Przyczyny puszenia sie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 12:49   #1
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420

Przyczyny puszenia sie włosów


Ostatnio dużo tych wątków o prostowaniu i wygładzaniu włosów.
Ale ja chciałam się zapytać o przyczynę ich puszenia,od dawna sie zastanawiam dlaczego ja,nawet jeśli używam takiego samego kosmetyku jak koleżanka,któ ma gładkie, lejące spręzyste włosy- po wyjściu na dwór mam szorstką szopę na głowie.
Powiedzcie mi czy przyczyną puszenia i pęcznienia włosa jest to że jest on zniszczony farbowaniem,suszeniem,mod elowaniem i nie jest wtedy dostatecznie nawilżony?
Czy silnie nawilżające kosmetyki sprawiłyby że włosy nie będą się tak puszyć?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:33   #2
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Mi kiedyś fryzjerka powiedziała, że moje włosy puszą się, bo wyrastają mi takie pojedyncze, kręcone włoski i jet ich dużo i dlatego nie mogą być gładkie. Nie moge nawwt rozpuścić włosów, bo wygląda to strasznie a nie prostuje, bo musze my,ć je codziennie, więc chyba bym zwariowała :/ Żadne kosmetyki wygładzające nie działają, nawet te drogie Czy jest jakaś szansa??
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:47   #3
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Mi też wyrastaja krótkie włoski ale przy czole i z boku twarzy.
Musi byc jakaś szansa,jeszcze nie straciłam nadziei.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:33   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Seagirl, taka już ich uroda, niestety Czytałam, że za strukturę włosa( proste, falowane lub loczki) odpowiada kształt cebulki i nie można tego zmienić na stałe- musimy same z tym walczyć Podobnie się ma druga rzecz- włosy są albo gładkie, pod światło nie widać "aureoli" , przylegają, albo- puszyste i puszące się. Jedyne, co możemy zrobić, to stosować środki do stylizacji- albo polubić to co się ma.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:40   #5
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

kurcze ale ja mam wrazenie że moje są tylko z wierzchu takie suche i sianowate,spodnia warstwa nie jest tak odsłonięta i narażona na czynniki zewnętrzne,więc może jakby je mocno nawilżyć to by się wygładziły i nie puszyły,jak myślicie?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:45   #6
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Seagirl, u mnie też spód jest bardziej gładki, mam gęste włosy i może te na górze "przyklapują" resztę ? Możesz spróbować silnego nawilżenia, ale chyba nie osiągniesz trwałego efektu - tzn. jeśli takie włosy masz od zawsze, a nie jest to wynik zniszczenia farbowaniem i stylizacją.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:12   #7
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

A ja nie farbuje a i tak mam szope na głowiei czego ja to nie stosowałam na nią i nic buuuu
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 18:33   #8
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

ja też mam puszyste, ale mam nadzieję że coś wymyslę żeby wygladały dobrze. możliwe że puszą się bo sa suche. nie znam nikogo kto miałby tłuste włosy i jednocześnie były takie puszyste, a widziałam osoby ze zniszczonymi włosami i miały bardzo rozpirzone. moje się mniej puszą jak używam odżywki bez spłukiwania. ale też jak fryzjerka mi włosy wyprostowała to się nie puszyły więc pewnie tez przyczyną jest to że kazdy włos kręci się w inna stronę. szukam jakiejś naprawde dobrze nawilżającej odżywki ale narazie nie znalazłam. zastanawiam się też nad domowymi maseczkami, próbowałam taką z żóltkami ale włosy miałam po niej jakies takie sztywne.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 10:39   #9
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Hej dziewczyny! Ja mam ten sam problem: moje włosy są puszyste, bo niektóre włoski są jakby gufrowane. Poza tym te pod spodem są zdrowsze i bardziej gładkie, a te na wierzchu jakby sztywniejsze. Jest na to jedna rada- trzeba unikać krótkich fryzur- najlepsze będą długie i pół długie włoski. Dodatkowo trzeba idąc spać zaplatać takie włosy w warkocz lub w kilka warkoczy,a po jakimś czasie wygładzą się i zaczną dobrze układać. To znaczy w efekcie będziecie miały włosy falowane, ale wierzcie mi, lepsze to niż szopa. Do pielęgnacji używam maseczki Loreal Vitamino Color (dostępna w salonach fryzjerskich), jest to świetna odżywka i wygładza moje włosy jak nic innego, ale zaplatanie ich w warkocze jest konieczne, aby nie robiła się "lwia grzywa". Gdy wychodzę z domu rozpuszcam je i efekt jest śliczny.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:42   #10
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

