wasz pierwszy sex oralny :D - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 10:54   #241
aniaczek1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja zrobiłam to jak już miałam 20 lat, po przeszło roku wspóżycia iprawie 2 latach bycia razem
On mi zaczął robić minetkę, ale nigdy nie nalegał żebym mu się odwdzięczyła wręcz myślał że tego nigdy nie zrobię
Ja długo nad tym myślałam nie mogłam się przełamać chociaż chciałam - bałam się że coś nie wyjdzi i jak on będzie tam smakował ale było códnie
Jemu też się podobało był bardzo zaskoczony i rozanielony. Po nie mógł wydusić z siebie słowa - pocałował mnie w czoło (taki gest który bardzo lubie) i bardzo mocno mnie przytulił
Teraz bardzo często to robimy
Dodam że znim przeżyłam 1 raz miesiąć przed 19 urodzinami
aniaczek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 11:49   #242
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

ja sama mojemu zrobiłam :P i teraz przestać nie mogę hehheeheh
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:21   #243
dorzynka
Raczkowanie
 
Avatar dorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Stąd ;D
Wiadomości: 54
GG do dorzynka
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

1 to nie było nic specjalnego :P

ale 1 "lodzik" z obecnym facetem Bajka

Było to w samochodzie- może się nie spodziewał... ale to było cudowne uczucie, jak skończył w moich ustach i się tak zrelaksował. a później dziękował przez kolejny tydzień i że cudownie było
dorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:04   #244
linve
Raczkowanie
 
Avatar linve
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 107
Send a message via Skype™ to linve
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

hm, on caly czas nalegal na minetke. az wkoncu mnie przekonal.. a teraz nie moge bez tego zyc! ;D

ale pierwszy raz jak ja sie zgodzilam ( po dlugim namowach) na zrobienie lodzika.. bylam totalnie skolowana. i pamietam pytanie miska...
byl niewiarygodnie powazny(jak nigdy!) - " Hm, jadlas kiedys lulka (lód)?"

padlam ze smiechu ;p
__________________

linve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:12   #245
Niebieski motylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Po pół roku bycia razem zdecydowałam się sprawić Tż tą przyjemność. Bałam się, ale wszystko poszło świetnie On to bardzo lubi, więc robię to dla niego.

Jeśli chodzi o zaspokojenie mojej osoby, to zgodziłam się na to raz...i nie przekonuje mnie to Nic nie czułam, poza zniesmaczeniem :P
Niebieski motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:31   #246
lunaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 66
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja mam 20 lat...zawsze w rozmowach z koleżanką mówiłam, że chyba w życiu sie na to nie odważę Ale jakos strasznie zawsze ciekawa byłam minetki.... i ogólnie swoja pierwszą wspominam dobrze...więc postanowilam sie odwdzięczyć i sama to zrobiłam chłopakowi..w sumie to bylo 69 haha Nie jest tak źle..

a i dziewczyny nie bójce się, ze coś pójdzie nie tak...najpierw niech sie chłopak troche napali, to potem wystarczy że poczuje wasz język i bedzie gites
lunaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:47   #247
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

dobrze sobie nawzajem zrobiliśmy jak ja miałam 16 lat mój facet miał wtedy 20 i było super... doszło do tego chyba po 3 tygodniach chodzenia...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 19:26   #248
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

hehe, to był mój pierwszy raz, dla Tż oczywiście nie, ale tą minetkę jaką mi zafundował zapamietam do końca życia wiłam się z rozkoszy,to coś fantastycznego.. to było dokładnie 2 tygodnie od naszego bycia razem.pomyśleć że tyle lat na to czekałam, a Tż ? chwile później się zrewanzowałam ,na samym początku to go lekko ugryzłam hehe bo niemiałam pojęcia jak to się robi, ale teraz to nieodłączny element naszego seksu ( oczywiscie nie gryzienie tylko oralny )
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:32   #249
raisin_wine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 40
GG do raisin_wine
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Mój "pierwszy oralny raz" przeżyłam z moim ex. Dostał na urodzinki koszulę, szampana, torcik i lodzika Był taki zdziwiony, że ciągle mnie zagadywał i w decydującym momencie o coś zapytał: co robię, czy coś. Nastawiłam się na połykanie , ale nie myślałam, że już kończy i chciałam mu odpowiedzieć na pytanie, więc wyjełam z buzi to, co tam miałam , a on w tym momencie skończył na kołdrze Byłam z siebie taka dumna, że doprowadziłam go tak szybko do orgazmu ustami, tym bardziej, że był moim pierwszym, a przede mną miał kogoś, więc chciałam mu zaoferować "coś ekstra" no i udało się Polecam dziewczyny, jeśli nie macie oporów, bo nie ma co się zmuszać. Ja lubię trzymać pałeczkę
raisin_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:26   #250
Blueberryy
Przyczajenie
 
Avatar Blueberryy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Tak się przyglądam temu wątkowi z ciekawością, czytam, co piszecie, dziewczyny i zastanawiam się, czemu żadna z Was nie wspomina o smaku spermy waszego Tż-ta..?? Czy zdarzają się sytuacje, że np. zapach ten nie całkiem Wam odpowiada?? Co w tedy robicie?

