Palety cieni Sleek - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 13:26   #4111
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja mam naturalnie bardziej brązową, znacznie ciemniejszą powiekę od reszty twarzy, co sprawia, że wyglądam jak chora bez makijażu, po nałożeniu brązowego cienia mam ten sam efekt
Najlepiej czuje się w szarościach i zieleniach. Zaraz przejrzę te paletki co podałaś.
Najlepiej przejrzyj swatche cieni z paletek,które Ci podałam.Są też inne palety bez brązów,których ja nie posiadam w swojej kolekcji.Te,które Ci wymieniłam posiadam,używam i pasują do brązowych oczu tylko,że ja lubię mocno zaznaczone oko,co niekoniecznie musi Ci się również podobać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:37   #4112
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Najlepiej przejrzyj swatche cieni z paletek,które Ci podałam.Są też inne palety bez brązów,których ja nie posiadam w swojej kolekcji.Te,które Ci wymieniłam posiadam,używam i pasują do brązowych oczu tylko,że ja lubię mocno zaznaczone oko,co niekoniecznie musi Ci się również podobać
Uwielbiam mocny makijaż oka.
Z tych które podałaś zakocham się w PPQ, ona jest limitowana, tak, bo nie wiem, czy się zastanawiać, czy brać póki jest, kolory są idealnie dla mnie, tylko ten czerwony cień mnie przeraża, ale pozostała 11 mi się podoba.

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:57
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:56   #4113
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Uwielbiam mocny makijaż oka.
Z tych które podałaś zakocham się w PPQ, ona jest limitowana, tak, bo nie wiem, czy się zastanawiać, czy brać puki jest, kolory są idealnie dla mnie, tylko ten czerwony cień mnie przeraża, ale pozostała 11 mi się podoba.
Nie zastanawiaj się,tylko bierz PPQ póki jest dostępna.Tym bardziej,że większość kolorów podoba Ci się
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:58   #4114
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Palety cieni Sleek

Bierz PPQ, jest świetna
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:01   #4115
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Palety cieni Sleek

Tak sobie Was podczytuję i muszę przyznać, że nabrałam ochoty na paletkę... Ale chyba nie skończy się na jednej, może zamówię od razu 3 albo 4, jedną i tak chcę dać w prezencie.
Klusko, Ty masz takie ciemnobrązowe oczy czy jaśniejsze, bardziej piwne?
Jeszcze się zastanawiam nad różami sleeka, ostatnio zaczęłam używać róży i te mnie kuszą. Co o nich sądzicie?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:58   #4116
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Uwielbiam mocny makijaż oka.
Z tych które podałaś zakocham się w PPQ, ona jest limitowana, tak, bo nie wiem, czy się zastanawiać, czy brać póki jest, kolory są idealnie dla mnie, tylko ten czerwony cień mnie przeraża, ale pozostała 11 mi się podoba.
Jednym nie podobającym się kolorem się nie przejmuj, bierz ją
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:42   #4117
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Tak sobie Was podczytuję i muszę przyznać, że nabrałam ochoty na paletkę... Ale chyba nie skończy się na jednej, może zamówię od razu 3 albo 4, jedną i tak chcę dać w prezencie.
Klusko, Ty masz takie ciemnobrązowe oczy czy jaśniejsze, bardziej piwne?
Jeszcze się zastanawiam nad różami sleeka, ostatnio zaczęłam używać róży i te mnie kuszą. Co o nich sądzicie?
W dowodzie mam wpisany kolor oczu jako piwny,a tak naprawdę moje oczyska są raczej ciemnobrązowe
Co do róży-posiadam obecnie 2(a miałam 3) i polecam z czystym sumieniem Już o tym pisałam kilka postów wyżej ale powtórzę-miałam kolor Scandalous,który oddałam w wymiance i żałuję straszliwie,posiadam odcień Aruba i mój nowy nabytek Rose Gold,który jest przepiękny i polecam wszystkim dziewczynom,które lubią poza kolorem również błysk na policzkach Róże ze Sleek'a są bardzo dobrze napigmentowane,są trwałe,nie tworzą plam,łatwo się rozcierają-czego chcieć więcej?
Już wiesz jakie paletki chcesz kupić?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 18:10   #4118
somewhere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 38
Dot.: Palety cieni Sleek

Witajcie dziewczyny!

