Dieta antycellulitowa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 16:11   #1
iheartpink
Przyczajenie
 
Avatar iheartpink
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Unhappy

Dieta antycellulitowa.


Witam, jestem nowa na forum
jezeli robie cos nie tak to z gory przepraszam.
Szukalam w wyszukiwarce ale nie znalazlam niczego
co by mnie usatysfakcjonowało.
Wage mam w normie,
lubie duzo cwiczyc oraz zdrowo sie odzywiac
jednak mimo ze mam 20 lat,
moje cialo wyglada koszmarnie
mam cialo obwisle oraz wielki cellulit
nie wiem jak sobie z tym poradzic
znacie moze jakas diete antycellulitowa?
moze ktoras z was wygrala ta walke z pomaranczowa skora?
iheartpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:55   #2
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta antycellulitowa.

Czesc, Iheartpink
Przede wszystkim skad ten cellulit: glownie sa to toksyny zgromadzone w tkance lacznej - tluszczowej. Organizm chemii zawartej we wspolczesnym jedzeniu nie potrafi trawic, wiec skladuje tam. Na pewno powinnas zrezygnowac z fast foodow, na forum prowadzone sa fajne akcje np. "100 dni bez slodyczy/fast foodow..." itp.
Ja takze mam wage w normie, jednak zauwazam, ze zaczyna mi sie cellulit robic na posladkach i udach. Toksyny nalezy usunac od srodka, takze wszystkie kremy i masaze przynosza raczej kiepskie efekty. Niedawno znalazlam na to sposob. Otoz stopniowo eliminuj biale pieczywo, ogranicz mieso, wyrzuc bialy cukier(mozna przeciez slodzic naturalnym miodem) i potem tydzien jesz tylko warzywa i owoce. Tylko w zimie nie radze jesc typowo wiosennych warzyw, bo sa niezdrowe ze wzgl. na warunki hodowania ich. Tzw. nowalijki. I po takim wstepie przeprowadza sie glodowke 3dniowa. Tylko mega wazne, zeby pic tylko czysta wode wtedy. Wtedy organizm moze dziwnie reagowac, np pojawiaja sie wypryski, poci sie bardziej, to wszystko dlatego, ze wyrzuca z siebie te wszystkie niepotrzebne rzeczy. Czytalam, ze to wlasnie z nich pobiera energie, ale nie wiem czy mozliwe jest zeby rozkladal sam toksyny na wlasny uzytek.
Po takiej akcji cellulit sie podobno zmniejsza, zalezy jak duzy sie ma. Zobacz sobie na YT "glodowka dzien 8" czy cos podobnego. I ogolnie poczytaj wiecej o glodowce OCZYSZCZAJACEJ (zadnej innej), bo to wszystko to tak w pigulce.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Aha i nie boj sie, nic Ci sie przez te 3 dni nie stanie Pamietaj tylko o niegazowanej, normalnej wodzie. Jedna dziewczyna glodowala 21 dni i bylo wszystko ok....no ale takich to nie polecam. Najpopularniejsze sa trzydniowe (dla poczatkujacych)...oraz tygodniowe. Organizm sobie poradzi bez jedzenia 3 dni, nawet bedzie wdzieczny za odpoczynek. Kobiety stosujace to twierdza takze, ze po takiej akcji mniej potrzebuja snu, maja wiecej energii...
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:14   #3
iheartpink
Przyczajenie
 
Avatar iheartpink
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta antycellulitowa.

To jest nie sprawiedliwe
od trzech lat, na fastfood pozwalam sobie maksymalnie raz na miesiac,
unikam jak ognia przetworzonych produktow,
nie jem bialego pieczywa, margaryny, malo miesa, tluszcze jem tylko roslinne i cellulit mam i to wielki,
pewnie przez te wszytskie czekolady :P
3 dniowa glodowka raczej nie dla mnie, bo czuje ze po czyms takim efekt jojo bede miec. Chyba musze zaczas ograniczac czekolade, batoniki itp.
z cukru do herbaty zrezygnowala wiele lat temu, ojjj bedzie chyba juz z 5-7 lat jak nie slodze :P
iheartpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:37   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dieta antycellulitowa.

moze masz cellulit wodno-tłuszczowy? nie masz problemow przed okresem z puchnacymi, ciezkimi nogami? Ogranicz, albo calkiem zrezygnuj z soli w jedzeniu. Nie zabrakcie Ci jej, bo i tak wszystko sie soli- chleb, bułki, sery zołte, keczupy itd. a to bardzo zmniejsza nieprawidłowe zatrzymywanie wody.

Masaz bardzo pomaga, ale musi byc naprawde gleboki, uciskas zmocno, do bolu i masujesz w kierunku do serca, szczypiesz, ugniatasz, rolujesz na zwykłym kremie, bo te antycellulitowe to bzdura. Sam krem dziala na powierzchni, na naskorek, a cellulit ma sie w skorze własciwej. jak sie porzadnie pouciska, nawet zostaja siniaki na pcozatku, to tam sie ładnie w srodku wsyztko drenuje. I cellulit schodzi. Ale pierwsze efekty po miesiac regularnego masowania 2 razy dziennie przez kilka minut.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:25   #5
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Dieta antycellulitowa.

Na cellulit dla leniwych polecam okłady z alg guam. Zakupiłam sama jedno opakowanie do przetestowania, skuszona zachwalaniemi koleżanki. Starcza na ok 10 zabiegów. Tanie to nie jest kobitki ale kurde na mnie podziałało! Po 10 zabiegach ten cholerny cellulit się zmniejszył! Nie powiem, że jest tani, a robiony domowym sposobem (smaruję uda, owijam folią, wkładam dres i siedzę tak 1,5 godziny) wymaga trochę wysiłku, ale z a d z i a l a l o :-D. Aha i smrodek jest specyficzny...
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.