DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-17, 12:22   #721
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Podczytuje trochê i chce Ci napisaæ (na pocieszenie) jedno...

S± faceci inteligentni, wra¿liwi, uczuciowi, o artystycznej duszy, kochaj±cy ksi±¿ki, filmy, wiersze...maj±cy bogat± wyobra¼niê, fascynuj±cy i intryguj±cy...i co tam chcesz jeszcze

..ale przy tym dojrzali, mêscy, szanuj±cy kobietê i konkretni!

P.S Mia³am podobne zajawki jak Ty, ale nie posuwa³am siê tak daleko, raczej trzyma³am w sobie swoje werterowskie cierpienia No i mia³am wtedy 16 lat.
alexandraa13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:22   #722
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 005
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Autorko, jakie relacje ³±cz± Ciê z t± jego dobr± znajom±, która Was pozna³a? Mo¿esz z ni± o tym porozmawiaæ? Czy masz w tej "paczce" wspólnych znajomych osobê, która jest bardziej Twoim znajomym, której mo¿esz zaufaæ i której mo¿esz powiedzieæ lub pokazaæ nawet wszystko od pocz±tku do koñca, bez Twoich interpretacji, która mog³aby oceniæ to trze¼wym okiem?
oliwia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:23   #723
201604131205
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 135
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

NIe czyta³am ca³ego w±tku, wiêc nie wiem czy kto¶ to ju¿ napisa³a, ale twoja historia to klasyczny objaw tego zaburzenia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Erotomania
Erotomania – rzadka przypad³o¶æ, w której osoba chora posiada urojone przekonania, ¿e inna osoba, zwykle o wy¿szym statusie spo³ecznym, jest w niej zakochana. Erotomania zwana jest tak¿e syndromem de Clerambaulta (francuski psychiatra Gaëtan Gatian de Clérambault opisa³ j± w 1921 roku w pracy Les Psychoses Passionelles).
Konsekwencjami tego przekonania s± dzia³ania chorego, polegaj±ce na ¶ledzeniu rzekomo zakochanej w nim osoby, nagabywanie jej, dzia³anie na szkodê jej rodziny w przekonaniu, ¿e ta ostatnia stoi na przeszkodzie ku okazywaniu domniemanego uczucia
Dotychczas widywa³am to tylko w filmach albo czyta³am w powie¶ciach.
Klasyka: znaki, znaki, znaki.....

Tekst skopiowany z prezentacji zaburzeñ psychiatrycznych:
Wystêpuje zwykle u kobiet i polega na urojeniowym przekonaniu, ¿e inna osoba (najczê¶ciej o wy¿szej pozycji spo³ecznej lub ekonomicznej) jest zakochana w pacjentce


Najczêstsze przekonania pacjenta:
Bez pacjenta obiekt nie mo¿e byæ szczê¶liwy lub traci poczucie w³asnej warto¶ci
Obiekt jest stanu wolnego, a je¶li jest w zwi±zku ma³¿eñskim, to ten jest niewa¿ny
Obiekt próbuje nawi±zaæ kontakt, stale nadzoruje pacjenta oraz ochrania go stosuj±c ró¿ne nadzwyczajne ¶rodki
„Zwi±zek” cieszy siê powszechn± sympati± i poparciem ze strony otoczenia
Gdy obiekt przejawia paradoksalne lub sprzeczne postawy wobec pacjenta, ten interpretuje to jako sekretne potwierdzenie mi³o¶ci lub „test” na si³ê ich uczuæ


Mo¿e wystêpowaæ jako pierwotne zaburzenie urojeniowe, a tak¿e jako objaw schizofrenii lub zaburzeñ afektywnych
Kryteria diagnostyczne pierwotnego zespo³u to:
Ønag³y pocz±tek
Øprzekonanie, ¿e pierwszy zakochuje siê obiekt i to on robi pierwszy krok
Øutrzymywanie siê stale tego samego obiektu mi³o¶ci
Øprzewlek³y przebieg




Brzmi znajomo?
201604131205 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:23   #724
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomo¶ci: 3 964
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez shawty19 Poka¿ wiadomo¶æ
On nie dojrzeje. A nawet je¶li, to nie warto czekaæ.
a ja nie widzê powodu ¿eby go o niedojrza³o¶æ oskar¿ac. Jest chyba na tyle dojrza³y, ¿e tworzy od paru miesiecy zwi±zek ze swoj± dziewczyn±, skoro zabiera j± na wycieczki itp to znaczy, ¿e chyba s± ze sob± na powa¿nie.

To, ze nie chcial byc z autork±, nie znaczy, ¿e nie jest niedojrza³y.

i patrz±c na Twój pierwszy post w tym w±tku (który przezornie usune³a¶, szkoda ze nie zauwazyla¶, ¿e wiadomo¶æ ni¿ej jest zacytowany) widaæ, ¿e on Cie ca³y czas, konsekwentnie odrzuca a Ty sie ³udzisz, ¿e zerwie dla Ciebie z obecna dziewczyn± i naiwnie nas pytasz czy masz na to czekaæ...

owszem pisa³a¶, ze od dwoch tyg nie piszesz do niego, ale w pierwszym po¶cie napisa³a¶ ¿e 'piszesz dalej i czujesz ze jego reakcja jest pozytywna'.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:24   #725
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez vouvray Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, on stworzy³ zwi±zek z inn±. Z Tob± nie stworzy³ zwi±zku to jest niedojrza³y, a jak z inn± stworzy³ to te¿ niedojrza³y?

Te¿ nie by³abym w stanie stworzyæ zwi±zku z wieloma osobami, które znam, co wcale nie znaczy, ¿e jestem niedojrza³a, tylko NIEZAINTERESOWANA.


