Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 08:34   #91
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
13 to twoj wiek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O co Ci chodź ? -_-
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:36   #92
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a gdyby tuż obok postawić pannę, która ma tylko podkład i tylko czarny cień na powiekach, to i tak wszyscy by powiedzieli, że jest bardziej wymalowana
Albo z czerwoną pomadką i podkładem

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;47255442]Jeżeli naprawdę uważasz ze ma tyle kosmetyków na twarzy to jednak zmieniam zdanie , ona ma tapetę na buzi . Masakra jak można tyle na twarz chemi nakładac

edit `ale szczerze mówiąc ja się na tym nie znam ,sama mam ciemną oprawę oczu i brwi także nie używam żadnych kredek ani henny ,myślałam z laską jest podobnie.[/QUOTE]
Oj tam, to jest ładny makijaż, nie tapeta. Sama tyle nakładam codziennie (no, bez brwi). Musi być ze mnie niezła tapeciara

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Sporo tego ma, ale powiem szczerze tuszu to ja na rzęsach nie widzę. Takie to kobiety mają naturalne. Chyba, że po prostu to bardzo delikatny tusz, który tylko zabarwił rzęsy, bo naturalnie ma białe. Wyglądają na totalnie niepomalowane.
Kredki na powiekach też nie widzę, ale pewnie jest w kolorze skóry lub podobnym, myślałam, że ma na powiekach podkład po prostu.
Na powiekach obstawiam podkład + korektor, ale na linii rzęsa kredkę. A tuszem delikatnie jest podmalowana.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:37   #93
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Na pewno, kiedy jest 'zrobiona' wygląda o wiele lepiej, bo na tamtet fotce bez makijażu wyglądała okropnie. Natmiast za piękność też jej stanowczo nie uważam, w mojej opinii jest zupełnie przeciętna tak jak wiele kobiet, które chodzi po ulicach. Mam zupełnie inne wyobrażenie piękna.
Zgadzam się z Tobą. Bez makijażu wygląda stanowczo gorzej ,lepiej jak jest odpicowana to fakt.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:44   #94
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
13 to twoj wiek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może jej się zwyczajnie nie podoba? Nie wszystko się wszystkim podoba.
Akurat według mnie nawet bez makijażu wygląda dobrze. Nie jest 20-latką, więc nie oczekuję cery gładkiej, bez jednej zmarszczki; cery nie musi mieć normalnej (nie suchej, nie tłustej), mało kto chyba taką ma. Do tego jest blondynką, to raczej naturalnie czarnej oprawy oczu też nie wymagam i wiadomo, że jest jasna.
http://www.fakt.pl/m/crop/658/0/fakt...5736111660.jpg - moim zdaniem wygląda ładnie

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Oj tam, to jest ładny makijaż, nie tapeta. Sama tyle nakładam codziennie (no, bez brwi). Musi być ze mnie niezła tapeciara

Na powiekach obstawiam podkład + korektor, ale na linii rzęsa kredkę. A tuszem delikatnie jest podmalowana.
Dla mnie to też tapeta akurat, tyle warstw (ale sama nakładam tylko krem lub olej, patrzę przez pryzmat tego ile ja bym nałożyła) Ale każdy maluje się jak chce, mnie to mało obchodzi czy ktoś ma tapetę, czy nie.

Musi mieć naprawdę delikatne, jasne rysy i krótkie, jasne rzęsy. No, ale umalowana wygląda dobrze i plus dla niej
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:52   #95
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;47255709]Zgadzam się z Tobą. Bez makijażu wygląda stanowczo gorzej ,lepiej jak jest odpicowana to fakt.[/QUOTE]

Powiem szczerze, że nie znam nikogo kto bez makijażu wygląda lepiej niż z.

na myśli mam naturalny makeup,nie szpachlę
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:56   #96
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie znam nikogo kto bez makijażu wygląda lepiej niż z.

