Miss Wapster :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 12:45   #121
NooSIA97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Miss Wapster :)

Cytat:
Napisane przez kalafiorowa Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos napisac co oznaczaja poszczegolne kolory (bialy,czarny,szary) w grze mastermind? Pokazalo mi sie to raz na poczatku co i jak ale nie zapamietalam a teraz jak chce zagrac to juz nie wiem o co chodzi. Z gory dziekuje

W mastermindzie oszukują. Nigdy nie pokazują prawdziwych podpowiedzi.
Np. Miałam pierwsze dwa dobrze, a ostatnie dwa źle, więc zmieniłam ostatnie dwa. Okazało się że zamiast NCZP był PCNZ. Bez sensu!!!

A i tak przy okazji NIE ŚCIĄGAJCIE drugiej części!!! Są konkursy piękności, za które bierze z komurki 2zł. Żeby mieć rzecznika potrzeba 90IQ. A i jeszcze jedno gdy raz spróbowałam swoich sił w konkursie pękności, zza cholere nie mogłam wyjść z gry, a co gorsza Z INTERNETU!!! Szybko wyjęłam baterie i na szczęście zabrało mi 5zł. oD TEGO CZASU (2 tygodni) nie mogę włączyć miss. Nie chcę się włączyć. moim koleżankom (3) stało się to samo. (tylko że jednej z nich zabrało 28zł) WIĘC TYLKO WAS OSTRZEGAM NIE ŚCIĄGAJCIE DRUGIEJ CZĘŚCI!!!

(jakby któraś chciała coś wiedzieć na temat drugiej części MissWapster to piszcie, na wszystko odpowiem!!!)

NooSIA97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:14   #122
kalafiorowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Miss Wapster :)

niestety ale nie dostalam odpowiedzi na moje pytanie
kalafiorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:04   #123
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

Cytat:
Napisane przez Miley Cyrus Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Jak Wy wylaczacie ta gre to ona wam sie zapisuje i na drugi dzien mozecie ja kontynuowac? bo mi sie nie zapisuje. i wgll. czas jest rzeczywisty. piszecie ze mozna jakos zmienic date . jesli mozecie to napiszcie krok po kroku jak to zrobic. Pliss
nam się zapisuje.
Wystarczy, że zmienisz datę w telefonie.
Kalafiorowa - biały oznacza, że kolor występuje w danym ustawieniu, ale jest na złym miejscu. Czarny oznacza, że kolor występuje w szyfrze i jest na dobrym miejscu, a szary oznacza, że kolor w ogóle nie występuje szyfrze.
Ale tak jak koleżanka wcześniej pisała w mastermindzie oszukują z tymi kropkami.
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:14   #124
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

Witajcie

Mam Pytanie - co zrobić, aby miss UTYŁA. Moja jest napojona i najedzona do 100, ma dobry humor, wysokie IQ, chłopaka...a chudnie. Już raz ją musiałam wyciągać ze szpitala, ale wtedy ją zagłodziłam - tzn. wg wskaźników jedzenia i picia, bo wagę miała 58kg. A teraz jest najedzona i waży 40 kg !

Co robić? Pomóżcie...
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:57   #125
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

może spróbuj jej dawać jedzenie nawet jak ma na 100?
Czasem jest u niektórych w grze właśnie taki błąd, że miss cały czas chudnie, i cały czas idzie do szpitala.Wtedy chyba pozostaje tylko zrezygnowanie z gry albo ciągle zaczynanie od nowa.
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:52   #126
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

Dziękuję za odpowiedź. Dawałam jej jeść, ale nic z tego - wczoraj poszła do szpitala i uratowałam ją za 4,88 zł/SMS. Po szpitalu wróciła do wagi 55 kg (wczoraj wieczorem), a dziś rano - mimo, że nic nie jadla i wskaźniki ma nadal na 100 - ważyła 60 kg. Teraz ma 61 kg, dalej bez jedzenia. Nie wiem, czy miss może pójść do szpitala z powodu nadwagi?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich - jestem na 5 poziomie - ile czasu zajęło wam zarobienie na kurs fryzjerki i wakacje w Sopocie?

