Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 15:36   #31
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

subs.
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:41   #32
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
W sumie to nawet jest logiczne, że powinna przyspieszać, no bo w końcu jest na bazie bardzo odżywczego i nawilżającego oleju i zawiera różne ziółka

Mnie najbardziej przyspieszyła porost pokrzywa i chyba znowu do niej wrócę. Przez jakiś czas ostatnio włosy mi nie rosły, ale używałam wcierek - najpier Loton, potem woda pokrzywowa, teraz Capitavit i chyba ruszyły. Nie mierzę, nie widzę na długości przyrostu, ale mam za uchem wyciapane pasemko i jeszcze niedawno nie dosięgało ramienia, a teraz jest na tyle długie, że się "kładzie" na ramieniu i skręca
o, to ja wszystkie wlosy takie mam,ze sie klada na ramionach i przez to wydaja sie jeszcze krotsze niz sa ciekawe ile ta faza bedzie jeszcze trwac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:48   #33
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1631263 8]o, to ja wszystkie wlosy takie mam,ze sie klada na ramionach i przez to wydaja sie jeszcze krotsze niz sa ciekawe ile ta faza bedzie jeszcze trwac [/QUOTE]

Myślę, że do czasu, aż "nie starczy ramienia", bo będą za długie Wkurzające to jest, ale ja się cieszę, że już za mną etap sterczących antenek, to dopiero jest straszne
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:13   #34
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ja niedługo planuję zaopatrzyć się w szampon radical (do wł. farbowanych)- po przeczytaniu na KWC recenzji że przyspiesza porost nie mogę się powstrzymać, żeby go nie wypróbować... aczkolwiek mam do skonczenia 3 inne szampony (2 kadusa i jeden garnier fructis )
a jak wrazenia po szamponach kadusa?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Myślę, że do czasu, aż "nie starczy ramienia", bo będą za długie Wkurzające to jest, ale ja się cieszę, że już za mną etap sterczących antenek, to dopiero jest straszne
ja sie wlasnie boje tego etapu. bo ocieraja sie o ramiona no i sie rozdwajaja strasznie. tak slyszalam nie wiem czy jest w tym prawda, ale juz sie boje
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:16   #35
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie boje tego etapu. bo ocieraja sie o ramiona no i sie rozdwajaja strasznie. tak slyszalam nie wiem czy jest w tym prawda, ale juz sie boje
To zależy na pewno też od tego, jaką masz skłonność do rozdwajających końcówek i czy je zabezpieczasz
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:20   #36
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość

a ktoraz z was uzywala seboradinu i radicalu i ma porownanie? bo nie wiem czy spróbowac seboradin czy powtorzyc sprawdzony i dobry radical
ja mam porównanie i bezapelacyjnie wygrywają ampułki Radical
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:43   #37
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

ja dziś zmierzyłam odrost no i jest 2 cm w ciągu miesiąca

a przez ostatni czas nie używałam nic na skalp
jadłam tylko czasem drożdże i cynk forte

ale od dziś zaczynam wcierki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2010-01-07 o 21:54
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 21:32   #38
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

kolejna część ale fajnie
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:01   #39
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a jak wrazenia po szamponach kadusa?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



ja sie wlasnie boje tego etapu. bo ocieraja sie o ramiona no i sie rozdwajaja strasznie. tak slyszalam nie wiem czy jest w tym prawda, ale juz sie boje
mam nawilżający i regenerujący . Na początku (jak myłam tylko raz włosy szamponem) nie było fajnych efektów, włosy były splątane, nieciekawe... Dopiero jak odkryłam, że lepiej gdy włosy myje się 2 razy (czyli umyc szamponem-> spłukac, umyc ponownie szamponem -> spłukac -> odzywka itd) to na prawdę włoski są odżywione, miękkie, nawilżone. Ogólnie je lubię ale nie są jakąś tam REWELACJĄ
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:07   #40
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
a którą masz vatikę ?
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A co dokładnie Vatiki stosujesz? Mogłabym prosić o linka? Bo ostatnio już o tym czytałam, ale chciałabym mieć pewność co do produktu i chętnie przetestuję.
prosze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm
na allegro 150 ml (starcza na miesiąc)kosztuje ok 20-25 zł (razem z przesyłką)
Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
mam nawilżający i regenerujący . Na początku (jak myłam tylko raz włosy szamponem) nie było fajnych efektów, włosy były splątane, nieciekawe... Dopiero jak odkryłam, że lepiej gdy włosy myje się 2 razy (czyli umyc szamponem-> spłukac, umyc ponownie szamponem -> spłukac -> odzywka itd) to na prawdę włoski są odżywione, miękkie, nawilżone. Ogólnie je lubię ale nie są jakąś tam REWELACJĄ
naparwdę? moje nie lubią detergentów... a końcówki to już w ogóle dlatego teraz (jak już mam troche dłuższe) to używam OMO
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:38   #41
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dziwne, u mnie nigdy czegos takiego nie bylo, co wiecej, on odswieżał moje wlosy
mi tez seboradin odswieza włosy i lepiej sie ukladaja
teraz namietnie szukam wody brzozowej/pokrzywowej (dzis obszukalam pare miejsc ale nie znalazłam ale wkoncu ja dorwe) i bede wcierac w skalp
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 07:57   #42
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

