Sklep iHerb.com (USA) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-21, 14:58   #1351
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
5.11. wysłali mi zamówienie i ciągle nie mam :< może jutro dojdzie, bo już się doczekać nie mogę na mój pędzelek
moje wysłane 4.11 doszło wczoraj (3 dni później niż zazwyczaj), więc może Twoje też niedługo dotrze
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:25   #1352
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
moje wysłane 4.11 doszło wczoraj (3 dni później niż zazwyczaj), więc może Twoje też niedługo dotrze
mam nadzieję, jutro już piątek, więc jest szansa ^^

właśnie paczka doszła, dostarczona przez pana z inpost . na szczęście gość zapytał czy spodziewam się paczki bo niefortunnie dhl nakleił kartkę na moim imieniu i nazwisku...
nie dobrałam żadnego gratisa bo nie wiedziałam, więc wrzucili mi mini tarkę to stóp xD teraz czaję się na kolejne zamówienie, tylko jeszcze nie wiem co chcę
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi




Edytowane przez em_ka90
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:46
em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 14:12   #1353
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, jutro już piątek, więc jest szansa ^^

właśnie paczka doszła, dostarczona przez pana z inpost . na szczęście gość zapytał czy spodziewam się paczki bo niefortunnie dhl nakleił kartkę na moim imieniu i nazwisku...
nie dobrałam żadnego gratisa bo nie wiedziałam, więc wrzucili mi mini tarkę to stóp xD teraz czaję się na kolejne zamówienie, tylko jeszcze nie wiem co chcę
Pochwal sie - co zamowilas?
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 15:04   #1354
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

To ja tak za pamięci pochwalę się działaniem moich ostatnich nabytków:

- szampon rozmarynowy Avalon dodający objętości - obawiałam się trochę zapachu, ale jest bardzo ładny i delikatny, nie kłuci się z zapachem odżywek, włosy lekko uniesione, dobrze myje, z tym, że muszę rozcieńczać odrobinę w buteleczce z wodą, inaczej zużyłabym połowę na jedno mycie
- pasta z ksylitolem Xyli-white Refreshmint, chyba do mnie nie przemawia, niby miętowa, ale smakuje bardzo dziwnie, podrażnia mi dziąsła, na plus jest chyba tylko to, że nie zawiera fluoru i SLS
- żel aloesowy Mill Creek, używam go jako żel-odżywkę do włosów po myciu, na twarz zamiast kremu jest chyba ciut za lekki, nie bardzo wiem do czego go w zimie jeszcze można używać

reszta czeka w kolejce na testy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 19:20   #1355
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pochwal sie - co zamowilas?
zamówiłam jedynie pędzelek z RT blush brush
ale to nie ostatnie moje zamówienie czekam tylko żeby dodali coś co mi się przyda bardziej
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 23:45   #1356
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej, czy to prawda, że przy pierwszym zamówieniu jest -5/10$?
Jak się dobiera gratisa? Jest jakaś lista z której można wybrać?
Wybieracie najtańszą formę przesyłki, taką bez możliwości śledzenia?
Czy urząd celny dobiera się do przesyłek?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 00:32   #1357
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Hej, czy to prawda, że przy pierwszym zamówieniu jest -5/10$?
Jak się dobiera gratisa? Jest jakaś lista z której można wybrać?
Wybieracie najtańszą formę przesyłki, taką bez możliwości śledzenia?
Czy urząd celny dobiera się do przesyłek?
Prawie co stronę, ktoś dyskutuje o każdym z Twoich pytań Trochę samodzielności, jeśli po przeczytaniu kilku stron będziesz miała pytania, wtedy chętnie pomożemy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 12:47   #1358
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mea culpa, masz rację . W wolnej chwili przegrzebię wątek.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:17   #1359
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Czekam na zamówienie wysłane 10 listopada .... Ciekawe czy dojdzie .....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 21:21   #1360
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

jak myślicie, będzie jakaś promocja na Black Friday? wiecie czy była w zeszłym roku?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:09   #1361
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dobra, przyznaję, że nie przeczytałam całości, ale przebrnęłam przez połowę i daję sobie na razie spokój.
Mam nadzieję, że to, o co chcę zapytać nie znalazło się w drugiej części wątku- w razie czego pokornie wrócę do lektury
Zatem dowiedziałam się, że najbezpieczniej robić zamówienia do 30$ ze względu na podatek.
Na tyle, na ile doczytałam, UC dodawał opłaty jeśli przesyłka była rejestrowana (DHL), i czyjaś paczka została zmaltretowana przez urzędników, ale opłat nie dodano. I tu mam pytanie- ponieważ chciałabym skorzystać z większego rabatu- 10$, ale dostanę go przy zamówieniu 50+. Czy ktoś miał do czynienia z zamówieniami na taką kwotę? Jak z urzędem celnym?
Wydawało mi się, że gratisy można wybrać sobie dwa, tak też tu czytałam, ale z tego co napisane na stronie, zrozumiałam, że jeden coś się zmieniło?"These offers are limited to one free product per customer and per order" coś się zmieniło?