Czytam tu o astronomicznych kwotach, a moja miss ledwo "wiąże koniec z końcem" (puzzle na 3 min 0 s. są raczej niewykonalne, na "zgadnij kolory" też nie zarabiam ostatnio (19 sekwencji do zapamiętania = uda się, bo raz zapamiętałam 22, ale po wielu próbach), tylko mastermind dodaje mi trochę pieniędzy), a chłopak daje jej 33 zł - a Wam w setkach - jakim cudem?
Moja miss nadal jest konsultantką, ciuchy ma "każdy z innej wsi" (w pierwszym poziomie się zagalopowałam, bo nie wiedziałam jeszcze na czym to polega, że mam jakiś budżet), ale gra mi się bardzo podoba Przywiązałam się do mojej miss i mam nadzieję, że nie będzie mi znowu chudnąć - z jednej strony nie chcę wydawać pieniędzy na SMSy, z drugiej nie chcę stracić Agnieszki

A tak w ogóle, to nie jestem nastolatką, więc można powiedzieć, że zgłupiałam na "stare lata"

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Chciałabym jeszcze zapytać, jakie są realne straty pieniężne i za co? tzn. ile kosztuje pożyczka z banku, ile ominięcie np. puzzli itp.
Narazie wiem tylko, że uratowanie przed śmiercią kosztuje 4,88 zł
Co jest za 2,44 zł i za 10,98 zł?
Moim zdaniem oszustwo w tej grze polega nie na tym, że ściągają za SMSy (bo jeśli ktoś czytał informacje wstępne, to wie o tym) tylko na tym, że nie wiesz, na jaki numer wysyłany jest dany SMS, więc nie wiesz ile za niego zapłacisz. Ja akurat mam telefon na kartę, więc mogłam obliczyć, ile ten szpital kosztuje. A jak jest z innymi kosztami?
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:36   #127
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

Moja ważyła kiedyś 140kg, o nadwagę proszę się nie martwić
W puzzlach mogę nazwać siebie mistrzem, początkowego poziomy 3x3 przechodzę w 15 sec Zgadnij kolory przechodzę, zapisując kolory na kartce i jestem na 23poziomie xd
Masterminda zgaduję w 2 do 4 próbie.
Ja zrobiłam tak - zaczęłam grę 27 grudnia 2008 roku. Datę w komórce zmieniłam na o miesiąc wcześniej - 27 listopada 2008r. Wchodziłam do miss, karmiłam, grałam w gry (zarabiałam przez nie pieniądze i IQ).Potem przesuwałam datę w telefonie o 1 dzień i znów wchodziłam do miss, powatrzając czynności. Kiedy miała juz wystarczająco IQ i pieniędzy (ok 500 zł nadwyżki, by przeżyła te kilka dni kursu) ,posłałam ją na kurs na rzecznika prasowego. Potem grałam nią, wykonując zadania. Postarałam się doprowadzić jej szczęście do 100 i teraz w ogóle nie spada. Początkowo, kiedy jeszcze nie wiedziałam o tym, ile może pieniędzy dać jej chłopak miała takiego, co dawał jej 12 zł. Z czasem ubierałam ją w coraz lepsze ubrania, jedzenie i picie na 100, dużo pieniędzy na koncie i teraz co jakiś czas chodzi na imprezki i zdobywa coraz to lepszych chłopaków. Aktualny daje jej 273 zł./dzień. Przestawiałam datę w telefonie tak długo, aż nie doszłam do aktualnej i potem grałam dalej,pozwalając dacie zmieniać się naturalnie. Teraz moja miss waży 55kg (regularne tabletki odchudzające), ma 100 szczęścia, 127 IQ, 1588 zł na koncie, dużo ubrań w szafie i jest na 9poziomie i póki co nie przechodzę dalej, bo tam trzeba wziąć pożyczkę i wysłać sms, a że mam na abonament nie chcę póki co tego robić. Kiedyś kupię sobie kartę i wypełnie to zadanie poza tym póki co się nie opłaca,bo w grze jest i tak tylko 10poziomów.

Jeżeli chodzi o realne opłaty to pożyczka z banku - 500 zł/ (2,44);; 1300zł/(4,88);; 3200zł/ (10,98) z tym, że zawsze dodają trochę pieniędzy gratis.
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 14:04   #128
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

Teraz, dla odmiany, moja miss waży 72 kg, wskaźniki jedzenia i picia ma na 100, nic nie je a tyje...Czy coś mi się "zawiesiło", czy wszystkim wam tak się dzieje?