a używała któraś z Was Kerastese bo ja sie pogubilam czytając o niej na KWC i juz nie wiem jaka najlepsza:|
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 16:01   #11
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

to pocieniuj sobie wlosy ja mialam bardzo geste ale pocieniowalam 2 razy az i teraz mam ich mniej i to wyglada lepiej bo wczesniej jak wychodzilam na dwor a powietrze bylo wilgotne to szopa murowana. Jakto ci sie nie chca prostowac? Wiesz ja swoja prostownica wyprostowalam wlosy kolezance ktora ma mocno krecone wlosy i miala proste!!! Moze troche dziadowa ta prostownica jak to taka co sie wymienia wklad na karbownice to nie dziwne ze nie prostuje :/ ja prostuje codziennie te wlosy sa zniszczone fakt ale juz sie tak przyzwyczailam ze bez tego nie moge rok juz je tak mecze... :/
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 19:02   #12
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Uhh ja już z 2-3 miesiące olejuję włosy. Spałam na satynowej poduszce, wiązałam w warkoczyki. I rzeczywiście - włosy robiły się coraz ładniejsze. Ale ostatnio... chodzę ze 2 dni całe i dzień i noc w warkoczach - kiedy rozpuszczę mam ładne włosy może z 10 minut. Potem nagle zaczynają sztywnieć, puszyć się, wysuszać, matowieć. już straci lam nadzieję, zaczynało być tak dobrze. Juz pojedyncze pasma zaczęły zwijać się w urocze sprężynki, a tu bam... jesień i włosy nie do życia.
Kara boska z tymi kręconymi włosami.
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 00:01   #13
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Mi też sie puszą włosy. Mało tego! Są matowe.Nie prostuje już, zaczełam o nie dbać i nadal nic.Mi sie wydaje że to dlatego że włosy są poprostu są mało nawilżone :/ i szukam czegoś co naprawde bardzo mocno nawilży włosy ..Masakra z tymi kudłami
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:37   #14
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez nasta555na Pokaż wiadomość
Mi też sie puszą włosy. Mało tego! Są matowe.Nie prostuje już, zaczełam o nie dbać i nadal nic.Mi sie wydaje że to dlatego że włosy są poprostu są mało nawilżone :/ i szukam czegoś co naprawde bardzo mocno nawilży włosy ..Masakra z tymi kudłami
Stosujesz oleje? Co do nawilżania- nożna wypróbować glicerynę, żel aloesowy albo miód Dodać coś z tego do odżywki/maski, potrzymać dłużej i spłukać A na to jakaś fajna odżywka bez spłukiwania.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:16   #15
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

