Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 15:04   #211
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Poznanianka, jak tam Julka, lepszy ma już apetyt? Bo cos wspominałaś ze przesypia pory karmienia
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 15:29   #212
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, jak tam Julka, lepszy ma już apetyt? Bo cos wspominałaś ze przesypia pory karmienia
Wybudzam ja mniej więcej co 3h, ale je bardzo ładnie - zazwyczaj 15 minut, 20, rzadko więcej, ale zdarza się, że i 30 minut. Zobaczymy w środę jak przyjdzie położna ile przybrała, mam nadzieje, że będzie ok...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 15:46   #213
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
fotka Klaudii z dzisiaj♥
słodziutka!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
U mnie oczywiście cisza nic nowego. Chociaż moja Mała drugi dzień już ma lejzi dej i trochę się martwię czy ta zmniejszona aktywność to normalne ... Miałam iść dziś na wizytę, ale Tż na służbie, ruchy czuję, nic się nie dzieje, więc zaczekam do środy i pojedziemy razem.
Chciałam się też pochwalić, że moja starsza córeczka ma dziś równo 1,5 roku! myślałam, że może będzie między dziewczynkami równa różnica, ale oczywiście klops

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Wonderka powodzenia na wizycie dzisiaj, właśnie
ja też tak mam, wczoraj mniej się ruszała niż zawsze i dzisiaj też mniej, ale się rusza. teraz akurat zaczęła coś fikać. mam nadzieję że to cisza przed burzą trochę mnie pobolewa brzuch jak na @, ale leciutko no i to na pewno nie te skurcze o których myślę ;p

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Umalowalam się, posprzątalam i oglądam Przyjaciół Troszkę mi lepiej. Dziewczyny w dwupaku ja ciągle nie mam siary ani nic. Cycki suche jak pustynia. Normalne to?
ja mam czasem baaardzo mało białego (siary ) koło sutków, ale rzadko to widzę, no i nie ma czegoś takiego żeby mi się to lało. po prostu się koło sutków gromadzi i tyle, ale na prawdę w niewielkiej ilości.

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Wybudzam ja mniej więcej co 3h, ale je bardzo ładnie - zazwyczaj 15 minut, 20, rzadko więcej, ale zdarza się, że i 30 minut. Zobaczymy w środę jak przyjdzie położna ile przybrała, mam nadzieje, że będzie ok...
na pewno będzie dobrze
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:32   #214
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes ja ból na spojeniu czuje jakby ktoś mnie tam ugniatal taki drewnianym do Mieszania ciasta. Taka kulka na trzonku.
Haha :-D
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 17:28   #215
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Jestem po wizycie. Mała waży 3800gr. Rozwarcie zwiększyło się z 1cm do 2cm ale szyjka bez zmian chodź trochę spulchniala i się szykuje do porodu. Nie wiem co mi lekarka dziś robiła ale tak ugniatała ze aż bolało. Jak u mnie wszystko przystopowalo no ale czekamy. Jak do 26.11 nie urodzę to będziemy wywoływać.

Poza tym łożysko ciągle młode i ladniutkie, wód całkiem sporo, przepływy ok i mała sobie siedzi w brzuchu bo jej tam dobrze po prostu.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Czeka mnie jeszcze trochę chodzenia z tym brzuchem coś czuję

Kupiłam sobie na pocieszenie świeczkę świąteczna z Yankee i wosk.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 17:29   #216
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Poznanianka, to trzymam kciuki zeby mała ładnie przybrała, u nas polozna tez będzie w tym tygodniu i będzie ważenie ale moja to klusia kocha jeść
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 17:44   #217
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Mała waży 3800gr. Rozwarcie zwiększyło się z 1cm do 2cm ale szyjka bez zmian chodź trochę spulchniala i się szykuje do porodu. Nie wiem co mi lekarka dziś robiła ale tak ugniatała ze aż bolało. Jak u mnie wszystko przystopowalo no ale czekamy. Jak do 26.11 nie urodzę to będziemy wywoływać.

Poza tym łożysko ciągle młode i ladniutkie, wód całkiem sporo, przepływy ok i mała sobie siedzi w brzuchu bo jej tam dobrze po prostu.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Czeka mnie jeszcze trochę chodzenia z tym brzuchem coś czuję

Kupiłam sobie na pocieszenie świeczkę świąteczna z Yankee i wosk.
Ładna waga nie łam się, skoro rozwarcie się zwiększa a szyjka rozpulchnia to znaczy, że coś się powoli szykuje ja nawet na 0.5 cm nie mam rozwarcia, to jest dopiero przygnębiające... Na Twoim miejscu bym się zajęła 5S i na pewno coś ruszy

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 17:51   #218
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

