szary-bia³y kolor w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-03-13, 15:51   #1
SiS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 3

szary-bia³y kolor w³osów


Witam...Mam problem nie wiem jakiej farby uzyc zeby kolor moich wlosow byl "szary" albo "bialy".Kiedys uzylem platynowej farby bo slyszalem ze wlasnie taki kolor uzyskam,ale nic z tego nie wyszlo nawet nie wiem jak nazwac ten kolor ktory wyszedl !!Moj naturalny kolor wlosw to ciemny-blad!!Prosil bym o jakas podpowiedz o jaka farbe mam pytac w sklepie!!Dzieki
SiS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 17:13   #2
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomo¶ci: 70
Re: Pomocy!!

powiniene¶ odwiedziæ fryzjera! on podejmie decyzjê, czy knieczna bêdzie dekoloryzacja, czy wystarczy odcieñ docelowy (aby uzyskaæ szarawy'' blond proponujê odcieñ- bardzo jasny popielaty blond ,,belle color''albo ,,
Preference Recital- odc.popielaty blond superrozjasniaj±cy. powodzenia
Akwarela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 20:51   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Re: Pomocy!!


mniemam ze sam farbowales w³osy.no niestety tak sie sta³o bo jek zwykle doradzaja osoby , ktore nie maja wiadomosci o tym jak trzeba , albo raczej czm trzeba siê kierowac zeby wykonac ten zabieg.mezczyzni maja bardzo mocny pigment, i zazwyczaj nawet pierwsze rozjasnianie nie daje efektow bardzo jasnych wlosow,ja raczej doradza³abym Ci porady fachowca, czyli fryzjera, bo nie wiem w jakim stanie i jaki kolor maja teraz Twoje w³osy?
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 21:00   #4
SiS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 3
Re: Pomocy!!

Dzieki napewno spytam sie jakiegos fachowca ale czy przynajmniej mugl bym dostac odpowiedz na pytanie przy uzyciu jakiej farby uzyskam kolor wlosow "szary\\bialy"?Niecho dzi mi i blad!!A aktualnie moje wloski sa naturalnego kolorku (ciemny-blad) nie ma juz sladu po farbowaniu!!Pozdrawiam i dziekuje
SiS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 21:32   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Re: Pomocy!!

Wlosy nalezy rozjasnic, bardzo rozjasniæ!a potem na³ozyc srodek , ktory zabarwi dalej na wybrany odcien, !
sorki , ale ja moge tylko polecic wizyte u fryzjera i to takiego ktory n sie na koloryzacji, czyli pracuje srodkami nowoczesnymi!
pozdrowka
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-13, 22:03   #6
SiS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 3
Re: Pomocy!!

Wielkie Dzieki ...no nic pozostalo mi jedynie pytac sie dalej u "fachowcow" Zobaczymy co Ci "fachowcy" wymysla.Pozdro
SiS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.