Terminacja ciąży cz.3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-27, 14:54   #1981
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Juuust ja też się tego strasznie wstydzę i boję powiedzieć na głos, ale w głębi duszy liczę że moje dziecko samo odejdzie. U nas jest ZD ale co usg nowe rzeczy wychodzą, nieprawidlosci. Od jakiegoś tygodnia czuje już ruchy synka. A dziś nawet raz nie poczułam ani musniecia i ciągle myślę czy to już, czy poprostu inaczej jest ułożony i dlatego go nie czuje...
Też jestem tego zdania, że nie ważne jak ja to zniose czy mój mąż, musimy nasze dziecko godnie pochować. Nie wyobrażam sobie innej decyzji. On jest najważniejszy i moim obowiązkiem jest jak najlepiej zaopiekować się nim po śmierci. Mieć gdzie go odwiedzać i błagać o wybaczenie.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Milla dziękuję za zobrazowanie jak taka wizyta wygląda. Jeśli będę czuła potrzebę to pójdę do niego na ten umówiony termin a jeśli źle ta wizyta na mnie wpłynie to zapisze się do jakiejś kobiety.

Edytowane przez Eska1989
Czas edycji: 2019-02-27 o 14:59
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 15:44   #1982
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Rozumiem wasze odczucia. Ja osobiście nie chciałam widzieć ani pochować synka. Powiedziałam żeby szpital się tym zajął. Ja mam go w sercu i to wystarczy. Nie dałabym rady... i nie żałuję. Ale rozumiem każdą decyzję. Trzeba robić tak jak serce podpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 19:35   #1983
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Eska1989 Pokaż wiadomość
Juuust ja też się tego strasznie wstydzę i boję powiedzieć na głos, ale w głębi duszy liczę że moje dziecko samo odejdzie. U nas jest ZD ale co usg nowe rzeczy wychodzą, nieprawidlosci. Od jakiegoś tygodnia czuje już ruchy synka. A dziś nawet raz nie poczułam ani musniecia i ciągle myślę czy to już, czy poprostu inaczej jest ułożony i dlatego go nie czuje...
Też jestem tego zdania, że nie ważne jak ja to zniose czy mój mąż, musimy nasze dziecko godnie pochować. Nie wyobrażam sobie innej decyzji. On jest najważniejszy i moim obowiązkiem jest jak najlepiej zaopiekować się nim po śmierci. Mieć gdzie go odwiedzać i błagać o wybaczenie.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Milla dziękuję za zobrazowanie jak taka wizyta wygląda. Jeśli będę czuła potrzebę to pójdę do niego na ten umówiony termin a jeśli źle ta wizyta na mnie wpłynie to zapisze się do jakiejś kobiety.
Eska ja chodziłam i do mężczyzny i kobiety (z inną sprawą co prawda), ale oboje byli profesjonalistami. Nie stresuj się tym dodatkowo.

Sent from my E6633 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 06:44   #1984
Juuust89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Szkoda ze mieszkamy Tak daleko.... Dobrze byloby miec przyjaciela "obok" ktory rozumie i placze razem z nami. Sciskam Was mocno. Dalyscie mi duze wsparcie.

Lekarz powiedzial ribic robic kolejne i bedzie dobrze. Chce w to wierzyc. Jeśli chodzi o lekarzy trafilam glownie na super troskliwych i bardzo dobrych specjalistow. Polecam goraco poza Kliniką genetyczna (mowa o Wrocławiu ta obok hałubińskiego) zrobilam awanture z placzem ( same emocje wybuchly) i dopiero laskawie nas przyjęli i trwalo to 10 min strasznie trudne to bylo dla nich😔 ale teraz Ci dobrzy. Trafilam do DCG do dr Patrycji Nowak Florek przyjela nas bez kolejki wyjatkowa kobieta pelna dobrych emocji spokojna wszystko wytlumaczyla delikatna-badania prenatalne. Potem na dobre slowo zasluguje kardiochirurg marek blitek. A na koniec szpital ileśnica i dr jagielski to straszne ale jest mocno napietnowany ale pomaga takim kobietom jak my on i jego zona (do zony juz nie nie poszlismy) ale inni lekarze polecali ten szpital zreszta na wjezdzie do miasta jest wielki baner z hejtem na doktora😞 skandal no ale to polska
Juuust89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 06:47   #1985
Maaagda8901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 168
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Juuust, widzę, że mamy wspólnych lekarzy w swojej smutnej historii też badał mnie dr Blitek, który wysłał mnie od razu do poradni genetycznej, ale w Łodzi. Później też Oleśnica i wspaniali Jagielscy ️ u których już zostałam

