mam do nich przyjeżdżac to mi sie robi nie dobrze... Trochę wiem, co czujesz
Nie wszyscy mają kolorowo w życiu ale taka decyzja o wyjeździe za granicę, zmianie otoczenia, szkoły jest naprawdę trudną decyzją.
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:20   #4759
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Może mimo ścięcia i niezadowolenia z długości pochwalisz się nam tutaj nimi? Chyba, że coś przeoczyłam to pardon
Zaraz sie zabieram za mycie i maske, dzis wstawie zdjecia oczywiscie.
Biustem sie faktycznie nie przejmuj, ja sama zawsze mialam bardzo skromne atrybuty ale w ciazy musialam zmienic stanik wiekszy, przynajmniej o jeden rozmiar miseczki sie powiekszyly.

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Nie wszyscy mają kolorowo w życiu ale taka decyzja o wyjeździe za granicę, zmianie otoczenia, szkoły jest naprawdę trudną decyzją.
No, ale rodzina bedzie pod reka. Mnie wszyscy straszyli, ze sie nie zaadaptuje, ze sie zalamie psychicznie, ze bede tesknic i plakac, odciecie od rodziny, jezyka, nowe realia, wszystko obce. Pomijajac juz szalona decyzje o malzenstwie z obcokrajowcem.
Zalamania nie przezylam, przyzwyczailam sie szybko, jezyk przyswoilam, Szwecje traktuje niemalze jak druga ojczyzne (ze wzgledu na TZ, zresza naprawde zakochalam sie w tym kraju. Choc oboje mieszkamy i pracujemy teraz w Danii). Moze ja mam jakies nadzwyczajne zdolnosci adaptacyjne. I duzo szczescia, ze nigdy nie spotkalam sie ze zlym traktowaniem ze wzgledu na to, ze pochodze z Polski.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 08:18   #4760
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
ale z dnia na dzień decyzja zmieniła się o 180 stopni i jest przekonany, że wyjeżdża po wakacjach już. Chociaż gdy wczoraj podsłuchałam rozmowę brata z mamą to mówił, że skoro ja nie chcę jechać to on też ma wątpliwości bo sam nie chce.

Chrzań labilnego egoistę, który tylko o swoje dobro się martwi. Myślisz, że on się Tobą przejmuje ? D*upa ! Ty nie jedziesz, to kto koło niego będzie skakał. To jest powód.

Cytat:
Napisane przez Inkus97
ale taka decyzja o wyjeździe za granicę, zmianie otoczenia, szkoły jest naprawdę trudną decyzją.
Jak trudna ! Toż to najzwyklejszy w świecie instynkt samozachowawczy.
A to "otoczenie" i ta "szkoła" to swoje tyłki nadstawią, gdy baty i cięgi będziesz zbierać ? A może Ci kawał mięsa do garnka wrzucą ?

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Moze ja mam jakies nadzwyczajne zdolnosci adaptacyjne.
Rozczaruję Cię - nie, nie masz. To najnormalniejsze pod słońcem zachowanie.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:34   #4761
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Rozczaruję Cię - nie, nie masz. To najnormalniejsze pod słońcem zachowanie.
Tez tak mysle tylko to znajomi z Polski tak nie mogli wyjsc z podziwu, ze sie tak ''szybko przystosowalam''.

Poszlo wiec mycie - obecnie uzywam jako myjadla rumiankowego plynu do kapieli dla niemowlat Earth Friendly Baby, Lansinoh Laboratoires. Leciutkie detergenty i apetyczne ekstrakty. Po tym wczoraj kupiona maska Henara. Odzywka bs - Ziaja z czarna rzepa, stylizacja zel L'Oreala Invisi'hold. I schne, zobaczymy, czy fale beda dzis fotogeniczne.
Nawet lustro w lazience wyczyscilam na te okazje.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:51   #4762
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Borze zielony, jaki kolor. Moje niedościgłe marzenie.


A w ucho chcesz ? Wielokrotnie pisałam, że produkty firmy Chantal są godne uwagi. Bo ... ja używam Szczególna estymą darzę szampon oczyszczający.
Ano, też zauważyłam, że piękny.

Hah... to będzie w ucho.