Podczytywałam Was cały dzień i skusiłam się na 3 paletki aaaa (są to moje pierwsze a już czuję uzależnienie )

Wybrałam:
Original, Oh so special i Curaco. Proszę o potwierdzenie, że to dobry wybór heh
__________________
Shred
5
/30
Pilates 2 razy w tygodniu

Waga 68.5 - 28.08

CEL 60
Wzrost 172
somewhere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:27   #4119
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W dowodzie mam wpisany kolor oczu jako piwny,a tak naprawdę moje oczyska są raczej ciemnobrązowe
Co do róży-posiadam obecnie 2(a miałam 3) i polecam z czystym sumieniem Już o tym pisałam kilka postów wyżej ale powtórzę-miałam kolor Scandalous,który oddałam w wymiance i żałuję straszliwie,posiadam odcień Aruba i mój nowy nabytek Rose Gold,który jest przepiękny i polecam wszystkim dziewczynom,które lubią poza kolorem również błysk na policzkach Róże ze Sleek'a są bardzo dobrze napigmentowane,są trwałe,nie tworzą plam,łatwo się rozcierają-czego chcieć więcej?
Już wiesz jakie paletki chcesz kupić?
Ja mam kilka róży Sleek - są rzeczywiście genialne - ostatnio nabyłam też Life`s a Peach. Jest cudny!!
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:36   #4120
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka róży Sleek - są rzeczywiście genialne - ostatnio nabyłam też Life`s a Peach. Jest cudny!!
Do mnie wlasnie dzis dotarł róż w tym kolorze Tez uważam, ze jest cudowny! I jestem w nim zakochana
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:39   #4121
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez somewhere Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Podczytywałam Was cały dzień i skusiłam się na 3 paletki aaaa (są to moje pierwsze a już czuję uzależnienie )

Wybrałam:
Original, Oh so special i Curaco. Proszę o potwierdzenie, że to dobry wybór heh
Curacao dobry wybór - potwierdzam OSS - wiele dziewcząt ją chwali Original - też mam na nią ogromną chętkę, także myślę, że dobre wybory
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 18:46   #4122
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Tak sobie Was podczytuję i muszę przyznać, że nabrałam ochoty na paletkę... Ale chyba nie skończy się na jednej, może zamówię od razu 3 albo 4, jedną i tak chcę dać w prezencie.
Klusko, Ty masz takie ciemnobrązowe oczy czy jaśniejsze, bardziej piwne?
Jeszcze się zastanawiam nad różami sleeka, ostatnio zaczęłam używać róży i te mnie kuszą. Co o nich sądzicie?
ja mam jeden w kolorze Flamingo i sprawdza się rewelacyjnie w 100% mogę go polecić
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:48   #4123
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez somewhere Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Podczytywałam Was cały dzień i skusiłam się na 3 paletki aaaa (są to moje pierwsze a już czuję uzależnienie )

Wybrałam:
Original, Oh so special i Curaco. Proszę o potwierdzenie, że to dobry wybór heh
Curacao i Oh so special są bardzo dobrym wyborem,a Original nie mam więc nie powiem
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:53   #4124
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Bierz PPQ, jest świetna
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie zastanawiaj się,tylko bierz PPQ póki jest dostępna.Tym bardziej,że większość kolorów podoba Ci się
Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Jednym nie podobającym się kolorem się nie przejmuj, bierz ją
Czuję się przekonana

Wiecie może czy w jakiejś paletce jest ten sam/bardzo podobny cień co intoxicated w Bad girl, bo to jak na razie mój ulubiony kolor to bym sobie go chętnie zdublowała, żeby mieć zapasy, czarny, który jest w każdej paletce też lubię, to jak mi jeszcze kilka podpasuje to od razu zamówiłabym 2 paletki, z oszczędności oczywiście, żeby zaoszczędzić na przesyłce, bo przecież tak bardziej się opłaca
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:58   #4125
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka róży Sleek - są rzeczywiście genialne - ostatnio nabyłam też Life`s a Peach. Jest cudny!!
Czy możesz napisać jak kolor Life's Peach wypada na twarzy? Oglądałam swatche ale jakoś nie mogę się przekonać bo niego bo wydaję mi się,że jest pomarańczowy,a wolałabym, jednak coś brzoskwiniowego.Czy ona jest matowy?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:09   #4126
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

