Odzywki do paznokci Sally Hansen - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 15:41   #301
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Jakiś czas temu strasznie zepsuły mi się paznokcie, coś okropnego, ale nie o tym. Koleżanka poleciła mi odżywkę Sally Hansen Be Long, bo podobno taka super, szybciej rosną i są mocne, ale niestety mimo regularnego używania mi ani trochę nie pomogła. W sumie było coraz gorzej z tygodnia na tydzień, ale nie zwalam tego na tę odżywkę, to wina moich paskudnych paznokci. Chciałam potem wypróbować tę złotą, ale jednak zainwestowałam w Nail Tek, może on zrobi jakiś cud
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:13   #302
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Blue sky dziekuję

polecam sprzedawce na allegro

http://www.allegro.pl/item544035130_...a_odzywka.html

http://www.allegro.pl/item545601126_...dzywka_ss.html

http://www.allegro.pl/item544559473_..._promocja.html
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:58   #303
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

dzieki za polecenie, wlasnie tych mialam w ulubionych i sie zastanawialam czy kupic
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:53   #304
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
AnulaPPP super


Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
tez bardzo prosilabym link PEWNEGO sprzedawcy, baznkcie tez bardzo mi sie rozwastwiaja
AnulaPP jesli niedawno kupowalas moglabys sprawdzic w allegro u jakiego sprzedawcy konkretnie, to po zalogowaniu jest w zakladce aukcje i wygralem
sprawdziłam ale mam tam tylko 3 ostatnie kupione rzeczy a nic nie kasowałam... widocznie to już było zbyt dawno i nie ma tego w pamieci...

a co do tego paintball rybnik to zamawiałam u niego kilka lakierów SH. Fakt on miał je bardzo tanio, a z jakości były średnie a na pewno gorsze niż od innych sprzedawców. I nie wiem czy to przypadek czy on jakis niepewny...
Tego pierwszego nie znam, nocanka jest w porządku ale nie ma najtaniej u niej.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:47   #305
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

AnnulaPPP masz racje nocanka droga ale pewna ,paintball rybnik nie zamawiałam lakierów ale odżywkę tak i jest ok. ale czas oczekiwania trochę długi
u tego pierwszego zamawiałam ostatnio koleżanką i polecam ja zawsze te odżywki zamawiam w kartoniku
a sprzedawce jak chcesz sprawdzić u kogo zamawiałaś to wchodzisz na swoje allegro i komentarze wystawione ja tak zawsze sprawdzam

a tu zamawiałam dwa lakierki jest śliczny
http://www.allegro.pl/item548460407_...ly_hansen.html
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:06   #306
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

to dobrze, ze odzywka od paintball rybnik jest dobra, bo juz zamowilam i jescze jeden lakier. ja tez zwracalam uwage czy sprzedawane w kartoniku, no i patrzylam na kmenatrze, jesli byl chociaz jeden negatywny na temat oryginalnosci to nie kupowalam.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:20   #307
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Też chodowałam pazurki na złotej SH, udało mi się dorobić takiej długości:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1233838271

co wcześniej było nie do pomyślenia . Mam jeszcze kilka innych kosmetyków SH, m.in. krem do skórek - mój KWC! Jeszcze się nie zawiodłam, SH i Lovely to moje ulubione odżywki.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 08:40   #308
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
AnnulaPPP masz racje nocanka droga ale pewna ,paintball rybnik nie zamawiałam lakierów ale odżywkę tak i jest ok. ale czas oczekiwania trochę długi
u tego pierwszego zamawiałam ostatnio koleżanką i polecam ja zawsze te odżywki zamawiam w kartoniku
a sprzedawce jak chcesz sprawdzić u kogo zamawiałaś to wchodzisz na swoje allegro i komentarze wystawione ja tak zawsze sprawdzam

a tu zamawiałam dwa lakierki jest śliczny
http://www.allegro.pl/item548460407_...ly_hansen.html

no ja odzywki nie miałam od rybnika ale może wezme go pod uwage kiedyś
tego pierwszego nie znam ale też warto wiedziec
tak, tak ja zawsze sprawdzam komentarze

a co do lakieru to chyba mam ten sam... albo ciemniejszy. Jedna warstwa wyglądała jak na zdjęciu ale dwie troszke grubsze tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet holo + maziajki.jpg (45,0 KB, 144 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:49   #309
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