O - nowa część
Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
mam nawilżający i regenerujący . Na początku (jak myłam tylko raz włosy szamponem) nie było fajnych efektów, włosy były splątane, nieciekawe... Dopiero jak odkryłam, że lepiej gdy włosy myje się 2 razy (czyli umyc szamponem-> spłukac, umyc ponownie szamponem -> spłukac -> odzywka itd) to na prawdę włoski są odżywione, miękkie, nawilżone. Ogólnie je lubię ale nie są jakąś tam REWELACJĄ
Zamówiłam 2 dni temu szampon do nadwrażliwej skóry głowy mam nadzieję, że będzie mi pasował
Yes - a miałaś może ten wzmacniający przeciw wypadaniu? bo jest następny na mojej liście must try
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 09:55   #43
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Moje wlosy rosną strasznie wolno....nawet z pomocą różnych preparatów i wcierek urosły zaledwie 2cm w ciągu miesiąca


Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie boje tego etapu. bo ocieraja sie o ramiona no i sie rozdwajaja strasznie. tak slyszalam nie wiem czy jest w tym prawda, ale juz sie boje
ja już od roku nie mogę wyjść poza długość do ramion przez to, że włosy mi strasznie wypadają, robią się strasznie piórkowate i zawsze podcinam.....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:28   #44
martynaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Znalazłam przed chwilą Wasze forum w internecie i od razu się zapisałam!!! Dziewczyny poratujcie! Już sama nie wiem jak sobie pomóc ;/ Może zacznę od początku kiedy to palma mi uderzyła do głowy i postanowiłam pomalować włosy na jasny blond ;/ nic w tym dziwnego bo moje naturalne włosy też są w kolorze blondu tylko nie zdawałam sobie wtedy sprawy, jak szkodliwe dla włosów jest nie profesjonalne rozjaśnianie teraz mam za swoje, moje włosy cierpią, dużo je obcięłam i nie rosną mi praktycznie w ogóle mimo, że dosyć często je podcinałam (raz na dwa-trzy miesiące). W końcu stwierdziłam, że nie będę ich więcej niszczyć i zeszłam do swojego naturalnego koloru, trochę odżyły, ładnie lśnia i się zagęściły, ale dalej rosną w ślimaczym tempie (0,5 - 1 cm na miesiąc). Należę do osób niecierpliwych i postanowiłam iść na łatwiznę. Zamówiłam na allegro pasemka i mikroringi i przedłużyłam włosy. Wyglądały fantastycznie, ale co z tego po 2 miesiącach noszenia moje włosy strasznie się splątały, wczoraj je zdjęłam i postanowiłam być cierpliwa i poczekać aż naturalnie mi odrosną, przynajmniej do 50 cm (obecnie moje włosy sięgają ramion), słyszałam wiele opinii odnośnie przyśpieszenia wzrostu włosa i mam pytanie czy może któraś z Was używała szamponu GROW FAST?? jestem ciekawa czy są po nim takie dobre rezultaty jak firma to opisała na opakowaniu. Z góry Dziękuję Wam za pomoc i rady pozdrawiam
Martyna

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Dymka masz przepiękne włosy, marzę o takich

Edytowane przez martynaa89
Czas edycji: 2010-01-08 o 11:26
martynaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:44   #45
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziewczyny poratujcie tylko nie bijcie ze pytam o cos co juz na pewno było pisane Wpisuje w opcje PRZESZUKAJ WATEK jak zmierzyc wlosy, mierzenie itd ale zadne konkrety mi nie wyskakują. Mogłaby któraś pomoc mi znaleźć gdzie byla o tym mowa?
Chodzi mi o mierzenie calosci, czesto widze podpisy w opisach np "dąże do 70 cm"