A co to jest to 5s??
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 18:17   #219
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

sutki, schody, spacery, sprzątanie i seks
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 18:18   #220
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Cynamon u nas ze spaniem dokładnie to samo.w dzień śpi w lozeczku ale w nocy jest nieodkladalny ;-) dziś to już w ogóle w czwórkę spalismy :-P
To tak jak moja. W dzień w łóżeczku..ale noc to w naszym łożu chce spać-koło mamusi.. A to takie kochane uczucie!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Hejka to znowu ja niestety kwitne w szpitalu,miala usg i mala juz dobrze ulozona takze cc nie.bedzie,ale dzis juz nic dzialac nie beda jutro mam miec proby,a tak nie chcialam lezec w szpitalu sa ze mna jeszcze na sali 2dziewczyny po tp,jedna miala probe niedawno zrobiona i wstepnie powiedzieli jej ze na czeartek porod a druga tak jak ja proby jutro,masakra jakas jak mi tu przyjdzie tyle lezec,do tego glodna jestem jak cholera mam nadzieje ze jednak mala sie zdecyduje i w nocy zechce wyjsc i wcale taka mala nie jest bo teraz z usg wyszlo 3900
Powodzenia 3mam kciuki i fajna waga
Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
A mi się leje gdzieś od 18tygodnia, to pewnie nie będę miała wcale pokarmu, znając ironię losu
Co TY... ja miałam siarę też od 20 tyg i pokarm mam Nie stresuj się-to na pewno będziesz miała

Karoseria 3mam kciuki za jutro!!
Wonderka Widzę że już nie możesz wytrzymać. U mnie też były 2cm rozwarcia, dużo wód i mała nie szykowała się do porodu nic a nic lekarz mnie badał w szpitalu że aż szyjka bolała a w nocy czop wyleciał z krwią i poród się zaczął bez żadnego wcześniejszego znaku Także nie znasz dnia ani godziny

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Szykowałam się od rana żeby tu napisać ale czas to mi tak leci, że ja nawet nie wiem która jest godzina...
Moja mała śpi po 3-4godz, je długo także do konkretnego mleczka się dostaje i potem znów śpi długo.
A w nocy to budzi się 23-2-5 w nocy.. resztę przesypia także super jak na razie (odpukać w niemalowane)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza! Przebieram-karmię-a tu sruuu i znów przebieram i muszę dać potem troszkę cyca...i czasem znó jest sruuuu...i znów przebieram...Czasami mi się nie chce jej tyle razy pod rząd przebierać....
A Wy przebieracie po spaniu od razu, przed karmieniem czy po?
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 18:34   #221
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, to trzymam kciuki zeby mała ładnie przybrała, u nas polozna tez będzie w tym tygodniu i będzie ważenie ale moja to klusia kocha jeść



Nie dziękuję żeby nie zapeszyć


Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
To tak jak moja. W dzień w łóżeczku..ale noc to w naszym łożu chce spać-koło mamusi.. A to takie kochane uczucie!


Powodzenia 3mam kciuki i fajna waga

Co TY... ja miałam siarę też od 20 tyg i pokarm mam Nie stresuj się-to na pewno będziesz miała

Karoseria 3mam kciuki za jutro!!
Wonderka Widzę że już nie możesz wytrzymać. U mnie też były 2cm rozwarcia, dużo wód i mała nie szykowała się do porodu nic a nic lekarz mnie badał w szpitalu że aż szyjka bolała a w nocy czop wyleciał z krwią i poród się zaczął bez żadnego wcześniejszego znaku Także nie znasz dnia ani godziny

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Szykowałam się od rana żeby tu napisać ale czas to mi tak leci, że ja nawet nie wiem która jest godzina...
Moja mała śpi po 3-4godz, je długo także do konkretnego mleczka się dostaje i potem znów śpi długo.
A w nocy to budzi się 23-2-5 w nocy.. resztę przesypia także super jak na razie (odpukać w niemalowane)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza! Przebieram-karmię-a tu sruuu i znów przebieram i muszę dać potem troszkę cyca...i czasem znó jest sruuuu...i znów przebieram...Czasami mi się nie chce jej tyle razy pod rząd przebierać....
A Wy przebieracie po spaniu od razu, przed karmieniem czy po?
Ja przebieram przed karmieniem, bo moja często zasypia przy cycu. Chyba, że w czasie karmienia usłyszę, że zrobila kupę to wtedy przebieram.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 18:35   #222
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
sutki, schody, spacery, sprzątanie i seks
Aaaaa Dzika ropucha no oby u mnie tak było.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:11   #223
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

