Ewa Chodakowska vs Jillian Michaels - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 17:32   #121
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A czy ja jestem agresywna?
Oj nieee!! Na pewno nie!
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:28   #122
Hexe_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jak dobrze, że powstał ten post
Niedawno też byłam fanką Ewy... na szczęście w porę sie ocknęłam co prawda, nie dołączyłam do sekty, która teraz sieje pogrom na jej profilu, meldując, czego to dziesiejszego dnia nie zrobiły, czego nie zjadły i w jakich ilościach, czy mają okres, czy nie (swoją drogą dobry wabik dla potencjalnych ojców ), jaki jest ich stan emocjanalny, uczuciowy... ach, długo by gadać... chciałam tylko podzielić się paroma reklaksjami...
otóż Ewkę "okryłam" ponad 2 lata temu... na jej profilu zamieszczony był amatorski filmik nagrany telefonem "Killer", z udziałem "gwiazd" (tak myślę, bo twarzy nie widać). Przećwiczyłam go parę razy, na zmianę z joggingiem (bo biegam już parę lat, co prawda z przerwami a to na ciążę, a to z racji rewolucji życiowych). Potem nagle zrobiło się o niej głośno! Tv, Shape, jej profil... Wydawała mi sie bardzo skromną osobą.. do czasu...
Na dzień dziesiejszy jest dla mnie żadnym wzorcem.. Sztuczną skromnością odpechnęła mnie skutecznie od siebie! Jak można biegać do redakcji Shape, błagać ich o pomoc w wydaniu płyty, mówić, ze jest sie przeciwnikiem suplementow i jednoczesnie wykrzykiwac, ze musiala zareklamowac to i owo, bo to produckja Shape! no kurza twarz! albo robie cos swojego, albo nie daje sie stlamsic jakiemus magazynowi, ktory pochwalic moze sie jedynie duza iloscia reklam!
Hexe_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:33   #123
Hexe_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

jak dla mnie Ewka to tylko pozorantka skromności.. jak juz ktos zauwazyl ma duze parcie na szkło....
Hexe_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:56   #124
riviiv
Przyczajenie
 
Avatar riviiv
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
ekhem Rzabba ma na tyle wiedzy, żeby stwierdzić, że Ewa ma duże braki, jeśli chodzi o poprawność wykonywanych ćwiczeń. Wystarczy zerknąć jak robi słynny już plank.
wytłumczy mi ktoś na czym polegja błędy Ewki w robieniu ćwiczeń? bo moze tez je robie, a chcialabym je poprawnie wykonywac. Albo jakis link, gdzie to jest objaśnione? z góry dziekuje
riviiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:27   #125
SlonecznaAnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ćwiczyłam kiedyś z Jillian i stosowałam dobrą dietę i w niecałe 2 miesiące schudłam z 64 kg na 54,8 kg. Ale jak mówie był to bardzo intensywny regularny trening poparty baaaaardzo surową dietą. Teraz wróciłam do swoich 63 kg ale sie nie poddaje i zaczynam ćwiczyć z Wami!
Głośno jest o Pani Ewie więc zaczełam z nią dokłądnie 24 lutego (niedziela) i codziennie ćwicze jednak ćwiczenia o ile w pierwszych 2 dniach byly fajne to w 3 dniu nie czulam jakbym ćwiczyla i jest to trochę mało, i wystąpił u mnie ból w 1 kolanie. Ćwiczyłam wcześniej z Jillian i nie tylko z nią i wydaje mi się że postawe mam dobra i dobrze wykonuję ćwiczenia ale... ból w kolanie sie pojawił i nie znika ;/. Teraz dodaje trochę Mel B pośladki i nogi.
Początek 24 luty (nadzieja że do wakacji zniknie tu i tam pare cm)

Skalpel: 5
Killer: 1
Mel B brzuch: 1
Mel B pośladki: 1
Mel B nogi: 1
Brzuszki 100 razy: 6
SlonecznaAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:18   #126
betsy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dziewczyny, ćwiczenia Jillian - począwszy od Shred 30 day 1 - każdy poziom robi się 30 dni?
Czy można po 2 tygodniach przejść na wyższy poziom?

Co dodałybyście jeszcze aby trening domowy był pełny?
Lub nie domowy.. co jeszcze przydałoby się robić.
Pytam tych,. które się znają, wiem, że są tu takie
Pytam o taki ogólnorozwojowy trening - cel wysmuklone ciało i delikatnie zarysowane mięśnie, dobra kondycja i zdrowie
betsy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:34   #127
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez betsy80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ćwiczenia Jillian - począwszy od Shred 30 day 1 - każdy poziom robi się 30 dni?
Czy można po 2 tygodniach przejść na wyższy poziom?