Martyna u góry strony jest taka opcja PRZESZUKAJ WATEK, wpisz tam grow fast, moze cos sie pojawi jeśli byla o nuim mowa (ale radze szukać nie w tej czesci a w III)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-08 o 11:46
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:44   #46
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez martynaa89 Pokaż wiadomość
Znalazłam przed chwilą Wasze forum w internecie i od razu się zapisałam!!! Dziewczyny poratujcie! Już sama nie wiem jak sobie pomóc ;/ Może zacznę od początku kiedy to palma mi uderzyła do głowy i postanowiłam pomalować włosy na jasny blond ;/ nic w tym dziwnego bo moje naturalne włosy też są w kolorze blondu tylko nie zdawałam sobie wtedy sprawy, jak szkodliwe dla włosów jest nie profesjonalne rozjaśnianie teraz mam za swoje, moje włosy cierpią, dużo je obcięłam i nie rosną mi praktycznie w ogóle mimo, że dosyć często je podcinałam (raz na dwa-trzy miesiące). W końcu stwierdziłam, że nie będę ich więcej niszczyć i zeszłam do swojego naturalnego koloru, trochę odżyły, ładnie lśnia i się zagęściły, ale dalej rosną w ślimaczym tempie (0,5 - 1 cm na miesiąc). Należę do osób niecierpliwych i postanowiłam iść na łatwiznę. Zamówiłam na allegro pasemka i mikroringi i przedłużyłam włosy. Wyglądały fantastycznie, ale co z tego po 2 miesiącach noszenia moje włosy strasznie się splątały, wczoraj je zdjęłam i postanowiłam być cierpliwa i poczekać aż naturalnie mi odrosną, przynajmniej do 50 cm (obecnie moje włosy sięgają ramion), słyszałam wiele opinii odnośnie przyśpieszenia wzrostu włosa i mam pytanie czy może któraś z Was używała szamponu GROW FAST?? jestem ciekawa czy są po nim takie dobre rezultaty jak firma to opisała na opakowaniu. Z góry Dziękuję Wam za pomoc i rady pozdrawiam
Martyna

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Dymka masz przepiękne włosy, marzę o takich
Co do przyśpieszania porostu - przczytaj pierwszy post, tam są odnośniki do różnych metod, co do Grow Fast - przeszukaj poprzednią część wątku (wpisz w wysukiwarkę Grow fast) bo pamiętam ze ktoś tam coś o tym mówił, ogólnie to u nas wiecej osób używało preparatu Nisim

dziewczyny, używała któraś tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm ? jak rezultaty?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:50   #47
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

O viki o tej samej godzinie poradziłysmy Martynie to samo - zeby przeszukala watek

Dziewczyny jeszcze mala prosba: moze ktoras umie zrobic symulacje koloru?

Tu jest moj watek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post16328464

stary ale go odświezylam (ostatni post) po prostu chcialam sie przekonac jak by mi było w innych kolorach

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-08 o 11:52
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:58   #48
martynaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dzięki śliczne
martynaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:04   #49
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie tylko nie bijcie ze pytam o cos co juz na pewno było pisane Wpisuje w opcje PRZESZUKAJ WATEK jak zmierzyc wlosy, mierzenie itd ale zadne konkrety mi nie wyskakują. Mogłaby któraś pomoc mi znaleźć gdzie byla o tym mowa?
Chodzi mi o mierzenie calosci, czesto widze podpisy w opisach np "dąże do 70 cm"

Martyna u góry strony jest taka opcja PRZESZUKAJ WATEK, wpisz tam grow fast, moze cos sie pojawi jeśli byla o nuim mowa (ale radze szukać nie w tej czesci a w III)
ja mierzę sobie centymetrem najlepiej na mokro od skóry głowy do samego dołu, tylko ja mam wszystkie włosy równe, jeśli ty masz np z przodu krótsze z tyłu dłuższe to mierzysz i te i te, niektóre wizażanki miały w podpisie że włosy z przodu tyle i tle cm włosy z tyłu tyle cm

na allegro w jakiejś aptece internetowej znalazłam dokładny opis szamponu Pharmaceris h keratineum i działa on na porost podobno, jest dość tani ok 20zł
ja go używałam z próbek, pod koniec miesiąca kupię sobie pełną wersje
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2010-01-08 o 12:07
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 12:08   #50
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Moje wlosy rosną strasznie wolno....nawet z pomocą różnych preparatów i wcierek urosły zaledwie 2cm w ciągu miesiąca
Moje też 2cm na miesiąc, ale juz ich nie popędzam jakoś specjalnie, staram sie wzmacniać i pielęgnować - w końcu urosną do pasa

