pytanie do p.lekarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-05, 11:46   #1
andri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 18

pytanie do p.lekarza


Jestem w osmym miesiacu ciazy,w piatym bylam chora na ospe wietrzna.przechodzilam ja okropnie,cala bylam w krostach.Pomimo,ze okropnie swedzialo staralam sie jak najmniej drapac,bo wiedzialam,ze moga zostac blizny.No i niestety...Na plecach,brzuchu,dekolcie i biuscie zostaly mi czerwone plamy(troche zbladly,ale nadal sa).Te plamy sa jakby pod skora.(wyglada to tak jak niektorzy maja piegi po sloncu).Prosze podpowiedziec czy mozna pozbyc sie tych plam?Moze jest jakas masc wybielajaca?Czym smarowac?Z gory dziekuje
andri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 08:58   #2
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: pytanie do p.lekarza

czesc choc nie jestem lekarzem moge sie z Toba podzielic moimi doswiadczeniami ja tez przechodzilam ospe 3 lata temu majac 27lat - masakra i niestety tez mam plamy, blizny mozna je rozjasnic czy zlagodzic preparatami na blizny CEPAN strasznie smierdzi ale jest bardzo dobry i tani albo contrtubex przyjemny zel (drogi).Usunac raczej ciezko wszystko zalezy od rodzaju skory u mnie wszystko ciezko sie goi i zawsze pozostaja blizny ktore z czasem znikaja lub nie...pozdrowienia
andri napisał(a):
> Jestem w osmym miesiacu ciazy,w piatym bylam chora na ospe wietrzna.przechodzilam ja okropnie,cala bylam w krostach.Pomimo,ze okropnie swedzialo staralam sie jak najmniej drapac,bo wiedzialam,ze moga zostac blizny.No i niestety...Na plecach,brzuchu,dekolcie i biuscie zostaly mi czerwone plamy(troche zbladly,ale nadal sa).Te plamy sa jakby pod skora.(wyglada to tak jak niektorzy maja piegi po sloncu).Prosze podpowiedziec czy mozna pozbyc sie tych plam?Moze jest jakas masc wybielajaca?Czym smarowac?Z gory dziekuje
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 13:47   #3
andri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 18
Re: pytanie do p.lekarza

Dzieki za podpowiedz na pewno wyprobuje.Pozdrawiam
fox napisał(a):
> czesc choc nie jestem lekarzem moge sie z Toba podzielic moimi doswiadczeniami ja tez przechodzilam ospe 3 lata temu majac 27lat - masakra i niestety tez mam plamy, blizny mozna je rozjasnic czy zlagodzic preparatami na blizny CEPAN strasznie smierdzi ale jest bardzo dobry i tani albo contrtubex przyjemny zel (drogi).Usunac raczej ciezko wszystko zalezy od rodzaju skory u mnie wszystko ciezko sie goi i zawsze pozostaja blizny ktore z czasem znikaja lub nie...pozdrowienia
> andri napisał(a):
> > Jestem w osmym miesiacu ciazy,w piatym bylam chora na ospe wietrzna.przechodzilam ja okropnie,cala bylam w krostach.Pomimo,ze okropnie swedzialo staralam sie jak najmniej drapac,bo wiedzialam,ze moga zostac blizny.No i niestety...Na plecach,brzuchu,dekolcie i biuscie zostaly mi czerwone plamy(troche zbladly,ale nadal sa).Te plamy sa jakby pod skora.(wyglada to tak jak niektorzy maja piegi po sloncu).Prosze podpowiedziec czy mozna pozbyc sie tych plam?Moze jest jakas masc wybielajaca?Czym smarowac?Z gory dziekuje
andri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.