Co dodałybyście jeszcze aby trening domowy był pełny?
Lub nie domowy.. co jeszcze przydałoby się robić.
Pytam tych,. które się znają, wiem, że są tu takie
Pytam o taki ogólnorozwojowy trening - cel wysmuklone ciało i delikatnie zarysowane mięśnie, dobra kondycja i zdrowie
Shred składa się z 3 poziomów:

10dni- robisz LEVEL 1 http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
10dni- LEVEL 2 http://www.youtube.com/watch?v=NH4NDIdWvSU
10dni- LEVEL 3 http://www.youtube.com/watch?v=hhmKIwitP2o

I tak wychodzi Tobie miesiąc ćwiczeń
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 09:16   #128
betsy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Tak, już wszystko wyczytałam))
Dzięki wielkie za odp
betsy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:42   #129
SlonecznaAnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ćwiczyłam z Panią Ewą, codziennie i sugestie zeby sie nie wazyc tylo mierzyć mnie zachęciły jednak po tygodniach tych ćwiczeń nigdzie nie ubyło ani cm ;/ toooo ja wracam do mojej Jillian bo u niej to przynajmniej efekty były widoczne!! ale ale nawet jeszcze bym ćwiczyła z panią Ewą gdyby treningi były dalej na YT jednak wszystkie usunięto ;/
SlonecznaAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:47   #130
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Słyszałam właśnie, że jest afera z usunięciem tych filmików. Ciekawe, czy nadal będzie tyle skaczących endorfinek, skoro płyty już nie są dostępne?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:18   #131
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie dzięki Wam obejrzałam ten filmik i z niedowierzania wytrzeszczam oczy "Trenerka całej Polski" tak wykonuje te ćwiczenia? To ja nie chcę oglądać nic więcej...

http://www.youtube.com/watch?v=ikx76gZqEXc
A mogłabym prosić o wyjaśnienie, co Ewa robi źle na tym filmiku? Chodzi o błędy techniczne wykonywanych ćwiczeń? Jeśli tak, co dokładnie robi nie poprawnie? Pytam z ciekawości
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 12:22   #132
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Słyszałam właśnie, że jest afera z usunięciem tych filmików. Ciekawe, czy nadal będzie tyle skaczących endorfinek, skoro płyty już nie są dostępne?
Ależ już wróciły-sama Ewusia napisała.
Ona robi to charytatywnie a z płytek ma jedynie maluteńki procent od ich sprzedaży, czy cosik takiego.
Czytałam komentarze i parę dziewczyn pisało rozsądnie i żeby dziewczyny nie przesadzały bo traktują Ewę Ch. jak cud, głoszą peany na jej cześć i na prezydenta ją chcą
Widać było, tj. jedna napisała, że otoczka Boskiej Ewy zaczyna pękać i pokazuje się biznes. A coraz więcej dziewczyn odchodzi od E. Ch.

Ja sama chciałabym posluchać opinii innych trenerów na jej temat, żeby ktoś wyjaśnił mi na czym polegają jej błędy.
Bo jak się nie znam tak się nie znam ale jej fanpejdż, zachowanie, sposób mówienia i prowadzenia ćwiczeń na płytkach i traktowanie mnie/nas jak dzieci specjalnej troski (bez obrazy) jest dla mnie wielką przesadą.

A co najbardziej mnie wkurza, że na każdą sensowną krytykę, ba! czy chociaż zwrócenie uwagi ona ma jedną odpowiedź- NIENAWIŚĆ! Zamieńcie nienawiść w dobro; zmieńcie swoje serduszka; więcej dobrego nastawienia; etc. etc. - kto przegląda jej fanpejdż na fejsbuku ten wie o czym piszę.
Nie można nic powiedzieć bo zaraz jest się 'hejterem' no i 'szkoda czasu na takich ludzi, dlatego serduszka! róbcie swoje!' : roza:


__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:51   #133
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Ależ już wróciły-sama Ewusia napisała.
Ona robi to charytatywnie a z płytek ma jedynie maluteńki procent od ich sprzedaży, czy cosik takiego.
Czytałam komentarze i parę dziewczyn pisało rozsądnie i żeby dziewczyny nie przesadzały bo traktują Ewę Ch. jak cud, głoszą peany na jej cześć i na prezydenta ją chcą
Widać było, tj. jedna napisała, że otoczka Boskiej Ewy zaczyna pękać i pokazuje się biznes. A coraz więcej dziewczyn odchodzi od E. Ch.