Ile to bêdzie jeszcze trwaæ? Jeste¶ za bardzo wra¿liwa, a to nie jest dobre. Jest wiele kobiet, które by³o zwodzone za nos przez facetów, z tym ¿e to by³y spotkania, codzienny kontakt, seks i nagle siê skoñczy³o wszystko i musia³y sobie poradziæ. A ja po prostu nie umiem zrozumieæ, sk±d u Ciebie taki ból, skoro was nic nie ³±czy³o, oprócz jaki¶ g³upich tekstów na blogu. Nie umiem siê wczuæ w Twoj± sytuacjê, bo nie ogarniam, jak mo¿na prze¿ywaæ za przeproszeniem takie wielkie NIC. A Ty to bêdziesz jeszcze bardziej rozk³adaæ na czynniki pierwsze
To jedne z moich wniosków w³a¶nie. Prze¿ywam co¶ czego faktycznie nie by³o. To by³y tylko emocje jakie nam siê udziela³y przez internet i gdzie¶ w spotkaniach przypadkowych. Fakt, ¿e siê zad³u¿y³am, a on mnie dystansowa³. PODEJRZEWAM, ¿e przez to w³a¶nie, ¿e siê zad³u¿y³am.
Z tym, ¿e jak mówiê, kiedy próbowa³am znikn±æ ca³kowicie, przestawa³am pisaæ itd. on mnie przyci±ga³ znowu i znowu obiecuj±c zmiany. Nie potrafi³am nie zmiêkn±æ pod wp³ywem nawet g³upich wpisów. B³±d, ale jedyne co mogê zrobiæ w tej chwili to nigdy wiêcej nie pakowaæ siê w co¶ podobnego.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:25   #726
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz na czym polega Twój problem? nie potrafisz poj±æ, ¿e te "k±ski", dla Ciebie wa¿ne znaki ¶wiadcz±ce o jego zainteresowaniu, ka¿da szanuj±ca siê kobieta pstryknê³aby palcem i posz³a dalej. Nie pozwoli³aby siê tak traktowaæ, to nie by³yby dla niej tajemne znaki mi³o¶ci a bezczelne oznaki lekcewa¿enia. Facet Ciê zabajerowa³ raz a potem mu siê odechcia³o, powinna¶ to by³a poj±æ - tak, w³a¶nie po tych "znakach". Nie wszytko w ¿yciu czyta siê wprost, czasem trzeba czytaæ miêdzy wierszami.
Dokladnie.

Poza tym uwazam, ze kontakty smsowe w fazie prozwiazkowej u ludzi, ktorzy skonczyli gimnazjum sa nieco dziwne.
Zreszta nie myslalam, ze istnieja na swiecie dziewczyny, ktore zakochaja sie w chlopieciu, ktoremu nawet na sma szkoda. Gdzie tu szacunek do siebie?

Ktoras pisala, ze autorka ma 25 lat. To chyba najwieksza sciema tego watku. W 15 lat, owszem, uwierze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:30   #727
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 005
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
To jedne z moich wniosków w³a¶nie. Prze¿ywam co¶ czego faktycznie nie by³o. To by³y tylko emocje jakie nam siê udziela³y przez internet i gdzie¶ w spotkaniach przypadkowych. Fakt, ¿e siê zad³u¿y³am, a on mnie dystansowa³. PODEJRZEWAM, ¿e przez to w³a¶nie, ¿e siê zad³u¿y³am.
Z tym, ¿e jak mówiê, kiedy próbowa³am znikn±æ ca³kowicie, przestawa³am pisaæ itd. on mnie przyci±ga³ znowu i znowu obiecuj±c zmiany. Nie potrafi³am nie zmiêkn±æ pod wp³ywem nawet g³upich wpisów. B³±d, ale jedyne co mogê zrobiæ w tej chwili to nigdy wiêcej nie pakowaæ siê w co¶ podobnego.
To znaczy, ¿e on siê odzywa³, co¶ proponowa³, czy ¿e Ty wchodzi³a¶ na jego bloga/fb i tam pojawia³ siê wpis?
oliwia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 12:31   #728
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja nie widzê powodu ¿eby go o niedojrza³o¶æ oskar¿ac. Jest chyba na tyle dojrza³y, ¿e tworzy od paru miesiecy zwi±zek ze swoj± dziewczyn±, skoro zabiera j± na wycieczki itp to znaczy, ¿e chyba s± ze sob± na powa¿nie.

To, ze nie chcial byc z autork±, nie znaczy, ¿e nie jest niedojrza³y.

i patrz±c na Twój pierwszy post w tym w±tku (który przezornie usune³a¶, szkoda ze nie zauwazyla¶, ¿e wiadomo¶æ ni¿ej jest zacytowany) widaæ, ¿e on Cie ca³y czas, konsekwentnie odrzuca a Ty sie ³udzisz, ¿e zerwie dla Ciebie z obecna dziewczyn± i naiwnie nas pytasz czy masz na to czekaæ...

owszem pisa³a¶, ze od dwoch tyg nie piszesz do niego, ale w pierwszym po¶cie napisa³a¶ ¿e 'piszesz dalej i czujesz ze jego reakcja jest pozytywna'.
Oczywi¶cie, ¿e go widzê w postach innych osób. Pierwszy post jest ma³o rzeczowy. Nie wiem czy powa¿ny zwi±zek nazywa siê w¶ród znajomych 'fejkowym'. Nie wiem czy ukrywa siê smsy od laski przed w³asn± dziewczyn±. Nie wiem czy wkleja siê na bloga zdjêcia innych dziewczyn. Nie wiem czy pisze siê, ¿e jest siê nieszczê¶liwym.
Piszê dalej ? OD dwóch tygodni nie piszê.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:31   #729
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 772
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wszystkie, to fakt. Nie jestem agresywna, po prostu broniê swojego stanowiska. Ja mówi³am, ¿e to by³o chore i mam tego ¶wiadomo¶æ, a Ty jakby tego nie zauwa¿asz i wymieniasz mi rzeczy, które powinny byæ w zdrowej sytuacji, co najmniej jakbym tego nie wiedzia³a.

Taka malutka ró¿nica. Ty trzymasz siê swojej wersji i uwa¿asz ¿e ch³opak chcia³ z tob± byæ, tylko by³ niedojrza³y. Ja na podstawie tego co napisa³a¶ uwa¿am, ¿e ch³opak nie chcia³ byæ z tob± (bo gdyby tak by³o postêpowa³ by zupe³nie inaczej). Uwa¿asz ¿e te wszystkie cytaty i piosenki na blogu by³y "znakiem" ¿e chce byæ z tob±, ja uwa¿am, ¿e takie cytowanie na blogu lub zamieszczanie piosenek i zdjêæ o niczym nie ¶wiadczy bo tak mo¿na sie zachowywaæ w stosunku do zwyk³ego znajomego (sama znam kilka osób które tak robi±). Ty uwa¿asz ¿e nie dojrza³ do zwi±zku, ja uwa¿am ¿e skoro stworzy³ zwi±zek z inn± dziewczyn± (potrafi³ j± zaprosiæ na randkê, potrafi³ powiedzieæ jej wprost i jest z ni±) to jest dojrza³y do tworzenia zwi±zku, tylko nie chcia³ go tworzyæ z tob±.