na myśli mam naturalny makeup,nie szpachlę
Ja znam. Niestety, nie każdy maluje się dobrze i nie wychodzi piękny make-up no make-up. I taka osoba lepiej wygląda jednak bez niego.
Bo w makijażu zrobionym przez profesjonalistę, podkreślającym piękno, a kryjącym co niepotrzebne to chyba logiczne, że każdy będzie wyglądał lepiej Jednak nie każdy tak się na co dzień maluje, zauważ.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-07-11 o 08:57
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:59   #97
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja znam. Niestety, nie każdy maluje się dobrze i nie wychodzi piękny make-up no make-up. I taka osoba lepiej wygląda jednak bez niego.

Chodziło raczej o obiektywnie dobrze wykonany makijaż, to oczywiste że np. 13latka podkradająca kosmetyki swojej mamy,pomalowana byle jak osiągnie gorszy efekt niż gdyby się nie malowała
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 09:06   #98
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Chodziło raczej o obiektywnie dobrze wykonany makijaż, to oczywiste że np. 13latka podkradająca kosmetyki swojej mamy,pomalowana byle jak osiągnie gorszy efekt niż gdyby się nie malowała
Znam takie starsze kobiety, mówię, nie każda potrafi się malować jak profesjonalista, a i tak to robi Także założenie, że zawsze w makijażu jest lepiej niż bez jest, według mnie oczywiście, błędne.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:11   #99
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Co to za różnica, czy 13latka czy starsza. To był przykład
Jak wyżej-pisałam o obiektywnie dobrze wykonanym makijażu.
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:11   #100
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Może jej się zwyczajnie nie podoba? Nie wszystko się wszystkim podoba.
Akurat według mnie nawet bez makijażu wygląda dobrze. Nie jest 20-latką, więc nie oczekuję cery gładkiej, bez jednej zmarszczki; cery nie musi mieć normalnej (nie suchej, nie tłustej), mało kto chyba taką ma. Do tego jest blondynką, to raczej naturalnie czarnej oprawy oczu też nie wymagam i wiadomo, że jest jasna.
http://www.fakt.pl/m/crop/658/0/fakt...5736111660.jpg - moim zdaniem wygląda ładnie

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



Dla mnie to też tapeta akurat, tyle warstw (ale sama nakładam tylko krem lub olej, patrzę przez pryzmat tego ile ja bym nałożyła) Ale każdy maluje się jak chce, mnie to mało obchodzi czy ktoś ma tapetę, czy nie.

Musi mieć naprawdę delikatne, jasne rysy i krótkie, jasne rzęsy. No, ale umalowana wygląda dobrze i plus dla niej
Nie jest ladne to, co ladne, ale to, co sie komu podoba Z tym nie dyskutuje. Z postow przebija mentalnosc trzynastolatki, nic na to nie poradze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:14   #101
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Tak, jak ze wszystkim innym - mężczyzna to też człowiek i ich zbiorowisko nie składa się na jedną wielką, zbitą masę z jednym mózgiem i wystającymi wszędzie penisami i brodami.


Niektórzy lubią brak makijażu, niektórzy lubią dyskretny makijaż, niektórzy lubią mocny makijaż zahaczający o tapetę.

Jest też wielu mężczyzn którzy zupełnie nie zwracają na to uwagi i nie mają pojęcia, czy kobieta spędziła przed lustrem trzy minuty czy trzydzieści, po prostu kobieta im się albo podoba, albo nie.
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Z doświadczenia mam na ten temat pewną teorię.
Jesli zapytasz - 100% facetów, powie, że woli kobiety bez jakieokolwiek makijażu.
Jednocześnie 90% z nic wyobraża sobie kobietę bez makijażu tak

a nie tak


Oczywiście w praktyce widzę to samo - nie zauważyłam faceta, który przy dwóch powyższych paniach, oczywiście oceniając tylko wygląd, zainteresowałby się drugą.
Więc moja teoria jest taka - panowie lubi kobiety ładne. A najładniejszy jest makijaż delikatny, maskujący niedoskonałości i nie rzucjący się mocno w oczy. Chyba, że ktoś jest na prawdę śliczny z buźki, wtedy i bez makijazu się wybroni. Przeciętna kobieta natomiast zawsze wyląda lepiej leciutko podrasowana.
Ha ha ha ha ha !!!!!