no hej coś się sleek zaniedbuje w sprawie nowych paletek świąteczny zestaw, który wrzuciłyście fajny, ale to nie paletka
czy któraś z Was ma może róż pan tao z kolekcji w której była paraguaya? właśnie zamówiłam i jestem ciekawa Waszych opinii
wiem, że już o nim wspominałyście ( przejrzałam wątek) ale może ktoś ma jakąś nową opinie, bądź doznanie
__________________
Moja sleekomania
chaos, sunset, safari, OSS, monaco, paraguaya, curacao, AN, Berry Collection
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:39   #4127
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
mi też się podoba! i nie uważam, żeby to był wstyd pokazać ten makijaż, bo wygląda naprawdę ciekawie zresztą chyba mało tu było makijaży eksponujących jeden mocny kolor, więc zawsze miło popatrzeć i nacieszyć oko


Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Była mowa o uniwersalności storm na górze - ja ją ostatnio z braku życia i czasu zajeżdżam na śmierć, zazwyczaj standardem jasny mat + ciemny mat, ale czasami również z innymi wariacjami kolorystycznymi i mogę powiedzieć, że niebieski z kolorowym brokatem robi robotę i jest piękny, podobnie jak ciemna zieleń. Bez bazy nie da rady. Czy tylko u mnie ten czarny jest taki... dziwny? oO Nic się z nim nie da zrobić, zero pigmentu i możliwości roztarcia, jeśli już jakiś pigment z niego wydobędę. Czarny z Curacao też ku temu powoli zmierza.
No ja też niedawno spostrzegłam, że te czarne to są bardzo różne w tych paletkach...

Cytat:
Napisane przez somewhere Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Podczytywałam Was cały dzień i skusiłam się na 3 paletki aaaa (są to moje pierwsze a już czuję uzależnienie )

Wybrałam:
Original, Oh so special i Curaco. Proszę o potwierdzenie, że to dobry wybór heh
Mam wszystkie co wymieniłaś Są super

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Czuję się przekonana

Wiecie może czy w jakiejś paletce jest ten sam/bardzo podobny cień co intoxicated w Bad girl, bo to jak na razie mój ulubiony kolor to bym sobie go chętnie zdublowała, żeby mieć zapasy, czarny, który jest w każdej paletce też lubię, to jak mi jeszcze kilka podpasuje to od razu zamówiłabym 2 paletki, z oszczędności oczywiście, żeby zaoszczędzić na przesyłce, bo przecież tak bardziej się opłaca
Na tym wątku zawsze można liczyć na pomoc, szczególnie jeżeli chodzi o przekonywanie i potwierdzenie, że przecież trzeba kupić kolejną paletkę, bo NA PEWNO będzie potrzebna i KONIECZNIE trzeba ją zanabyć
btw, też polecam PPQ


Dziś machnęłam notkę z makijażem z Original :
http://thegraceomalley.blogspot.com/...dejscie-1.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sleek_original_v1_04.jpg (52,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Ślubne szaleństwo

Edytowane przez Grace O Malley
Czas edycji: 2011-11-28 o 22:45
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:56   #4128
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
Dziś miałam pierwsze starcie z Curacao. Po Waszych makijażach to aż wstyd coś takiego w eter puszczać, no ale jak na robione na szybko i dla sprawdzenia kolorów chyba jest przyzwoicie. Wyszło jak w załączniku.

Więcej zdjęć tutaj:
http://thegraceomalley.blogspot.com/...z-curacao.html
Ooo jakie ładne makijaże
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:49   #4129
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Tak sobie Was podczytuję i muszę przyznać, że nabrałam ochoty na paletkę... Ale chyba nie skończy się na jednej, może zamówię od razu 3 albo 4, jedną i tak chcę dać w prezencie.
Klusko, Ty masz takie ciemnobrązowe oczy czy jaśniejsze, bardziej piwne?
Jeszcze się zastanawiam nad różami sleeka, ostatnio zaczęłam używać róży i te mnie kuszą. Co o nich sądzicie?
Cytat:
Napisane przez somewhere Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Podczytywałam Was cały dzień i skusiłam się na 3 paletki aaaa (są to moje pierwsze a już czuję uzależnienie )