AnulaPPP sliczne pazury
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:30   #310
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
AnulaPPP sliczne pazury
oj blu tu sie akurat nie za bardzo zgodze... były wtedy jeszcze krótkie i takie szerokie... teraz mam dłuższe i sie fajnie zawijają, są weższe i to lubię. No pomijają basen jak pod wpływem wody robią się takie łopaciskaa

no ale dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:53   #311
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

AnulaPPP pazurki i wzorek śliczny a jak zrobiłaś ten wzorek ja też chcę taki
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 16:08   #312
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

dziękuję
a bardzo prosto malujesz jednego pazurka lakierem, dobrze jest jeden raz troszke grubiej, ale czasem lakiery słabo kryja i ja maluje 2 wtedy, i nie czekam az ta pierwsza całkiem wyschnie. Więc jak już masz tą jedną warstwę lub dwie, muszą być mokre (!) malujesz po skosie linerem biała i czarną kreseczkę. Jak najszybciej i potem wykałaczką lub igła przeciagasz po tych liniach i się robią maziajki i potem kolejne pazurki, ale zawsze pojedynczo bo lakier musi być mokry. Mam nadzieje ze coś rozumiesz z tego bełkotu
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:39   #313
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

dziękuję czyli lakier ma być mokry a ja kiedyś próbowałam kwiatki mazane robić ale lakier miałam suchy może dlatego mi nie wychodziły
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:15   #314
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
dziękuję czyli lakier ma być mokry a ja kiedyś próbowałam kwiatki mazane robić ale lakier miałam suchy może dlatego mi nie wychodziły
pewnie tak
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:10   #315
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

one naprawdę tak pomagają?
bo moje paznokcie to jeden wielki problem nigdy nie miałam długich, bo ledwo coś urosły to się łamały. jak dziś zmazałam lakier (którym oczywiście kryję te wszystkie niedoskonałości) to się przeraziłam i postanowiłam, że koniec z tym. nie mogę tak dłużej, też chcę długie, mocne i ładne paznokcie jak wy macie. mi się cały czas łamią, rozdwajają, zawsze muszę piłować maksymalnie krótko żeby nie było widać (chociaż teraz to już i tak nic nie daje). myślicie, że by mi ta odżywka Nailgrowth Miracle pomogła? nie mam zbyt dużych funduszy i nie chciałabym wydać pieniędzy na marne..
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:25   #316
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Asia911217 Pokaż wiadomość
one naprawdę tak pomagają?
bo moje paznokcie to jeden wielki problem nigdy nie miałam długich, bo ledwo coś urosły to się łamały. jak dziś zmazałam lakier (którym oczywiście kryję te wszystkie niedoskonałości) to się przeraziłam i postanowiłam, że koniec z tym. nie mogę tak dłużej, też chcę długie, mocne i ładne paznokcie jak wy macie. mi się cały czas łamią, rozdwajają, zawsze muszę piłować maksymalnie krótko żeby nie było widać (chociaż teraz to już i tak nic nie daje). myślicie, że by mi ta odżywka Nailgrowth Miracle pomogła? nie mam zbyt dużych funduszy i nie chciałabym wydać pieniędzy na marne..
ja tez nie mialam zbyt duzych funduszy, praktycznie to byl zakup planowany na nastepny miesiac, ale jak spojrzalam na moje paznokcie, to powiedzialam dosc i wykosztowalam sie jescze w tym miesiacu
moja odzywka dzisiaj doszla, wyglada na oryginalna, opakowanie w porzadku, a pazurki juz pomalowane, teraz tylko czekac na efekty.
to sie co dwa dni pokrywa nastepna warstwa a po tygodniu zmywa?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:40   #317
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Odkopuje wątek bo jestem straszliwie zła. Ostatnio byłam u kosmetyczki która poleciła mi odżywkę SH. Moje paznokcie nie chcą rosnąć są miękkie jak papier i nie wychylają sie nawet poza opuszek ponieważ zaraz się łamią. Poleciła mi odżywke dzięki której pazurki będą mocniejsze i będą szybciej rosły jednak po przeczytaniu w internecie o tych odżywkach jestem prawie pewna że nie dała mi tej o której mówiła, mianowicie jest to odżywka maximum support daily nail maintenance i akurat ona ma bardzo negatywne opinie Nie wiem co mam z nią zrobić pomalowałam nią paznokcie wczoraj i jak narazie nie robią się gorsze niż są. Nawet nie wiem jak mam ja stosować...Doradźcie mi coś
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 00:01   #318
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

