Problem z brwiami- prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 21:31   #1
wpwp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Exclamation

Problem z brwiami- prosze o pomoc


Witam, mam pewien krępujący problem, spróbuje go od początku w miarę logicznie przedstawić. Jestem mężczyzną i kiedyś miałem czarne, grube, gęste brwiska. Pewnego dnia ktoś-nie chce wchodzić w szczegóły kto, po co, dlaczego- wyrwał mi pensetą niemal połowę –dosłownie, nie wyolbrzymiam- brwi. Włosy które odrastały były cienkie, rzadkie bardzo się różniły od tych które nie zostały wyrwane, wyglądało to delikatnie mówiąc dziwnie . No ale nic z tym nie robiłem myślałem, że po jakimś czasie staną się takie jakie były, staną się grubsze i na tyle zagęszczą się że nie będzie prześwitów. No i tak je,, hodowałem” przez parę miesięcy lecz nadal wyglądało to nie naturalnie , dosłownie tragicznie. Więc postanowiłem że będę je wyrywał, lecz to jest bardzo dokuczliwe ponieważ włosy odrastają szybko i bardzo to widać, no i samo to że musze przesiadywać przed lustrem i w pewien sposób dbać o to – jakkolwiek to zabrzmi- upokarza mnie jako mężczyznę. Nigdy wielkiej uwagi nie zwracałem na wygląd a to co musze teraz robić jest dla mnie okrutne, czuje się za przeproszeniem jak jakiś pedał i bardzo się tego wstydzę. Jest możliwość żeby brwi kiedykolwiek odrosły takie same jak były przedtem ? Istnieją może jakieś zabiegi, środki które pomogą rozwiązać mój problem ? Jestem bardzo zdeterminowany, proszę o każdą propozycje która może mi pomóc.
wpwp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 10:51   #2
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Może spróbuj smarować brwi olejkiem rycynowym na noc? Dziewczynom na wizażu pomagało Powinny się zagęścić, wydłużyć i wzmocnić.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 12:05   #3
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

tak, olejek rycynowy powinien pomoc. mozesz go kupic w aptece, malo kosztuje a pomaga na rzesy, brwi, paznokcie, wlosy, cere itd, itd
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:41   #4
wpwp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Spróbować warto, ale jestem raczej sceptyczny co do działania tego typu środków. Myślałem o bardziej ,,drastycznych" sposobach tj. przeszczep brwi lub inne zabiegi które oferują kliniki medycyny estetycznej- może troche przesadzam ale jak już wspomniałem jestem bardzo zdeterminowany.Szukałem informacji na temat tych zabiegów ale nie znalazłem zbyt wiele. Może macie większą wiedzę na ten temat lub same się poddałyście tegotypu zabiegom ?
wpwp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:45   #5
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez wpwp Pokaż wiadomość
Spróbować warto, ale jestem raczej sceptyczny co do działania tego typu środków. Myślałem o bardziej ,,drastycznych" sposobach tj. przeszczep brwi lub inne zabiegi które oferują kliniki medycyny estetycznej- może troche przesadzam ale jak już wspomniałem jestem bardzo zdeterminowany.Szukałem informacji na temat tych zabiegów ale nie znalazłem zbyt wiele. Może macie większą wiedzę na ten temat lub same się poddałyście tegotypu zabiegom ?
Sceptycyzm sceptycyzmem, po olejku rycynowym przynajmniej nie zostają blizny... bo i kosztuje pewnie jakieś 200x mniej
Zaufaj wizażankom, jakby olejek nie pomagał, to nie byłby hitem wizażu, nie słyszałam jeszcze żeby ktoś stosował go bezskutecznie
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:19   #6
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

przeszczep brwi DDDDDDDDDDD

wyprobuj bo naprawde warto, wiele dziewczyn po pierwszej przygodzie z peseta i cienkimi jak nitka brwiami lapalo za olejek rycynowy i zapuszczalo. moim zdaniem lepszy sprawdzony sposob za ok 5 zl, niz niesprawdzony za 567893 zl (przykladowo ;p)

Edytowane przez wypad
Czas edycji: 2012-03-24 o 19:38
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:43   #7
wpwp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Napewno spróbuje i dzięki za wasze odpowiedzi, ale może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ? Chciałbym rozwiązać ten problem najskuteczniej jak się tylko da i z jak najleprzymi efektami. A co do pieniędzy to mógł bym zapłacić ile tylko bym był w stanie byleby mięć spokój.
wpwp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 22:58   #8
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

no więc zapłać te 5 złotych i po miesiącu będziesz miał spokój. ewentualnie strzel sobie hennę na te, które odrosły, to je przyciemni, więc będą wyglądały wyraźniej. dopóki olej nie zacznie działać to zawsze coś powinno pomóc
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 23:36   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

