Terminacja ciąży cz.3 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-06, 09:06   #121
doris1435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

otoJa90 a jak u ciebie sytuacja kiedy teraz do.lekarza
doris1435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:07   #122
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Jutro... 3x wizyta u dr Roszkowskiego... Już mam tak ogromną nadzieję, że coś się wyjaśni, bo ten miesiąc czekania mnie wykończył :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:21   #123
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Doris trzymaj się
Przykro że znowu nowe osoby dochodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:24   #124
doris1435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

dziękuję dziewczyny
otoja90 mam nadzieję że już jutro wszystko się wyjaśni i będzie tak jak chcesz.
doris1435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 14:36   #125
201802162229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Niestety i ja tu trafiłam. Słyszałam że można dostać wsparcie i pomoc na tym forum.
Jestem dzisiaj jeszcze bardziej przerażona bo mam mało czasu z tego co widzę.
U mnie obecnie 18t i 5 dni ..w czw zacznie się 19tc.
26 stycznia dowiedziałam się o braku kości w obu podudziach i deformacji stóp. Mòj lekarz z Bialegostoku który to.zauważył mówił, że by to przerwał. 31 stycznia miałam amnio i wizyte u dr. Roszkowskiego. Jutro 7.02 jadę po wyniki... mam nadzieję że będą bo też różnie słyszałam.
Czytając to forum chyba uświadamiam sobie, że mam mało czasu na podjęcie decyzji i działanie, a i nasz przypadek może być trudny do uzyskania zgody na T.
Biorę pod uwagę wyjazd za granicę...
Myślałam o szwecji bo mam tam rodzinę,ale chyba juz za późno ...tam do 18tc max do 22tc ale to pewnie w wyjątkowych przypadkach
Jakie inne kraje brać pod uwagę Anglię.. Holandię? Co myślicie? Mam jeszcze ciocie w Belgii...
201802162229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 14:41   #126
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Anno88 Pokaż wiadomość
Niestety i ja tu trafiłam. Słyszałam że można dostać wsparcie i pomoc na tym forum.
Jestem dzisiaj jeszcze bardziej przerażona bo mam mało czasu z tego co widzę.
U mnie obecnie 18t i 5 dni ..w czw zacznie się 19tc.
26 stycznia dowiedziałam się o braku kości w obu podudziach i deformacji stóp. Mòj lekarz z Bialegostoku który to.zauważył mówił, że by to przerwał. 31 stycznia miałam amnio i wizyte u dr. Roszkowskiego. Jutro 7.02 jadę po wyniki... mam nadzieję że będą bo też różnie słyszałam.
Czytając to forum chyba uświadamiam sobie, że mam mało czasu na podjęcie decyzji i działanie, a i nasz przypadek może być trudny do uzyskania zgody na T.
Biorę pod uwagę wyjazd za granicę...
Myślałam o szwecji bo mam tam rodzinę,ale chyba juz za późno ...tam do 18tc max do 22tc ale to pewnie w wyjątkowych przypadkach
Jakie inne kraje brać pod uwagę Anglię.. Holandię? Co myślicie? Mam jeszcze ciocie w Belgii...
:-(

Współczuję z całego serca. Jak najbardziej dostaniesz tu dużo wsparcia od nas Wszystkich.

Jeżeli jutro jedziesz na Czerniakowską, to rozmawiaj od razu z dr na ten temat, bo czasu masz mało, ale jeszcze go masz.

A jeżeli chodzi o za granicę, to Anglia (do 24t.c.), Holandia (do 22t.c.). O tych dwóch krajach wiem.

A kto w B-stoku robił Ci USG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 16:13   #127
doris1435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja dziś tylko leżę dopiero jutro rano komisja i będę działać.
doris1435 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 16:28   #128
Dziabagowa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Jestem juz po. Oprócz tych globulek wczoraj o 13 dostałam dopiero dzis o 9. WcZoraj się uspokoiło i dopiero w nocy złapało. Rano lekkie plamienia i odeszły mi wody Ok 8. Po drugiej dawce skurcze ruszyły mocno. Jak leżałam poczułam ze chce mi się iść do wc n dwójkę. Wstałam i poczułam Ze wyleciało. Zawołam pielęgniarkę i zabrali mnie na porodówkę. Gdyby nie majtki to mały by ze mnie wyleciał o 14 było po wszystkim. Łyżeczkowanie pod narkoza. Trochę krwawię. Położna ochrzciła Antosia, ale nie miałam odwagi na niego spojrzeć. Nie chce tego juz przeżyć nigdy więcej...
nagiAkt,jak się czujesz?Jak oceniasz personel w Żeromskim?Czy polożna ochrzciła a twoją prośbę lub przywolenie?Ja miałam T.w Krakowie w Rydgierze i traktowali mnie,jak inne pacjentki,ani nikt mnie nie naznaczał,ani specjalnej opieki nie miałam.
Dziabagowa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 18:27   #129
201802162229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