Jak zejść z nadwagi? Bo kupiłam 2 razy tabletki odchudzające i nic to nie dało, bieganie, oczywiście, też nie pomogło. Zaczynam się wkurzać na tą grę - nie daję miss jeść, a współczynniki nie spadają i ona tyła, z kolei, gdy ją karmiłam - chudła i poszła do szpitala, po szpitalu znowu tyje...coś tu jest nie tak...rozumiem, że chodzi o zbijanie kasy na SMSach, ale niech tu będzie jakaś logika!!!

Jak mam zarobić na kurs i na wakacje, skoro boję się tej nadwagi...a samopoczucie spada samo z siebie, czy trzeba coś "przeskrobać", żeby spadało? Zauważyłam, że tabletki obniżają, ale czy coś jeszcze?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

P.S. Skorzystałam z Twojej podpowiedzi, Ladycrazy, w sprawie "zgadnij kolory" i dostałam 95 zł DZIĘKI Chociaż akurat układ był taki, że pewnie bym go zapamiętała - ale rada przyda się na przyszłość
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:27   #129
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

Hmm u niektórych pojawiają się błędy, u mnie wszystko działa logicznie.
Tabletki to trzeba brać 2-3, żeby schudła o 1 kg.
Samopoczucie spada samo z siebie, tabletki też je obniżają.
Jednak jak już wcześniej pisałam, jeśli miss jest w dobrym stanie materialnym i doprowadzi się szczęście do 100 to potem już nie spada.
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:49   #130
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

Mam pytanie - co doprowadza miss do pójścia do szpitala oprócz niedojedzenia lub wychudzenia (w przypadku mojej miss to były dwie różne rzeczy), bo to już przerabiałam - czy spadające samopoczucie też?

Moja miss waży w tej chwili 82 kg, a samopoczucie ma 84 (nie wiem, dlaczego tak mało). Mam dylemat, czy ją odchudzić (ale jakoś tabletki nie pomagają, a na duże ich ilości mnie nie stać), czy poprawić samopoczucie. Tyle tylko, że mam 187 zł i zbieram na kurs za 360 zł, więc na ciuchy mnie nie stać.
Kiedy grozi mi kolejny szpital? Jak mocno może spaść samopoczucie, żeby było "groźnie"? Nie chcę wydawać na SMSy, ale uzależniłam się od gry. Może bardziej opłaca mi się wziąć pożyczkę z banku (tą minimalną) i pójść na kurs, niż potem ratować ją znowu za 4,88 zł...a najmniejsza pożyczka kosztuje 2,44 zł, jak napisała Ladycrazy. Co zrobić - poradźcie?

I jeszcze jedno pytanie - jak długo trwa kurs fryzjerski i czy w tym czasie chłopak daje pieniądze?
Do Ladycrazy - jakim cudem Twoja miss ma tyle pieniędzy, jest najedzona, napojona i zadowolona? Brałaś pożyczkę z banku? Nie ratowałaś jej nigdy przed szpitalem i nie ominęłaś żadnego zadania? W jaki sposób odchudziłaś ją ze 140 kg (chyba tyle napisałaś, jeśli dobrze pamiętam). Czy to już jest inna miss?

Ile dni mają Wasze miss i na jakich są poziomach (chcę się zorientować, czy się ślimaczę ? Moja ma 20 dni i jest na 5 poziomie, 2 razy ratowałam ją ze szpitala - raz ją zagłodziłam, następnym razem sama chudła, choć była najedzona (brak logiki), nie brałam (jeszcze!) pożyczki z banku i nie ominęłam żadnego zadania. A jak to u Was wygląda?
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:24   #131
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