do Anula PPP zrobiłam sobie podoby wzorek ale mi tak nie wyszedł ślicznie jak tobie może lepiej robić wykałaczką czym ty robiłaś

o to moje paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (41,1 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59.jpg (56,9 KB, 73 załadowań)
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 00:21   #319
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ja tez nie mialam zbyt duzych funduszy, praktycznie to byl zakup planowany na nastepny miesiac, ale jak spojrzalam na moje paznokcie, to powiedzialam dosc i wykosztowalam sie jescze w tym miesiacu
moja odzywka dzisiaj doszla, wyglada na oryginalna, opakowanie w porzadku, a pazurki juz pomalowane, teraz tylko czekac na efekty.
to sie co dwa dni pokrywa nastepna warstwa a po tygodniu zmywa?

to super że odżywka przyszła ja malowałam codziennie jedną warstwe czwartego dnia zmywałam ale można co drugi dzień malować
życze powodzenia
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 07:08   #320
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

up podnosze wątek
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 07:31   #321
Monsta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

eva 19 pazurki rewelacyjne, wyglądają bardzo zdrowo o wzorku nie wspomnę ,-) Ja dalej na etapie intensywnego odżywiania. Paznokcie wyraźnie stwardniały , nie łamią się. Myślę, że za parę dni będę mogła pokazać je światu
Monsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:15   #322
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek bo jestem straszliwie zła. Ostatnio byłam u kosmetyczki która poleciła mi odżywkę SH. Moje paznokcie nie chcą rosnąć są miękkie jak papier i nie wychylają sie nawet poza opuszek ponieważ zaraz się łamią. Poleciła mi odżywke dzięki której pazurki będą mocniejsze i będą szybciej rosły jednak po przeczytaniu w internecie o tych odżywkach jestem prawie pewna że nie dała mi tej o której mówiła, mianowicie jest to odżywka maximum support daily nail maintenance i akurat ona ma bardzo negatywne opinie Nie wiem co mam z nią zrobić pomalowałam nią paznokcie wczoraj i jak narazie nie robią się gorsze niż są. Nawet nie wiem jak mam ja stosować...Doradźcie mi coś
ja bym na twoim miejscu poczekała jeszcze tydzień, może dwa. jeśli rzeczywiście z paznokci robi się ruina to ją zwyczajnie wyrzuć, ale może Ci pomoże bo to chyba jest po prostu Maximum Growth (tak mi się wydaje). widać kosmetyczka albo się nie zna na odżywkach.. albo większość jej klientek była zadowolona i poleciła ją też Tobie. smaruj nią co drugi dzień paznokieć i po kilku dniach zmyj(zmywaczem bezacetonowym!) i znów maluj.
ja niedługo wybieram się do miasta i rozglądnę się za odżywką Nailgrowth Miracle