Dziewczyny, jesteście CUDOWNE!
Dwie pierwsze odpowiedzi - cholernarejestracja oraz _ema_ - dziewczyny tak mnie rozśmieszyłyście
You made my day!

Racja to co piszecie, zgadzam się, ale tak śmiesznym sposobem, że mam humor na cały dzień.

Autorko - radzę nie zastanawiać się nad tym co wolą faceci, ale robić to co Ty chcesz. Jeśli masz się malować wyłącznie dla mężczyzny i się z tym męczyć to bez sensu. Ja osobiście uwielbiam makijaż, mam sto tysięcy kosmetyków i pędzli, nie wyobrażam sobie wyjścia bez make-up'u (co nie znaczy, że wyglądam jak pociągnięta szpachelką ) ale robię to dla siebie, bo tak lubię.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 09:17   #102
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nie jest ladne to, co ladne, ale to, co sie komu podoba Z tym nie dyskutuje. Z postow przebija mentalnosc trzynastolatki, nic na to nie poradze.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Według mnie nie, znam obecną 13-latkę (i to nie taką głupią gimbazę) i uwierz mi, nie jest mentalnie podobna
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:06   #103
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Z własnego doświadczenia powiem, że faceci, z którymi obcuję, uznają za makijaż tylko to, co mocno widoczne: cienie do powiek, kreska, widoczny podkład.
Podkładu nie używam (tylko pudru, zwłaszcza latem, bo mam cerę z tendencją do przetłuszczania się; no i puder jest jasny i w minimalnych ilościach), jestem raczej blada i piegowata, ale dość jasna (taki średni naturalny blond), robię tylko kreskę i tuszuję rzęsy, makijaż mam minimalny, a jeśli nie maluję kreski, to faceci uznają, że w ogóle nie mam makijażu Nie wiem, czemu, bo z natury rzęsy mam jaśniejsze, przez co końcówki są niewidoczne, a gdy się umaluję, to są czarne jak smoła, więc przecież od razu widać, że ten makijaż mam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:52   #104
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;47253947]

Nikt mi nie powie, ze rozciaganie skory przy oczach nie wplywa niekorzystnie na jej kondycje

[/QUOTE]

Dlatego makijaż zmywa się do środka,a nie od środka do zewnątrz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;47254560]Podkład ,bronzery i róże -ujednolicają koloryt skrót nie zmieniają faktury twarzy. Tak samo korektor na ustach również ich kształtu nie zmieni. Dziewczyna jest ładna naturalnie ,nie sądzę że bez makijażu wygląda jak inny człowiek- jak kobieta jest brzydka z twarzy to żaden makijaż jej nie pomoże niestety. A ja i tak bym tego nie nazwała prawdziwym makijażem wejść na wątek `moje makijaże tam to dopiero można powiedzieć że dziewczyna jest umalowana, zresztą nie umalowana tylko wytapetowana do granic możliwość.