Dodatkowo uwa¿am ¿e sama nie chcia³a¶ przez d³ugi czas rezygnowaæ z tej "chorej" sytuacji, bo to oznacza³oby koniec z marzeniami. Wystarczy³o ¿eby¶ siê z nim spotka³a i zapyta³a patrz±c mu prosto w oczy "tak czy nie, decyduj tu i teraz". Ale ty wola³a¶ robiæ awanturê przez smsy, bo na nie odpowiada³ na blogu i znowu mog³a¶ uczepiæ siê kurczowo tej obsesyjnej nadziej.

Oczywi¶cie, ¿e teraz bêdziesz broniæ swego stanowiska i równie kurczowo i obsesyjnie bêdziesz trzymaæ sie wersji, ¿e on chcia³ ale nie dojrza³. Bo to oznacza, ¿e nie zmarnowa³a¶ zupe³nie tego czasu. Gdyby¶ przyzna³a ¿e nadinterpretowa³a¶ pewne sytuacje, gdyby¶ przyzna³a, ¿e sie pomyli³a¶ i on nie chcia³ byæ z tob± oznacza³oby to ¿e ca³y ten czas straci³a¶ po nic, z w³asnej g³upoty. Oczywi¶cie do tego nigdy sie nie przyznasz nawet przed sam± sob±.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-02-17 o 12:35
Flashdance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:32   #730
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Poka¿ wiadomo¶æ
To znaczy, ¿e on siê odzywa³, co¶ proponowa³, czy ¿e Ty wchodzi³a¶ na jego bloga/fb i tam pojawia³ siê wpis?
On wchodzi³ na mojego, ja na jego i tak od miesiêcy. Ka¿dy czyta³ co druga osoba ma do powiedzenia itd. Nie proponowa³ spotkania, ale tak jak mówi³am kaza³ na co¶ czekaæ, czy to do kogo¶ dotrze ? ¯e ja naiwna czeka³am ?

Edytowane przez noubanaa
Czas edycji: 2013-02-17 o 12:34
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:36   #731
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 005
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Czyli on Ciê nie przyci±ga³, tylko Ty z tym nie koñczy³a¶. Koñczy³a¶ tylko z jednym elementem- pisaniem smsów. Ale wci±¿ obserwowa³a¶, co napisze/ zrobi
oliwia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 12:39   #732
KaerbEmEvig
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 575
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez astray Poka¿ wiadomo¶æ
NIe czyta³am ca³ego w±tku, wiêc nie wiem czy kto¶ to ju¿ napisa³a, ale twoja historia to klasyczny objaw tego zaburzenia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Erotomania
Erotomania – rzadka przypad³o¶æ, w której osoba chora posiada urojone przekonania, ¿e inna osoba, zwykle o wy¿szym statusie spo³ecznym, jest w niej zakochana. Erotomania zwana jest tak¿e syndromem de Clerambaulta (francuski psychiatra Gaëtan Gatian de Clérambault opisa³ j± w 1921 roku w pracy Les Psychoses Passionelles).
Konsekwencjami tego przekonania s± dzia³ania chorego, polegaj±ce na ¶ledzeniu rzekomo zakochanej w nim osoby, nagabywanie jej, dzia³anie na szkodê jej rodziny w przekonaniu, ¿e ta ostatnia stoi na przeszkodzie ku okazywaniu domniemanego uczucia
Dotychczas widywa³am to tylko w filmach albo czyta³am w powie¶ciach.
Klasyka: znaki, znaki, znaki.....

Tekst skopiowany z prezentacji zaburzeñ psychiatrycznych:
Wystêpuje zwykle u kobiet i polega na urojeniowym przekonaniu, ¿e inna osoba (najczê¶ciej o wy¿szej pozycji spo³ecznej lub ekonomicznej) jest zakochana w pacjentce


Najczêstsze przekonania pacjenta:
Bez pacjenta obiekt nie mo¿e byæ szczê¶liwy lub traci poczucie w³asnej warto¶ci
Obiekt jest stanu wolnego, a je¶li jest w zwi±zku ma³¿eñskim, to ten jest niewa¿ny
Obiekt próbuje nawi±zaæ kontakt, stale nadzoruje pacjenta oraz ochrania go stosuj±c ró¿ne nadzwyczajne ¶rodki
„Zwi±zek” cieszy siê powszechn± sympati± i poparciem ze strony otoczenia
Gdy obiekt przejawia paradoksalne lub sprzeczne postawy wobec pacjenta, ten interpretuje to jako sekretne potwierdzenie mi³o¶ci lub „test” na si³ê ich uczuæ


Mo¿e wystêpowaæ jako pierwotne zaburzenie urojeniowe, a tak¿e jako objaw schizofrenii lub zaburzeñ afektywnych
Kryteria diagnostyczne pierwotnego zespo³u to:
Ønag³y pocz±tek
Øprzekonanie, ¿e pierwszy zakochuje siê obiekt i to on robi pierwszy krok
Øutrzymywanie siê stale tego samego obiektu mi³o¶ci
Øprzewlek³y przebieg




Brzmi znajomo?
To mo¿e facet siê wypowie.

Tak, brzmi znajomo i pewnie wygl±da³o znajomo dla obiektu zainteresowañ autorki. Przeczyta³em pierwsze 10 stron w±tku, gdzie autorka w kó³ko powtarza³a to samo (znaki, znaki, znaki), ale zapytana nie potrafi³a podaæ ani jednego przyk³adu. Porady o udanie siê do specjalisty nazywa³a atakami na jej osobê. Przez kolejne strony przegl±da³em ju¿ tylko wypowiedzi autorki.

Od której¶ nastej strony autorka zmieni³a stanowisko i zaczê³± sobie oraz forumowiczom wmawiaæ, ¿e ch³opak podstêpnie ni± manipulowa³, a kiedy nic tym nie wskóra³a, zacze³± wyzywaæ i wy¶miewaæ u¿ytkowniczki, które j± krytykowa³y.

Teraz znowu zmieni³a stanowisko i wkleja rzekome "znaki" od swojego obiektu westchnieñ. Po pierwsze - nie wierzê w autentyczno¶æ tych jego "wypowiedzi" "w stronê autorki". Po drugie, nawet gdyby by³y one autentyczne, to w ¿aden sposób nie ¶wiadcz± one o jego zainteresowaniu autork± w±tku.