Wybrałam:
Original, Oh so special i Curaco. Proszę o potwierdzenie, że to dobry wybór heh
hahaha wreszcie konkretne, pogodzone z losem - nowe sleekomaniaczki, które wiedzą, że na jednej paletce i tak się nie skończy


co do pytania o róże Sleeka - ja posiadam Pixie Pink i Suede, ale póki co testowałam jedynie PP, z którego jestem całkiem całkiem zadowolona, bo daje fajny efekt świeżej, lekko "zarumienionej mrozem" buzi do tego całkiem nieźle u niego z trwałością
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 00:11   #4130
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
hahaha wreszcie konkretne, pogodzone z losem - nowe sleekomaniaczki, które wiedzą, że na jednej paletce i tak się nie skończy


co do pytania o róże Sleeka - ja posiadam Pixie Pink i Suede, ale póki co testowałam jedynie PP, z którego jestem całkiem całkiem zadowolona, bo daje fajny efekt świeżej, lekko "zarumienionej mrozem" buzi do tego całkiem nieźle u niego z trwałością
Masz jakieś fotki na policzku i możesz pokazać? Bo z chęcią zakupię kolejny róż, ale codziennie zmieniam zdanie co do koloru i może to by mi pomogło się zdecydować
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 06:56   #4131
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Już wiesz jakie paletki chcesz kupić?
Chyba wezmę Au Naturel, Storm i OSS, ale jeszcze podoba mi się Sunset, sa tam takie: pomarańcz i zółty, które mnie przekonują...
Pomyślę jeszcze do jutra i kliknę
Doradźcie mi jeszcze, proszę, lepiej kupić na allegro czy w jakimś sklepie?

Dziękuję za opinie na temat róży, myślę, że na któryś się skuszę, tylko chciałabym żeby nie był błyszczący, bo potrzebuję na dzień do pracy.
Czy któraś z Was używała tego rozświetlacza Sleeka?

Grace, cudny makijaż!
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:17   #4132
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać jak kolor Life's Peach wypada na twarzy? Oglądałam swatche ale jakoś nie mogę się przekonać bo niego bo wydaję mi się,że jest pomarańczowy,a wolałabym, jednak coś brzoskwiniowego.Czy ona jest matowy?
to taka matowa, delikatna brozskwinka, odpowiednik Mac-a Peaches
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:03   #4133
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Chyba wezmę Au Naturel, Storm i OSS, ale jeszcze podoba mi się Sunset, sa tam takie: pomarańcz i zółty, które mnie przekonują...
Pomyślę jeszcze do jutra i kliknę
Doradźcie mi jeszcze, proszę, lepiej kupić na allegro czy w jakimś sklepie?

Dziękuję za opinie na temat róży, myślę, że na któryś się skuszę, tylko chciałabym żeby nie był błyszczący, bo potrzebuję na dzień do pracy.
Czy któraś z Was używała tego rozświetlacza Sleeka?

Grace, cudny makijaż!
Ja kupowałam paletki zarówno na Allegro,jak i w sklepach internetowych i nie widzę między nimi większej różnicy.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
to taka matowa, delikatna brozskwinka, odpowiednik Mac-a Peaches
Dziękuję za odpowiedź Nie potrzebuję takiego koloru
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:33   #4134
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Chyba wezmę Au Naturel, Storm i OSS, ale jeszcze podoba mi się Sunset, sa tam takie: pomarańcz i zółty, które mnie przekonują...
Pomyślę jeszcze do jutra i kliknę
Doradźcie mi jeszcze, proszę, lepiej kupić na allegro czy w jakimś sklepie?
Ja też choruję właśnie na te same paletki co ty, ale na razie mogę sobie pozwolić na jedną lub maksymalnie dwie. OSS - wezmę na pewno, bo polecono mi ją jako najjaśniejszą, a zależy mi na dosyć jasnych kolorach, nie pasują mi mocno ciemne, mam delikatną urodę i są zbyt mocne... i w sumie zdecydowana byłam już tez na Storm - ale swatche są bardzo różne, gdzie niegdzie cienie wyglądają na jaśniutkie a gdzie indziej na wiele ciemniejsze no i po głowie chodzi mi Sunset - takie fajne żywe kolory, ale z umiarem
Opowiedzcie swoje spostrzeżenia na temat Sunset. Czy cienie te nie za bardzo rzucają się w oczy? Większość to perły?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:38   #4135
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Ja też choruję właśnie na te same paletki co ty, ale na razie mogę sobie pozwolić na jedną lub maksymalnie dwie. OSS - wezmę na pewno, bo polecono mi ją jako najjaśniejszą, a zależy mi na dosyć jasnych kolorach, nie pasują mi mocno ciemne, mam delikatną urodę i są zbyt mocne... i w sumie zdecydowana byłam już tez na Storm - ale swatche są bardzo różne, gdzie niegdzie cienie wyglądają na jaśniutkie a gdzie indziej na wiele ciemniejsze no i po głowie chodzi mi Sunset - takie fajne żywe kolory, ale z umiarem
Opowiedzcie swoje spostrzeżenia na temat Sunset. Czy cienie te nie za bardzo rzucają się w oczy? Większość to perły?
Tak, większość to perły i są praktycznie jednakowe, niestety. To była moja pierwsza paletka i strasznie się na nią napaliłam, a wyglądałam po pomalowaniu się, jakbym miała obite oczy. Puściłam ją w świat w końcu. A szkoda, bo ten niebieski jest naprawdę ładny.
Ale to oczywiście nie znaczy, że każdemu nie pasuje Zresztą w ogóle to były moje pierwsze poważniejsze cienie i może źle je oceniłam, bo brak mi było umiejętności. Może jeszcze kiedyś do nich wrócę.