weegirl jasne używam oleju kokosowego sporadycznie właśnie dzis nałożyłam na całą noc i jest o niebo lepiej Może wypróbuje te specyfiki ;p a co do odżywek bez spłukiwania mam glis kura różową pearl (dodającą blask) i tą żółtą z 7 olejami? no i musze powiedzieć że mało dają ale cóż będe probować dalej. A i mam jeszcze pytanie związane z serum z avonu (to też dotyczy puszenia w pewnym sensie) Czy nie uważacie że ono jest zabójcą na końcówki? Aż śmierdzi alkoholem i chyba wysusza końcówki. Niby mniej sie puszą ale boje sie go używać.Jak myślicie?
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:59   #16
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez nasta555na Pokaż wiadomość
weegirl jasne używam oleju kokosowego sporadycznie właśnie dzis nałożyłam na całą noc i jest o niebo lepiej Może wypróbuje te specyfiki ;p a co do odżywek bez spłukiwania mam glis kura różową pearl (dodającą blask) i tą żółtą z 7 olejami? no i musze powiedzieć że mało dają ale cóż będe probować dalej. A i mam jeszcze pytanie związane z serum z avonu (to też dotyczy puszenia w pewnym sensie) Czy nie uważacie że ono jest zabójcą na końcówki? Aż śmierdzi alkoholem i chyba wysusza końcówki. Niby mniej sie puszą ale boje sie go używać.Jak myślicie?
Może wysuszać to serum, chociaż niektórzy je sobie chwalą. Co do tych odżywek Gliss Kur (i serum też): silikony wbrew pozorom mogą przyczyniać się do puszenia włosów. U mnie tak jest Chociaż akurat dwufazowe odżywki lubię, ale ja prawie zawsze suszę włosy i przed suszeniem silikony to mus u mnie Ale po suszeniu nie nakładam żadnych kosmetyków z silikonami bo bym miała puszaka
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:27   #17
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Dzisiaj był szczyt puszenia chodziłam napuszona hahah Właśnie dziwi mnie to że wszyscy chwalą (może prawie) to serum przeciez czuć alkohol i każdy wie że wysusza. A niby takie cudowne na końcówki heh
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:52   #18
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez nasta555na Pokaż wiadomość
Dzisiaj był szczyt puszenia chodziłam napuszona hahah Właśnie dziwi mnie to że wszyscy chwalą (może prawie) to serum przeciez czuć alkohol i każdy wie że wysusza. A niby takie cudowne na końcówki heh
Jak ktoś ma zdrowe włosy to mu to serum raczej nie zaszkodzi W ogóle nie każdy źle reaguje na alkohol w kosmetykach
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 01:50   #19
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Ale alkohol w kosmetykach do włosów nie sprzyja im nigdy
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 20:13   #20
Kiki100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cześć dziewczyny ja też mam puszące się włosy i w moim przypadku super na nie działa olejek kokosowy Parachute bardzo bardzo nawilża, odżywia,wygładza oraz regenerujr. Nakładam go na skóre głowy i na całe włosy na to czepek z foli i na to czapkę i spię tak całą noc. Rano zmywam szmponem i nakładam maskę na włosy i są boskie. Polecam jeszcze matrixa slee look (pomarańczowe opakowanie) jest to maska wygładzajaca i odżywiająca oraz polesam Londe Profesional stabilizator coloru też wygładza jak i również olejek Kerastase k Ultime Oleo Complekse wygładza i poprawia kondycje włosów.

Edytowane przez Kiki100
Czas edycji: 2011-11-16 o 20:14
Kiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:23   #21
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Wy też tak macie, że włosy "po środku" są zawsze najładniejsze?
Postanowiłam dodać trochę nawilżenia, na pasma, które wyglądaja najgorzej nakładam mnówstwo oleju rycynowego podczas olejowania, siedze z tym ze 2 godziny i nakładam znowu, cały czas przygładzam, i muszę powiedzieć, ze już się aż tak nie puszą
Polecam
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:07   #22
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
... ja chciałam się zapytać o przyczynę ich puszenia,od dawna sie zastanawiam dlaczego ja,nawet jeśli używam takiego samego kosmetyku jak koleżanka,któ ma gładkie, lejące spręzyste włosy- po wyjściu na dwór mam szorstką szopę na głowie.
Powiedzcie mi czy przyczyną puszenia i pęcznienia włosa jest to że jest on zniszczony farbowaniem,suszeniem,mod elowaniem i nie jest wtedy dostatecznie nawilżony?

Skoro wątek został założony z pytaniem o przyczyny puszenia się włosów, to może spróbuję niektóre z nich zbiorczo wskazać.

- genetyczne uwarunkowania / rodzaj włosów - wydaje mi się, że im bardziej mają naturalną tendencję do falowania lub kręcenia się, tym bardziej mogą się puszyć.