Dlaczego nie powiedzia³ autorce dosadniej, ¿eby da³a mu spokój? Dlaczego nie zg³osi³ nêkania na policjê?

Pierw za³o¿y³, ¿e autorka nie jest chora psychicznie i po ewidentnym olaniu jej przez niego, da mu spokój. Kiedy zaczê³a mu wysy³aæ po kilkadziesi±t SMS'ów dziennie stwierdzi³, ¿e mo¿e ignorowanie podzia³a. Nie podzia³a³o, wiêc da³ jej do zrozumienia bardziej dosadnie.

Pój¶cie na policjê nic by nie da³o. Wystarczy przyjrzeæ siê temu, jak traktowane na komisariatach s± ofiary przemocy domowej lub gwa³tów p³ci mêskiej. Kiedy¶ w uwadze by³ reportarz o mêskiej ofierze stalkingu. Policja ignorowa³a zg³oszenia poszkodowanego. Spraw± zajê³a siê dopiero, kiedy ofiara skoñczy³a w no¿em w klatce piersiowej.

Na moje, to ofiara ba³a siê o zdrowie swoje, swojej rodziny i swoich znajomych i uzna³a, ¿e ignorowanie bêdzie najlepsz± metod±, skoro autorka w±tku we wszystkich jego wypowiedziach i gestach - niewa¿ne do kogo skierowanych - widzi tajemne znaki jego mi³o¶ci do niej.

Edytowane przez KaerbEmEvig
Czas edycji: 2013-02-17 o 12:45
KaerbEmEvig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:43   #733
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez Flashdance Poka¿ wiadomo¶æ
Taka malutka ró¿nica. Ty trzymasz siê swojej wersji i uwa¿asz ¿e ch³opak chcia³ z tob± byæ, tylko by³ niedojrza³y. Ja na podstawie tego co napisa³a¶ uwa¿am, ¿e ch³opak nie chcia³ byæ z tob± (bo gdyby tak by³o postêpowa³ by zupe³nie inaczej). Uwa¿asz ¿e te wszystkie cytaty i piosenki na blogu by³y "znakiem" ¿e chce byæ z tob±, ja uwa¿am, ¿e takie cytowanie na blogu lub zamieszczanie piosenek i zdjêæ o niczym nie ¶wiadczy bo tak mo¿na sie zachowywaæ w stosunku do zwyk³ego znajomego (sama znam kilka osób które tak robi±). Ty uwa¿asz ¿e nie dojrza³ do zwi±zku, ja uwa¿am ¿e skoro stworzy³ zwi±zek z inn± dziewczyn± (potrafi³ j± zaprosiæ na randkê, potrafi³ powiedzieæ jej wprost i jest z ni±) to jest dojrza³y do tworzenia zwi±zku, tylko nie chcia³ go tworzyæ z tob±.

Dodatkowo uwa¿am ¿e sama nie chcia³a¶ przez d³ugi czas rezygnowaæ z tej "chorej" sytuacji, bo to oznacza³oby koniec z marzeniami. Wystarczy³o ¿eby¶ siê a z nim spotka³a i zapyta³a patrz±c mu prosto w oczy "tak czy nie, decyduj tu i teraz". Ale ty wola³a¶ robiæ awanturê przez smsy, bo na nie odpowiada³ na blogu i znowu mog³a¶ uczepiæ siê kurczowo tej obsesyjnej nadziej.

Oczywi¶cie, ¿e teraz bêdziesz broni swego stanowiska i równie kurczowo i obsesyjnie bêdziesz trzymaæ sie wersji, ¿e on chcia³ ale nie dojrza³. Bo to oznacza, ¿e nie zmarnowa³a¶ zupe³nie tego czasu. Gdyby¶ przyzna³a ¿e nadinterpretowa³a¶ pewne sytuacje, gdyby¶ przyzna³a, ¿e sie pomyli³a¶ i on nie chcia³ byæ z tob± oznacza³oby to ¿e ca³y ten czas straci³a¶ po nic, z w³asnej g³upoty. Oczywi¶cie do tego nigdy sie nie przyznasz nawet przed sam± sob±.
Nie. Nie wiem czy nie dojrza³ czy dojrza³, czy siê bawi³ czy cokolwiek innego. Natomiast zak³ada³am tak± opcjê niedojrza³o¶ci, której siê pozby³am czytaj±c komenatrze i my¶l±c o ca³ej historii.

¯e siê kurczowo trzyma³am nadziei to prawda. I ¿e nie chcia³am rezygnowaæ z marzeñ itd. Zgodzê siê z tym.

A to, ¿e zdjêcia, ¿e wpisy itd. S±dzê, ¿e nawet by mu nie przysz³o na my¶l, ¿eby wej¶æ na mojego bloga, wzi±æ moje foto i wstawiæ u siebie, wiedz±c ¿e jestem zabujana, po prostu tak bez powodu itd.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e facet siê wypowie.

Tak, brzmi znajomo i pewnie wygl±da³o znajomo dla obiektu zainteresowañ autorki. Przeczyta³em pierwsze 10 stron w±tku, gdzie autorka w kó³ko powtarza³a to samo (znaki, znaki, znaki), ale zapytana nie potrafi³a podaæ ani jednego przyk³adu. Porady o udanie siê do specjalisty nazywa³a atakami na jej osobê. Przez kolejne strony przegl±da³em ju¿ tylko wypowiedzi autorki.

Od której¶ nastej strony autorka zmieni³a stanowisko i zaczê³± sobie oraz forumowiczom wmawiaæ, ¿e ch³opak podstêpnie ni± manipulowa³, a kiedy nic tym nie wskóra³a, zacze³± wyzywaæ i wy¶miewaæ u¿ytkowniczki, które j± krytykowa³y.

Teraz znowu zmieni³a stanowisko i wkleja rzekome "znaki" od swojego obiektu westchnieñ. Po pierwsze - nie wierzê w autentyczno¶æ tych jego "wypowiedzi" "w stronê autorki". Po drugie, nawet gdyby by³y one autentyczne, to w ¿aden sposób nie ¶wiadcz± one o jego zainteresowaniu autork± w±tku.