Wybrałam sobie produkty za prawie 120$, czyli czeka mnie rozbicie na kilka paczek. W sumie to nawet lepiej, wolę raz na miesiąc dopłacić 6$ za wysyłkę niż wydawać kupę kasy za jednym razem.
Im posty nowsze, tym rzadziej zdarzają się doniesienia, że paczka wcale nie dotarła. Cały czas się jednak obawiam. Miałam nadzieję, że siostra przyjedzie z USA do PL na święta, ale będzie najwcześniej w wakacje, co mnie niespecjalnie urządza. Mam jeszcze możliwość wysyłki do UK lub Danii, czy sądzicie, że to bezpieczniejsze rozwiązanie?

Jeszcze jedna sprawa. Jedyna maska o której to przeczytałam to ta z gliny wulkanicznej- jak się sprawdza? Szukam jakiejś maski do twarzy, do 10$ nawilżającej i/lub oczyszczającej.

Swoje pierwsze zamówienie zrobię najwcześniej w grudniu, ale chyba poczekam aż do stycznia, licząc że świąteczne zamieszanie trochę się rozładuje. Jeśli ktoś z Warszawy potrzebuje czegoś małego i nie opłaca mu się składać zamówienia samodzielnie mogę zaoferować pomoc- tylko jak wspomniałam, na razie nie będę się śpieszyć.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 18:43   #1362
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Dobra, przyznaję, że nie przeczytałam całości, ale przebrnęłam przez połowę i daję sobie na razie spokój.
Mam nadzieję, że to, o co chcę zapytać nie znalazło się w drugiej części wątku- w razie czego pokornie wrócę do lektury
Zatem dowiedziałam się, że najbezpieczniej robić zamówienia do 30$ ze względu na podatek.
Na tyle, na ile doczytałam, UC dodawał opłaty jeśli przesyłka była rejestrowana (DHL), i czyjaś paczka została zmaltretowana przez urzędników, ale opłat nie dodano. I tu mam pytanie- ponieważ chciałabym skorzystać z większego rabatu- 10$, ale dostanę go przy zamówieniu 50+. Czy ktoś miał do czynienia z zamówieniami na taką kwotę? Jak z urzędem celnym?
Wydawało mi się, że gratisy można wybrać sobie dwa, tak też tu czytałam, ale z tego co napisane na stronie, zrozumiałam, że jeden coś się zmieniło?"These offers are limited to one free product per customer and per order" coś się zmieniło?

Wybrałam sobie produkty za prawie 120$, czyli czeka mnie rozbicie na kilka paczek. W sumie to nawet lepiej, wolę raz na miesiąc dopłacić 6$ za wysyłkę niż wydawać kupę kasy za jednym razem.
Im posty nowsze, tym rzadziej zdarzają się doniesienia, że paczka wcale nie dotarła. Cały czas się jednak obawiam. Miałam nadzieję, że siostra przyjedzie z USA do PL na święta, ale będzie najwcześniej w wakacje, co mnie niespecjalnie urządza. Mam jeszcze możliwość wysyłki do UK lub Danii, czy sądzicie, że to bezpieczniejsze rozwiązanie?

Jeszcze jedna sprawa. Jedyna maska o której to przeczytałam to ta z gliny wulkanicznej- jak się sprawdza? Szukam jakiejś maski do twarzy, do 10$ nawilżającej i/lub oczyszczającej.

Swoje pierwsze zamówienie zrobię najwcześniej w grudniu, ale chyba poczekam aż do stycznia, licząc że świąteczne zamieszanie trochę się rozładuje. Jeśli ktoś z Warszawy potrzebuje czegoś małego i nie opłaca mu się składać zamówienia samodzielnie mogę zaoferować pomoc- tylko jak wspomniałam, na razie nie będę się śpieszyć.
Ja robię zamówienia nawet za 70$ i do tej pory urząd celny ani razu nie złapał mojej paczki, a był czas, że paczki przychodziły nawet dwa razy w miesiącu.

