Oc-35 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 14:30   #31
morsik1991
Przyczajenie
 
Avatar morsik1991
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Oc-35

Ja dzisiaj biore dopiero 7 dzień OC 35 i źle sie po nich czuje nawet dzisiaj o 6 rano wymiotowałam a poza tym chodze jak naćpana- jestem senna i o wszystko sie potykam. Ale to powinno minąc po pierwszym opakowaniu więc sie przemęcze. Jestem bardzo ciekawa czy można je brac jako środek antykoncepcyjny może ktoś bierze je już jakies pół roku niech sie wypowie. bardzo mnie to ciekawi. mi ginekolog przepisał na uregulowanie miesiączki i powiedzial że to jest też środek antykoncepcyjny ale mam wątpliwości bo na ulotce pisze że nie powinien być stosowany jako środek antykoncepcyjny bez innych dolegliwości tylpy trądzik czy ta moja nieregularna miesiączka...
__________________
I'm looking at the world through pink glasses . ^^
morsik1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:14   #32
nemesis_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Oc-35

Ja już te tabsy biorę od około tygodnia i czuję się normalnie
Zauważyłam, że niestety mam większy apetyt i parę kilogramów mi przybyło, więc muszę zacząć się kontrolować.
Moja gin. przepisała mi te tabsy głównie na wyregulowanie cyklu i mam brać przez najbliższe 3 miesiące.

nemesis_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:23   #33
cleo2205
Raczkowanie
 
Avatar cleo2205
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 141
Dot.: Oc-35

Hej Dziewczyny:_) Ja już kończę 1 opakowanie. Zostały mi jeszcze 3 tabsy. Az tak źle to nie jest. Ani razu nie było mi nie dobrze. Tylko plamienia się przewijały... Niestety.., No i parę razy bolał mnie silnie brzuch...To by było tyle. Ale dotrwam do końca.. Chcę wyglądać jak człowiek w końcu... Buziaki dla wszystkich :_))
cleo2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 20:31   #34
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Oc-35

Witam
Wczoraj dostałam receptę na te tabletki, może ktoś jeszcze wypowie się, jak działają, czy macie skutki uboczne itd.
To moje pierwsze tabletki więc ogólnie boję się
ale cena zaskoczyła
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:40   #35
cleo2205
Raczkowanie
 
Avatar cleo2205
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 141
Dot.: Oc-35

Ja już skończyłam 2 op. I dostałam receptę na 2 następne, ale szczerze to nie widzę poprawy tylko pogorszenie. Wysypało mnie na twarzy i zauważyłam że jak nie biorę jest lepiej. Chyba odstawię je i przerzucę się na antybiotyk. Nie są wcale takie skuteczne.
cleo2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:58   #36
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Oc-35

biore oc od ponad pół roku i czuję się dobrze po nich (przedtem brałam yasminelle i też dobrze było). Skutków ubocznych nie stwierdziłam żadnych, dziwią mnie komentarze typu czy oc-35 są środkiem antykoncepcyjnym na 100%- warto poczytać ulotkę albo lekarza który nam je przepisuje i obyło by się bez glupich pytań. pozdrawiam
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:06   #37
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
biore oc od ponad pół roku i czuję się dobrze po nich (przedtem brałam yasminelle i też dobrze było). Skutków ubocznych nie stwierdziłam żadnych, dziwią mnie komentarze typu czy oc-35 są środkiem antykoncepcyjnym na 100%- warto poczytać ulotkę albo lekarza który nam je przepisuje i obyło by się bez glupich pytań. pozdrawiam
uff nareszcie jakaś pozytywna opinia

z ulotki zrozumiałam, że można stosować je jako antykoncepcję, ale nie tylko ( czyli gdy mamy trądzik, czy problem z włoskami na twarzy itp.) dobrze rozumiem ?
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 20:39   #38
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Oc-35

Ja już biorę te tabletki od 6 miesięcy.. skutków ubocznych jako takich nie zauważyłam. Przed miesiączką mam migrenowe bóle głowy to tylko to!!

No i po 5 miesiącach brania hmm.. przytyłam trochę jakieś 4 kilo oprócz tego zaczyna mi się robić celulit..

wcześniej nie miałam clulitu więc pewnie od tych tabletek..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:46   #39
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Ja już biorę te tabletki od 6 miesięcy.. skutków ubocznych jako takich nie zauważyłam. Przed miesiączką mam migrenowe bóle głowy to tylko to!!

