Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 11:03   #4021
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Musze przerwać dobrą passę Nie udało mi się. Wszystko było ok dopóki nie usłyszałam "błąd", wtedy zaczęłam się denerwować, dostałam jakiejś próżni mózgowej i błąd za błędem, koniec egzaminu. Najlepsze, że jak egzaminator powiedział, że już koniec to stres mnie opuścił Chciałam się szybko przesiąść, ale facet był na serio miły i prosił, żebym posiedziała chwilkę, porozmawiał o tym co trzeba poprawić. Na powrocie też pytałam go o różne sytuacje na drodze, jak się zachować, ogólnie było mega sympatycznie Myślę, że gdyby nie dorwał mnie stres to dałabym sobie spokojnie radę. Najgorsze, że robiłam takie błędy jak na początku jazd i miałam problemy z rzeczami, o których normalnie pamiętam. Dokupiłam sobie kilka h w mieście gdzie jest word kilka dni przed egzaminem. 16.12 znowu próbuję
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 14:59   #4022
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nie przejmuj się. Następnym razem podejdź do tego na spokojnie. Ja się denerwowałam jak czekałam. Bo było 30 minut opóźnienia. Ale jak już wsiadłam za kierownicę to stres minął. Skupiłam się w 100% i wyszło. Chociaż sytuacje gdzie były momenty, w których bałam się, że depnie mi po hamulcach były straszne. Ale wtedy mówiłam do siebie w myślach, że już za daleko wyjechałam, żeby oblać na takim etapie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Carolinessa
Czas edycji: 2016-12-10 o 15:00
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 16:23   #4023
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Musze przerwać dobrą passę Nie udało mi się. Wszystko było ok dopóki nie usłyszałam "błąd", wtedy zaczęłam się denerwować, dostałam jakiejś próżni mózgowej i błąd za błędem, koniec egzaminu. Najlepsze, że jak egzaminator powiedział, że już koniec to stres mnie opuścił Chciałam się szybko przesiąść, ale facet był na serio miły i prosił, żebym posiedziała chwilkę, porozmawiał o tym co trzeba poprawić. Na powrocie też pytałam go o różne sytuacje na drodze, jak się zachować, ogólnie było mega sympatycznie Myślę, że gdyby nie dorwał mnie stres to dałabym sobie spokojnie radę. Najgorsze, że robiłam takie błędy jak na początku jazd i miałam problemy z rzeczami, o których normalnie pamiętam. Dokupiłam sobie kilka h w mieście gdzie jest word kilka dni przed egzaminem. 16.12 znowu próbuję
następnym razem się uda, spokojnie kochana podejdź do tego-wiem łatwo mówić. Przed egzamem wypij melisę i trzymam kciukasy!!
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:17   #4024
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Biorę ze sobą ziołowe tabletki uspokajające oby pomogły Jutro mam jazdy, poproszę instruktora, żeby zabrał mnie w parę miejsc gdzie zazwyczaj jest egzamin, będę się wtedy pewniej czuła w piątek.
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:30   #4025
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Będzie dobrze Ja brałam jakieś tabletki, piłam melisę i myślę, że jednak mi to nic nie pomogło. Chyba trochę efekt placebo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:55   #4026
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

U mnie wszystkie terminy zajęte na grudzien

(( Moglam odrazu z teoria.. lipa
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 14:48   #4027
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eveek Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie terminy zajęte na grudzien