[QUOTE=OtoJa90;81155156]:-(

Współczuję z całego serca. Jak najbardziej dostaniesz tu dużo wsparcia od nas Wszystkich.

Jeżeli jutro jedziesz na Czerniakowską, to rozmawiaj od razu z dr na ten temat, bo czasu masz mało, ale jeszcze go masz.

A jeżeli chodzi o za granicę, to Anglia (do 24t.c.), Holandia (do 22t.c.). O tych dwóch krajach wiem.

A kto w B-stoku robił Ci USG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

OtoJa90 >
Z tym czasem to chyba różnie bywa. Wyniki amnio chyba trzeba czekac taki pełny ok. 3 tyg. Czytając to forum i inne historie to Obawiam się że nasz przypadek nie jest aż tak poważny jednak by zakwalifikować go pod ustawę... chyba, że z tą wadą wiążą się inne powikłania i wady.
Na razie na 1 wizycie, gdy zadałam pytanie o T. Dr powiedział że jeszcze nie wie.

Usg w B-stoku robił mi doc. Lemancewicz.
201802162229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 18:31   #130
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

[QUOTE=Anno88;81162056]
Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
:-(

Współczuję z całego serca. Jak najbardziej dostaniesz tu dużo wsparcia od nas Wszystkich.

Jeżeli jutro jedziesz na Czerniakowską, to rozmawiaj od razu z dr na ten temat, bo czasu masz mało, ale jeszcze go masz.

A jeżeli chodzi o za granicę, to Anglia (do 24t.c.), Holandia (do 22t.c.). O tych dwóch krajach wiem.

A kto w B-stoku robił Ci USG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

OtoJa90 >
Z tym czasem to chyba różnie bywa. Wyniki amnio chyba trzeba czekac taki pełny ok. 3 tyg. Czytając to forum i inne historie to Obawiam się że nasz przypadek nie jest aż tak poważny jednak by zakwalifikować go pod ustawę... chyba, że z tą wadą wiążą się inne powikłania i wady.
Na razie na 1 wizycie, gdy zadałam pytanie o T. Dr powiedział że jeszcze nie wie.

Usg w B-stoku robił mi doc. Lemancewicz.
Teraz podobno na wynik na Czerniakowskiej czeka się tydzień. Tak jest od czasu jak byłam tam pierwszy raz, czyli 3 tygodnie temu. Podobno mają dofinansowaną jakąś szybszą metodę, ale ile w tym prawdy, to nie wiem...
Ja idę tam jutro 3 raz i chyba dopiero zrobią mi amnio i ja dłużej niż tydzień nie zamierzam już czekać na wynik...

Ja też ciążę prowadzę w Białymstoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 18:46   #131
201802162229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

[QUOTE=OtoJa90;81155156]:-(

Współczuję z całego serca. Jak najbardziej dostaniesz tu dużo wsparcia od nas Wszystkich.

Jeżeli jutro jedziesz na Czerniakowską, to rozmawiaj od razu z dr na ten temat, bo czasu masz mało, ale jeszcze go masz.

A jeżeli chodzi o za granicę, to Anglia (do 24t.c.), Holandia (do 22t.c.). O tych dwóch krajach wiem.

A kto w B-stoku robił Ci USG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

OtoJa90 >
Z tym czasem to chyba różnie bywa. Wyniki amnio chyba trzeba czekac taki pełny ok. 3 tyg. Czytając to forum i inne historie to Obawiam się że nasz przypadek nie jest aż tak poważny jednak by zakwalifikować go pod ustawę... chyba, że z tą wadą wiążą się inne powikłania i wady.
Na razie na 1 wizycie, gdy zadałam pytanie o T. Dr powiedział że jeszcze nie wie.

Usg w B-stoku robił mi doc. Lemancewicz.

