taka sytuacja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 13:14   #1
CharlieBrown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14

taka sytuacja :)


Witajcie Kochane!

Piszę do Was, ponieważ potrzebuję spojrzenia "z zewnątrz" na moją sytuację oraz podpowiedzi
Sprawa dotyczy oczywiście natury damsko-męskiej.

Od paru tygodni chodzę na zajęcia rehabilitacyjne. Od samego początku w oko wpadł mi mój rehabilitant. Jest starszy de mnie o 5 lat, przystojny i na sama myśl, że mam iść na następne zabiegi to aż mi tak ciepło na serduchu

Problem polega na tym, że nie wiem jak to pociągnąć, rozegrać, no wiecie... Jestem baaaardzo nieśmiałą osobą jeżeli o to chodzi. Nie chciałabym wyjść na jakąś desperatkę albo co gorsza mitomankę, bo czuję, że ja jemu też wpadam w oko

Nie wiem, czy w wypadku tej relacji ja w ogóle powinnam cokolwiek robić i czy wypada, bo w końcu jestem tylko jego pacjentką... ??

Z góry dziękuję za Wasze opinie i odpowiedzi
Udanej niedzieli
CharlieBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 13:23   #2
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: taka sytuacja :)

Zacznij mile rozmowę i zaproś na kawę, przecież to nic złego.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 14:28   #3
bijkora
Rozeznanie
 
Avatar bijkora
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 869
Dot.: taka sytuacja :)

Myślę jak przedmówczyni Pogadaj z nim sobie w trakcie rehabilitacji :P O wszystkim i o niczym, a potem zapytaj czy nie chciałby czasem wyjść z Tobą na kawkę
Przecież taka kawa na początek do niczego nie zobowiązuje
__________________
Od 20.01.2013 mama Nadii


Włosomaniaczka

______________
Remont siebie 6 5 4 3 2 1
bijkora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:06   #4
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: taka sytuacja :)

póki jesteś jego pacjentką to chyba średni pomysł.. Ale jak skończysz zabiegi to czemu nie
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:00   #5
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Powiedz mu, że jest piękny. Koleżanka tak powiedziała chirurgowi, który jej szczękę nastawiał
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:24   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: taka sytuacja :)

Jak miałabyś wyjść na mitomankę? Okłamujesz go co do siebie, opowiadasz jakieś wymyślone historie żeby wyjść na lepszą/ciekawszą osobę?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:34   #7
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że jest piękny. Koleżanka tak powiedziała chirurgowi, który jej szczękę nastawiał
I poderwała go?

Co do tematu, po prostu staraj się prowadzić z nim miłe rozmowy w trakcie rehabilitacji, może zgadacie się np na temat jakiegoś filmu i rzucisz luźną propozycję że chętnie byś go z nim zobaczyła
__________________

Edytowane przez GothicLolita22
Czas edycji: 2013-09-29 o 17:37
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 17:43   #8
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
I poderwała go?

Co do tematu, po prostu staraj się prowadzić z nim miłe rozmowy w trakcie rehabilitacji, może zgadacie się np na temat jakiegoś filmu i rzucisz luźną propozycję że chętnie byś go z nim zobaczyła
Z tego co wiem nie, ale zaczął się śmiać i żartował, że ciągle by się jej wypadki przytrafiały jak by wiedziała, że będzie na dyżurze Ale ona nie miała nic poważnego na myśli, facet był też sporo starszy.

Ja mam zamiar coś podobnego powiedzieć swojemu pięknemu dermatologowi
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:23   #9
CharlieBrown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
I poderwała go?
Też miałam o to zapytać
Porozmawiam z nim na zajęciach Dowiedziałam się co jest jego pasją (na pewnym portalu społecznościowym jesteśmy w "znajomych"), może to będzie jakiś punkt zaczepienia rozmowy.
A jak już go trochę bliżej poznam to może zaproszę do swojego miasta np. zaproponuje ze moge mu pokazać fajniejsze miejscówki (mieszkamy w dwóch różnych niestety) Myślicie, że podanie prywatnego nru telefonu będzie w takiej sytuacji na miejscu? Nie chciałabym być nachalna...

Edytowane przez CharlieBrown
Czas edycji: 2013-09-29 o 19:25
CharlieBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:47   #10
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez CharlieBrown Pokaż wiadomość
A jak już go trochę bliżej poznam to może zaproszę do swojego miasta np. zaproponuje ze moge mu pokazać fajniejsze miejscówki (mieszkamy w dwóch różnych niestety) Myślicie, że podanie prywatnego nru telefonu będzie w takiej sytuacji na miejscu? Nie chciałabym być nachalna...
Na razie bazowałabym na tym portalu społecznościowym
Tam porozmawiajcie, a może on przejmie potem inicjatywę
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:29   #11
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez CharlieBrown Pokaż wiadomość
Też miałam o to zapytać
Porozmawiam z nim na zajęciach Dowiedziałam się co jest jego pasją (na pewnym portalu społecznościowym jesteśmy w "znajomych"), może to będzie jakiś punkt zaczepienia rozmowy.
Jeśli tak to naprawdę łatwizna. Pytasz czy ma ochotę na kawę np. po Waszym następnym spotkaniu. I już.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:53   #12
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
póki jesteś jego pacjentką to chyba średni pomysł.. Ale jak skończysz zabiegi to czemu nie
Też jestem takiego samego zdania. Wchodzenie w bliższe relacje ze swoimi pacjentami/klientami jest nieprofesjonalne.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:32   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: taka sytuacja :)

