Zrób to sama i zachwycaj magią swych paznokci!!;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs - Paznokcie w stylu ART

Notka

Konkurs - Paznokcie w stylu ART Napisz jakie masz sposoby na stworzenie pięknych, niepowtarzalnych, artystycznych wzorów stylizacji paznokci i wygraj wspaniałe nagrody marki IsaDora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 11:30   #1
Honey02
Raczkowanie
 
Avatar Honey02
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31

Zrób to sama i zachwycaj magią swych paznokci!!;D


Witam Zacznę może od tego, że od nie dawna zaczęłam bawić się w rożne wzorki i sposoby by mieć zachwycające paznokcie. Brakuje mi jeszcze do perfekcyjnego malowania, ale od czegoś trzeba zacząć. Spróbuje wam, moje drogie koleżanki przedstawić moje sposoby na interesujące paznokcie, na pewno słyszałyście już o niektórych sposobach, jednak kto nie słyszał zapraszam do czytania i komentowania.

Na początek może popularny wzór mianowicie napisy z gazet. Jest to bardzo łatwe do zrobienia, a wystarczy tylko lakier, kawałki gazety i wódka. Na początku malujemy paznokcie lakierem(najlepiej gdyby był jasny, wtedy efekt jest najlepszy) czekamy aż wyschną dokładnie. Kiedy już to nastąpiło moczymy kawałek gazety w wódce i naklejamy na paznokieć przyciskając przez pewien czas, tak by dobrze załapało. Po odczekaniu odklejamy papier i zachwycamy się naszymi paznokciami. Dla efektu można nanieś bezbarwny lakier;D
Może niedługo uda mi się zamieścić zdjęcia do opisanego wyżej sposobu, jeżeli się nie pojawią z góry przepraszam

Tak samo zwariowany jest wodny sposób malowania paznokci. Różne tagi można znaleźć w internecie, na youtube itp. Mnie bardzo podoba się ta metoda bo efekty są zachwycające;D Wytłumacze na wstepie o co w niej chodzi. Wszystko polega na tym ze wlewamy do kubeczka zimna woda i wlewamy pokolej lakier, kazdy po kropelce, gdy to juz zrobimy bierzemy patyczek i za jego pomocą robimy niepowtarzalny wzór. Następnie moczymy paznokieć dołem do wody, patyczkiem oddzielamy lakier zgormadzony na wodzie od palca, po wykonaniu tej czynnosci wyjmujemy palec z ręki i mozemy podziwiać niepowtarzalny wzorek
A oto link dotyczący metody wodnej http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO...eature=related Życze miłej zabawy
Zapraszam do odwiedzania wątku, bo to nie koniec
Honey02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:33   #2
krwawa_jadzka
Raczkowanie
 
Avatar krwawa_jadzka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
GG do krwawa_jadzka
Dot.: Zrób to sama i zachwycaj magią swych paznokci!!;D

W takim razie czekamy na zdjęcia;]
krwawa_jadzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:17   #3
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Zrób to sama i zachwycaj magią swych paznokci!!;D

Cytat:
Napisane przez Honey02 Pokaż wiadomość
(...)

Następnie moczymy paznokieć dołem do wody, patyczkiem oddzielamy lakier zgormadzony na wodzie od palca, po wykonaniu tej czynnosci wyjmujemy palec z ręki i mozemy podziwiać niepowtarzalny wzorek

(...)



czekamy na zdjecia
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:15   #4
Honey02
Raczkowanie
 
Avatar Honey02
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Dot.: Zrób to sama i zachwycaj magią swych paznokci!!;D

O jaa przepraszam za błąd oczywiście chodziło mi, że wyjmujemy palec z kubka
Honey02 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs - Paznokcie w stylu ART


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.