(( Moglam odrazu z teoria.. lipa
Często ludzie rezygnują z terminów/zmieniają, więc dowiaduj się często może coś się zwolni. W jakim miescie zdajesz?
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 17:03   #4028
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja mam jutro praktykę, taki stres mnie dopadł że masakra Boję się okropnie, wiem że nic nie wiem i na pewno na czymś głupim obleję. Dziś się na stopie nie zatrzymałam, babka mi weszła na przejście i gdyby instruktor nie zahamował to zablokowałabym skrzyżowanie. Ehhh, po co ja w ogóle tam jutro idę
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 17:29   #4029
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ja mam jutro praktykę, taki stres mnie dopadł że masakra Boję się okropnie, wiem że nic nie wiem i na pewno na czymś głupim obleję. Dziś się na stopie nie zatrzymałam, babka mi weszła na przejście i gdyby instruktor nie zahamował to zablokowałabym skrzyżowanie. Ehhh, po co ja w ogóle tam jutro idę
SPOKOJNIE! Ja na jazdach z instruktorem też robiłam błędy, zapominałam o czymś, ciągle go pytałam 'i co teraz?', bo nie wiedziałam co robić.
Wczoraj miałam egzamin, podeszłam do niego na luzie, że będę się starać, ale jak nie zdam to nic się nie dzieje.
O 11:05 zaczęłam teorię, a o 12:35 wyszłam z WORDu z upragnionym papierkiem z pozytywnym wynikiem. Jasne, że nie obyło się bez błędów, ale się udało.
Postaraj się podejść jak do jazd z nowym instruktorem, skup się i słuchaj poleceń.
Będzie dobrze, trzymam kciuki!
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 17:55   #4030
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
SPOKOJNIE! Ja na jazdach z instruktorem też robiłam błędy, zapominałam o czymś, ciągle go pytałam 'i co teraz?', bo nie wiedziałam co robić.
Wczoraj miałam egzamin, podeszłam do niego na luzie, że będę się starać, ale jak nie zdam to nic się nie dzieje.
O 11:05 zaczęłam teorię, a o 12:35 wyszłam z WORDu z upragnionym papierkiem z pozytywnym wynikiem. Jasne, że nie obyło się bez błędów, ale się udało.
Postaraj się podejść jak do jazd z nowym instruktorem, skup się i słuchaj poleceń.
Będzie dobrze, trzymam kciuki!
Dziękuję za podniesienie na duchu Postaram się tak jak mówisz - myśleć, że to nowy małomówny instruktor. Mojemu się buzia nie zamykała więc będzie dziwnie ale spróbuję
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:11   #4031
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ja mam jutro praktykę, taki stres mnie dopadł że masakra Boję się okropnie, wiem że nic nie wiem i na pewno na czymś głupim obleję. Dziś się na stopie nie zatrzymałam, babka mi weszła na przejście i gdyby instruktor nie zahamował to zablokowałabym skrzyżowanie. Ehhh, po co ja w ogóle tam jutro idę
Miałam takie samo wrażenie jak szłam na egzamin a udało się i zdałam musisz po prostu nie myśleć o tym ze obok siedzi egzaminator i jak najbardziej ograniczyć stres. Powodzenia

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:57   #4032
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Edit

Edytowane przez ladya3
Czas edycji: 2016-12-16 o 11:31
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 21:55   #4033
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A ja się pochwalę, że dziś odebrałam prawko. Fajne uczucie. Teraz tylko jeździć, tylko nie ma czym na razie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 06:49   #4034
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że dziś odebrałam prawko. Fajne uczucie. Teraz tylko jeździć, tylko nie ma czym na razie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje będzie 21-22 grudnia, ale odebrac je będę mogła dopiero po świętach :-( W sumie teraz jakoś boję się jeździć, wcześniej myślałam ze super odbiore sobie dokument i będę jeździć a teraz mi przeszło i nawet po parkingu ostatnio bałam się jechać. Może to kwestia naszego auta, bo to auto sportowe i ciężko mi jest je wyczuć no ale póki co nim będę jeździć więc powinnam się oswoić a czuje taki beznadziejny strach..

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 08:34   #4035
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Moje będzie 21-22 grudnia, ale odebrac je będę mogła dopiero po świętach :-( W sumie teraz jakoś boję się jeździć, wcześniej myślałam ze super odbiore sobie dokument i będę jeździć a teraz mi przeszło i nawet po parkingu ostatnio bałam się jechać. Może to kwestia naszego auta, bo to auto sportowe i ciężko mi jest je wyczuć no ale póki co nim będę jeździć więc powinnam się oswoić a czuje taki beznadziejny strach..