Coz, rehabilitanci czy lekarze sa zwyczajnie mili i przez to moga byc odbierani jako "zainteresowani". Prawda jest taka, ze na pacjentow nie patrza w kategoriach zwiazkowych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 23:10   #14
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Coz, rehabilitanci czy lekarze sa zwyczajnie mili i przez to moga byc odbierani jako "zainteresowani". Prawda jest taka, ze na pacjentow nie patrza w kategoriach zwiazkowych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Racja, często tak jest, ale znam też sytuacje, gdy to pacjent/pacjentka wpadł komuś w oko, i taki oto przedstawiciel służby zdrowia się zastanawia, czy do pacjenta wypada się zalecać, bo pewnie on/ona pomyślała o nim tylko w kategoriach służbowych, bla bla...
W sumie, szczerze mówiąc, strasznie ciężko z tego wybrnąć, bo każda ze stron ma jakieś 'ale' chcąc nawiązać prywatny kontakt. Lekarz/rehabilitant nie chce się zachować nieprofesjonalnie, pacjent narzucać. Ale i takie pary bywają, choć faktycznie dopiero po zakończeniu leczenia.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 00:14   #15
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Coz, rehabilitanci czy lekarze sa zwyczajnie mili i przez to moga byc odbierani jako "zainteresowani". Prawda jest taka, ze na pacjentow nie patrza w kategoriach zwiazkowych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zazdroszczę Ci Skazana, 95% lekarzy, z którymi się spotkałam była potwornie niemiła i arogancka.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 00:16   #16
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: taka sytuacja :)

ja zaprosiłam swojego chirurga na kawę (nie mając niczego sprośnego na myśli) zrobił mi po prostu naprawdę dobrą robotę a bliznę mam malusią a ten zaraz, że mógłby być moim ojcem i cały wykład o sexie i interakcjach starszy-młodsza. Moim zdaniem takie osoby mają ogromne powodzenie i każda pacjentka takiego chirurga/rehabilitanta/innego lekarza nawet nauczyciela jazdy :P wyrywa. Zagadać zawsze można ale na luzie (chociaż ja o kawę zapytałam i po kilku minutach żałowałam tego pytania :P) jak koleś fajny to powinien w najgorszym razie po prostu obrócić to w żart. Powodzenia
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 00:22   #17
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ja zaprosiłam swojego chirurga na kawę (nie mając niczego sprośnego na myśli) zrobił mi po prostu naprawdę dobrą robotę a bliznę mam malusią a ten zaraz, że mógłby być moim ojcem i cały wykład o sexie i interakcjach starszy-młodsza. Moim zdaniem takie osoby mają ogromne powodzenie i każda pacjentka takiego chirurga/rehabilitanta/innego lekarza nawet nauczyciela jazdy :P wyrywa. Zagadać zawsze można ale na luzie (chociaż ja o kawę zapytałam i po kilku minutach żałowałam tego pytania :P) jak koleś fajny to powinien w najgorszym razie po prostu obrócić to w żart. Powodzenia
Ojej, wyobrażam sobie, że pytania żałowałaś Ale przynajmniej odważna byłaś Ale w Polsce to było czy za granicą? Żałowałaś pytania? Bo nie wiem, czy się odważyć czy nie

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-09-30 o 00:25
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 05:47   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez CharlieBrown Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane!

Piszę do Was, ponieważ potrzebuję spojrzenia "z zewnątrz" na moją sytuację oraz podpowiedzi
Sprawa dotyczy oczywiście natury damsko-męskiej.

Od paru tygodni chodzę na zajęcia rehabilitacyjne. Od samego początku w oko wpadł mi mój rehabilitant. Jest starszy de mnie o 5 lat, przystojny i na sama myśl, że mam iść na następne zabiegi to aż mi tak ciepło na serduchu

Problem polega na tym, że nie wiem jak to pociągnąć, rozegrać, no wiecie... Jestem baaaardzo nieśmiałą osobą jeżeli o to chodzi. Nie chciałabym wyjść na jakąś desperatkę albo co gorsza mitomankę, bo czuję, że ja jemu też wpadam w oko

Nie wiem, czy w wypadku tej relacji ja w ogóle powinnam cokolwiek robić i czy wypada, bo w końcu jestem tylko jego pacjentką... ??