Ja sama chciałabym posluchać opinii innych trenerów na jej temat, żeby ktoś wyjaśnił mi na czym polegają jej błędy.
Bo jak się nie znam tak się nie znam ale jej fanpejdż, zachowanie, sposób mówienia i prowadzenia ćwiczeń na płytkach i traktowanie mnie/nas jak dzieci specjalnej troski (bez obrazy) jest dla mnie wielką przesadą.

A co najbardziej mnie wkurza, że na każdą sensowną krytykę, ba! czy chociaż zwrócenie uwagi ona ma jedną odpowiedź- NIENAWIŚĆ! Zamieńcie nienawiść w dobro; zmieńcie swoje serduszka; więcej dobrego nastawienia; etc. etc. - kto przegląda jej fanpejdż na fejsbuku ten wie o czym piszę.
Nie można nic powiedzieć bo zaraz jest się 'hejterem' no i 'szkoda czasu na takich ludzi, dlatego serduszka! róbcie swoje!' : roza:


Pod tym względem jest podobna mentalnie do niektórych znanych blogerek Wszędzie widzi "hejterów"
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:07   #134
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Wiem, że na pewno źle robi klasycznego planka - czyli (nie wiem jak to lepiej określić) pozycja jak do pompki, czyli nogi wyprostowane i oparte na palcach, a ręce z przodu oparte na przedramionach. Kluczowe w tym ćwiczeniu jest to, żeby linia ciała była prosta, co nie jest trudne do zrobienia, ale Ewka ma wyraźnie wypięty tyłek
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:36   #135
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wiem, że na pewno źle robi klasycznego planka - czyli (nie wiem jak to lepiej określić) pozycja jak do pompki, czyli nogi wyprostowane i oparte na palcach, a ręce z przodu oparte na przedramionach. Kluczowe w tym ćwiczeniu jest to, żeby linia ciała była prosta, co nie jest trudne do zrobienia, ale Ewka ma wyraźnie wypięty tyłek
Taaak, też to zauważyłam. Jillian bez przerwy każe opuścić tyłek (tak dla porównania)
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:37   #136
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Pod tym względem jest podobna mentalnie do niektórych znanych blogerek Wszędzie widzi "hejterów"
Dokładnie.
Zresztą obecnie 'najlepsze' jest to, że każdy, dosłownie każdy kto wyrazi swoją odmienną opinię nawet w najbardziej kulturalny sposób i tak przez psychofanki/blogerkę/kogokolwiek zostanie okrzyknięty hejterem.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wiem, że na pewno źle robi klasycznego planka - czyli (nie wiem jak to lepiej określić) pozycja jak do pompki, czyli nogi wyprostowane i oparte na palcach, a ręce z przodu oparte na przedramionach. Kluczowe w tym ćwiczeniu jest to, żeby linia ciała była prosta, co nie jest trudne do zrobienia, ale Ewka ma wyraźnie wypięty tyłek
Aa, dziękuję. Wiem o co chodzi. Dzięki
Dla mnie dziwne zawsze wydawało się to, że niektóre ćwiczenia wykonuje w piorunującym, kompulsywnym tempie, z czego pamiętam z treningów, trener kazał robić ćwiczenia dokładnie, powoli, napinając mięśnie.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:40   #137
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
trener kazał robić ćwiczenia dokładnie, powoli, napinając mięśnie.
Ćwiczę sporo z Jill i ona ciągle powtarza: skup się, myśl o mięśniach, które ćwiczysz, powoli, dokładnie, myśl co robisz...
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:42   #138
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dla mnie dziwne zawsze wydawało się to, że niektóre ćwiczenia wykonuje w piorunującym, kompulsywnym tempie, z czego pamiętam z treningów, trener kazał robić ćwiczenia dokładnie, powoli, napinając mięśnie.
Mam takie same wątpliwości-pośpiech to jest może dobry przy bieganiu i cardio, a jak robi się ćwiczenia w parterze (np to w killerze z wyrzucaniem nogi ugietej do góry) to nie wiem po co narzucac takie szybkie tempo jak nie zdąży się porządnie mięsni napiąć.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:43   #139
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dla mnie dziwne zawsze wydawało się to, że niektóre ćwiczenia wykonuje w piorunującym, kompulsywnym tempie, z czego pamiętam z treningów, trener kazał robić ćwiczenia dokładnie, powoli, napinając mięśnie.
To jest podstawowa zasada, którą sie zawsze podaje jako pierwszą każdemu, kto pyta o ćwiczenia - że ruch ma iść z mięśni, a nie z rozmachu... a ona majta tymi nogami, czy wypina te biodra, jakby ktoś ją nakręcił, z daleka widać, że świadomej, celowej pracy mięśni to tam nie ma...