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
też tak mam, ja akurat mam dość spore auto,tyle,że lekko się je prowadzi ale jak myślę,że mam jechać gdzieś nim -sama to ogarnia mnie panika

dziewczyny płaciła kt z was za prawko przez info-car?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 16:47   #4036
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja już po, easy peasy
Jeździłam równą godzinę, przeciągnął mnie po całym mieście. Zawracanie 4x, parkowanie, zawrotki, lewoskręty, obszar ze skrzyżowaniami równorzędnymi, włączanie się do ruchu, wyprzedzanie - wszystko co się dało. Część trasy znałam, części w ogóle.
Egzaminator miły, wydawał tylko polecenia, raz powtórzył polecenie dobitniej i głośniej żebym się zorientowała że zapomniałam o kierunkowskazie
Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, powiedział już po wyłączeniu kamery że dawno nie widział tak pewnej i profesjonalnej osoby za kierownicą.
I po co ja się tak wczoraj bałam
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 19:34   #4037
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dokument został zamówiony

Data ustawienia statusu: 15/12/2016 - długo czekałyscie po tym statusie na odbiór?


shiava gratki !
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 20:29   #4038
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że dziś odebrałam prawko. Fajne uczucie. Teraz tylko jeździć, tylko nie ma czym na razie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja odebrałam dzisiaj Mam nadzieje, ze w weekend bede miała okazje juz pojeździć sama

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ja już po, easy peasy

Jeździłam równą godzinę, przeciągnął mnie po całym mieście. Zawracanie 4x, parkowanie, zawrotki, lewoskręty, obszar ze skrzyżowaniami równorzędnymi, włączanie się do ruchu, wyprzedzanie - wszystko co się dało. Część trasy znałam, części w ogóle.

Egzaminator miły, wydawał tylko polecenia, raz powtórzył polecenie dobitniej i głośniej żebym się zorientowała że zapomniałam o kierunkowskazie

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, powiedział już po wyłączeniu kamery że dawno nie widział tak pewnej i profesjonalnej osoby za kierownicą.

I po co ja się tak wczoraj bałam
Super, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
Dokument został zamówiony

Data ustawienia statusu: 15/12/2016 - długo czekałyscie po tym statusie na odbiór?


shiava gratki !
Równo tydzień po zdaniu egzaminu mogłam juz odebrać prawko
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 10:11   #4039
Kluska1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej! Mam pytanie do wszystkich Was, które mają już egzamin na prawko za sobą. Właśnie zapisałam się na kurs i chciałam coś poćwiczyć z teorii Polecacie mi coś konkretnego? Czy lepiej jest kupic kodeks i się uczyć czy z jakiejś strony? Bo kilka takich znalazłam, ale nie wiem czy warto i czy mają dobre materiały.
Kluska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 11:11   #4040
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kluska1989 Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanie do wszystkich Was, które mają już egzamin na prawko za sobą. Właśnie zapisałam się na kurs i chciałam coś poćwiczyć z teorii Polecacie mi coś konkretnego? Czy lepiej jest kupic kodeks i się uczyć czy z jakiejś strony? Bo kilka takich znalazłam, ale nie wiem czy warto i czy mają dobre materiały.
ja wykupiłam konto na prawo jazdy 360, miałam praktycznie wszystkie pytania te same. fajne jest,że pod spodem są wytłumaczone odpowiedzi książki nie ruszałam jeszcze na youtube oglądać warto filmiki-potem podeśle ci linka facet fajnie pokazuje co jest pod maską, światła itp

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja odebrałam dzisiaj Mam nadzieje, ze w weekend bede miała okazje juz pojeździć sama



Super, gratulacje!



