Co i jak. Czyli jakie kosmetyki dobre dla chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 15:08   #1
kocun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5

Co i jak. Czyli jakie kosmetyki dobre dla chłopaka


Witam. To moj pierwszy post a wiec prosze o wyrozumialosc. Krotko opisze swoja historie leczenia zeby miala pani lepszy obraz tego co z moja skora sie dzialo i jak ona teraz wyglada a takze wymienie swoje kosmetyki i prosilbym aby mi pani doradzila co ewentualnie moglbym zmienic, a z racji tej ze na prywatnych dermatologow nie ma co liczyc to mam nadzieje ze tutaj znajde zrozumienie i racjonalna rade Mam 19 lat cera mieszana silnie przetluszcza sie w ciagu dnia szczegolnie na nosie[chyba przez te podraznienia o ktorych zaraz pani przeczyta oraz przez to ze stosowalem dawniej acnosan....]. Od pazdziernika zeszlego roku uzywalem przez okolo 5 miesiecy Zorac 0.5 a po nim 0.1, przez reszte czasu az do czerwca tego roku uzywalem acne derm oba te leki stosowalem na noc nie uzywalem filtrow nie kazal mi dermatolog do tego kosmetyki z serii PHYSIOGEL. W czerwcu po odstawieniu lekow bylo ok skora ladna tradzik jest ale da sie przezyc najgorsze co sie zaczelo to te czerwienienie i naczynka ktore sie pojawily przy jakim kolwiek grymasie twarzy na skorze wokol nosa wybucha czerwona bomba zastanawiam sie co robic dalej by sie pozbyc tego czerwienienia mam nadzieje ze da rade... Zwazywszy ze wczesniej tego nie mialem. Na co dzien uzywalem PHYSIOGEL krem i zel, krem na noc zel 2 razy dziennie lecz to chyba za malo. Otoz przejde do konkretow. Przy kremie physiogel pozostane napewno ewentualnie zmienie na humektan jesli mi tak pani doradzi zel zmienilem na Cetaphil jest w nim alkohol jesli nie bedzie on wplywal na moje naczynka i to podraznienie to prosilbym o rozwianie moich watpliwosci mam takze krem z filtrem Bioderma PHOTODERM akn mat spf 40 czy jest on bezpieczny dla mojego typu skory [naczynka] zauwazylem w skladzie napis alcohol takze prosze o rade jak z Cetaphilem, do tego ostatnio uslyszalem o Biochemi Urody i wynalazlem tam Hydrolat Oczarowy same super opinie w 100 procentach moj typ skory wiec zamowilem to sa te 4 kosmetyki ktore bede w najblizszym czasie uzywal. Czy jest to dobry wybor ? Czy cos zmienic? do tego prosze o poradzenie czegos na lepsze ukrwienie skory cos pod oczy bo mam straszne since od niedospania i jakis zel pod prysznic i balsam po kapieli najlepiej cos lagodnego bo te Axe itp mnie podrazniaja, i bym byl zapomnial moze jakis delikatniejszy filtr na dzien zeby matowil skore czy mogl by byc z dermedica ma bodajze 15 a moze loreal hydra energetic ten 5 oznak zmeczonej skory albo najlepiej niech sama pani jakis doradzi. Z gory BARDZO DZIEKUJE
kocun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 12:06   #2
kocun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Co i jak. Czyli jakie kosmetyki dobre dla chłopaka

Odswiezam. Prosze o jakas rade
kocun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.