edit:
Zresztą każdy, kto trochę potrenuje wie, że bardziej zmęczy 20 dobrze wykonanych brzuszków niż te legendarne 100-300 w serii, o których się pisze na forach To samo ze wszelkimi wypadami, wypchnięciami ciała - jak się to robi prawidłowo, w napięciu mięśni, to naprawdę ciężko jest osiągać te szalone ilości, o których niektórzy piszą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-03-15 o 13:46
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 13:55   #140
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

O tak, zgadzam się Jillian mówi w czasie treningu, żeby siła przy podnoszeniu ciężarka pochodziła z ręki, a nie z rozmachu. U Ewy czegoś takiego nie ma, a nie od dziś wiadomo że siła rozmachu tłuszczu nie spali ani mięśni nie wyrobi
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:02   #141
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ona bardzo dużo ćwiczeń wykonuje niedokładnie, nie prowadzi ruchu do końca, nie prostuje tułowia, garbi się, chowa ogon pod siebie.
Generalnie nie napina mięśni tam gdzie trzeba, jedynie macha kończynami.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:22   #142
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ćwiczę sporo z Jill i ona ciągle powtarza: skup się, myśl o mięśniach, które ćwiczysz, powoli, dokładnie, myśl co robisz...
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Mam takie same wątpliwości-pośpiech to jest może dobry przy bieganiu i cardio, a jak robi się ćwiczenia w parterze (np to w killerze z wyrzucaniem nogi ugietej do góry) to nie wiem po co narzucac takie szybkie tempo jak nie zdąży się porządnie mięsni napiąć.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To jest podstawowa zasada, którą sie zawsze podaje jako pierwszą każdemu, kto pyta o ćwiczenia - że ruch ma iść z mięśni, a nie z rozmachu... a ona majta tymi nogami, czy wypina te biodra, jakby ktoś ją nakręcił, z daleka widać, że świadomej, celowej pracy mięśni to tam nie ma...

edit:
Zresztą każdy, kto trochę potrenuje wie, że bardziej zmęczy 20 dobrze wykonanych brzuszków niż te legendarne 100-300 w serii, o których się pisze na forach To samo ze wszelkimi wypadami, wypchnięciami ciała - jak się to robi prawidłowo, w napięciu mięśni, to naprawdę ciężko jest osiągać te szalone ilości, o których niektórzy piszą
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O tak, zgadzam się Jillian mówi w czasie treningu, żeby siła przy podnoszeniu ciężarka pochodziła z ręki, a nie z rozmachu. U Ewy czegoś takiego nie ma, a nie od dziś wiadomo że siła rozmachu tłuszczu nie spali ani mięśni nie wyrobi
No właśnie o to mi chodzi.
Tj. piszesz, hihi - bardziej męczy dokładność niż szybkość. Zastanawiałam się wykonując jej ćwiczenia, po jaką cholerę tak macham szybko tą nogą, nie mogę nawet spokojnie zrobić wdech-wydech bo ona już, już kolejne powtórzenia- wdeee-wydeeee-wdee - no tak to wyglądało u mnie
W Skalpelu jest ćwiczenie- podpieramy się na łokciach, pozycja typu kot, proste plecy, zginamy nogę w kolanie i uderzamy-góra dół. U niej to było robione tak szybko, że nie nadążałam. Nie potrafiłam nawet skupić się na napięciu. A takie ćwiczenia miałam w szkole i pamiętam jak nam pani wfitka tłukła-powoli, powoli, powoli-masz czuć, że Ci mięśnie żołądek palą No ale każdy wiedział o co chodzi.