Równo tydzień po zdaniu egzaminu mogłam juz odebrać prawko
to czekam na wieści jak było na jazdach
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 11:21   #4041
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A ja już drugi raz nie zdałam wewnętrznego praktycznego
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 13:42   #4042
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
A ja już drugi raz nie zdałam wewnętrznego praktycznego
co mówi instruktor?ze jakie bledy są?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 14:57   #4043
Papuuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Trochę mnie nie było i widzę, że parę osób zdążyło zdać egzamin - gratulacje!

Kluska1989, na początek polecam czytanie o przepisach po kolei. Z kodeksem może być ciężko na początku, podręcznik z kursu, z obrazkami i komentarzami jest bardziej przystępny - swój czytałam na bieżąco z kursem. Dopiero potem zaczęłam robić testy - te na zdamy to mogę zdecydowanie polecić. Kodeks przeglądałam tylko, gdy miałam jakąś niejasność i chciałam sprawdzić, jak dokładnie brzmi przepis.

Temperament, a co powiedział instruktor? Dużo błędów? Jak się ogólnie czujesz za kierownicą?

Mój egzamin w poniedziałek, pierwszy raz. Wcześniej godzinka na rozruszanie się. Ustawiłam sobie za cel pokonanie placu i nie danie się stresowi, jak coś sknocę, ale po uczciwej walce, to trudno.
Papuuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:29   #4044
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
co mówi instruktor?ze jakie bledy są?
Cytat:
Napisane przez Papuuga Pokaż wiadomość

Temperament, a co powiedział instruktor? Dużo błędów? Jak się ogólnie czujesz za kierownicą?
Powiedział, że robię dużo błędów, nie wychodziło mi parkowanie równoległe i krzywo wjechałam pomiędzy linie w parkowaniu prostopadłym. I też problemem jest to, że używam za dużo gazu co nie kwalifikuje się do jazdy eco driving.
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:37   #4045
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Powiedział, że robię dużo błędów, nie wychodziło mi parkowanie równoległe i krzywo wjechałam pomiędzy linie w parkowaniu prostopadłym. I też problemem jest to, że używam za dużo gazu co nie kwalifikuje się do jazdy eco driving.
Płacisz coś za te egzaminy wewnętrzne?
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:44   #4046
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Płacisz coś za te egzaminy wewnętrzne?
Pierwszy egzamin odbył się na dwóch ostatnich lekcjach kursu, teraz musiałam zapłacić 90zł za 2 godziny. I będę musiała płacić dopóki nie zdam.
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:49   #4047
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Pierwszy egzamin odbył się na dwóch ostatnich lekcjach kursu, teraz musiałam zapłacić 90zł za 2 godziny. I będę musiała płacić dopóki nie zdam.
Ja specjalnie brałam taki ośrodek jazdy który nie bierze pieniędzy za egzamin wewnętrzny bo niektórzy instruktorzy specjalnie oblewaja i kasa leci

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Były już tu takie przypadki. Jeżeli wiesz że umiesz jeździć a znowu nie zdalas to możesz zabrać papiery i muszą Ci je wydać
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 14:12   #4048
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Pierwszy egzamin odbył się na dwóch ostatnich lekcjach kursu, teraz musiałam zapłacić 90zł za 2 godziny. I będę musiała płacić dopóki nie zdam.
bier papiery, przenieś się do innego ośrodka, niech spojrzą na twoje "błędy" ale nie mow co robiłaś źle by sami "wyłapali" , ja się przenosiłam i nie żałuję (próbowali "wymusić" na mnie wykupienie 10h dodatkowych plus wew egzam)w jakim mieście masz egzam?
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2016-12-18 o 14:29
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 20:26   #4049
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny ile u was kosztuje godzina jazdy ?

U mnie 50zl . Musze wykupic z 4godz. I plac z 50zl

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

U mnie lipaaa bo ja musze jechac 1godz.do Wordu, wiec jak wykupie 4 godz. To 2 zostaje na jazde po mieście w Wordzie, a 2 na dojazd
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 20:50   #4050
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

U mnie w nieście rodzinnym 35 a tan gdzie zdawałam to od 40zl
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.