Miss do szpitala dorpowadza również niskie samopoczucie, które musi spaść prawdopodobnie do 0 chociaż pewności nie mam, bo moje byłe miss miały po 15 i wchodziłam za jakiś czas to już były w szpitalu. Pożyczkę jak chcesz weź, to już zależy od Ciebie.
Mam jedną miss od 27.12.2008 roku czyli od wtedy, jak przestawiłam w niej ten czas o miesiąc do tyłu. Zważ na to, że żyje już 108 dni. Jest na 9 poziomie ale jak pisałam nie chcę póki co grać dalej, bo nie chcę brać pożyczki i płacić realnych pieniędzy. Przez to że moja miss stoi na tym poziomie, ma tyle pieniędzy bo nie wydaje na zadania ( w 10 poziomie jest zadanie żeby kupić ten dom za 2300zł,więc już za wczasu mojej miss taki sprawiłam).
Gdzieś w którymś poziomie jest zadanie,że musi ważyć 55kg. Wtedy właśnie ważyła 140,więc posłałam ją do szpitala, bo na przykładzie koleżanek zklasy wiedziałam, że schudnie i jej waga spadła do 55kg.
Pożyczkę brałam kiedyś tylko raz (1300zł) na jakieś zadanie chyba.
I zadanie ominęłam raz, bo na 6 czy którymś poziomie trzeba dojść do 6 poziomu puzzli, i mimo że do niego doszłam to zadanie było cały czas na czerwono ;/ i to nie tylko u mnie tak było.
Teraz moja miss sobie po prostu spokojnie żyje
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 14:27   #132
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

To można miss wysłać do szpitala samodzielnie? Czy trzeba ją najpierw zagłodzić?
Ile kosztuje pominięcie zadania?
I jeszcze raz zapytam - ile trwa kurs fryzjerki i czy chłopak daje w tym czasie pieniądze?

Jednak trochę wydałaś realnych pieniędzy, ale za to Twoja miss jest w stanie idealnym - po prostu szczęśliwa No i jak długo już żyje! Gratuluję.
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:39   #133
nadiee
Raczkowanie
 
Avatar nadiee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Miss Wapster :)

Znalazłam super sposób na poprawienie miss samopoczucia!
Trzeba założyć odjadowe ciuchy i wygrać w konkursie piękności. W zależności ile wygrasz tyle ci podskoczy szczęście, np. wygrałam 35 zł i podskoczyło mi ponad 20!!
Trzba się łączyć z netem, ale to tylko prez pare sekund i płacisz jakieś 20 gr,a warto. Po co od razu ją wysyłać do szpitala
nadiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:44   #134
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

kurs fryzjerski hmmmoże będzie trwał ok 4-5 dni. Chłopak daje wtedy pieniądze.
Miss trzeba zagłodzić albo "złasamopoczucić" xD żeby poszła do szpitala.
Pominięcie zadania - mi wzięło 10,98zł, mojej koleżance też. Więc chyba tyle to bierze.
Nadiee - nie wszyscy chyba jeszcze dostali aktualizację miss.Ja dostałam ale nie ściągnęłam. Poza tym nie każdy może mieć szybki Internet w komórce i wtedy bierze więcej pieniędzy.
A jak miss jest dobrze ustrawiona materialnie i ma szczęście na 100 to jej w ogóle nie spada.

Maggiekos - dzięki za gratulacje
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:06   #135
Misty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Miss Wapster :)

Mam Miss i waży tylko 44 kg !
Co można zrobić żeby przytyła ?
I znacie może jakieś sprawdzone porady, kody itp. ?
Z góry dziękuję.
Misty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:50   #136
maggiekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Miss Wapster :)

Karmić i poić. Ale jeśli masz ten sam problem, co ja - wskaźniki jedzenia i picia na 100, a mimo to chudnie - to nic nie zrobisz. Schudnie Ci do 35 kg i pójdzie do szpitala. Jeśli ją wyciągniesz (za realne 4,88 zł), to wróci do wagi 55 kg. Moja miss tak właśnie miała. Tylko, że teraz tyje, chociaż nic nie je i prawie nie pije. Waży już 104 kg, samopoczucie spada (78), a ja nie mogę nic z tym zrobić, bo nie mam kasy na super ciuchy na podniesienie jej samopoczucia. Bieganie podnosi samopoczucie o 1, ale wagi nie zbija. Pewnie tabletki odchudzające zbijają - ale chyba w końskich dawkach, a na to też mojej miss nie stać. Widocznie za mało oszczędna byłam