doceniam wasz optymizm dziewczyny gdyby olejek rycynowy mial takie magiczne wlasciwosci, to nikt nie mialby problemow z łysieniem. jasne, ze on pomoze wzmocnic wloski, ale jezeli wyrywane one zostaly z tej gornej czesci brwi, to czesto nie da sie juz zrobic nic. moje brwi zaczely ladniec dopiero po kilku latach po zaprzestaniu zlego regulowania, mimo wcierania olejku. najbardziej pomogl jednak Atrederm, ktory niestety jest na recepte. sa zabiegi gabinetowe np. peeling kwasami, ktory posrednio moze wplynac na odrastanie brwi. przeszczep brwi to metoda troche ryzykowna

autorze wątku, masz mozliwosc wklejenia kawalka twarzy? moga byc same brwi, moze nie jest tak zle jak Ci sie wydaje? warto zaopatrzyc sie w cos takiego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html pomaga uzupelnic ubytki brwi, nie daje nachalnego efektu jak kredka, sama uzywam i bardzo polecam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-03-26 o 23:39
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:37   #10
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

spoko, tylko żadna z nas nie napisała, że olej rycynowy powoduje WYRASTANIE nowych włosów, więc przykład łysienia jest totalnie z dupy ;P
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:07   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
spoko, tylko żadna z nas nie napisała, że olej rycynowy powoduje WYRASTANIE nowych włosów, więc przykład łysienia jest totalnie z dupy ;P
czytaj ze zrozumieniem, autor ma ubytki wlosow, bo niektore nie odrosly. no chyba, ze rozumiesz inaczej niz ja slowo "prześwity"

Cytat:
No ale nic z tym nie robiłem myślałem, że po jakimś czasie staną się takie jakie były, staną się grubsze i na tyle zagęszczą się że nie będzie prześwitów.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 22:36   #12
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez wpwp Pokaż wiadomość
Włosy które odrastały były cienkie, rzadkie bardzo się różniły od tych które nie zostały wyrwane, wyglądało to delikatnie mówiąc dziwnie . No ale nic z tym nie robiłem myślałem, że po jakimś czasie staną się takie jakie były, staną się grubsze i na tyle zagęszczą się że nie będzie prześwitów. No i tak je,, hodowałem” przez parę miesięcy lecz nadal wyglądało to nie naturalnie , dosłownie tragicznie.
bynajmniej nie ja mam tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem, droga koleżanko.
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 23:05   #13
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
bynajmniej nie ja mam tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem, droga koleżanko.
masakra dziewczyno przeciez napisal, ze problemy ma dwa:
-czesc brwi nie odrosla wcale- ma przeswity
- te, ktore odrosly sa slabe i liche

na drugi problem moze pomoc olej rycynowy, na pierwszy nie bardzo.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:40   #14
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

"czuje się za przeproszeniem jak jakiś pedał"
Boże czemu w Polsce są tacy zacofani faceci, którzy np wolą chodzić z gigantycznym trądzikiem albo brwiami a la Breżniew zasłaniającymi im powieki niż zostać posądzonymi o bycia "pedałem"

Nie dziwię się, ze autor wolałby przeszczep brwi no bo jak to tak, zamiast jak pedał regulować brwi będzie jak pedał smarować je codziennie olejkiem. Najwyraźniej przeszczep jest bardziej męski.
Faktycznie wstaw zdjęcie najlepiej, może nie jest tak źle. I henna też mogłaby pomóc o ile farbowanie brwi nie godzi w Twoją neandertalską męskość.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 15:23   #15
wpwp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Jeśli chodzi o prześwity trudno mi stwierdzić jednoznacznie czy niektóre włosy mi w ogóle nie odrastają czy wszystkie odrastają. Z tego co mi się wydaję to wszystkie odrastają tylko że w większych odstępach i są dość cienki że po prostu nie zakrywaj całej powierzchni skóry no i co za tym idzie widać skórę czyli jest prześwit. Co do tego z której części zostały wyrwane to z góry i to jest tak duża powierzchnia z której zostały wyrwane te włosy że raczej wątpie (mimo stosowania olejka) że będzie to w miarę normalnie wyglądać.
Henna, nie sądzę żeby to był dobry pomysł, nie znam się na tym ale może za bardzo rzucać się w oczy, a ja nie mam zamiaru zbłaźnić się jeszcze bardziej - i tu specjalnie dla drogiej koleżanki Irisfeal- godzi w moją neandertalską męskość. Jakoś sobie nie wyobrażam żebym mógł to zrobić lub przed wyjściem czymkolwiek się malować.
Truskawkowawiosna może wiesz coś więcej na tematy tych jak to stwierdziłaś zabiegów gabinetowych ?