Obecnie można wybrać tylko jeden gratis (nie pamiętam aby wcześniej było inaczej).

Wszystkie paczki, które zamawiałam brałam z najtańszą, nierejestrowaną przesyłką (4$ do 1,8 kg) i wszystkie do mnie dotarły. Niektóre szły dłużej, niektóre krócej ale doszły.

Co do maski - nie pomogę
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:45   #1363
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja robię zamówienia nawet za 70$ i do tej pory urząd celny ani razu nie złapał mojej paczki, a był czas, że paczki przychodziły nawet dwa razy w miesiącu.

Obecnie można wybrać tylko jeden gratis (nie pamiętam aby wcześniej było inaczej).

Wszystkie paczki, które zamawiałam brałam z najtańszą, nierejestrowaną przesyłką (4$ do 1,8 kg) i wszystkie do mnie dotarły. Niektóre szły dłużej, niektóre krócej ale doszły.

Co do maski - nie pomogę


Dawniej można było wybrać 2 gratisy -teraz tylko jeden.

U mnie też wszystkie paczki (kilkanaście) prędzej czy później dotarły, nie zaginęła ani jedna - wszystkie paczki nierejestrowane.

UWAGA!
Najnowsza oferta : -20% dla pędzli real techniques
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:50   #1364
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
UWAGA!
Najnowsza oferta : -20% dla pędzli real techniques
Dlaczego teraz Btw. gdzie mogę znaleźć tą promocję, bo na stronie nic mi się nie wyświetla?

Komentarz ze strony odnośnie Black Friday/Cyber Monday:
We have not been advised of any black friday sales. Please check back with us later in the week.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-11-27 o 21:08
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:11   #1365
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dlaczego teraz Btw. gdzie mogę znaleźć tą promocję, bo na stronie nic mi się nie wyświetla?

Komentarz ze strony odnośnie Black Friday/Cyber Monday:
We have not been advised of any black friday sales. Please check back with us later in the week.


http://www.iherb.com/Real-Techniques...mantha-Chapman


Rabatuje dopiero po wrzuceniu do kosza
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:27   #1366
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zapaałka: http://www.iherb.com/specials tutaj są promocje
i tutaj jest opisane: http://www.iherb.com/Real-Techniques...mantha-Chapman
10-20% naliczone będą już w koszyku. Promocja kończy się 4 grudnia.
Kurka wodna, skąd ja przed świętami wezmę na to kasę?

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

O rety, oszczędziłabym 25 dolców! Grzech nie brać, jutro zamawiam!
Zadzwonię też do banku żeby policzyć, czy lepiej zapłacić w euro, czy w dolarach

I znowu ja się dopisuję. Dodałam co trzeba do koszyka i szukam, gdzie by tu kod wpisać jutro. I nie ma :/ jest tylko "You provided referral code DAJ354". Nie rozumiem, przecież ja nic nie "provided"!
Napisałam do nich w tej sprawie, mam nadzieję, że odpowiedzą szybko. Adres i dane z karty wprowadza się przy składaniu pierwszego zamówienia, czy przed? Ja jeszcze żadnych danych nie wpisałam. Zastanawiam się, może po prostu promocje się nie kumulują?

Co wpisałyście w adresie w"State/Province/Region"?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-27 o 22:19
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:32   #1367
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Rabatuje dopiero po wrzuceniu do kosza
No tak, a ja się wpatrywałam w cenę i zastanawiałam, gdzie to 20%
Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Kurka wodna, skąd ja przed świętami wezmę na to kasę?

O rety, oszczędziłabym 25 dolców! Grzech nie brać, jutro zamawiam!
Zadzwonię też do banku żeby policzyć, czy lepiej zapłacić w euro, czy w dolarach
Jestem zła, 2 grudnia jest Dzień Darmowej Dostawy, już wybrałam kilka pędzli z Hakuro, a tu jeszcze RT dorzucili na promocji, akurat teraz

Dopiero teraz natchnęłaś mnie, że płacąc w euro zaoszczędziłabym jeszcze więcej Tu już chyba nie chodzi o kurs, a o walutę w jakiej 'rozlicza' się bank, a większości polskich banków jest to właśnie euro

To które pędzelki kupujecie, albo polecacie?