Dlaczego nie powiedzia³ autorce dosadniej, ¿eby da³a mu spokój? Dlaczego nie zg³osi³ nêkani na policjê?

Pierw za³o¿y³, ¿e autorka nie jest chora psychicznie i po ewidentnym olaniu jej przez niego, da mu spokój. Kiedy zaczê³a mu wysy³aæ po kilkadziesi±t SMS'ów dziennie stwierdzi³, ¿e mo¿e ignorowanie podzia³a. Nie podzia³a³o, wiêc da³ jej do zrozumienia bardziej dosadnie.

Pój¶cie na policjê nic by nie da³o. Wystarczy przyjrzeæ siê temu, jak traktowane na komisariatach s± ofiary przemocy domowej lub gwa³tów p³ci mêskiej. Kiedy¶ w uwadze by³ reportarz o mêskiej ofierze stalkingu. Policja ignorowa³a zg³oszenia poszkodowanego. Spraw± zajê³a siê dopiero, kiedy ofiara skoñczy³a w no¿em w klatce piersiowej.

Na moje, to ofiara ba³a siê o zdrowie swoje, swojej rodziny i swoich znajomych i uzna³a, ¿e ignorowanie bêdzie najlepsz± metod±, skoro autorka w±tku we wszystkich jego wypowiedziach i gestach - niewa¿ne do kogo skierowanych - widzi tajemne znaki jego mi³o¶ci do niej.
Jaka¶ katastrofa. Nic tu po mnie.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:44   #734
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 005
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Ponawiam pytanie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, jakie relacje ³±cz± Ciê z t± jego dobr± znajom±, która Was pozna³a? Mo¿esz z ni± o tym porozmawiaæ? Czy masz w tej "paczce" wspólnych znajomych osobê, która jest bardziej Twoim znajomym, której mo¿esz zaufaæ i której mo¿esz powiedzieæ lub pokazaæ nawet wszystko od pocz±tku do koñca, bez Twoich interpretacji, która mog³aby oceniæ to trze¼wym okiem?
oliwia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:46   #735
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 772
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie. Nie wiem czy nie dojrza³ czy dojrza³, czy siê bawi³ czy cokolwiek innego. Natomiast zak³ada³am tak± opcjê niedojrza³o¶ci, której siê pozby³am czytaj±c komenatrze i my¶l±c o ca³ej historii.

¯e siê kurczowo trzyma³am nadziei to prawda. I ¿e nie chcia³am rezygnowaæ z marzeñ itd. Zgodzê siê z tym.

A to, ¿e zdjêcia, ¿e wpisy itd. S±dzê, ¿e nawet by mu nie przysz³o na my¶l, ¿eby wej¶æ na mojego bloga, wzi±æ moje foto i wstawiæ u siebie, wiedz±c ¿e jestem zabujana, po prostu tak bez powodu itd.

A mo¿e powiedzia³ kolegom ¿e wstawi na blog zdjêcie laski która za nim lata? A mo¿e podoba³o mu siê to zdjêcie i chcia³ je mieæ u siebie? A mo¿e na tym zdjêciu przypomina³a¶ mu kogo¶ i dlatego je wstawi³? A mo¿e ma znajomego fotografa i chcia³ mu pokazaæ ta fotkê? Widzisz mo¿liwo¶ci jest wiele, a ty od razu zak³adasz, ¿e jedynym s³usznym powodem jest to ¿e co¶ czu³ do ciebie. Tak samo z ca³± reszt±. Mo¿liwo¶ci dlaczego wstawia³ cytaty i piosenki jest wiele i wcale to nie oznacza ¿e czu³ co¶ do ciebie, a ty od razu przyjê³a¶ za³o¿enie, ¿e to jedyny mo¿liwy powód i ¿e na pewno tak jest. Ludzie s± ró¿ni i nigdy nie poznamy do koñca motywów dzia³ania drugiego cz³owieka, je¶li nie mówi³ ci wprost pewnych rzeczy, je¶li nie zachowywa³ sie tak jak zachowuje sie zainteresowany facet to te wpisy mog³y mieæ wiele przyczyn i znaczeñ. Mog³y dla niego nic nie znaczyæ, to tylko ty sobie wmówi³a¶ ¿e one musza oznaczaæ to czy tamto, ale pewno¶ci nie masz.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-02-17 o 12:49
Flashdance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:46   #736
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomo¶ci: 3 964
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie, ¿e go widzê w postach innych osób. Pierwszy post jest ma³o rzeczowy. Nie wiem czy powa¿ny zwi±zek nazywa siê w¶ród znajomych 'fejkowym'. Nie wiem czy ukrywa siê smsy od laski przed w³asn± dziewczyn±. Nie wiem czy wkleja siê na bloga zdjêcia innych dziewczyn. Nie wiem czy pisze siê, ¿e jest siê nieszczê¶liwym.
Piszê dalej ? OD dwóch tygodni nie piszê.
skad ty wiesz co on przed nia ukrywa a co nie? jakby byl nieszczesliwy/nie podobalaby mu siê nie by³by z ni± i to juz pare miesiêcy. Wspólne wyjazdy te¿ wg mnie swiadcz± o zaanga¿owaniu, bo to jednak inwestowanie pieniêdzy w spelnianie marzen/uszczesliwianie drugiej osoby.

có¿, nawet je¶li j± zdradza to napewno nie z Tob±
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:54   #737
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez astray Poka¿ wiadomo¶æ
NIe czyta³am ca³ego w±tku, wiêc nie wiem czy kto¶ to ju¿ napisa³a, ale twoja historia to klasyczny objaw tego zaburzenia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Erotomania
Erotomania – rzadka przypad³o¶æ, w której osoba chora posiada urojone przekonania, ¿e inna osoba, zwykle o wy¿szym statusie spo³ecznym, jest w niej zakochana. Erotomania zwana jest tak¿e syndromem de Clerambaulta (francuski psychiatra Gaëtan Gatian de Clérambault opisa³ j± w 1921 roku w pracy Les Psychoses Passionelles).
Konsekwencjami tego przekonania s± dzia³ania chorego, polegaj±ce na ¶ledzeniu rzekomo zakochanej w nim osoby, nagabywanie jej, dzia³anie na szkodê jej rodziny w przekonaniu, ¿e ta ostatnia stoi na przeszkodzie ku okazywaniu domniemanego uczucia
Dotychczas widywa³am to tylko w filmach albo czyta³am w powie¶ciach.
Klasyka: znaki, znaki, znaki.....