OtoJa90 a Ty u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?
Z tymi wynikami to chyba różnie. Miałam kontakt z dziewczyną którą byla na czerniakowskiej tydzień przede mna i musiała płacić za szybsze wyniki. Wydaje mi sie ,że zależy od przypadku. Podczas mojego badania też się zastanawiali czy robić jakis pakiet czy zostawić na inny przypadek.. pewnie maja jakaś pulę.

Rozumiem ze jesli jest decyzja o T to trzeba czekać na pisemną zgodę i szukać szpitala chyba że na czerniakowskiej wykonają bo w B-stoku to chyba nie jest możliwe?

Edytowane przez 201802162229
Czas edycji: 2018-02-06 o 18:54 Powód: Błąd
201802162229 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 18:52   #132
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dziabagowa83 po urodZeniu zapytała czy wybraliśmy imię i czy życzę sobie aby mały był ochrzczony. Co do personelu to nie mam na co narzekać. Pielęgniarki tłumaczyły czego się spodziewać itp. Młode doktorki i doktorZy z fajnym podejściem. Czuli wyrozumiali i niekiedy nawet zazartowali jak widzieli ze pacjentka jest w humorze. Ludzkie podejście. Nikt tez nie skakał koło nas ale przychodziły i sprawdzały pytały czy coś się dzieje i jak się czujemy. Ja w sobotę wieczorem juz wyszłam na własne żądanie bo cZulam się dobrze i załatwiłam sobie kroplówki u ciotki pielęgniarki. Nie robili problemów z tego powodu. Musiałam jeszcze mieć zastrzyk bo mam ujemna grupę krwi a prZez weekend trzeba bylo na nią czekać i dogadałem się Ze prZyjade po ten zastrzyk i wczoraj byliśmy. Szpital wywołał we mnie takie emocje ze w aucie się rozbeczałam. WZielam jesCE receptę na bromergon i czuje się po nim jak na haju. Mleko mnie tak zalewa ze juz mam dosc
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 20:07   #133
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Mi się chce płakać za każdym razem jak przejeżdżam w okolicy szpitala...

Dziewczyny, czy któraś z Was nie wróciła do pracy po skróconym macierzyńskim? Byłyście na L4 czy jak to wyglądało?
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 20:10   #134
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

[QUOTE=Anno88;81162746]
Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
:-(

Współczuję z całego serca. Jak najbardziej dostaniesz tu dużo wsparcia od nas Wszystkich.

Jeżeli jutro jedziesz na Czerniakowską, to rozmawiaj od razu z dr na ten temat, bo czasu masz mało, ale jeszcze go masz.

A jeżeli chodzi o za granicę, to Anglia (do 24t.c.), Holandia (do 22t.c.). O tych dwóch krajach wiem.

A kto w B-stoku robił Ci USG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

OtoJa90 >
Z tym czasem to chyba różnie bywa. Wyniki amnio chyba trzeba czekac taki pełny ok. 3 tyg. Czytając to forum i inne historie to Obawiam się że nasz przypadek nie jest aż tak poważny jednak by zakwalifikować go pod ustawę... chyba, że z tą wadą wiążą się inne powikłania i wady.
Na razie na 1 wizycie, gdy zadałam pytanie o T. Dr powiedział że jeszcze nie wie.

Usg w B-stoku robił mi doc. Lemancewicz.

OtoJa90 a Ty u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?
Z tymi wynikami to chyba różnie. Miałam kontakt z dziewczyną którą byla na czerniakowskiej tydzień przede mna i musiała płacić za szybsze wyniki. Wydaje mi sie ,że zależy od przypadku. Podczas mojego badania też się zastanawiali czy robić jakis pakiet czy zostawić na inny przypadek.. pewnie maja jakaś pulę.

Rozumiem ze jesli jest decyzja o T to trzeba czekać na pisemną zgodę i szukać szpitala chyba że na czerniakowskiej wykonają bo w B-stoku to chyba nie jest możliwe?
Ja prowadzę u dr Mlodzianowskiej-Kosel w Mastermedzie.