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ladycrazy Pokaż wiadomość
kurs fryzjerski hmmmoże będzie trwał ok 4-5 dni. Chłopak daje wtedy pieniądze.
Miss trzeba zagłodzić albo "złasamopoczucić" xD żeby poszła do szpitala.
Pominięcie zadania - mi wzięło 10,98zł, mojej koleżance też. Więc chyba tyle to bierze.
Nadiee - nie wszyscy chyba jeszcze dostali aktualizację miss.Ja dostałam ale nie ściągnęłam. Poza tym nie każdy może mieć szybki Internet w komórce i wtedy bierze więcej pieniędzy.
A jak miss jest dobrze ustrawiona materialnie i ma szczęście na 100 to jej w ogóle nie spada.

Maggiekos - dzięki za gratulacje
Dziękuję za odpowiedż - co ja bym bez Ciebie zrobiła Ladycrazy Zagłodzić to mi się raczej nie uda - ma 104 kg "żywej wagi" a wskaźniki głodu nie spadają ani o punkt! A wyciągnięcie ze szpitala kosztuje te 4,88 zł. Rozważałam wzięcie pożyczki (za 2,44 zł), opłacenie kursu i kupno ciuchów, najlepiej zielonych - do kolejnego zadania na późniejszym poziomie. Ale wtedy podniosę jej tylko samopoczucie, a waga się nie zmieni, więc to mija sie trochę z celem.
Swoją drogą to przekręt, że chudła, choć była najedzona i tyje, choć nie je. Szczęśliwi ci, którzy nie mają tego n i e l o g i c z n e g o problemu...
maggiekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:44   #137
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Miss Wapster :)

jak kupisz zielone ciuchy w innym poziomie niż te co jest w nim takie zadanie to ci nie zaliczą i tak będziesz musiałą od nowa kupić..np. bedziesz juz miala te 4 ciuchy..np. w 4 poziomie a w 5 chyba jest to zadanie, to w 5 bedziesz miala na czerwono i bd musiala kupic kolejne 4 czyli razem 8 bd a ze szczęśćiem ja tez tak miałam, że zrobiłam jej cycki, pojechała na wczasy itd. i miała 100 i przez ponad tydzień jej nie spadało a potem znowu zaczęło.ale to może przez to, że brała dziennie kilka tabletek, żeby schudnąć ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:55   #138
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

hmm moja dostaje regularne tabletki i w ogóle jej samopoczucie ze 100 nie spada.
Co do Twojego problemu Maggiekos - różne anomalie spotyka się w tej grze i chyba nic już na to poradzić się nie da.
Jak mojej spadało jeszcze samopoczucie to szłam z nią do stylistki i na przemian robiłam małe i normalne usta (najmniej to kosztuje) i też jej się nieco podnosiło.
Beze mnie teżbyś sobie poradziła, wystarczy trochę doświadczenia
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:25   #139
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Miss Wapster :)

A mi gra nie pójdzie na mojej Omnii... Coś autorzy gry nie pomyśleli o wszystkich użytkownikach telefonów komórkowych...
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 15:19   #140
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

No cóż, wszędzie znajdą się jakieś anomalie
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:42   #141
doma19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Miss Wapster :)

Moja miss ma 48 dni, jest na 8 poziomie, waży 55 kg, chłopak daje jej 249 zł, pracuje jako fotomodelka, w puzzlach nie mogę przejść 4 poziomu. Mam 1 wersje gry. SMS-y wysłalam na tą miss 3 (pożyczka, szpital i zadanie). Sczęście ma 100, nie spada mi, może dlatego że często kupuje ubrania??
Waga (pomoc)
Po uratowaniu jej, stwierdziłam, że muszę ją trzymać w dobrej wadze. Gdy mi schudła do 42 kg, napakowałam ją ok. 20 hamburgerami (dawno miała już 100, ma je do dzisiaj) i doszła do 55 kg, które utrzymuje. Jeśli jest gruba karmie ją wodą i sałatką, ewntualnie trochę biega, niegdy nie brała tabletek odchudzajacych. Ale jeśli jest dobrze, chudnie, ok 3 na dzień. Więc za każdym razem, kiedy ją karmię daje jej tylko mleko, jeśli nie dotrze do 55 kg dajej jej hamburgery xD. Od tamtego czasu nie byla w szpitalu.