Bardzo wierny swatch na dole. Źródło zdjęcia - [klik]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg susnet2.jpg (39,2 KB, 42 załadowań)
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-29 o 11:42
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:46   #4136
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Tak, większość to perły i są praktycznie jednakowe, niestety. To była moja pierwsza paletka i strasznie się na nią napaliłam, a wyglądałam po pomalowaniu się, jakbym miała obite oczy. Puściłam ją w świat w końcu. A szkoda, bo ten niebieski jest naprawdę ładny.
Ale to oczywiście nie znaczy, że każdemu nie pasuje Zresztą w ogóle to były moje pierwsze poważniejsze cienie i może źle je oceniłam, bo brak mi było umiejętności. Może jeszcze kiedyś do nich wrócę.

Bardzo wierny swatch na dole. Źródło zdjęcia - [klik]
Piękne kolorki! Ale jednak nie dla mnie...
Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji...
Chcę jeszcze więcej opinii na temat Storm ;D
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:48   #4137
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Piękne kolorki! Ale jednak nie dla mnie...
Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji...
Chcę jeszcze więcej opinii na temat Storm ;D
Dla mnie też nie, za dużo pereł :/
a macie może "wierne" swatche OSS i storm?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:50   #4138
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Piękne kolorki! Ale jednak nie dla mnie...
Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji...
Chcę jeszcze więcej opinii na temat Storm ;D
Nie ma sprawy. Mnie jest najlepiej w żywych, nasyconych barwach, najlepiej wyglądam w Monaco A Sleek ma jednak sporo tych paletek w brązach, beżach itp, a to mi niezbyt służy. Mam taką ochotę kupić sobie jakąś kolejną paletkę, ale sama nie wiem, czy ryzykować.

EDIT: Znalazłam taki bardzo wierny swatch OSS. Naprawdę dobrze oddaje kolory (chociaż ten drugi od lewej u góry aż tak się nie błyszczy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sleek-Oh-So-Special-swatches.jpg (151,9 KB, 63 załadowań)
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-29 o 11:53
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:55   #4139
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. Mnie jest najlepiej w żywych, nasyconych barwach, najlepiej wyglądam w Monaco A Sleek ma jednak sporo tych paletek w brązach, beżach itp, a to mi niezbyt służy. Mam taką ochotę kupić sobie jakąś kolejną paletkę, ale sama nie wiem, czy ryzykować.

EDIT: Znalazłam taki bardzo wierny swatch OSS. Naprawdę dobrze oddaje kolory (chociaż ten drugi od lewej u góry aż tak się nie błyszczy).
Ja mam tę paletkę i ten cień właśnie tak mocno się błyszczy
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 12:06   #4140
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam tę paletkę i ten cień właśnie tak mocno się błyszczy


ehh cudne te paletki
chyba kliknę sobie dziś kolejną, ale nie wiem którą
chyba Sunset
choć następna w kolejce miała być Storm...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.