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Ostatnio zamawiałam z nowego konta, wszystkie dane wpisywałam po prostu przed złożeniem zamówienia. Tak samo z kodem.
State/Region - województwo
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-11-27 o 22:47
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:00   #1368
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja bym chętnie rozebrała ten zestaw: http://www.iherb.com/Real-Techniques...-Brushes/53654
To znaczy biorę go, ale nie potrzebuję pędzla języczkowego i jednego dużego (a może dwóch?). Jeśli ktoś się ślini na któryś z niepotrzebnych mi pędzli proszę dać znać. I tak albo je wymienie, albo odsprzedam, albo sprezentuję przyjaciółce.

Tak Zapaałko, jeżeli jesteś w mBanku- to podejrzewam że taniej będzie w euro, bo wydaje mi się, że oni najpierw przeliczają wszystko w euro właśnie, ale muszę się jeszcze upewnić.

Ech, martwi mnie ten kod, skąd się on wziął? Czy jak składacie ponowne zamówienia coś się Wam wyświetla w miejscu gdzie za pierwszym razem wpisałyście kod?

Po jakim czasie zwykle odpisują na wiadomości wysłane przez formularz?

Wdech-wydech ciecior! Masz prawie tydzień na złożenie tego zamówienia!

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-27 o 23:03
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:44   #1369
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie rozebrała ten zestaw: http://www.iherb.com/Real-Techniques...-Brushes/53654
To znaczy biorę go, ale nie potrzebuję pędzla języczkowego i jednego dużego (a może dwóch?). Jeśli ktoś się ślini na któryś z niepotrzebnych mi pędzli proszę dać znać. I tak albo je wymienie, albo odsprzedam, albo sprezentuję przyjaciółce.
Mnie do szczęścia brakuje chyba tylko pędzla do pudru, zamówiłam co prawda ostatnio na iHerb pędzel ELF, ale z RT byłby przyjemniejszy

Cytat:
Tak Zapaałko, jeżeli jesteś w mBanku- to podejrzewam że taniej będzie w euro, bo wydaje mi się, że oni najpierw przeliczają wszystko w euro właśnie, ale muszę się jeszcze upewnić.
Mam konto w mBanku i dopiero po Twoim poście olśniło mnie, że zawsze płacę w USD, chociaż tak jak napisałaś mBank przelicza w EUR, więc zawsze byłoby te kilka groszy na plus. Na swoją obronę dodam tylko, że wcześniej można było płacić tylko w $ stąd teraz automatycznie klikałam $ nie zastanawiając się nad euro. No cóż lepiej późno niż później
Cytat:
Ech, martwi mnie ten kod, skąd się on wziął? Czy jak składacie ponowne zamówienia coś się Wam wyświetla w miejscu gdzie za pierwszym razem wpisałyście kod?
Przy ponownym zamówieniu nie ma już miejsca na kod. Nie masz możliwości aby ten kod zmienic?

Cytat:
Po jakim czasie zwykle odpisują na wiadomości wysłane przez formularz?
Nie próbowałam przez formularz, ale dużo osób pisze do nich na facebooku, jedna dziewczyna na forum ostatnio tak do nich pisała i odpowiedź była raz dwa
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 11:11   #1370
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

dziewczyny gdzie mam wleźć żeby zmienic adres wysyłki?
wyjeżdżam na dniach na jakiś miesiąc, zmienić go przed kompletowaniem zamówienia,czy przy wypełnianiu kolejnych "pól' juz przy składaniu zamówienia?
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 13:21   #1371
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

My account -> Address Book (lista po lewej) -> Modify Address
tutaj możesz zmienić na przykład tylko adres do wysyłki bez zmiany adresu głównego. Myślę, że przed czy w trakcie składania nie ma różnicy, powinni pytać o adres do wysyłki przed złożeniem zamówienia.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:26   #1372
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

pieknie dziękuję
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:30   #1373
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Specjalnie założyłam wreszcie konto na facebooku.
Na razie odpowiedzi brak.

Zapaałka- podoba ci się ten multitask brush? Bo mnie się on wydaje za mały do pudru i za duży do wszystkiego innego.