to tyle jeśli chodzi o moją miss )
doma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:26   #142
Misty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Miss Wapster :)

hm . Ja mam chłopaka Krzyśka , który daje mi tylko 35 zł .
Jak zrobić aby znależć ' bogatszego ' .. ?
Misty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:41   #143
Elanator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Miss Wapster :)

Też mam Krzyśka. Wcześniej miała Konrada i on dawał jej więcej kaski ale zerwałam z nim i teraz nie zaryzykuję
Moja ma 19 dni ( bo juz kilka razy mi zdychała), jest w 5 poziomie, pracuje na stanowisku Rzecznik prasowy, puzzle- poziom 7, mistermind-3 (najlepszy) a z kolorach 25. Waży 52kg i jak ważyła 35 to poszła juz kilka razy do szpitala. IQ 114 i uważam że to nawet dużo, choc to dyskryminacja zaczynac od 70.
Chyba się od niej uzależniłam bo kilka razy dziennie potrafię włazic i kupowac jej rożne bajery

Edytowane przez Elanator
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:46
Elanator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:48   #144
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Miss Wapster :)

ja już w to nie gram bo wkurza mnie to zadanie na poziomie 6: przejdź do 6 poziomu w puzzlach, przeszłąm do 7 i i tak było cał czas na czerwono, czyli nie zaliczone..a wszystkie zadania oprócz tego wypełniłam..a kasy nie bd wysyłać..chyba oszaleli 11 zł? ;/ nie warte tyle..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:28   #145
Misty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Miss Wapster :)

no to powie mi ktoś jak znaleść bogatego chłopakaa ? .
Misty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:47   #146
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Miss Wapster :)

Cytat:
Napisane przez Misty Pokaż wiadomość
no to powie mi ktoś jak znaleść bogatego chłopakaa ? .
musisz miec 100 jedzenia, 100 picia, 100 szczęscia, wysokie IQ, duzo kasy z 1000 przynajmniej i najdrozsze ciuchy na sobie, fryzure, wlosy, paznokcie i najdrozszy dom miec i to chyba wszystko a waga sienie liczy mozesz byc gruba ;p i potem daj idź na impreze..a jak bd pisalo z enikogo pozanc nie mozesz to chodź kilka razy aż znajdziesz tylko staraj sie aby nic z wymienionych wyżej rzeczy ci nie spadło(szczęście, jedzenie, picie) ja tak znalazłam kolesia co daje ponad 100 zł chyba 152 zł czy coś ;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:24   #147
Elanator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Miss Wapster :)

Zaczęłam robic tak jak dziewczyny tj. zmieniac date w telefonie. Niestety gdy doszłam do 100 dni, cos mi się zepsuło i gra od nowa mi się włączyła!!!
Skandal. A miałam najlepszą pracę, 158 IQ, 100 szczęścia, waga 52kg, chłopak dawał mi 152 zł, na koncie ponad 2000 zielonych, poziom 9 i tylko te 20 konkursów mi zostało, ciuchy to juz prawie wszystkie ze sklepu wykupiłam ( niektóre to nawet po 2 razy tylko inne kolory) a tu takie rzeczy wyrabiają. Nie mam zamiaru grac od nowa, w puzzlach tracic czas, żeby udało się za n-tym razem...
czy u was też się zacinała lub sama "restartowała"??


P.S. Czasami same fryzury mi się zmieniały, choc nawet nie wchodziłam do stylisty...
Elanator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:44   #148
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Miss Wapster :)

Kolejny błąd w tej grze.
Miss wapster ma ich sama w sobie dość dużo.
Mi jednak nigdy się nie zrestartowało, a fryzury same miss się nie zmieniały. Moja ma jakieś 110 dni już. I wszystko jest ok (oby nie zapeszać)
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:20   #149
Misty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Miss Wapster :)

a . nie mam tyle kasy żeby znaleść bogatszego . Najpierw muszę skończyć kurs na manikiurzystkę ! . A narazie zarabiam 35zł od chłopaka i za gry . ^^
Misty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 12:05   #150
Misty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Miss Wapster :)

wie ktoś jak przejść 4 poziom puzzli ?
zupełnie sobie nie daje rady !
Misty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.