A właśnie miałam pytać co ze spaniem we własnych pokoikach?
Ja śpię z Antosiem w nocy w swoim łóżku. W dzień śpi albo obok mnie na narożniku albo w koszyku lub w huśtawce ale w nocy ładnie śpi tylko obok mnie.
Nawet jak śpi w koszyku obok łóżka to chrząka, stęka, wydaje odgłosy i mnie to irytuje bardzo.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:34   #224
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A właśnie miałam pytać co ze spaniem we własnych pokoikach?
Ja śpię z Antosiem w nocy w swoim łóżku. W dzień śpi albo obok mnie na narożniku albo w koszyku lub w huśtawce ale w nocy ładnie śpi tylko obok mnie.
Nawet jak śpi w koszyku obok łóżka to chrząka, stęka, wydaje odgłosy i mnie to irytuje bardzo.
ja się zapieram rękami i nogami przed spaniem z dzieckiem w łóżku - nie zamierzam go tak uczyć i przyzwyczajać, będzie spać tylko w łóżeczku. no czasem może w ciągu dnia jak będę sobie chciała koło małej poleżeć, ale to tyle. ale łóżeczko jest koło łóżka, do osobnego pokoju mała pójdzie po skończeniu roku.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:13   #225
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

karoseria, jak tam przed jutrem?

W ogóle są tu jeszcze jakieś dziewczyny z zaplanowanymi terminami cc?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:21   #226
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Witajcie. Chciałam się pochwalić, że urodziłam mojego synka 9 Listopada, waga 3140 długi 55. Jestem mega szczęśliwa. Poród nie poszedł po mojej myśli, bo skończyło się CC, ale najważniejsze, że synek jest z nami.
Przestrzegam was dziewczyny przed sączeniem się wód. Ją to zlekceważyłam z niewiedzy i za późno do szpitala pojechałam. Akcja porodowa za długo trwała po odejściu wód, stąd CC.
Życzę wam samych radości wynikających z macierzyństwa. Powodzenia
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:25   #227
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

A mi dzisiaj lekarz ściągnął pessar i stwierdził po badaniu że się szyjka wydluzyla 😮 i zaczął mi ją tak masować ze się popłakałam na fotelu 😕 stwierdził że z taką szyjka (1 palec rozwarcia) będę miała poród wywolywany 😢
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:36   #228
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
karoseria, jak tam przed jutrem?

W ogóle są tu jeszcze jakieś dziewczyny z zaplanowanymi terminami cc?
Strach :O Nie wiem czy wszystko spakowane co potrzeba... Nie wiem czy przezyje... Jezuuuu oby tylko malutka byla cala i zdrowa to bol zniose :'(

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:48   #229
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Frida, gratulacje jesteście już w domu? Jak się czulas po cc?

Karoseria, zwariowalas, zobacz jak watkowe mamuśki się dobrze mają po cc u Ciebie też musi być dobrze, będę jutro sciskac kciuki

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 22:57   #230
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chciałam się pochwalić, że urodziłam mojego synka 9 Listopada, waga 3140 długi 55. Jestem mega szczęśliwa. Poród nie poszedł po mojej myśli, bo skończyło się CC, ale najważniejsze, że synek jest z nami.
Przestrzegam was dziewczyny przed sączeniem się wód. Ją to zlekceważyłam z niewiedzy i za późno do szpitala pojechałam. Akcja porodowa za długo trwała po odejściu wód, stąd CC.
Życzę wam samych radości wynikających z macierzyństwa. Powodzenia
Gratuluję! Mnie położna przestrzegała przed saczeniem się wód,żeby zwracać na to uwagę,ale ja też nie wiem czy umiała bym to rozpoznać,bo śluz,który mam jest taki wodnisty,ale zazwyczaj tylko rano. Później już cały dzień mogę chodzić bez wkładki i jest sucho,więc myślę,że to nie wody. Może ty doradzisz jak je rozpoznać?

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Strach :O Nie wiem czy wszystko spakowane co potrzeba... Nie wiem czy przezyje... Jezuuuu oby tylko malutka byla cala i zdrowa to bol zniose :'(

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Dasz radę,! Musisz być dobrej myśli. Mnie dzisiaj też jakieś czarne myśli nachodzą

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 01:01   #231
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Właśnie skończyłam karmić małą. U nas w końcu coraz lepiej z organizacją czasu. Dzisiaj nawet mieliśmy pierwszych gości, przyszli znajomi poznać Julkę ja nabieram apetytu po jelitówce, ale niestety pokarmu mam coraz mniej w większości karmimy mm. Będę jeszcze próbować walczyć o kp.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 01:09   #232
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chciałam się pochwalić, że urodziłam mojego synka 9 Listopada, waga 3140 długi 55. Jestem mega szczęśliwa. Poród nie poszedł po mojej myśli, bo skończyło się CC, ale najważniejsze, że synek jest z nami.
Przestrzegam was dziewczyny przed sączeniem się wód. Ją to zlekceważyłam z niewiedzy i za późno do szpitala pojechałam. Akcja porodowa za długo trwała po odejściu wód, stąd CC.
Życzę wam samych radości wynikających z macierzyństwa. Powodzenia
Gratulacje