Tekst skopiowany z prezentacji zaburzeñ psychiatrycznych:
Wystêpuje zwykle u kobiet i polega na urojeniowym przekonaniu, ¿e inna osoba (najczê¶ciej o wy¿szej pozycji spo³ecznej lub ekonomicznej) jest zakochana w pacjentce


Najczêstsze przekonania pacjenta:
Bez pacjenta obiekt nie mo¿e byæ szczê¶liwy lub traci poczucie w³asnej warto¶ci
Obiekt jest stanu wolnego, a je¶li jest w zwi±zku ma³¿eñskim, to ten jest niewa¿ny
Obiekt próbuje nawi±zaæ kontakt, stale nadzoruje pacjenta oraz ochrania go stosuj±c ró¿ne nadzwyczajne ¶rodki
„Zwi±zek” cieszy siê powszechn± sympati± i poparciem ze strony otoczenia
Gdy obiekt przejawia paradoksalne lub sprzeczne postawy wobec pacjenta, ten interpretuje to jako sekretne potwierdzenie mi³o¶ci lub „test” na si³ê ich uczuæ


Mo¿e wystêpowaæ jako pierwotne zaburzenie urojeniowe, a tak¿e jako objaw schizofrenii lub zaburzeñ afektywnych
Kryteria diagnostyczne pierwotnego zespo³u to:
Ønag³y pocz±tek
Øprzekonanie, ¿e pierwszy zakochuje siê obiekt i to on robi pierwszy krok
Øutrzymywanie siê stale tego samego obiektu mi³o¶ci
Øprzewlek³y przebieg




Brzmi znajomo?
Psycholog/psychiatra ?

Jedno pytanie. A mo¿e byæ takich setki.

Dlaczego dnia 25 stycznia 2013 wrzucam na swojego bloga parê zdjêæ, co¶ tam piszê, ¿e nie wiem co robiê ze swoim ¿yciem, czy tracê swój czas, czy kierunek jaki obra³am jest dobry, takie pierdo³y.
Wchodzê na jego bloga, a tam patrzê: moje u¶miechniête zdjêcie... i wpis 'idê za ni±, chocia¿ oboje nie wiemy dok±d nas to zaprowadzi..."

Z³a stalkerka erotomanka nie daje mu ¿yæ ! Biedaczek !

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Poka¿ wiadomo¶æ
skad ty wiesz co on przed nia ukrywa a co nie? jakby byl nieszczesliwy/nie podobalaby mu siê nie by³by z ni± i to juz pare miesiêcy. Wspólne wyjazdy te¿ wg mnie swiadcz± o zaanga¿owaniu, bo to jednak inwestowanie pieniêdzy w spelnianie marzen/uszczesliwianie drugiej osoby.

có¿, nawet je¶li j± zdradza to napewno nie z Tob±
BO ZNAM T¡ DZIEWCZYNÊ. Chyba nie mówi³by¶my sobie normalnie 'cze¶æ' ?
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:57   #738
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomo¶ci: 3 964
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

i...? od niej wiesz, ¿e on jej nie pokazuje smsów od innych?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 12:58   #739
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Poka¿ wiadomo¶æ
Podczytuje trochê i chce Ci napisaæ (na pocieszenie) jedno...

S± faceci inteligentni, wra¿liwi, uczuciowi, o artystycznej duszy, kochaj±cy ksi±¿ki, filmy, wiersze...maj±cy bogat± wyobra¼niê, fascynuj±cy i intryguj±cy...i co tam chcesz jeszcze

..ale przy tym dojrzali, mêscy, szanuj±cy kobietê i konkretni!

P.S Mia³am podobne zajawki jak Ty, ale nie posuwa³am siê tak daleko, raczej trzyma³am w sobie swoje werterowskie cierpienia No i mia³am wtedy 16 lat.
mam nadziejê. sama mu powiedzia³am kiedy¶ na ¿ywo, ¿e siê zachowujemy jak 'gimbusy', za¶mia³ siê i powiedzia³, ¿e 'bêdzie lepiej'...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Poka¿ wiadomo¶æ
i...? od niej wiesz, ¿e on jej nie pokazuje smsów od innych?
S±dzê, ¿e nie rozmawia³aby ze mn± normalnie...
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 13:03   #740
201607050913
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 2 561
Sadze, ze ona rozmawia z Toba normalnie bo jest jej Ciebie zal.
201607050913 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:06   #741
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem p³yn±ca :)
Wiadomo¶ci: 699
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

to nie jest normalne, ¿e ju¿ trzeci dzieñ i noc autorka siedzi na tym w±tku i ¶ledzi/obserwuje/odpisuje, je¶li z podobnym zapa³em i zaanga¿owaniem gnêbi³a tego kolesia to ja mu siê nie dziwiê, ¿e wspomina o odwiedzeniu komisariatu
gabi1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:08   #742
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Poka¿ wiadomo¶æ
Ponawiam pytanie
My¶lê, ¿e wiele osób z roku wie, ¿e co¶ siê dzieje, ale nie wie co. Nie da siê nie zauwa¿yæ nawet g³upich spojrzeñ.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Poka¿ wiadomo¶æ
Sadze, ze ona rozmawia z Toba normalnie bo jest jej Ciebie zal.
¯al ? o egzaminy przychodzi pytaæ i zaliczenia, notatki po¿ycza, czasem nawet o nim opowiada. nic nie wskazuje by czegokolwiek siê domy¶la³a...
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:08   #743
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