Jeszcze chciałbym odnieść się do wypowiedzi Irisfeal możesz uważać że normalne jest to że mężczyźni depilują sobie brwi, każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Moim zdanie zbyt przesadne dbanie o siebie a w tym wypadku wyrywanie włosów pensetą jest ,,pedalskie". Przeszczep brwi wydaje mi się jakimś jedynym sposobem który znalazłem który mógł by w całości rozwiązać mój problem- a to coś złego czuć się dobrze z samym sobą ? A co do neandertalskiej męskość to twoim zdaniem każdy koleś powinien chodzić do kosmetyczki, dbać o siebie jak kobieta bo inaczej jest zacofany ?
Nie wiem czemu niektórzy ludzie mają taki zwyczaj żeby napisać coś byle tylko próbować kogoś wyszydzić.

Aha a co do zdjęcia postaram się w najbliższej przyszłości je wstawić.
wpwp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:50   #16
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez wpwp Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałbym odnieść się do wypowiedzi Irisfeal możesz uważać że normalne jest to że mężczyźni depilują sobie brwi, każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Moim zdanie zbyt przesadne dbanie o siebie a w tym wypadku wyrywanie włosów pensetą jest ,,pedalskie".
Nie miałabym nic przeciwko gdybyś użył słowa "zniewieściale", "niemęsko" ale słownictwo jakiego używasz jest obraźliwe. Widziałam wielu 'gejów' którzy byli zadbani i bardziej męscy od niektórych zaciekłych hetero, którzy się deklarowali, że tylko pedały farbują włosy/dbają o cerę/ depilują pachy itp. i takie gadki mnie zwyczajnie wkurzają.
Cytat:
Napisane przez wpwp Pokaż wiadomość
Przeszczep brwi wydaje mi się jakimś jedynym sposobem który znalazłem który mógł by w całości rozwiązać mój problem- a to coś złego czuć się dobrze z samym sobą ? A co do neandertalskiej męskość to twoim zdaniem każdy koleś powinien chodzić do kosmetyczki, dbać o siebie jak kobieta bo inaczej jest zacofany ?
Nie, ale zacofany jest dla mnie facet, który ma mega trądzik ale do kosmetyczki nie pójdzie ani kremu w twarz wklepywać nie będzie albo posiada jedną brew zamiast dwóch ale od pęsety będzie się bronił rękami i nogami, żeby tylko ktoś przypadkiem nie uznał go za pedała. To dla mnie zacofanie i dzięki takiemu podejściu codziennie widzę zaniedbanych facetów, którzy się czują 'macho' a którzy przy odrobinie wysiłku wyglądaliby świetnie. Nie musi biegać do kosmetyczki na pedicure co tydzień ale fajnie jakby wiedział co to pumeks żeby mnie zadziorami na piętach w nocy podczas snu nie kaleczył. Dbanie o siebie nie świadczy o byciu homo (ani wyglądaniem na homo) i fajnie by było gdyby faceci w końcu to pojęli..
Cytat:
Napisane przez wpwp Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu niektórzy ludzie mają taki zwyczaj żeby napisać coś byle tylko próbować kogoś wyszydzić.
Dobrze ze Ty dbasz o to zeby swoimi postami nikogo nie urazić.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:52   #17
kosiak87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Wiem, że pytasz bardziej o zabiegi ale może jednak warto zainwestować w http://www.revitalash.com.pl/index.p...ty-revitalash? Słyszałam, że jest bardzo dobry, sama jeszcze nie stosowałam, bo niestety ciężko mi odłożyć na to kasę. Jeśli nie, to może popytaj się swoich koleżanek, czy znają jakiś dobry salon kosmetyczny czy centrum kosmetyczno-medyczne (zwał jak zwał). Tylko nie z Panią Krychą, tylko z dermatologami, kosmetologami. Może oni Ci coś doradzą a propo chęci podjęcia się zabiegu?
kosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 23:47   #18
carlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Proszę, pomóżcie. Moim problemem są brwi ! A dokładnie blizna na prawej brwi, nie potrafię ich dokładnie wydepilować, widać że prawa jest wyżej od lewej. To wygląda strasznie ! Doradźcie mi proszę, czy byłoby mi do twarzy w zwykłych kreseczkach? Z góry dziękuję !

Edytowane przez carlen
Czas edycji: 2012-07-13 o 18:44
carlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:29   #19
carlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Nikt mi nie odpisze
carlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 00:20   #20
Charlyn
Raczkowanie
 
Avatar Charlyn
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 340
Dot.: Problem z brwiami- prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez carlen Pokaż wiadomość
Proszę, pomóżcie. Moim problemem są brwi ! A dokładnie blizna na prawej brwi, nie potrafię ich dokładnie wydepilować, widać że prawa jest wyżej od lewej. To wygląda strasznie ! Doradźcie mi proszę, czy byłoby mi do twarzy w zwykłych kreseczkach? Z góry dziękuję !
Zwykłe kreseczki na nikim nie wyglądają dobrze
Radzę wizytę u kosmetyczki
Charlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.