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ona bardzo dużo ćwiczeń wykonuje niedokładnie, nie prowadzi ruchu do końca, nie prostuje tułowia, garbi się, chowa ogon pod siebie.
Generalnie nie napina mięśni tam gdzie trzeba, jedynie macha kończynami.
Jestem okropnym laikiem ale to co piszesz, nawet ja widzę. A co dopiero osoby tj. Ty.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:29   #143
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dlatego cały czas się dziwię, że Chodakowskiej jeszcze się nikt na poważnie nie dobrał do tyłka Nie wiem, czy wynika to z braku poważnej konkurencji (chociaż Bojarska-Ferenc nieźle ją skrytykowała), czy z tego, że za dużo osób na niej zarabia
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:43   #144
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dlatego cały czas się dziwię, że Chodakowskiej jeszcze się nikt na poważnie nie dobrał do tyłka Nie wiem, czy wynika to z braku poważnej konkurencji (chociaż Bojarska-Ferenc nieźle ją skrytykowała), czy z tego, że za dużo osób na niej zarabia
Na początku cwiczylam z nia, ale myslalam ze ok, moze tak ma byc, skoro trener tak pokazuje,chyba jest madrzejszy odemnie.Mysle ze to raczej brak konkurencji- kto w PL wydaje jeszcze plyty fitness i jest tak promowany? Wszystkie Insanity, Jiliany są u nas znani, ale raczej z inernetu niż z promocji na naszym rynku
Jak wchodzę na profil Chodakowskiej, to tak samo zaskakuje mnie ton pisania jej fanek, to psychoza jakaś.Nie wiem jak można takie dyrdymaly pisac, one ani jej nie znaja , a ni ona ich( w wielu przypadkach) a wielkie serduszka i wazelinka z każdej strony.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:48   #145
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ja właśnie widzę po jej profilu, że tak jak jedna z dziewczyn napisała: wizerunek Boskiej Ewy zaczyna się kruszyć. Ostatnio bardzo często pojawiają się wpisy o hejterstwie, o tym żeby się nie przejmować i ruszać dalej, że nie rusza jej krytyka, że jeśli ktoś nie chce to nie musi patrzeć na jej profil, że to jest jej strona i może robić z nią co chce, czyli widać, że jednak ludzie zaczynają trochę myśleć i dostrzegać, że nie jest to trenerka idealna i zaczynają ją krytykować.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 15:43   #146
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dzisiaj jechałam za samochodem z naklejką Ewy myślałam, ze ludzie tego nie kupują, a jak kupują, to i tak nie spotkam... Miałam ochotę wcisnąć pedał gazu na maksa

Właśnie w Polsce brakuje dobrego trenera z filmikami. Ja mam problem z angielskim, ale wiem jak się ćwiczenia wykonuje, więc Jill mnie zniechęca, ale chciałabym wiedzieć co mówi.
Są po polsku gdzieś jej filmiki?
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:03   #147
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jechałam za samochodem z naklejką Ewy myślałam, ze ludzie tego nie kupują, a jak kupują, to i tak nie spotkam... Miałam ochotę wcisnąć pedał gazu na maksa
To jest po to, żeby wiedzieć z kim się nie zadawać

Cytat:
Właśnie w Polsce brakuje dobrego trenera z filmikami. Ja mam problem z angielskim, ale wiem jak się ćwiczenia wykonuje, więc Jill mnie zniechęca, ale chciałabym wiedzieć co mówi.
Są po polsku gdzieś jej filmiki?
Trzeba by poszukać ja mam płyty jedynie po angielsku ale kupowane w UK lub ściągane ze Stanów, może są polskie wydania
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:20   #148
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jechałam za samochodem z naklejką Ewy myślałam, ze ludzie tego nie kupują, a jak kupują, to i tak nie spotkam... Miałam ochotę wcisnąć pedał gazu na maksa

Właśnie w Polsce brakuje dobrego trenera z filmikami. Ja mam problem z angielskim, ale wiem jak się ćwiczenia wykonuje, więc Jill mnie zniechęca, ale chciałabym wiedzieć co mówi.
Są po polsku gdzieś jej filmiki?
Na pewno "30 Day Shred" był wydany w Polsce, bodajże pod nazwą "Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels". Niedawno Vita (chyba??) wydała też z dwoma kolejnymi numerami "Ripped in 30", ale podobno jakość nienajlepsza.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:27   #149
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Mam tylko książkę "Opanuj swój metabolizm" po polsku. Dzisiaj ją zacznę
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:34   #150
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Gdzieś kiedyś czytałam recenzję jednej z blogerek nt. obozu organizowanego przez Ch. Na tym samym obozie była jakaś telewizyjna gwiazdka czy celebryta. Co mnie jakoś tak zatrzymało, to to, że blogerka zwróciła uwagę na to, że podczas ćwiczeń Chodakowska zwracała większość uwagi na ową celebrytkę, pytała jak się czuje, czy wszystko w porządku, etc.
Sama blogerka napisała, że poczuła się dziwnie. Tak jakby reszta dziewczyn była gorszej kategorii bo o nie się tak nie troszczyła.

Nie było mnie tam, nie wiem. Tylko piszę co przeczytałam ale tak jakoś mi to utkwiło.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.