Dr Roszkowski jeżeli wydaje skierowanie, to już raczej wszystko się dzieje na Czerniakowskiej, tak mi się wydaje... Sama już się w tym gubię :-(
W Białymstoku jest podobno ciężko, ale to wszystko zależy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 21:51   #135
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Gomerka mnie wywalili z pracy nawet nie dali szans na zwolnienie ..
I kłopoty o macierzyński miałam bo księgowa uparcie twierdziła że mi się nie należy. Taka Polska właśnie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 22:49   #136
natcystic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 84
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Anno88 też prowadziłam ciąże terminowaną u lemancewicza. On pracuje też w szpitalu w usk więc powinien potrafić Ci powiedzieć jak to jest lub się dowiedzieć. U mnie co prawda była wada genetyczna plus duża wada rozwojowa serduszka, ale on bez problemu wypisał skierowanie i powiedział gdzie iść.
natcystic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 08:34   #137
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Roszkowski powiedział, że na czerniakowskiej raczej bez szans o T, bo wczoraj odeslali z kwitkiem dziewczyne z gorszym rozszczepem kręgosłupa... dostalam skierowanie do prof. Zaremby na Sobieskiego, który ma chyba jutro wystawić skierowanie na T. W jaki sposób mogę znaleźć szpital? Mam dzwonić i pytać? Gdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 14:25   #138
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Jak ja szukałam szpitala to spisywałam numery oddziałów gin-pol w mojej okolicy i wydzwaniałem. Jak noe potrafili odp na moje pytania to prZekierowywali mnie do kogoś innego aż trafiałam do ordynatora. Wkoncu z forum dowiedziałam się Ze jest szpital w Krakowie i. Znalazłam numer. Zadzwoniłam i na moje pytanie czy wykonują terminację na skierowanie usłyszałam Tak oczywiście. PierwsY mój telefon tam i wiedziałam wszystko a tutaj na Podkarpaciu to strasZny zaścianek
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 17:27   #139
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez kalade Pokaż wiadomość
Roszkowski powiedział, że na czerniakowskiej raczej bez szans o T, bo wczoraj odeslali z kwitkiem dziewczyne z gorszym rozszczepem kręgosłupa... dostalam skierowanie do prof. Zaremby na Sobieskiego, który ma chyba jutro wystawić skierowanie na T. W jaki sposób mogę znaleźć szpital? Mam dzwonić i pytać? Gdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2018-02-07 o 17:28
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 10:09   #140
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez kalade Pokaż wiadomość
Roszkowski powiedział, że na czerniakowskiej raczej bez szans o T, bo wczoraj odeslali z kwitkiem dziewczyne z gorszym rozszczepem kręgosłupa... dostalam skierowanie do prof. Zaremby na Sobieskiego, który ma chyba jutro wystawić skierowanie na T. W jaki sposób mogę znaleźć szpital? Mam dzwonić i pytać? Gdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kalade i jak tam? Udało się coś załatwić?
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 10:15   #141
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Gomerka Pokaż wiadomość
Kalade i jak tam? Udało się coś załatwić?
Tak, właśnie wróciłam od profesora Zaremby z opinią, później do poradni psychologicznej i być może w ten weekend przyjmą mnie w Bielańskim.
Widzę w końcu światełko w tunelu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 10:28   #142
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez kalade Pokaż wiadomość
Tak, właśnie wróciłam od profesora Zaremby z opinią, później do poradni psychologicznej i być może w ten weekend przyjmą mnie w Bielańskim.
Widzę w końcu światełko w tunelu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam napisać "To super", ale to jakoś nie pasuje do tych sytuacji, z którymi mamy do czynienia :/. Grunt, że znalazłaś pomoc.
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 11:38   #143
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