Z góry dziękuję za Wasze opinie i odpowiedzi
Udanej niedzieli
Poczekaj aż zakończysz terapię. Facet jest być może po prostu życzliwy i serdeczny w stosunku do pacjentów i latwo jest czasem tę życzliwość pomylić z innym uczuciem i źle zinterpretować jego zainteresowanie. Po terapii zaproś go na kawę, choćby w ramach podziękowania a potem zobacz, jak się potoczy rozmowa.

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ja zaprosiłam swojego chirurga na kawę (nie mając niczego sprośnego na myśli) zrobił mi po prostu naprawdę dobrą robotę a bliznę mam malusią a ten zaraz, że mógłby być moim ojcem i cały wykład o sexie i interakcjach starszy-młodsza. Moim zdaniem takie osoby mają ogromne powodzenie i każda pacjentka takiego chirurga/rehabilitanta/innego lekarza nawet nauczyciela jazdy :P wyrywa. Zagadać zawsze można ale na luzie (chociaż ja o kawę zapytałam i po kilku minutach żałowałam tego pytania :P) jak koleś fajny to powinien w najgorszym razie po prostu obrócić to w żart. Powodzenia
Mam kolegów, studentów medycyny i rezydentów, coś na ten temat wiem^^ Czasem są zdziwieni, że pacjentki źle odczytują ich życzliwość i troskę. Bo oni się troszczą o pacjentki ale jako o chore a nie jako o kobiety. Trudno się w kimś zakochać na stole operacyjnym czy na porodówce
Dlatego doradzam Autorce daleko idącą ostrożność w odczytywaniu sygnałów od tego rehabilitanta bo jego zainteresowanie i zyczliwość może po prostu wynikać z wykonywanego zawodu i zwyczajnej ludzkiej postawy wobec pacjenta.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 07:21   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Poczekaj aż zakończysz terapię. Facet jest być może po prostu życzliwy i serdeczny w stosunku do pacjentów i latwo jest czasem tę życzliwość pomylić z innym uczuciem i źle zinterpretować jego zainteresowanie. Po terapii zaproś go na kawę, choćby w ramach podziękowania a potem zobacz, jak się potoczy rozmowa.
---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Mam kolegów, studentów medycyny i rezydentów, coś na ten temat wiem^^ Czasem są zdziwieni, że pacjentki źle odczytują ich życzliwość i troskę. Bo oni się troszczą o pacjentki ale jako o chore a nie jako o kobiety. Trudno się w kimś zakochać na stole operacyjnym czy na porodówce
Dlatego doradzam Autorce daleko idącą ostrożność w odczytywaniu sygnałów od tego rehabilitanta bo jego zainteresowanie i zyczliwość może po prostu wynikać z wykonywanego zawodu i zwyczajnej ludzkiej postawy wobec pacjenta.
Zgadzam się z powyższym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:22   #20
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: taka sytuacja :)

Moja koleżanka kiedyś uległa podobnemu zauroczeniu (też rehabilitant) ale właśnie okazało się tak jak mówią dziewczyny, że on tak samo miły jest dla wszystkich pacjentów a nie tylko dla jednej osoby. Ale często się tak zdarza, że zadurzamy się w osobach, które nam pomagają. Ja jak byłam mega na*pana po operacji też przez chwilę kochałam swojego chirurga :P ale na prawdę do tej pory każdy podziwia jego pracę. Świetnie to zrobił no i jakby nie patrzeć trochę mi pomógł wrócić do zdrowia. Ale do propozycji kawy całkowicie mi przeszło, chciałam najnormalniej w świecie podziękować a ten zaraz jakieś aluzje :P ale on właśnie mi mówił, że mu każda kobieta potem coś proponuje. Może dlatego tak już reaguje. I cała moja syt. była w Polsce
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:04   #21
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: taka sytuacja :)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mam kolegów, studentów medycyny i rezydentów, coś na ten temat wiem^^ Czasem są zdziwieni, że pacjentki źle odczytują ich życzliwość i troskę. Bo oni się troszczą o pacjentki ale jako o chore a nie jako o kobiety. Trudno się w kimś zakochać na stole operacyjnym czy na porodówce
Dlatego doradzam Autorce daleko idącą ostrożność w odczytywaniu sygnałów od tego rehabilitanta bo jego zainteresowanie i zyczliwość może po prostu wynikać z wykonywanego zawodu i zwyczajnej ludzkiej postawy wobec pacjenta.
Tak, ale nie przesadzajmy też w drugą stronę. Bo historie lekarz-pacjentka się zdarzają... Chociaż pewnie stanowią promil sytuacji kiedy pacjent się zauroczył. Wiek/ różnica wielu pewnie odgrywa tu też istotną rolę: jeśli facet jest kilkanaście lat starszy to trudno oczekiwać, że jest sam.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.