My wlasnie cycujemy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 01:09   #233
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

To ja tak na szybko.... Mam skurcze co 8-10 minut, coraz silniejsze. Trzymajcie kciuki, niech się rozbuja
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 01:14   #234
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
To ja tak na szybko.... Mam skurcze co 8-10 minut, coraz silniejsze. Trzymajcie kciuki, niech się rozbuja
Powodzenia! Czekamy na wieści
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 02:57   #235
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Już zapomniałam jak to boli :P zaczynają mi się sączyć wody, skurcze już co 7 minut, ciekawe ile powalczę

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Aktualizuję się: skurcze co 6-7 minut, wody trochę się posączyły i od 2 godzin nic nie płynie... Jak leżę to wszystko się uspokaja, jak chodzę to się nakręca heh chyba czas jechać...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 03:47   #236
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Już zapomniałam jak to boli :P zaczynają mi się sączyć wody, skurcze już co 7 minut, ciekawe ile powalczę

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Aktualizuję się: skurcze co 6-7 minut, wody trochę się posączyły i od 2 godzin nic nie płynie... Jak leżę to wszystko się uspokaja, jak chodzę to się nakręca heh chyba czas jechać...
Dobry ja juz nie spie, tzn nie moge spac. Budzik na 5 a ja od ponad godziny juz nie spie :banghead: nie wiem co mnie dzis czeka, tak bardzo chcialabym juz dzis tulić swojego małego.

Amelia no to powodzenia oby szybko poszlo z wodami nie ma zartów, takze do szpitala.

---------- Dopisano o 04:47 ---------- Poprzedni post napisano o 04:12 ----------

Zaraz z nerwów to sie chyba porzygam a myślałam ze sie chociaz dzie dobrze wyspie, no ale jak tu spac jak wszystko boli i tysiac myśli na minute. Zwariuje.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 05:31   #237
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Już zapomniałam jak to boli zaczynają mi się sączyć wody, skurcze już co 7 minut, ciekawe ile powalczę

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Aktualizuję się: skurcze co 6-7 minut, wody trochę się posączyły i od 2 godzin nic nie płynie... Jak leżę to wszystko się uspokaja, jak chodzę to się nakręca heh chyba czas jechać...
Wow ale fajnie mnie się śniło, że się u mnie akcja zaczęła a to u Ciebie ruszyło trzymam ogromne kciuki, żeby malutka szybko sie pojawila na świecie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 05:31   #238
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Już zapomniałam jak to boli :P zaczynają mi się sączyć wody, skurcze już co 7 minut, ciekawe ile powalczę

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Aktualizuję się: skurcze co 6-7 minut, wody trochę się posączyły i od 2 godzin nic nie płynie... Jak leżę to wszystko się uspokaja, jak chodzę to się nakręca heh chyba czas jechać...
Weszłam na forum z myślą, że już urodziłas, ale widzę, że akcja się rozkręca Trzymam kciuki za szybki poród
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 05:41   #239
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam karmić małą. U nas w końcu coraz lepiej z organizacją czasu. Dzisiaj nawet mieliśmy pierwszych gości, przyszli znajomi poznać Julkę ja nabieram apetytu po jelitówce, ale niestety pokarmu mam coraz mniej w większości karmimy mm. Będę jeszcze próbować walczyć o kp.
U mnie też jest nawet ok z czasem. Tzn. najczęściej rano jest sajgon, ale potem jakoś idzie. Jednak nie na tyle dobrze, by mieć czas na Wizaż. U mnie najwięcej czasu zabiera laktator i parzenie butelek. Próbujemy karmić piersią, co często już się udaje, ale nie mam jeszcze na tyle pokarmu, by młody samym cycem się najadł. Tzn. może jakbym mogła używać obu piersi, byloby lepiej, ale my musimy zadowolić się jedną. Ale idzie ku lepszemu i mam nadzieję, że w ciągu paru dni odstawimy butelki na dobre. Wczoraj brało mnie jakieś przeziębienie. Domowe sposoby poszły w ruch i zobaczymy, co będzie...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 07:22   #240
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Już zapomniałam jak to boli :P zaczynają mi się sączyć wody, skurcze już co 7 minut, ciekawe ile powalczę

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Aktualizuję się: skurcze co 6-7 minut, wody trochę się posączyły i od 2 godzin nic nie płynie... Jak leżę to wszystko się uspokaja, jak chodzę to się nakręca heh chyba czas jechać...
Kciuki za szybki porod
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 14:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.