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Maaagda8901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 12:30   #1986
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja już jestem po amniopunkcji. Pani Doktor powiedziała że chłopiec. Mam nadzieję że będzie zdrowy. To czekanie jest najgorsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 14:31   #1987
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Haniutka33, trzymam za ciebie mocno kciuki. Brałaś Fish?
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 15:08   #1988
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Kacona nie nie brałam, trochę żałuję ale już trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 21:19   #1989
Maaagda8901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 168
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Haniutka, trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maaagda8901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 21:06   #1990
Mania877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 14
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cześć dziewczyny, też do Was dołączam Wczoraj miałam T i czuje się strasznie.
Mania877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 10:49   #1991
Panda789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 90
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Mania877 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też do Was dołączam Wczoraj miałam T i czuje się strasznie.
Strasznie mi przykro Pamiętaj, że gdybyś potrzebowała z kimś pogadać, to my jesteśmy! Ja miałam terminację miesiąc temu i czuję z dnia na dzień, że jest coraz lepiej.
Mnie pomagało czytanie tego wątku a też postanowiłam się odezwać dopiero jak już byłam po.
Panda789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 11:04   #1992
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja wczoraj miałam rocznice.
2lata od t. 2 lata temu przeżyłam koszmar, którego nikomu nie życzę. Nie powinno być tak aby rodzice musieli stawać przed takim wyborem.
Powiedziałam wczoraj synusiowi: Kochanie dwa lata temu mama urodziła Twoją siostrę ona się teraz Tobą opiekuje..
Za mały by zrozumieć ale będę mu o niej opowiadać. Wczorajszy dzień był ciężki, powróciło to do mnie. Wszystko pamiętam,nawet o której godzinie wstawiłam się na oddział, 1 skurcze. Poród, wszystko. Już zawsze będę miała to przed oczyma.
Moja Kruszynka wazyla 320 g
Kocham Cię córeczko, zawsze będziesz z nami (*)

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 21:29   #1993
Mania877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 14
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dziękuję to dla mnie bardzo ważne mieć takie wsparcie...

Wspiera mnie rodzina i mąż, ale to tak zupełnie inaczej wiedzieć , że ktoś dokładnie rozumie to co czuję...

Mam nadzieję, że kiedyś ból będzie mniejszy
Mania877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 05:07   #1994
Juuust89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Zadzwonili z genetyki że mam przyjechać na konsultacje. Myślicie że jak w Fish wyszło ok to tu może coś być nie tak? Czy tylko formalność że muszę odebrać wyniki?
Juuust89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:06   #1995
Panda789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 90
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Juuust89 Pokaż wiadomość
Zadzwonili z genetyki że mam przyjechać na konsultacje. Myślicie że jak w Fish wyszło ok to tu może coś być nie tak? Czy tylko formalność że muszę odebrać wyniki?
Najprawdopodobniej wszystko ok, wynik chyba zawsze powinno się konsultować z genetykiem, choć u mnie było inaczej.
Teraz przez Rodo nie chcą mówić nic przez telefon a szkoda, mogliby Ci szepnąć słówko że to tylko formalność i że jest ok czy coś w tym stylu...
Panda789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 21:44   #1996
Mania877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 14
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dziewczyny, a co na laktację? Pije cały czas szałwię, przykładam kapustę, ale i tak mam twarde bolące miejsca w piersiach. Co robić?
Mania877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 05:16   #1997
Juuust89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja brałam bromergon przez tydzień pomogło. Na początku po pół tabletki rano i wieczorem po dniu całą. Czułam się w miarę ale spać się chciało. Nie wiem z czego teraz ale mam tak że nie trzymam momentami równowagi. Nie wiem czy to po lekach czy stres
Juuust89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 06:09   #1998
Bozka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

To wina bromergonu , ja zaczęłam juz brac w szpitalu i tam położna ostrzegała że moga być takie objawy , jeszcze pare dni po odstawieniu mialam takie dziwne odczucia , jakby blednik na chwile oszalał. Odstawiac też nie można od razu tylko stopniowo zmniejszać dawkę. Bardzo silny lek , ale nie mialam żadnych jazd zwiazanych z laktacja a wtedy najbardziej mi zależało żeby wytlumić laktacje od początku, bo tym bardziej powodowałaby ogromna pustkę ktora wtedy czułam.
Bozka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 11:53   #1999
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dziewczyny dziś minęły trzy tygodnie od amniopunkcji i nadal nie ma wyniku... Jak do tej pory trzymałam się jakoś, tak dziś straciłam wszelkie siły... Przez to czekanie zwariuje. Przychodza mi mysli, że nie wyszła im hodowla, czy coś innego i nie będą mogły odczytać wyniku... i co wtedy??? W piątek do nich dzwoniłi z mojej przychodni, to podobno lekarka miała na to rzucić tylko okiem a dziś juz wtorek i dalej nic...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-05, 12:59   #2000
Juuust89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Eska1989 nie martw się nic to nie zmieni.