No i po 5 miesiącach brania hmm.. przytyłam trochę jakieś 4 kilo oprócz tego zaczyna mi się robić celulit..

wcześniej nie miałam clulitu więc pewnie od tych tabletek..
jeżeli przed braniem nie miałaś to powinnaś to skonsultować z lekarzem....
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 23:47   #40
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Oc-35

A mnie mój lekarz powiedział że tabletki w cenie np 6 zł są tyle samo warte co ich cena...
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:05   #41
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jeżeli przed braniem nie miałaś to powinnaś to skonsultować z lekarzem....
No wizytę mam dopiero pod koniec listopada więc na pewno mu o tym powiem.. hmm nie wiem czy się zgodzę na ich zmianę.. bo zostały mi one przepisane głównie na trądzik jaki wywołały u mnie Yasminelle..

Ale jakies inne o podobnym składzie może by były ok..
Pamiętam, że jak brałam cilest to na początku trochę spuchłam a potem sie wyrównało wszystko..

Ale one mają inny skład niż OC35.. nie wiem zobaczę co lekarz zadecyduje.. wiem jedno nie chce znowu walczyć z trądzikiem i kuracją jaką przechodziłam..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 21:08   #42
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Oc-35

Ja także brałam te tabletki. Cera mi się po nich nie poprawiła (wręcz przeciwnie ) czułam się po nich przygnębiona i spadło mi libido
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:33   #43
Aanulaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Post Dot.: Oc-35

hej dziewczyny ja tez biore tabletki OC-35 na tradzik i widac ogromna poprawe ale slyszalam ze mozna je zazywac max. 9 mies a po odstawieniu tradzik wraca ze zdwojona siła. sama lecze sie juz 6mies i strasznie sie boje co bedzie potem..
Aanulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 18:41   #44
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Oc-35

u mnie stan skóry poprawił sie niesamowicie, nawet przed okresem nic mi nie wyskakuje, a co do cellulitu to hmm każde tabletki a raczej zwiększony apetyt i brak aktywności fizycznej sie do tego przyczyniają.
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:52   #45
empecassia
Raczkowanie
 
Avatar empecassia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 49
Dot.: Oc-35

.

Edytowane przez empecassia
Czas edycji: 2010-02-08 o 17:29
empecassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:43   #46
majuss89
Przyczajenie
 
Avatar majuss89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No i jak się u ciebie te tabletki sprawdziły?

Ja brałam 3 lata Microgynon 21 ale miałam robione badania i wysżło mi że mam za niską prolaktynę (niby w normie ale raczej przy dolnej granicy) i dosyć dużo włosów mi wypada. Moja pani ginekolog zapisała mi teraz te OC-35 i idę je dziś wykupić.

Jak wogóle kształtuje się ich cena?
OC-35 kosztuje ok 9 zł wiem dobrze bo bralam je ponad 2 lata i ostatnio dostalam skierowanie od mojego ginekologa na badania kontrolne USG. Miały być tylko profilaktyczne a okazalo sie ze jest cos nie tak z moimi jajnikami i ginekolog oznajmil mi ze to wlasnie od tych tabletek. powiedzial mi rowniez ze one bardzo szkodza na wontrobe i kazal mi natychmiast odstawic. nie wiem dokladnie jeszcze o co chodzi bo musze isc na wizyte i wszystkiego sie dowiem ale boje sie ze to cos powaznego. powiedzial mi ze przepisze mi inne bo te sa szkodliwe. pisze Wam wszystko na wlasnym przykladzie a zrobicie jak bedziecie chcialy ale radze sie zastanowic zanim podejmiecie ostateczna decyzje dotyczoco OC-35.
majuss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:14   #47
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Oc-35

Po długim stosowaniu oc 35 w końcu je odstawiłam tzn z powodu silnego bólu głowy zawsze na tydzień przed okresem i spadku libido prawie do 0. Na początku oc byly wręcz idealne, cera bardzo się poprawiła, żadnych bólów miesiączkowych, ale na dłuższą metę zaczęły szkodzić. Co do pozytywów (3 miesiące od odstawienia) cera jest taka sama jak przy stosowaniu.
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:47   #48
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez majuss89 Pokaż wiadomość
OC-35 kosztuje ok 9 zł wiem dobrze bo bralam je ponad 2 lata i ostatnio dostalam skierowanie od mojego ginekologa na badania kontrolne USG. Miały być tylko profilaktyczne a okazalo sie ze jest cos nie tak z moimi jajnikami i ginekolog oznajmil mi ze to wlasnie od tych tabletek. powiedzial mi rowniez ze one bardzo szkodza na wontrobe i kazal mi natychmiast odstawic. nie wiem dokladnie jeszcze o co chodzi bo musze isc na wizyte i wszystkiego sie dowiem ale boje sie ze to cos powaznego. powiedzial mi ze przepisze mi inne bo te sa szkodliwe. pisze Wam wszystko na wlasnym przykladzie a zrobicie jak bedziecie chcialy ale radze sie zastanowic zanim podejmiecie ostateczna decyzje dotyczoco OC-35.
Bo te tabletki można brać góra 2 lata.. a potem odstawić na jakiś czas tą antykoncepcję lub zmienić na inną..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:06   #49
Isiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Oc-35