A to czy ma bazę wygładzająca ,puder matujący i inne pierdoły ,tego nie wiesz ,ja takich rzeczy nie używam ..więc nie wiadomo czy ona też.[/QUOTE]

Prawdziwy makijaż to nie tapeta.
A mi się powoli niewiadomo dlaczego robi cera naczynkowa,a przecież jak się pomaluję to tego nie widać. Nie powiesz mi przecież,że te naczynka fajnie wyglądają.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;47255442]Jeżeli naprawdę uważasz ze ma tyle kosmetyków na twarzy to jednak zmieniam zdanie , ona ma tapetę na buzi . Masakra jak można tyle na twarz chemi nakładac

edit `ale szczerze mówiąc ja się na tym nie znam ,sama mam ciemną oprawę oczu i brwi także nie używam żadnych kredek ani henny ,myślałam z laską jest podobnie.[/QUOTE]

Nie oceniaj innych swoją miarą.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:59   #105
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Nie oceniaj innych swoją miarą.
Bo przecież wszyscy oceniają miarą sąsiadki, nie swoją Zawsze mnie takie określenia bawią. Jaką miarą oceniać? Proszę, wytłumacz mi.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:02   #106
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Wszystko z umiarem i umiejętnie i będzie dobrze. ja się delikatnie maluję i mój facet tego nawet nie widzi. Na imprezy może ciut mocniej. Generalnie mocnego makijażu nie znosi. ja zresztą też nie.
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:41   #107
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Makijaż, jak wszystko, jest dla ludzi i jakby mi facet próbował cokolwiek zmieniać w makijażu to bym panu podziękowała za współpracę...
Na co dzień nie nakładam dużo, primer, podkład, tusz, czasem róż i rozświetlacz albo coś do konturowania. Ale jak mam wolną chwilę to uwielbiam się tym bawić.

I uważam, że nie ma kobiety, która bez makijażu wyglądałaby równie dobrze albo lepiej niż w takim dobrze zrobionym.

Natomiast nic mnie nie wkurza tak jak dziewczyny nie malujące się i pogardliwie się odnoszące do tych które to robią i/lub lubią...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:50   #108
BibiGrzeca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Ja mam taki patent, że na co dzień się nie maluję, a jak użyję podkładu, tuszu do rzęs i jakiejśtam pomadki to wtedy są okrzyki zachwytu i owacje na stojąco no dobra przesadziłam, ale po prostu nie mam ochoty codziennie się malować i chyba nawet bym nie potrafiła tego zrobić porządnie bo nawet okazjonalne nałożenie lekkiego makijażu kosztuje mnie mnóstwo wysiłku
BibiGrzeca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:53   #109
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Mężczyźni nie lubią rzucającego się w oczy makijażu, bo uważają, że kobieta maluje się dla innego. Zapewne nie wszyscy, ale po części tak jest. Ja bez pomalowanych rzęs i ust nie wychodzę z domu, ale jak razu pewnego użyłam cienia, to mój lekko się wkurzył, bo niby komu chcę się w pracy podobać.
Osobiście maluje się nie dlatego, żeby ktoś podziwiał mój makijaż, ale po to, żebym sama na własną twarz spoglądała z przyjemnością. A ponieważ moje rzęsy wymagają tuszu, a usta konturówki i szminki, to choćby chłop stawał na głowie i wmawiał mi, że moja naturalna uroda jest boska, to ja i tak wiem lepiej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 12:16   #110
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość

Natomiast nic mnie nie wkurza tak jak dziewczyny nie malujące się i pogardliwie się odnoszące do tych które to robią i/lub lubią...
Znam taką jedną - żona kolegi mojego tża. Zawsze podkreśla,że jej facet nie chce by ona sie malowala bo bez makijażu jest najładniejsza...

Kiedyś rozmawiałam na ten temat z tżem i przwołałam jego kolege jako faceta któremu bardziej sie podobają dziewczyny bez makijażu czego przykładem jest żona. A on na to :

"... taaa,a widziałaś ją w makijażu? ja widziałem i wygładała jak stara ciotka... też bym na jego miejscu nie chciał by się malowała..."


Dziewczyna zwyczajnie nie umiała się malować i to był cały sekret

Na wesele miała ładny makijaż zrobiony przez kosmetyczke i ładnie w nim wyglądała


Oczywiście wierze, że na pewno istnieją panowie którym podoba się uroda pań tylko bez makijażu i że są w stanie rozróżnić gdy ma na sobie dyskretny podklad i wtedy już nie jest dla nich tak ładna! Naprawde wierze,że niektórym lepiej jest bez makijażu bo się zaraz wojna zacznie,że którejś tż woli ją bez makijażu, choc ona malowac się umie Wierze,że są tacy panowie!