Ja dziś mam mszę za Julka jestem w rozsypce. Jeszcze ZUS bym na kontroli nie wiem co sprawdzali czy na pewno Julek leży na cmentarzu?!! Masakra
Juuust89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 13:06   #2001
Panda789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 90
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Juuust89 Pokaż wiadomość
Eska1989 nie martw się nic to nie zmieni.

Ja dziś mam mszę za Julka jestem w rozsypce. Jeszcze ZUS bym na kontroli nie wiem co sprawdzali czy na pewno Julek leży na cmentarzu?!! Masakra
Miałaś kontrolę z ZUS? Uzasadnili to jakoś? :/
To okropne, po tym co wszystkie przeżywamy, żeby jeszcze latać po komisjach i tam się uzewnętrzniać.
Bo ja w sumie od połowy grudnia siedzę w domu i cisza...1 kwietnia wracam do pracy.
Ale miałam telefon ze szpitala kilka dni temu (miesiąc po terminacji) i zamarłam, ale okazało się, że uzupełniają moją kartotekę i chcieli zadać tylko kilka pytań. Lekarz był bardzo uprzejmy.

Eska1989 może zadzwoń tam ponownie? Chociaż na wynik to się chyba do 4 tyg czeka...Ja nie wiem, miałam biopsję kosmówki i po 2 dniach już był wynik.
Panda789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 15:08   #2002
Juuust89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Byli u mnie w firmie sprawdzali czy pracuje.
Juuust89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 12:05   #2003
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Juuust to przykre, że w takich okolicznościach jeszcze trzeba się z urzędnikami zmierzać.
Panda jak do końca tygodnia nie będzie wyniku to już zacznę działać na wszelkie sposoby. Bardzo żałuję, że nie zrobiłam też tej biopsji ale mi ją lekarz odradzal, że niby często nie wychodzi i trzeba powtarzać. Ale podejrzewam, że nie miał na to uprawnień i dlatego odradzal bo amnio miałam właśnie u niego robioną a jest on początkujący w tej dziedzinie...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 16:23   #2004
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

To po dwóch dniach może już być wynik z biopsji trofoblastu?? Strasznie szybko. Mi genetyk mówił, ze oni musza z tym czekać i obserwować bo dopiero po jakimś tam czasie można te wyniki interpretować. Profesor mi mówiła ze po dwóch tygodniach powinno być. A kariotyp wczesniej
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 16:52   #2005
Panda789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 90
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
To po dwóch dniach może już być wynik z biopsji trofoblastu?? Strasznie szybko. Mi genetyk mówił, ze oni musza z tym czekać i obserwować bo dopiero po jakimś tam czasie można te wyniki interpretować. Profesor mi mówiła ze po dwóch tygodniach powinno być. A kariotyp wczesniej
U mnie było robione testem bezpośrednim i na szybki wynik uprawniający nas do terminacji czekaliśmy 2 dni. Dosłownie, w czwartek pobranie a w sobotę w południe osobiście do mnie dzwoniono z wynikiem. 2 tygodnie później dostaliśmy drugi wynik drugą metodą (hodowla komórkowa) z dopiskiem, że wynik jest zgodny z wykonywanym wcześniej testem. Byłam już wtedy dawno po terminacji.

Generalnie jeśli chodzi o biopsję, to mało kto się nią zajmuje. Ja miałam ogromne szczęście bo trafiłam na doc.Wiechecia, który jest ogrmnym specjalistą w swoim fachu. Wspaniały człowiek, pasjonat kosmówki, który przywiózł tę metodę ze stanów.
Oczywiście ta przyjemność kosztowała nas 2 tysiące, ale wiadomo, ja wtedy nie liczyłam pieniędzy.
Co do ryzyka poronienia to jest ono minimalne, dobreusg ma na swojej stronie opisane wszystkie przypadki strat (bodajże 6), i udawadniają, że były to ciąże z wadami genetycznymi.

Ja dzisiaj po konsultacji genetycznej. W sumie lekarka stwierdziła, że gdyby nie poronienie wcześniejszej ciąży to nie zlecałaby nam nawet kariotypów. A tak to pobrali krew i zobaczymy co z tego będzie...