Ja powiem tak;
brałam Novynette półtorej roku.. 5 kg więcej(oj żarłam,przyznaje się), libido napadowe, generalnie prawie żadne i przy osttanich dwóch opakowaniach pryszcze.. ogromne, ropne, nie do uporania, mimo Vichy..
Poszłam do mojej ginekolog - zrobiła mi badania, wątroba wzorowa, płytki krwi też i dostałam nowe tabletki - właśnie OC 35
Dziś dzień 4:
- chudnę! (ale nie jem jak mnie brzuch o to woła po 18 - jestem z tych, które wiedzą, że tyje się od jedzienia a nie od tabletek)
- buzia robi się śliczna - po ropach ani śladu a przy pierwszej tabletce były gigantyczne - wyobraźcie sobie moją minę w lusterku - kładę się spać(przed tabletka) - wielkie pryszcze na czole, skroniach, podbródku - wstaje i wszystko zapadnięte - znikło. W ciągu dnia oderwałam a raczej same odeszły strupki i buzia naprawdę staje się czystsza. ( chyba coś do gadania ma Vichy też - krem na noc, dzien, żel do mycia i tonik, a i płyn micelarny)
- libido oj mam - ale to pierwsze opakowanie więc celibatu jakieś 3 i pół tygodnia jeszcze
- pierwszego dnia miałam mdłości, ale dzień przed mialam grypę żołądkową to chyba po niej pozostałość
- i czuję się genialnie, pełna energii )

Bałam się bardzo ich wziąc po Waszych opiniach ale skoro ginekolozka mi je dala to wie co robi. Chyba ją uściskam;P Po pól roku zrobię badania ale nie mogą być złe;P Ah i dekolt też mi po Novynette wysypał a dziś mogę już go odslonić )
Mają piorunującą dawkę hormonów ale chyba taka była mi potrzebna a Novynki widocznie za małe.. Także Dziewczyny - ufajcie lekarzom wiedzą co robią skoro je zapisują, każda z nas jest inna - oberwujmy się i przedewszyyskim - nie zganiajmy łakomstwa i nie zapanowania nad swoim głodem na tabsy - ja jestem przykladem, że się da

Edytowane przez Isiol
Czas edycji: 2010-04-22 o 08:09
Isiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 16:53   #50
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Oc-35

W piątek tydzień temu dostałam okres ( pierwszego dnia zawsze mam niewielkie plamienie) i wzięłam pierwszą tabletkę oc- 35. I co mogę powiedzieć? Codziennie mi niedobrze i teraz nie wiem czy odstawić tabletki czy nie. Boli mnie też brzuch i z tyłu tam okolicach nerek(dodam, że jak miałam okres i jeszcze nie brałam tabsów to też mnie w tych miejscach bolało, ale mocniej i TYLKO 3 DNI.Teraz mnie boli tak przez cały tydzień! i się męczę w pracy Ah i jeszcze mój okres wygląda tak jakby go nie było. Jedna plamka i tyle. Nie wiem co zrobić. Jutro piątek i jak znam babkę w rejestracji u gin. to najwcześniej na wtorek mnie zapisze. Zawsze do mojego gin czeka się długo na wizytę. Nie wiem czy jutro i przez weekend mam dalej brać czy sobie darować. Już mam dość mdłości.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:48   #51
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Oc-35

Też tak miałam na samym początku przeszło po 2 opakowaniu. Potem już tlyko miałam jakiś tydzień przed plamieniem ostry ból głowy, ale daje radę.

Ogólnie i tak niedługo będe musiała je zmienić bo mi ginekolog mówił, ze nie można ich brac dłuzej niż 2 lata..