Ja gdyby nie cienie pod oczami nie musialabym sie malować
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:20   #111
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

[QUOTE=BibiGrzeca;47259097]Ja mam taki patent, że na co dzień się nie maluję, a jak użyję podkładu, tuszu do rzęs i jakiejśtam pomadki to wtedy są okrzyki zachwytu i owacje na stojąco no dobra przesadziłam, ale po prostu nie mam ochoty codziennie się malować i chyba nawet bym nie potrafiła tego zrobić porządnie bo nawet okazjonalne nałożenie lekkiego makijażu kosztuje mnie mnóstwo wysiłku/[QUOTE]

To kwestia wprawy. Nie malujesz się na co dzień, więc stąd ten wysiłek trening czyni mistrza
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:45   #112
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Mój TŻ twierdzi, że wyglądam dobrze bez makijażu i on nie wie po co ja się maluję. Jednocześnie makijaż wychwytuje u mnie tylko przez to, że nie mam widocznych cieni pod oczami (bez makijażu są bardzo widoczne). Używam podkładu, pudru, korektora, tuszu, różu i pomadki ochronnej. I gdyby nie te nieszczęsne cienie, to TŻ nawet by nie wiedział czy chodzę pomalowana czy nie.
Mam tak samo. Dlatego jak nie użyje korektora pod oczy to od razu padają pytania " jesteś chora, źle się czujesz?" a raz chłopak kumpeli powiedział " coś dziwnie i inaczej wyglądasz" jego dziewczyna z kolei ma taką twarzyczkę jak pupcia niemowlaka i nie wiem po co sie maluje skoro ja nie widzę żadnejj różnicy z a bez makijażu . Myślę, że to dużo zależy od nas, do czego my się przyzwyczaimy. I na naszej twarzy coś nam się może wydawać za mało a inni nawet tego nie zauważa.

Poza tym ja oprawę oczu miałam zawsze ciemną, ale odkąd zaczęłam używać tuszu a to już będzie z jakieś 7 lat to zauważyłam, że teraz mam bardzo rozjaśnione rzęsy a ostatnio zaczęłam dbać o swoją cerę i mimo, że mam jakieś piegi i znikające przebarwienia to w sumie przestało mi to przeszkadzać bo nie mam już pryszczy. Dlatego zrezygnowałam też z kremu BB ( podkładów nigdy nie używałam) zwłaszcza teraz w lecie, kiedy coś nałożę to i tak zaraz nie ma.
Także jeśli idę wśród ludzi to zawsze nakładam korektor pod oczy bez tego ani rusz jak idę na szybko do sklepu itp. Później stawiam na oczy chociaż raz przeczesać szczoteczką rzęsy jeśli mi się spieszy i np zaspałam, to tusz i korektor. A jak mam czasu tyle ile chce to lubię podkreślić mocniej rzęsy, czasem cieni użyję i rozetrę nad górna i dolna linią rzęs ( eyelinera rzadko, w sumie w dziennym nie używam eyelinera w ogóle) i obowiązkowo podkreślone brwi oraz kolorowa pomadka. A na imprezę to już szaleję. A co do podkładu i kremu BB. Dawniej nie wyobrażałam sobie nie użyć kremu koloryzującego i jakiegoś sypkiego pudru. Teraz chodzę bez i wcale nie wyglądam gorzej. Dużo idzie kwestią przyzwyczajenia


A co do dziewczyn, które się nie malują a innymi gardzą to tez mnie to denerwuje. Ja nie muszę mieć makijażu, ale lubię to robić i bawić się tym i lubię siebie w makijażu. Nie robię tego na siłę i nie podchodzę do robienia makijażu w taki sposób " kurde wyglądam paskudnie muszę się pomalować". Miałam koleżankę która na mnie zawsze dziwnie patrzyła jak sie malowałam. Zawsze je mówiłam, że to lubię. Jakbym to miała robić tak jak ona na siłę to bym tego nie robiła. A ona nałożyła jeden cień na cała powiekę i była taka dumna jak paw a ja robiłam makijaże jak maxi czy katOsu. I chyba poprostu tamta była zazdrosna.