No i ja też mam opinie od prof.Zaremby i pojadę jutro na Czerniakowską dowiedzieć się czy zostanie wyrażona zgoda na T. Niestety prof.Zaremba potwierdził "dobrą zmianę" i w tym szpitalu i niestety w wielu innych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Dziewczyny napiszcie mi czy Wy miałyście skierowanie do szpitala bezpośrednio na T. czy opinia genetyka i wszystkie badania wystarczyły? I z tym się zglaszalyscie na izbę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:02   #144
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Gomerka Pokaż wiadomość
Chciałam napisać "To super", ale to jakoś nie pasuje do tych sytuacji, z którymi mamy do czynienia :/. Grunt, że znalazłaś pomoc.
Tak
Jutro około 14 mam być w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:12   #145
Rosietherobot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 112
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
No i ja też mam opinie od prof.Zaremby i pojadę jutro na Czerniakowską dowiedzieć się czy zostanie wyrażona zgoda na T. Niestety prof.Zaremba potwierdził "dobrą zmianę" i w tym szpitalu i niestety w wielu innych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Dziewczyny napiszcie mi czy Wy miałyście skierowanie do szpitala bezpośrednio na T. czy opinia genetyka i wszystkie badania wystarczyły? I z tym się zglaszalyscie na izbę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa, przepraszam że wypytuję w tak newralgicznym dla Ciebie momencie, ale czy to znaczy, że na Czerniakowskiej przestali wykonywać terminacje? Ostatnio komuś polecałam to miejsce, bo zawsze krążyła taka opinia, że tam jak w dym.
Rosietherobot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:13   #146
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Rosietherobot Pokaż wiadomość
OtoJa, przepraszam że wypytuję w tak newralgicznym dla Ciebie momencie, ale czy to znaczy, że na Czerniakowskiej przestali wykonywać terminacje? Ostatnio komuś polecałam to miejsce, bo zawsze krążyła taka opinia, że tam jak w dym.
Aktualnie zmienił się ordynator na oddziale i dyrekcja, podobno jest b.ciężko o T. Dr Roszkowski i prof.Zaremba też to mówili otwarcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:46   #147
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
Aktualnie zmienił się ordynator na oddziale i dyrekcja, podobno jest b.ciężko o T. Dr Roszkowski i prof.Zaremba też to mówili otwarcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to samo powiedzieli i Pani dr genetyk też...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
nagiAkt mam nadzieję, ze wkrótce będziesz miała wszystko za sobą.
Ja skorzystalam z pochowku dzieci utraconych, ktory organizowany jest przez gmine we wspolpracy ze szpitalem, nawet księdzem, mam swoadomosc, ze moje dzieciątko nie bedzie nigdy samo, jest wsrod innych aniolkow a ten grobik codziennie jest odwiedzany przez kogoś a i my z mezem mamy gdzie pojsc, kiedy potrzebujemy. Idz za glosem serca, niktorzy potrzebuja samodzielnie zorganizowac pogrzeb, ja nie chcialam przechodzic przez procedure ustalania plci,nadawania imienia, wystawienia aktu urodzenia i zgonu, to bylo na tamten czas dla mnie za duzo, a uwazam ze te pochowki dzieci utraconych sa pieknym rozwiazaniem, ktore pozwala na pochowanie dzieci z należytą godnoscią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, czy może wiecie czy w Warszawie też jest taka możliwość? Chcialabym pochować mojego Aniołka, ale nie mam siły sama się tym zajmować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 14:59   #148
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja miałam skierowanie bezpośrednio na terminację od genetyka. Z tym i z wynikami prenatalnym Zgłosiłam się na IP. Moja ginekolog jeszcze nie wie nawet o niczym...



Dzwoniłem do prosektorium które współpracuje ze sZpitalem Żeromskim. Myślałam Ze dowiem się kiedy ciałko bedzie spopielone i pochowane ale oni takich informacji nie udzielają.. cholera. JeszcZe około miesiąca czasu jest na podjęcie decyZji czy zostawimy Antosia tam czy jednak sami zajmiemy się pochówkiem. Myślałam ze udziela takich informacji i będziemy mogli jeździć tam i zapalić świeczkę. Jakbyśmy wiedzieli przynajmniej jaki cmentarz to odnaleźlibyśmy mogile. Nie wiemy co robić juz. Nie chcemy zajmować się pochówkiem i prZezywac to wsYstko...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 15:08   #149
milk1020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 191
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

NagiAkt
Jeśli nie chcesz nie rob tego. Ja jeszcze w szpitalu podpisalam zgodę na spopielenie i rezygnację z pochówku. Nikt nam nie mowil niestety co dzieje się z prochami a ja szczerze mówiąc przez to wszystko balam się zapytać.. Wiem, że jest w niebie i zawsze będziemy o nim pamiętać, ale pogrzeb i grob.. To byloby dla mnie za dużo, poza tym on byl taki maciupki, wazyl tylko 10g..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
15 tc + 5d [*] K.
milk1020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 15:42   #150
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Nagiakt a szpital takich informacji nie udziela? Mi wszystko powiedzieli w szpitalu, pokierowali mnie do odpowiedniej osoby, ktora zajmuje się wspolpraca z gmina i księdzem itp, sam lekarz czy położne nie orientowali się w temacie, poza tym mozesz sprobowac wpisac w wyszukiwarke swoje miasto i fraze 'pogrzeb dzieci utraconych', może w ten sposob znajdziedz informacje, z reguly takie pogrzeby organizowane sa raz/dwa razy do roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-19 07:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.