A mo¿e jego dziewczyna zobaczy³a wreszcie te smsy lub podpisy pod twoim zdjêciem na blogu i chcia³a, ¿eby zerwa³ z tob± kontakt? Tak czy siak, podtrzymujê stanowisko, ¿e facet ma za przeproszeniem te¿ 'nasrane' we ³bie i siê bawi³ tob±. Jakie¶ tam internetowe wpisy nie mia³y ¿adnego odzwierciedlenia w rzeczywisto¶ci - to powinien byæ dla ciebie te¿ sygna³, ¿e facet po prostu ¶wietnie siê bawi twoim kosztem.
Dziubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:11   #744
awki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Autorko, te znaki s± ju¿ bezczelne. Przecie¿ on wkleja³ Twoje zdjêcia na swojego bloga (Twoje = Twojego autorstwa czy Twojej osoby?)... Dlaczego na pocz±tku o tym nie napisa³a¶, tylko upiera³a¶ siê, ¿e nie potraktujemy powa¿ne tych znaków? Z ca³ym szacunkiem, dziewczyny, ale gdyby jaki¶ kumpel wkleja³ moje zdjêcia na swojego bloga, to na pewno bym siê zastanawia³a, o co mu chodzi i od razu go zapyta³a. Generalnie, mog³a¶ przecie¿ od razu do niego zadzwoniæ i opieprzyæ go, czemu wrzuca takie teksty na bloga, zamiast normalnie Tobie odpisaæ.
awki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:12   #745
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Poka¿ wiadomo¶æ
to nie jest normalne, ¿e ju¿ trzeci dzieñ i noc autorka siedzi na tym w±tku i ¶ledzi/obserwuje/odpisuje, je¶li z podobnym zapa³em i zaanga¿owaniem gnêbi³a tego kolesia to ja mu siê nie dziwiê, ¿e wspomina o odwiedzeniu komisariatu
Ja ju¿ mówi³am, ¿e wolê z zaanga¿owaniem pisaæ na swoje tematy ni¿ podczytywaæ o innych. Prawdopodobnie gdyby¶ mia³a w ¿yciu co¶ do przemy¶lenia, przewa³kowania, uporz±dkowania to choæby¶ mia³a nara¿aæ siê na ¶mieszno¶æ, ¿e piszesz, to sobie bêdziesz pisaæ. Zauwa¿y³am po tych trzech dniach, ¿e mam wiêkszy porz±dek w g³owie. Przelewanie my¶li, emocji na konkretne zdania jednak pomaga.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:15   #746
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 772
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Psycholog/psychiatra ?

Jedno pytanie. A mo¿e byæ takich setki.

Dlaczego dnia 25 stycznia 2013 wrzucam na swojego bloga parê zdjêæ, co¶ tam piszê, ¿e nie wiem co robiê ze swoim ¿yciem, czy tracê swój czas, czy kierunek jaki obra³am jest dobry, takie pierdo³y.
Wchodzê na jego bloga, a tam patrzê: moje u¶miechniête zdjêcie... i wpis 'idê za ni±, chocia¿ oboje nie wiemy dok±d nas to zaprowadzi..."

Z³a stalkerka erotomanka nie daje mu ¿yæ ! Biedaczek !

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



BO ZNAM T¡ DZIEWCZYNÊ. Chyba nie mówi³by¶my sobie normalnie 'cze¶æ' ?
Taki wpis mo¿na daæ w odniesieniu do kogokolwiek znajomego, kuzynki nawet nauczyciela czy mentora. W tym wpisie nie ma niczego co by ¶wiadczy³o ¿e jest tob± zainteresowany jako kobiet±, ¿e chce z tob± tworzyæ zwi±zek. Jedyny problem to to ¿e wiedzia³ ¿e ty liczysz na co¶ wiêcej i gdyby by³ domy¶lny to wiedzia³by ¿e to wzbudzi w tobie nadziejê. No chyba , ¿e robi³ to specjalnie aby siê z ciebie ponabijaæ, ale nie s±dzê bo wtedy dawa³ by bardziej konkretny opis, co¶ co od razu by ¶wiadczy³o ¿e jest tob± zainteresowany. Ty sama mog³a¶ bardzo prosto to przerwaæ. Spotkaæ siê z nim i jasno mu powiedzieæ, ¿e je¶li nie zdecyduje sie na konkretne dzia³anie to nie ¿yczysz sobie wklejania twoich zdjêæ, albo mog³a¶ przestaæ czytaæ jego bloga. Natomiast ty wola³a¶ tkwiæ w swojej paranoi i ci±gle j± podsyca³a¶ od nowa.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-02-17 o 13:26
Flashdance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:20   #747
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez awki Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, te znaki s± ju¿ bezczelne. Przecie¿ on wkleja³ Twoje zdjêcia na swojego bloga (Twoje = Twojego autorstwa czy Twojej osoby?)... Dlaczego na pocz±tku o tym nie napisa³a¶, tylko upiera³a¶ siê, ¿e nie potraktujemy powa¿ne tych znaków? Z ca³ym szacunkiem, dziewczyny, ale gdyby jaki¶ kumpel wkleja³ moje zdjêcia na swojego bloga, to na pewno bym siê zastanawia³a, o co mu chodzi i od razu go zapyta³a. Generalnie, mog³a¶ przecie¿ od razu do niego zadzwoniæ i opieprzyæ go, czemu wrzuca takie teksty na bloga, zamiast normalnie Tobie odpisaæ.
Ja nawet nie s±dzi³am, ¿e ludzie nie potraktuj± powa¿nie tego co mówiê. Wkleja³ zdjêcia mojej twarzy. Pisa³ to co ju¿ napisa³am. Wiedzia³, ¿e jestem zabujana.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Flashdance Poka¿ wiadomo¶æ
Taki wpis mo¿na daæ w odniesieniu do kogokolwiek znajomego, kuzynki nawet nauczyciela czy mentora. W tym wpisie nie ma niczego co by ¶wiadczy³o ¿e jest tob± zainteresowany jako kobiet±, ¿e chce z tob± tworzyæ zwiazek.
Okej, wiêc o czym ¶wiadczy wg Ciebie wklejanie na bloga zdjêcia dziewczyny i podpisywanie: 'idê za ni±(...) ?
Tak bez powodu

Gdybym ja wklei³a zdjêcie faceta na bloga i podpisa³a "idê za nim, choæ nie wiem dok±d nas to zaprowadzi" uzna³abym, ¿e tym samym dajê facetowi do zrozumienia, ¿e ZA NIM IDÊ. I nawet je¶li to jest DZICINADA, ¯ENADA, GIMNAZJUM to niestety w ten sposób podtrzymywa³ we mnie iskierkê nadzei.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:22   #748
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 517
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

A nie przysz³o Ci do g³owy, ¿e on wiêdz±c o Twojej obsesyjnej mi³o¶ci nabija siê z Ciebie? Albo jest na tyle z³ym cz³owiekiem, ¿e specjalnie pisa³ takie rzeczy, ¿eby¶ Ty dalej widzia³a te znaki i ¿eby on móg³ dalej siê nabijaæ?