Edytowane przez Panda789
Czas edycji: 2019-03-06 o 16:53
Panda789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 17:30   #2006
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Panda ja na NFZ z takiej racji, ze córka jest chora a my jesteśmy nosicielami. Rok temu miałam biopsje to czekałam miesiąc ponad i rozmawiałam przedwczoraj z profesor genetyki to była zdenerwowana ze tak długo i ze nie wie co się tam stało dlaczego tak. Wczoraj miałam znów biopsje i mówiła ze ona się tym będzie zajmowała i do dwóch tygodni max. Tej naszej mutacji chyba nie da się wykryć tak odrazu przez to musimy czekać. I tak teraz wszystko sprawnie poszło 11+3 jestem i już zrobili badanie. Ja jeżdżę do Warszawy do kliniki na placu Starynkiewicza.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:51   #2007
Eska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dziś odebrałam wynik amnio i skierowanie do genetyka. Jutro położna ma mnie umówić do genetyka, żebym za długo nie czekała.
W tym szpitalu co mam mieć T podobno tak robią, że jeśli leki nie działają i w ciągu dnia nie wywolaja porodu to robią zabieg. Co o tym sądzicie?
Dużo czytałam historii na tym forum i zawsze dziewczyny pisały, że jak leki nie dają rady to cewnik, obciążenie i do skutku... A tu od razu zabieg... Nie wiem co mam o tym myśleć.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Eska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:03   #2008
Panda789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 90
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Eska1989 Pokaż wiadomość
W tym szpitalu co mam mieć T podobno tak robią, że jeśli leki nie działają i w ciągu dnia nie wywolaja porodu to robią zabieg. Co o tym sądzicie?
Dużo czytałam historii na tym forum i zawsze dziewczyny pisały, że jak leki nie dają rady to cewnik, obciążenie i do skutku... A tu od razu zabieg... Nie wiem co mam o tym myśleć.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Ja tak miałam. Tzn nie wiem, czy mamy na myśli to samo, bo ja miałam terminację chyba trochę szybciej niż ty będziesz miała (skończone 15tyg ciąży), podawano mi leki po których nic się za bardzo nie działo, po trzech dawkach umówiono mi zabieg pod narkozą. Ja świetnie zniosłam narkozę, nic nie widziałam i nic mnie nie bolało, także polecam.

Cytat:
Wczoraj miałam znów biopsje i mówiła ze ona się tym będzie zajmowała i do dwóch tygodni max. Tej naszej mutacji chyba nie da się wykryć tak odrazu przez to musimy czekać.
2 tygodnie czekania to spoko. Co do mutacji to u nas było też podejrzenie zespołu di George'a i byliśmy informowani, że jeśli po dwóch dniach nic nie wyjdzie, to zostanie założona hodowla na to. I wtedy wynik miał być właśnie jakoś do 2 tygodni.
Panda789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 20:24   #2009
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Panda789 Pokaż wiadomość
U mnie było robione testem bezpośrednim i na szybki wynik uprawniający nas do terminacji czekaliśmy 2 dni. Dosłownie, w czwartek pobranie a w sobotę w południe osobiście do mnie dzwoniono z wynikiem. 2 tygodnie później dostaliśmy drugi wynik drugą metodą (hodowla komórkowa) z dopiskiem, że wynik jest zgodny z wykonywanym wcześniej testem. Byłam już wtedy dawno po terminacji.

Generalnie jeśli chodzi o biopsję, to mało kto się nią zajmuje. Ja miałam ogromne szczęście bo trafiłam na doc.Wiechecia, który jest ogrmnym specjalistą w swoim fachu. Wspaniały człowiek, pasjonat kosmówki, który przywiózł tę metodę ze stanów.
Oczywiście ta przyjemność kosztowała nas 2 tysiące, ale wiadomo, ja wtedy nie liczyłam pieniędzy.
Co do ryzyka poronienia to jest ono minimalne, dobreusg ma na swojej stronie opisane wszystkie przypadki strat (bodajże 6), i udawadniają, że były to ciąże z wadami genetycznymi.

Ja dzisiaj po konsultacji genetycznej. W sumie lekarka stwierdziła, że gdyby nie poronienie wcześniejszej ciąży to nie zlecałaby nam nawet kariotypów. A tak to pobrali krew i zobaczymy co z tego będzie...
Dr Wiecheć jest absolutnym magikiem... Ja trafiłam na niego w szpitalu i za pierwszym razem jako jedyny rozpoznał zespół taśm owodniowych, a potem już po zabiegu, kiedy wszyscy straszyli mnie resztkami i zasniadem, stwierdził, że po prostu mam takie naczynia krwionośne... Jakbym trafiła do innego szpitala to pewnie próbowaliby mi te naczynia wyłyżeczkowac.
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 21:01   #2010
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Gomerka Pokaż wiadomość
Dr Wiecheć jest absolutnym magikiem... Ja trafiłam na niego w szpitalu i za pierwszym razem jako jedyny rozpoznał zespół taśm owodniowych, a potem już po zabiegu, kiedy wszyscy straszyli mnie resztkami i zasniadem, stwierdził, że po prostu mam takie naczynia krwionośne... Jakbym trafiła do innego szpitala to pewnie próbowaliby mi te naczynia wyłyżeczkowac.
Mi się do niego trafić nie udało, bo miał za dużo pacjentek ale Wójtowicz nas badała wtedy.

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-19 07:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.