Cytrynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 14:35   #1
baaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15

Cytrynka


Nie wiedziałem gdzie utworzyć ten temat, w razie czego proszę o przeniesienie.
Od tygodnia piłem sok z cytryny 2 razy dziennie (rano i wieczorem), wyciskałem sok z połówki cytryny i zalewałem wodą źródlaną, i w piątek miałem spory wysyp pryszczy w strefie T, czy to jest spowodowane wodą z cytryny, czy za wysyk oskarżać coś innego ?
Jeżeli to przez sok z cytryny, to przestać go pić ? W sumie przestałem już w sobotę, ale nie wiem czy kontynuować.
baaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:33   #2
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Cytrynka

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:42
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:57   #3
Nataalia7
Raczkowanie
 
Avatar Nataalia7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 74
Dot.: Cytrynka

Ja również piłam wodę z cytryną i nie zauważyłam ,żadnych zmian na cerze Możliwe ,że jadłeś coś innego co mogło to spowodować np. czekoladę , fast foody pozdrawiam
Nataalia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:38   #4
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Cytrynka

A mi z kolei wydaje się to bardzo możliwe.Picie wody z cytryną powoduje oczyszczanie organizmu z toksyn,u nie których oczyszczenie wychodzi na zewnątrz w postaci wyprysków.
Ja Ci radzę kontynuować W ten sposób się oczyścisz.
Ale uwaga,to ma sens dopiero w chwili kiedy zrezygnujesz z innych używek (jeśli ich używasz) typu kawa,alkohol,papierosy i niezdrowe jedzenie. Kiedyś byłam na detoksie,miałam podobnie i czułam się po nim naprawdę super,także polecam)
Powodzenia!
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:58   #5
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Cytrynka

Cytat:
Napisane przez anius_19 Pokaż wiadomość
A mi z kolei wydaje się to bardzo możliwe.Picie wody z cytryną powoduje oczyszczanie organizmu z toksyn,u nie których oczyszczenie wychodzi na zewnątrz w postaci wyprysków.
Ja Ci radzę kontynuować W ten sposób się oczyścisz.
Ale uwaga,to ma sens dopiero w chwili kiedy zrezygnujesz z innych używek (jeśli ich używasz) typu kawa,alkohol,papierosy i niezdrowe jedzenie. Kiedyś byłam na detoksie,miałam podobnie i czułam się po nim naprawdę super,także polecam)
Powodzenia!
Podpisuję się rekmai i nogami pod koleżanką! Woda z cytryną bardzo oczyszcza organizm i wogole powinno się pić rano i na noc szklanke takiego specyfiku
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:10   #6
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Cytrynka

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:41
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:16   #7
baaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Cytrynka

Wiedziałem, że cytryna oczyszcza, generalnie chodziło mi o oczyszczenie organizmu, do swoich rozszerzonych porów sie przyzwyczaiłem, no i do krost, które myślałem, że powstają w wyniku golenia się-podrażnień.
Stosowałem cały czas przez tydzień i w dwa ostatnie dni wszystkie wykwity z twarzy zeszły (przeważnie przebarwienia po syfkach goiły mi się z 2 tygodnie), pory w strefie T się zmniejszyły, w ogóle już ich nie widać, wczoraj się goliłem i po goleniu nie wystąpiło żadne podranienie(nie zmieniałem niczego). Nie wiedziaem, że to aż tak gruntownie czyści organizm. :O
baaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.