Jak dla mnie jego tekst z bloga "december siê zrobi³", który zak³adasz, ¿e jest odpowiedzi± na Twojego smsa o tym, ¿e jest ju¿ grudzieñ, a Wy dalej siê nie zeszli¶cie, jest dowcipny i ironiczny, mówi±c wprost nabija³ siê z Ciebie i Twojej obsesji, a w ¿adnym wypadku nie chcia³ wyraziæ ¿adnego szczerego ¿alu i smutku z powodu braku szczê¶liwego zwi±zku z Tob±. Zapewne z kolegami przy piwie czyta³ co lepsze smsy od Ciebie i rycza³ ze ¶miechu.
emigracja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:23   #749
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 911
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
mam nadziejê. sama mu powiedzia³am kiedy¶ na ¿ywo, ¿e siê zachowujemy jak 'gimbusy', za¶mia³ siê i powiedzia³, ¿e 'bêdzie lepiej'...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



S±dzê, ¿e nie rozmawia³aby ze mn± normalnie...
A ja s±dzê ¿e ten kole¶ po prostu siê z Ciebie ¶mia³ i wcale bym siê nie zdziwi³a gdyby wszyscy dooko³a te¿ siê z Ciebie ¶miali bardzo g³o¶no no ale oczywi¶cie nie przy Tobie. Mo¿e na pocz±tku trochê mu siê spodoba³a¶, mo¿e co¶ tam kiedy¶ by³o, jaki¶ zal±¿ek sympatii, ale to szybko siê skoñczy³o. Nastêpnie Ty zaczê³a¶ zachowywaæ siê jak wariatka i stalkerka nie dlatego ¿e on siê Ciebie ba³ bo pewnie wcale siê nie ba³ i ostro siê z Ciebie nabija³ a dlatego, ¿e wysy³a³a¶ dziesi±tki smsów bez odpowiedzi innej ni¿ mgliste znaki na blogu czy dzwonek telefonu. A to nie jest odpowied¼.

Mo¿e niektórzy nie nazwaliby Ciê stalkerk±, na pewno natomiast wszyscy nazwaliby Ciê wariatk± i ¶wirusk± lub jeszcze gorzej. Niestety dla Ciebie, ¿e w±tpiê i¿ on to zachowa³ wszystko dla siebie.


Po tym co teraz piszesz o ile to wiarygodne w ogóle mo¿e byæ bo zmieniasz wersjê i dodajesz szczegó³y co 5 minut w zasadzie, to zmieniam nieco zdanie: facet po prostu mia³ z Ciebie niez³± zabawê i trzeba byæ ¶lepym i skrajnie ma³o inteligentnym osobnikiem ¿eby tego nie dostrzec bêd±c na Twoim miejscu. Plus nie zmieniam zupe³nie zdania co do tego, ¿e ¿eby wpa¶æ w co¶ takiego trzeba nie mieæ dumy, honoru, szacunku do samej siebie, trzeba siê mocno nie lubiæ i uwa¿aæ za beznadziejn± osobê, trzeba mieæ bardzo nisk± samoocenê. Plus lubisz trwaæ w bagnie, daje Ci to dziwnego rodzaju przyjemno¶æ, tak w tej relacji, jak i tu na w±tku-¶mietniku.

Te wszystkie rzeczy kwalifikuj± siê do psychologa i na terapiê, Ty stanowczo temu zaprzeczasz st±d jestem pewna ¿e nie stworzysz zdrowego zwi±zku w przysz³o¶ci. Mo¿e to ju¿ nie bêdzie wygl±da³o tak jak tu dok³adnie, jednak cz³owiek na b³êdach siê uczy ale to czego nie przepracowa³a¶ wróci ze zdwojon± si³± i pojawi± siê inne problemy.


W skrócie moim zdaniem-on mia³ z Ciebie niez³± pompê, wasi wspólni znajomi te¿ i mo¿e jego dziewczyna tak¿e, natomiast Ty jedyna w tej ca³ej sytuacji nie wiedzia³a¶ o co chodzi. Nie mówiê ¿e to w takim razie super co on zrobi³. Mia³am takiego kolegê na 1 roku studiów który by³ bawidamkiem, kobieciarzem, na wszystkie lecia³ i wiele lecialo na niego. Jaka¶ jedna sobie ubzdura³a, ¿e go zmieni, wysy³a³a smsy jak to go kocha i ¿e mogliby razem byæ szczê¶liwi. On ignorowa³, pokazywa³ znajomym, wszyscy siê ¶miali ale nikt jej w twarz. Na uczelni by³ dla niej mi³y i uprzejmy, ale dla niej znakiem by³o np. to, ¿e otworzy³ jej drzwi czy zapyta³ na wyk³adzie jak± ksi±¿kê czyta. Oczywi¶cie ¿e facet nie powinien by³ nawet takich rzeczy robiæ, robi³ dlatego ¿eby siê pó¼niej na nowo po¶miaæ ze znajomkami. Ale ona te¿ by³a zdrowo walniêta, trzeba przyznaæ. Ca³a sprawa zakoñczy³a siê nieciekawie bo dziewczyna w desperacji napisa³a mu na fb ¿e jest w ci±¿y z nim, podczas rozmowy on mówi³ jej ¿e przecie¿ nigdy ze sob± nie spali wiec jak to mo¿liwe, ona nie zaprzecza³a odpowiada³a zupe³nie nielogicznie, w koñcu zmiêk³a odwo³a³a ci±¿e i znów wpad³a w ton: bo ja tak bardzo Ciê kocham. On zrobi³ screena, wys³a³ znajomym, ona od kolejnego semestru przenios³a siê do innej grupy, z tego co wiem zwariowa³a do reszty wtedy bo i tak widywa³a go na korytarzu i w koñcu zrezygnowa³a ze studiów. Bardzo mi siê ta historia z Toba kojarzy choæ i tak powiesz ¿e to co innego. Moim zdaniem jeste¶ jedyna naiwna w waszym gronie.
maryanna3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 13:24   #750
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
A to, ¿e zdjêcia, ¿e wpisy itd. S±dzê, ¿e nawet by mu nie przysz³o na my¶l, ¿eby wej¶æ na mojego bloga, wzi±æ moje foto i wstawiæ u siebie, wiedz±c ¿e jestem zabujana, po prostu tak bez powodu itd.
Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Wkleja³ zdjêcia mojej twarzy. Pisa³ to co ju¿ napisa³am. Wiedzia³, ¿e jestem zabujana.
to wiedzia³ czy nie wiedzia³?
alexandraa13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.