Cytat:
Napisane przez martynaa89 Pokaż wiadomość

Dymka masz przepiękne włosy, marzę o takich
Bardzo dziękuję
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:11   #51
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
mi tez seboradin odswieza włosy i lepiej sie ukladaja
u mnie to samo. i wydaje mi sie że mniej włosów wypada, zwłaszcza po toniku
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:50   #52
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dołączam do Waszego grona
Odkąd postanowiłam wrócić do naturalnych włosów zainteresowałam się tematem szybszego porostu Kupiłam ampułki Radical, Wax L'biotica (do włosów blond) i herbatę z pokrzywy
Użyłam już 6 ampułek Radicalu i widzę poprawę - wraca mój naturalny skręt. Niestety żeby wrócić do naturalnych obciełam na bardzo, bardzo krótko Teraz z tym skrętem mam fryzurę a'la Jerzy Połomski
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:52   #53
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
prosze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm
na allegro 150 ml (starcza na miesiąc)kosztuje ok 20-25 zł (razem z przesyłką)

naparwdę? moje nie lubią detergentów... a końcówki to już w ogóle dlatego teraz (jak już mam troche dłuższe) to używam OMO
a moje włosy kochają silikony i inne takie, więc boję się, co będzie jak przejdę na ziołowy szampon Radical

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
O - nowa część

Zamówiłam 2 dni temu szampon do nadwrażliwej skóry głowy mam nadzieję, że będzie mi pasował
Yes - a miałaś może ten wzmacniający przeciw wypadaniu? bo jest następny na mojej liście must try
niee, tego nie miałam
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:53   #54
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
u mnie to samo. i wydaje mi sie że mniej włosów wypada, zwłaszcza po toniku
ja uzywam tylko toniku Seboradin, moze sie skusze na szampon jeszcze ale to dopiero jak zuzyje zapasy szamponów
kiedys jak jeszcze nie odkrylam wizazu, ku[ilam w sklepie tonik schwarzkopf Activ F przeciw wypadaniu i stymulacji wzrostu włosów w różowym opakowaniu, jest jeszcze szampon oraz seria dla mężczyzn, i był świetny, zuzyłam kilka opakowan, obawialam sie ze włosy bede musiala myc czesciej a tu niespodzianka, wogóle mi sie nie przetłuszcały, wciarałam codziennie raz lub dwa, włoski myłam 1lub2 razy w tyg,i ten zapach naprawde super, mysle zeby do niego wrocic, tylko niestety jest drozszy niz seboradin, a dzialanie godne polecenia, nie wim czy ktos uzywał tego toniku, na wizazu jakos malo o nim sie mowi, moze tylko ja odczułam dobre jego dzialanie
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 15:36   #55
kawis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

[QUOTE=yes;16331070]a moje włosy kochają silikony i inne takie, więc boję się, co będzie jak przejdę na ziołowy szampon Radical


Mi ten szampon nic nie dal a do tego sie prawie ze nie pieni...
kawis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 16:37   #56
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
niee, tego nie miałam
szkoda - pewnie sama przetestuję kiedyś
Dziś wieczorem testowanie Kadusa dla wrażliwców
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:03   #57
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dymka ale masz piękne włosy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:25   #58
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dymka ale masz piękne włosy
zaraz zostanę pewnie zbesztana za offtopowanie, ale bardzo dziękuję
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:34   #59
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
szkoda - pewnie sama przetestuję kiedyś
Dziś wieczorem testowanie Kadusa dla wrażliwców
i ja zapomniałam tego dodac w swojej wypowiedzi- Twoje włosy są prześliczne...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:06   #60
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Co do mierzenia - dziekuje za pomoc. Tylko czy mam mierzyc od czubka głowy czy od karku.Na logike to biore np najdłuższego włosa i mierze od cebulki po koniec tak?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.