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2014-07-11 o 12:51
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:58   #113
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mężczyźni nie lubią rzucającego się w oczy makijażu, bo uważają, że kobieta maluje się dla innego. Zapewne nie wszyscy, ale po części tak jest. Ja bez pomalowanych rzęs i ust nie wychodzę z domu, ale jak razu pewnego użyłam cienia, to mój lekko się wkurzył, bo niby komu chcę się w pracy podobać.
Osobiście maluje się nie dlatego, żeby ktoś podziwiał mój makijaż, ale po to, żebym sama na własną twarz spoglądała z przyjemnością. A ponieważ moje rzęsy wymagają tuszu, a usta konturówki i szminki, to choćby chłop stawał na głowie i wmawiał mi, że moja naturalna uroda jest boska, to ja i tak wiem lepiej.
twój mężczyzna tak uważa, a nie mężczyźni;p Bez przesady;p Spotkałam różne opinie, ale takiego zazdrosnego pana jeszcze nigdy więc nie próbowałabym robić z tego jakiejkolwiek reguły. Mężczyźni tak samo jak kobiety - myślą baaaaaardzo różnorodnie.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:44   #114
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Makijaż wielu kobietom pomaga w osiągnięciu zadowalającego wyglądu, sama po zastosowaniu obecnych kosmetyków (których jest mało bo tylko z make-up używam eyelinera i maskary) wyglądam o niebo lepiej niż bez kresek i tuszu.

A jak to wygląda od strony facetów ?
Czy wolą kobiety bez grama makijażu czy takie, które o siebie dbają (a makijaż jest częścia "dbania o siebie.
Jak to jest z makijażem ?
Powiem tak, nie znam się na makijażu, pewnie jak 99 % facetów nie odróżniam (no chyba, że jestem bardzo blisko, czyli np. metr, rozmawiamy, patrzymy sobie w oczy, wtedy z reguły oglądam całą twarz) delikatnego makijażu od braku makijażu.

Natomiast, na mnie ogólnie działa zasada: im mniej, tym lepiej. Serio, jak ma mi się dziewczę spodobać to i po 8 godzinnej charówce w 40 stopniach (albo i więcej jeśli np. gastronomia) mi się spodoba...

Już chyba mam za sobą okres fascynacji szpileczkami i twarzą wymalowaną prawie jak klaun Można nawet powiedzieć, że praktycznie nie toleruję makijażu, w którym widać, że są tam "różne" kolory, nie mające nic wspólnego z kolorem skóry (czyli jakieś tam róże, fiolety itd. itp.).

Na pewno nie lubię ostrego makijażu gdzie kobieta wygląda niczym tirówka z Bułgarii Ostry makijaż postarza, a ja akurat lubię kobiece twarze delikatne, z delikatnymi rysami twarzy.

Okej, jeśli jest jakaś wieczorowa okazja to nie mam nic przeciwko np. umalowanym ustom, rzęsom. Zresztą, to też chodzi o to, aby:
- nie przesadzić
- mieć gust

Poza tym, to wcale nie chodzi o to, aby mieć nieskazitelną twarz. To bardziej chodzi o kształt twarzy, o jej wyraz, o rysy, o oczy, o uśmiech, a nie o to czy gdzieś tam krostka jest, czy jakieś tam przebarwienie.