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś już czasu szukam właśnie takiej mięty bo chyba tylko tego koloru brakuje w mojej kolekcji ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej, która mi się spodoba



Tak właśnie pisałam bo tak miało być. Ja chciałam wyjeżdżać już po feriach zimowych ale brat stwierdził, że nie chce przerywać szkoły w połowy II klasy Gimnazjum, zostawiać znajomych, a poza tym "nie znał odpowiednio języka aby się porozumiewać w szkole angielskiej ", ale z dnia na dzień decyzja zmieniła się o 180 stopni i jest przekonany, że wyjeżdża po wakacjach już. Chociaż gdy wczoraj podsłuchałam rozmowę brata z mamą to mówił, że skoro ja nie chcę jechać to on też ma wątpliwości bo sam nie chce.
W Naturze za 5 zł tę miętę dorwałam.

Słuchaj brata, a daleko zajdziesz. Jeszcze 5 razy zmieni zdanie, a Ty tym samym zmarnujesz dobrą okazję. Skoro jednak do tej pory Cię to powstrzymywało, to korzystaj ze zmiany zdania i jedźcie.

kas, czy fakt, że skalp mnie lekko swędzi potwierdza hipotezę grzybicy...?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:01   #4763
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nikt po drodze nie wpadł na to? Przecież gdzieś w końcu dna by wyszła, z resztą słyszałam od ludzi, że przy dnie wyje się z bólu, a mnie nic takiego nie dolegało
Ale masz problemy ze stawami, prawda?
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Podałam jedynie przykład. Nie podobają Ci się riekerowskie buty ?
Mam parę par i prawie ich z nóg nie zdejmuję.
Bardzo mi się nie podobają, chyba nawet moja rodzicielka by ich nie włożyła

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
kas, czy fakt, że skalp mnie lekko swędzi potwierdza hipotezę grzybicy...?
Może potwierdzać, ale nie musi - przy przesuszonej skórze też pojawia się świąd

Inkus, każdy boi się nieznanego, tylko jednych ten strach paraliżuje, innych nie. Ty jesteś w tej dobrej sytuacji, że możesz tam jechać do pracującej mamy, a nie od razu sama za zarobkiem.

Nie ma co się pieścić - Twoje otoczenie nie będzie Ci w przyszłości dawać jeść.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:35   #4764
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Może potwierdzać, ale nie musi - przy przesuszonej skórze też pojawia się świąd

Inkus, każdy boi się nieznanego, tylko jednych ten strach paraliżuje, innych nie. Ty jesteś w tej dobrej sytuacji, że możesz tam jechać do pracującej mamy, a nie od razu sama za zarobkiem.

Nie ma co się pieścić - Twoje otoczenie nie będzie Ci w przyszłości dawać jeść.
Mimo wszystko, chyba wpadnie coś przeciwłupieżowego do koszyka...



Co tu tak cicho?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:40   #4765
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
No właśnie nie wiem. Wróciłam właśnie z Warszawy, miałam nadzieję, że bedę miała co nadrabiać, a tu cisza...

Dziewczyny nie wiem którą sukienkę wybrać: czy ?

właściwie, to skłaniam się ku tej drugiej, bo mniej pstrokata, ale w sumie sama nie wiem.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:47   #4766
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
uczę się

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem. Wróciłam właśnie z Warszawy, miałam nadzieję, że bedę miała co nadrabiać, a tu cisza...

Dziewczyny nie wiem którą sukienkę wybrać: czy ?

właściwie, to skłaniam się ku tej drugiej, bo mniej pstrokata, ale w sumie sama nie wiem.
druga

zrobiłam sobie kawę, niosłam ją w jednej ręce, w drugiej wafelki ryżowe i te jakimś cudem wypadły mi, zaczęłam tańcować z kubkiem i polałam się gorącą kawą, grejt
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:02   #4767
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

patka uważaj na siebie



Ja w pracy :/
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:03   #4768
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem. Wróciłam właśnie z Warszawy, miałam nadzieję, że bedę miała co nadrabiać, a tu cisza...

Dziewczyny nie wiem którą sukienkę wybrać: czy ?

właściwie, to skłaniam się ku tej drugiej, bo mniej pstrokata, ale w sumie sama nie wiem.
Ja bym brała drugą, obie tak samo pstrokate, ale druga ma ładniejszy krój.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:07   #4769
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ja bym brała drugą, obie tak samo pstrokate, ale druga ma ładniejszy krój.
Obie mają ten sam krój, bo to ten sam model, tylko w innych kolorach. Druga jest czarno-biała i dlatego wydaje się zgrabniejsza, a pierwsza jest różnokolorowa.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:07   #4770
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wiosną spamujemy i offtopowo o włosy nadal dbamy- cz. XXX

No to lu. Maska im chyba smakowala, bo sie blyszcza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Falki 1.jpg (94,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Falki 2.jpg (79,5 KB, 25 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 08:47:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.