Swoją drogą skąd mam wiedzieć że wiadomość na FB się wysłała? Kliknęłam "wyślij" i wiadomość zrobiła się jakby szara, ale żadnej informacji, że się wysłała.
Wcześniej kliknęłam w ikonkę "wiadomość" niedaleko "tytułu" strony. Wchodziłam też w moje wiadomości (lewy górny róg), ale tam nic nie ma. Zakładki z wysłanymi nie znalazłam.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-28 o 15:35
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:02   #1374
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Myślałam nad nim, ale skoro mówisz, że za mały do pudru to sobie odpuszczę, brakuje mi właśnie takiego typowego pędzla do pudru, zamówię go kiedyś jak już konto się trochę po świętach zregeneruje

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale spróbuję.. jeśli wiadomość wysłałaś i nie została jeszcze odebrana to po kliknięciu na skrzynkę odbiorczą w panelu po lewej powinna przy wiadomości pokazać się szara strzałka, jeśli wiadomość została odebrana będzie to 'fajka'. W głównym oknie wiadomości będzie natomiast napisane:
Wyświetlone [dzień i godzina]

Jeśli nie odpiszą możesz walnąć im wiadomość na 'ścianie' fb, po prawej stronie znajdziesz posty użytkowników, a wśród nich dziesiątki komentarzy ludzi, którym coś zaginęło, wylało się, problemy z zamówieniami, itd. Widzę, że odpisują sumiennie i starają się rozwiązywać problemy, ale nie wiem jak szybko im to idzie.

Nie wiem czy cokolwiek zrozumiałaś, ale mam nadzieję, że jakoś pomogłam
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-11-28 o 16:06
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:00   #1375
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

zapaałka: http://www.youtube.com/watch?v=kP0OJ7RsPJA
tego pędzla używa od 3:05 a na początku trzyma je w pudełku przy twarzy (0:13). Wydaje mi się, że ona ma też dość dużą twarz. I tak i tak zamawiam ten zestaw, jak się teraz nie zdecydujesz, a mnie nie przypasuje- to szukaj w wątku wymiankowym

Przez chwilę wiadomość ze strzałką wyświetlała mi się jak kliknęłam na "dymki", była też jak kliknęłam "pokaż wszystkie". A teraz zniknęła, znowu nie ma. Ech ;/
Najwyżej będę natrętna i zrobię jak radzisz- napiszę na ścianie.

Edit: aaaa, wysłałam wiadomość testową do przyjaciółki i zrobiło się inaczej. Nic nie zszarzało, był napis, że pomyślnie wysłano i jest w historii wiadomości. Wygląda na to, że muszę wobec tego napisać do iherb jeszcze raz, ale żeby ich nie zalewać mailami zrobię to jutro i może do tego czasu sprawa się wyjaśni z tymi wiadomościami i nie będzie konieczności.
Czy trzeba ich polubić, żeby do nich pisać? Może tu jest pies pogrzebany?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-28 o 19:06
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:51   #1376
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja zamówiłam włąśnie ten duzy zestaw, blush brush i ich bb za całość już z przesyłką zapłaciłam uwaga uwaga niecałe 30 dolarów obeszłam wykorzystanie ponowne kodu zniżkowego, bo poprostu mam nową kartę, i załozyłam nowe konto, i już mi kod wchodził, aże liczyli ze przed znizka było 40 dolarów, to weszła mi znizka 10 dolarów wachałam sie czy wziąsc powder brush czy blush brush bo oba z tego co widze nadaja sie do pudru, ale chyba ten powder brush bedzie dla mnie za duży.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:55   #1377
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ten z physican formula? kusi mnie, daj koniecznie znac jak się sprawuje
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:28   #1378
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ja chyba kliknę to podwójne kabuki
a kremu do oczu poszukuję - ktoś coś zamawiał?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 08:10   #1379
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja chyba kliknę to podwójne kabuki
a kremu do oczu poszukuję - ktoś coś zamawiał?
Też chętnie poznam warty polecenia krem pod oczy

[paczka z 14 listopada właśnie doszła - w sam raz na black friday ]
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 12:31   #1380
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pierwsze zamówienie zrobione. Ciężko się zmieścić w tej maksymalnej wadze za dobrą cenę wysyłki, ale może to jest też jakiś ogranicznik, by nie kupować nie wiadomo, ilu rzeczy Zobaczymy, kiedy dojdzie.
Ps. co do kodu przy pierwszym zamówieniu, mi się sam naliczył, tj. przeliczyłam wszystko i się zgodziło - wydałabym 40$, miałam zniżkę na pędzel RT, coś tam jeszcze było w promocji, do kwoty zniżki doliczyli mi także ten gratis, no i w sumie kwota zniżki była ok. 18$, a więc 10$ zniżki przy pierwszym zamówieniu zostało naliczone . Zapłaciłam 24$ i 4$ za wysyłkę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.