Edytowane przez Asia911217
Czas edycji: 2009-02-20 o 09:19
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:10   #323
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
do Anula PPP zrobiłam sobie podoby wzorek ale mi tak nie wyszedł ślicznie jak tobie może lepiej robić wykałaczką czym ty robiłaś

o to moje paznokcie
e bardzo ładny Ci wyszedł! ja robiłam wykałaczką ale z cienkim końcem. A Ty? bo wydaje mi sie że czymś grubszym bo są większe odstępy troszke. No i różowa kreseczka mogłaby być ciensza, żeby była taka jak biała. Ale poza tym to wszystko jak należy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:04   #324
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Asia911217 Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu poczekała jeszcze tydzień, może dwa. jeśli rzeczywiście z paznokci robi się ruina to ją zwyczajnie wyrzuć, ale może Ci pomoże bo to chyba jest po prostu Maximum Growth (tak mi się wydaje). widać kosmetyczka albo się nie zna na odżywkach.. albo większość jej klientek była zadowolona i poleciła ją też Tobie. smaruj nią co drugi dzień paznokieć i po kilku dniach zmyj(zmywaczem bezacetonowym!) i znów maluj.
ja niedługo wybieram się do miasta i rozglądnę się za odżywką Nailgrowth Miracle
Dziękuje Ci za odpowiedź. Będe więc dzielna i będe wierzyć że odżywka zrobi z moich paznokci rewelke;]
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:10   #325
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci za odpowiedź. Będe więc dzielna i będe wierzyć że odżywka zrobi z moich paznokci rewelke;]
no miejmy nadzieję nie wszystkie odżywki są takie dobre ale wierzę, że w końcu swoje też wyleczę xD
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:06   #326
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez Asia911217 Pokaż wiadomość
no miejmy nadzieję nie wszystkie odżywki są takie dobre ale wierzę, że w końcu swoje też wyleczę xD
Akurat ta, którą kupiłam jako chyba jedyna ma sporo negatywnych komentarzy
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 08:32   #327
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

no to tak jak mówiłam, poczekaj jakiś czas - jeśli naprawdę nie będzie żadnych efektów to zmienisz odżywkę po prostu
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:01   #328
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
e bardzo ładny Ci wyszedł! ja robiłam wykałaczką ale z cienkim końcem. A Ty? bo wydaje mi sie że czymś grubszym bo są większe odstępy troszke. No i różowa kreseczka mogłaby być ciensza, żeby była taka jak biała. Ale poza tym to wszystko jak należy

a dziękuję te kreseczki były jednakowe ale ten biały linerek jakoś się zlewał robiłam igłą grubszą ,a wzorek trzymał mi się tydzień jeszcze wróce do niego
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:15   #329
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Witajcie ponownie .Wczesniej pisalam ze uzywam odzywek sally hansen i jestem bardzo zadowolona Nadal jestem ale chcialam cos dodac.Moj problem z paznokciami polegal na tym ze strasznie sie rozdwajaly,a co za tym idzie nie moglam ich zapuscic . Pierwsza odzywke jaka kupilam byla ta niebieska o ktorej juz pisalyscie Miracle cure.Troche mi pomogla ale nie do konca bylam zadowolona,wiec postanowilam kupic inna.Kupilam taki zestaw Diamond strenght+diamond shine+preparat do stosowania raz w tygodniu(Taki peeling do pazurkow).Teraz dopiero moge sie pochwalic pazurkami,wiem ze nie sa idealne ale ja jestem strasznie zadowolona bo sa chyba najdluzsze jakie kiedykolwiek udalo mi sie zapuscic.Mysle ze to te odzywki diamond mi pomogly bardziej wiec je polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00317.jpg (22,4 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00321kopia.jpg (68,1 KB, 134 załadowań)
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:24   #330
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Jakie śliczne paznokcie ! Swoją drogą wypróbuje, bo rozdwajanie to mój główny (choć nie jedyny ) problem z pazurkami...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.