- stan włosów
* im bardziej zniszczone, tym bardziej się puszą. Ubytki we włosach. W szczególności ubytki w łuskach, których zadaniem jest "domknięcie" włosa. Gdy ich brak lub nie są w pełni domknięte, to włosy są mniej gładkie i mniej błyszczące, a bardziej podatne właśnie na puszenie.
* poza tym włosy, które są słabo odżywione i nawilżone również lubią się puszyć.

- nieodpowiednia pielęgnacja, która zamiast nawilżyć włosy, powoduje ich wysuszenie. Również częste suszenie włosów suszarką bez jonizacji i gorącym powietrzem. To tez wysusza i niszczy włosy. Przez to się puszą.

- pogoda - deszczowe, "parne" dni. Im więcej wilgoci w powietrzu (nie mylić z nawilżonymi włosami), tym włosy bardziej napuszone.


Ale temu wszystkiemu można zapobiegać poprzez, jak pisały już dziewczyny odpowiednią pielęgnację. Bardzo dobre są oleje. Można też dobrać odpowiednie odżywki, jak również preparaty stworzone do zapobiegania puszeniu. Bardzo dobre jest używanie suszarki lub szczotki z jonizacją. Jony wygładzają włosy, domykają łuski włosa, a tym samym zapobiegają puszeniu
letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:33   #23
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez letito Pokaż wiadomość
Bardzo dobre są oleje. Można też dobrać odpowiednie odżywki, jak również preparaty stworzone do zapobiegania puszeniu.
Tylko warto obserwować swoje włosy. Kosmetyki anti-frizz bardzo często mają silikony cykliczne, które u niektórych mogą potęgować puszenie się włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 14:15   #24
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Dlatego inwestujemy w kosmetyki bez SLS

Lista toksycznych substancji używanych w kosmetykach :
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Ja sobie wydrukowałam całą listę, powiesiłam na tablicy korkowej i uczę się jej na pamięć
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 14:30   #25
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez Alejsha Pokaż wiadomość
Dlatego inwestujemy w kosmetyki bez SLS

Lista toksycznych substancji używanych w kosmetykach :
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Ja sobie wydrukowałam całą listę, powiesiłam na tablicy korkowej i uczę się jej na pamięć
No cóż, jak komuś szampony bez SLES (bo domyślam sie, że to o niego Ci chodziło, nie o SLS) czy odżywki domywają skórę głowy, to może sobie inwestować

A co do tej strony... wiesz, nie ma co bezkrytycznie wierzyć w to, co tam jest napisane. Tym bardziej, że autor sam sobie przeczy, jeśli chodzi o polecane kosmetyki Nie ma co demonizować wszystkiego...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:47   #26
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

kurczę, a już zaczynałam traktować tę stronę jak nowa biblię

Ja mam plan taki, że co 4 mycie z SLES, a reszta bez
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:32   #27
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

moje kłaczki też sie starsznie puszą nic na nie nie działało a przetestowalam już chyba wszystko, teraz robie encanto jakos co 3-4 miesiące i mam spokoj
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:46   #28
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

Cytat:
Napisane przez Alejsha Pokaż wiadomość
kurczę, a już zaczynałam traktować tę stronę jak nowa biblię

Ja mam plan taki, że co 4 mycie z SLES, a reszta bez
Nie ma co popadać w przesadę Co nie oznacza, że nie warto przyglądać się składom. A co do mycia- jeśli taki system będzie się u Ciebie sprawdzał, to czemu nie. Tak naprawdę, możliwe, że mocniejszy szampon nie będzie Ci tak często potrzebny
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:10   #29
Alejsha
Raczkowanie
 
Avatar Alejsha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 84
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

pożyjemy zobaczymy
__________________
Przeszkoda?

Kto nie umie chodzić, potknie się nawet o kamień.

06.09.2011 => zaczynamy zabawę w olejowanie
-->moje kręciołki<--
Alejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:08   #30
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Przyczyny puszenia sie włosów

A moje włosy jednocześnie puszą się i przetłuszczają, tzn. mimo, że się przetłuszczaja szybko to i tak się puszą.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 11:31:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.