Szukam koleżanki z Gliwic i okolic ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-06, 11:05   #1
madziuuuula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6

Szukam koleżanki z Gliwic i okolic ;-)


Hej dziewczyny pozwoliłam sobie napisać ten wątek z nadzieją , że poznam tu jakąś fajną dziewczynę z Gliwic i okolic , odkąd pamiętam zawsze byłam w związku , nie miałam czasu dla koleżanek , większość powyjeżdżała za granicę do pracy , albo po prostu urwał się kontakt . Nie dawno zerwałam z chłopakiem i zostałam tak naprawdę sama , zawsze większością moich znajomych przeważali mężczyźni , chcę to zmienić i poznać jakąś fajną dziewczynę z którą wyskoczę na zakupy , do kina , jako że jestem bardzo imprezowa to oczywiście na imprezę , chciałabym poznać tak samo szaloną i otwartą na nowe znajomości dziewczynę jak ja , która lubi poflirtować z facetami , w weekend ubrać szpileczki i wyruszyć na całonocną imprezę ;-) !
Jeśli chodzi o mnie to mam 21 lat , skończyłam szkołę ale nie studiuję i też nie pracuję póki co mam wakacje i chętnie zaszaleje ;-)
Dziewczyny piszcie może akurat uda nam się stworzyć fajną znajomość . Jak dla mnie to możemy , nawet dzisiaj śmignąć na miasto do Gliwic czy na imprezę do Katowic ;-)
madziuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 14:41   #2
dzejzee
Przyczajenie
 
Avatar dzejzee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Szukam koleżanki z Gliwic i okolic ;-)

mam 29 lat. piszę się??
dzejzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 15:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.