A będę zmieniała na te co wcześniej brałam czyli Cilest. Po nich czułam się świetnie. Mega plus schudłam i piersi się powiększyły o prawie 2 rozmiary
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:14   #52
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Oc-35

14 dni już brałam OC35 i:
-przez pierwszy tydzień rano miałam mdłości- okropne,
- mam plamienie/ okres (nie obfity) non stop czyli przez 14 dni,
- natomiast w tym tygodniu codziennie od godziny ok 10 rano, aż do momentu łyknięcia tabletki (tj ok 16.30) odczuwam bóle w krzyżu oraz brzucha. Dziś też kuło mnie mocno podbrzusze w jednym punkcie- tak na środku. Przed chwilą zauważyłam też na podpasce dziwne coś taki jakby nabłonek. Wiem jak wyglądają skrzepy i to nie był skrzep, ale właśnie przypominało kształtem nabłonek. Długość ok 2,5 cm, podłużne...i się trochę wystraszyłam tzn dalej się boję...
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 06:03   #53
Katie091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Oc-35

Dzisiaj wzięłam pierwszą tab oc35 po tych novynette (wzięłam ich tylko 6 bo okropnie sie czulam) no zobaczymy jak to działa dam znać
Katie091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:53   #54
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Oc-35

dziewczyny,a macie po Oc plamienia w polowie cyklu?Bo ja zauważyłam,że po tych tabletkach od kiedy zaczęłam je brać (gdzieś od pażdziernika\listopada) pojawiają mi się,a przy innych tabsach tego nie miałam.I nie wiem teraz zmieniać tabletki,czy jeszcze poczekac?Może przejdzie,na ulotce pisze,że mogą pojawiać się plamienia przez 4-5 opakowań.Z kolei (nie pamiętam już gdzie) spotkałam się z informacją,że może to potrwać nawet kilka miesięcy (!)
Jak było u Was?Bo już sama nie wiem czy czekać czy zmieniać...
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:53   #55
Katie091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Oc-35

Hej. Na samym początku (jakieś 4 lata temu)brałam Diane 35 ale przestały mi słóżyć po ok roku. Potem były cilest- super był schudłam i piersi mi urosły :P ale po ok roku zaczęłam plamić w trakcie cyklu. Potem nowynette- puchłam po nich i źle się czułam. Zmieniłam na OC35 (słyszałam, że to to samo co diane 35). Narazie jest dobrze (3opakowania) ale zaczęłam mieć celulit a nigdy nie miałam!(już ktoś wcześniej o tym pisał) Wkurzyłam się. No i apetyt mam...oj tak. Pogadam z gin i zdecyduje czy nie podejść 2 raz do cilestu.

Edytowane przez Katie091
Czas edycji: 2011-02-23 o 07:55
Katie091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 23:16   #56
mic_tut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Oc-35

aż sobie konto założyłam tu, żeby się z Wami podzielić

Też biorę OC-35, od tygodnia, w ramach leczenia PCO, nadmiar androgenów: wcześniej brałam Dianę, która nie działała na mnie dobrze.
Po tygodniu:
-Problemów z cerą nie miałam, więc na ten temat nic nie powiem.
-Zaczęłam już chudnąć
-Nie miałam stanów depresyjnych
-Libido też w porządku
-już trzy razy w tym tygodniu strasznie spuchły mi nogi, caałe łydki, aż chodzić nie mogłam... A to nigdy wcześniej mi się nie zdarzało, ale nie wiem, czy te tabletki mają na to wpływ. Czy którejś z Was tak się też działo?

Boję się trochę nowych na rynku tabletek, ale postanowiłam zaufać pani ginekolog
mic_tut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:46   #57
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Oc-35

Miałyście robione jakieś badania?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 23:21   #58
mic_tut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Oc-35

Pytasz o badania po braniu tabletek, czy przed zaczęciem?
Ja miałam tuż przed, na podstawie wyników (USG + morfologia) dostałam właśnie te tabletki.
mic_tut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 19:14   #59
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Oc-35

Witajcie
Na ostatniej wizycie gin przepisał mi OC-35 z powodu nadmiernego owłosienia i trądziku, które są wynikiem PCO. W przyszłym tygodniu spodziewam się okresu i wypadałoby zacząć brać te tabletki, ale pojawił się problem... otóż dziś okazało się, że mam zapalenie żył kończyn górnych, które jest wynikiem nadmiernego wysiłku. Dostałam leki i mam odpoczywać przez 3 tygodnie. W związku z tym chyba nie będę mogła zacząć brać tych tabletek od gina-jak myślicie??
W czwartek wybieram się do przychodni na OB to podejdę jeszcze do internisty i zapytam o to, bo dziś całkiem wyleciało mi to z głowy.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:35   #60
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Oc-35

Cytat:
Napisane przez mic_tut Pokaż wiadomość
Pytasz o badania po braniu tabletek, czy przed zaczęciem?
Ja miałam tuż przed, na podstawie wyników (USG + morfologia) dostałam właśnie te tabletki.
tak przed
czyli usg i morfologia...
chciałam zacząć stosować jakieś tabletki anty ale jestem straszną panikarą i zaraz wyobrażam sobie najgorsze skutki dlatego też zapytałam o badania...
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 23:37:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.