Rozumiem też to, że jakaś kobieta może zwyczajnie lubić się malować. Jeśli to czyni z klasą, z gustem, nie przesadza to okej. (choć i tak wolałbym, aby tego nie robiła bo po prostu jej twarz się szybciej wg mnie zestarzeje - nie jestem fanem nakładania chemii na swoją twarz). Tak czy siak, najbardziej lubię naturalne piękno Jak dotykam twarz to lubię dotykać twarz, a nie warstwę mazidła...

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2014-07-11 o 13:51
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:50   #115
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość

a dobry dopiero gdy przejedziesz nasączonym mleczkiem wacikiem
chyba nie robisz tak kobietom na ulicy?
Przecie z bliska widać ,nawet delikatne pociągnięcie .

Nawiązując do tytułu wątku ,delikatny makijaż jest na plusie ,jak najbardziej pożądany.Zresztą jak w życiu przesada w każadnym temacie wzbudza kontrowersje.Z resztą ładna kobieta ,to fluidów i innego dziadostwa , nie za wiele potrzebuje .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:27   #116
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Makijaż wielu kobietom pomaga w osiągnięciu zadowalającego wyglądu, sama po zastosowaniu obecnych kosmetyków (których jest mało bo tylko z make-up używam eyelinera i maskary) wyglądam o niebo lepiej niż bez kresek i tuszu.

A jak to wygląda od strony facetów ?
Czy wolą kobiety bez grama makijażu czy takie, które o siebie dbają (a makijaż jest częścia "dbania o siebie.
Jak to jest z makijażem ?
Zależy od kobiety ( blondynka, brunetka, koloru cery, wieku). Wstaw parę zdjęć kobiet w makijażu i bez makijażu i w różnych dawkach to ocenię

Na pewno jednak nie lubię tony tuszu.


A. Rok temu byłem w galerii i widziałem jakieś 13-14 latki w makijażu. Dla mnie to przesada.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2014-07-11 o 14:42
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:37   #117
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

W makijażu generalnie chodzi żeby go wcale nie było widać jak kobieta nie umie sie malować to lepiej sie niech nie maluje a na co dzień lepiej delikatnie na imprezy raczej mocniej oko podkreślić lub usta Ja lubię sie malować i raczej bez makijażu nie wyjdę z domu Mojemu sie podoba jak się umaluje ale napewno nie przesadzam z podkładem
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:53   #118
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Z resztą ładna kobieta ,to fluidów i innego dziadostwa , nie za wiele potrzebuje .
Ponownie pytam - do czego nie potrzebuje? Do tego żeby SAMA czuła się dobrze/lepiej/atrakcyjniej? Czy tylko do tego, żeby się tobie podobać?

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
W makijażu generalnie chodzi żeby go wcale nie było widać
A skąd ten pomysł (zwłaszcza w kontekście ust i oczu, bo co do podkładu itd. to się zgodzę)? Makijaż no make up to tylko jeden (i absolutnie nie jedyny) z dość nowych trendów w historii makijażu która ma kilka tysięcy lat
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:01   #119
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
(choć i tak wolałbym, aby tego nie robiła bo po prostu jej twarz się szybciej wg mnie zestarzeje - nie jestem fanem nakładania chemii na swoją twarz).
Twarz to się może szybciej zestarzeć bez tej chemii, niezabezpieczona podkładem cera narażona na zanieczyszczenia środowiska w dużych miastach; brak ochrony przeciwsłonecznej, brak działania przeciwzmarszczkowego i innych.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
W makijażu generalnie chodzi żeby go wcale nie było widać
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:12   #120
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Makijaż i to jak on jest odbierany przez facetów

Podpisuję się pod tymi komentarzami, że faceci lubią makijaż- delikatny, naturalny, a nie tapetę.
Nie znam dziewczyny która dobrze wygląda bez makijażu W sensie seksownie, zjawiskowo, pociągająco. Wystarczy sam tusz do rzęs
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 00:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.