Co do mojego "pierwszego razu" to wyszło to jakoś tak całkiem "pod wpływem chwili" Całowanko, macanko i te sprawy aż tu nagle Tż pyta czy nie zajełabym się nim troche niżej.. No więc zabrałam się do sprawy troszkę po amatorski(moim zdaniem) ale pamiętam że Tż był zadowolony
Blueberryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:11   #251
raisin_wine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 40
GG do raisin_wine
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez Blueberryy Pokaż wiadomość
Tak się przyglądam temu wątkowi z ciekawością, czytam, co piszecie, dziewczyny i zastanawiam się, czemu żadna z Was nie wspomina o smaku spermy waszego Tż-ta..?? Czy zdarzają się sytuacje, że np. zapach ten nie całkiem Wam odpowiada?? Co w tedy robicie?
Ja nie zdążyłam jej nigdy powąchać , ale smak ma różny, nie wiem od czego to zależy, czasem jest gorzka(to nie jest fajne, ale łykam jak lekarstwo). Niekiedy smakuje słodko albo neutralnie i wtedy jest jak najbardziej ok. Ciekawi mnie, czy np. zlizujecie sobie spermę no nie wiem... z rąk, bądź z twarzy? Bo ja jeszcze nie próbowałam, a na filmach erotycznych tak robią czasami(chociaż robią też inne rzeczy, których raczej nie sprobuję, więc pytam Was o zdanie)? Wydaje mi się, że sperma nie jest już tak..."ciekawa", gdy zgęstnieje w kontakcie z powietrzem i jakoś nie mogę się przekonać do jej zlizywania.

[/QUOTE]Co do mojego "pierwszego razu" to wyszło to jakoś tak całkiem "pod wpływem chwili" Całowanko, macanko i te sprawy aż tu nagle Tż pyta czy nie zajełabym się nim troche niżej.. No więc zabrałam się do sprawy troszkę po amatorski(moim zdaniem) ale pamiętam że Tż był zadowolony[/QUOTE]

Też mi się wydawało za pierwszym razem, że robię to po amatorsku, ale mój chłopak też był zadowolony, więc może wiele im nie trzeba i wszystko, co robimy jest ok, może za bardzo się przejmujemy. A propos! Widziałyście ten filmik?
http://www.youtube.com/watch?v=lS0fsMuRB-w Trochę wulgarny, ale może coś w tym jest?...
raisin_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 16:48   #252
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Jeżeli chodzi o mnie to jeszcze ok 2 miesiące temu nie myślałam, że to zrobię wydawało mi się to obrzydliwe. Raz mój Tż mnie o to poprosił, ale ja wykręciłam się wtedy, że "nie mam ochoty", od tego czasu już o tym nie wspominał. Jakieś 2 tygodnie później pod wpływem totalnego impulsu zrobiłam mu "niespodzianke" i co się okazało - było b. fajnie Bardzo sie ciesze, że się przełamałam, była to dla mnie kwestia zaufania....

A co do smaku/zapachu spermy to jest dla mnie ok, ale słyszałam że to zależy od diety. Ponoć piwo i różne pikantne rzeczy prawiają że jest gorzka, a świerzy ananas poprawia smak
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:52   #253
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

hmmm...
no wiec, z mojej inicjatywy. ja bardzo chcialam, dlugo czekalam, az sie doczekalam :P no i nie bylo rewelacji, ale nie bylo tez totalnej porazki
tez sie balam, ze "o rany, przeciez sie nie zmiesci".
pozniej dostalam kilka rad i czekam na okazje, az bede mogla je wziac pod uwage
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:10   #254
dziewczynaJAKmalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Moj w wieku 19 lat,jak raz zasmakowałam-chciałam ciągle,aż mnie do stosunku nie ciągneło,tamtemu chłopakowi nie robiłam ustami. Dostawałam nie dając. Facet się zmienił-moja wielka miłość, z którym już współżyję i o dziwo seks oralny w tym związku początkowo w ogole nie zachwycał,dopiero teraz (po długim czasie) jest super. Obecny TZ otrzymuje ode mnie tego typu pieszczoty,choć jeszcze brakowało finiszu (mój stres)
dziewczynaJAKmalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 12:57   #255
moon_light
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 211
GG do moon_light
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

W wieku 19lat, eks 23. Jakoś tak spontanicznie wyszło (wieczór wcześniej pisaliśmy lekko pikantne smsy). Wcześniej nie sądziłam, że się na to odważę, a tu jednak, i ja działałam i on I oboje byliśmy usatysfakcjonowani. Z aktualnym partnerem również spróbowałam tego typu pieszczot choć na początku miałam jakiś wewnętrzny opór. A teraz nam obojgu się podoba, mimo że czasami przez przypadek lekko przejadę ząbkami
__________________
"Nie odmówiłaby nawet, gdyby zaproponował wspólną wizytę w piekle celem wypicia filiżanki gorącej smoły w towarzystwie ognistych demonów"
moon_light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:00   #256
Aszanti14
Raczkowanie
 
Avatar Aszanti14
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Oddanie spermy w pocałunku ;P
Ciekawe czy mój tŻ by się na takie coś zgodził
Aszanti14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:33   #257
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Mój pierwszy oral odbył się w autobusie (z uwagi na to, że TZ jest kierowca). Mial przerwe miedzy przejazdami zachciało nam się szybkiego numerku więc ja nie czając się ściągnęłam mu portki i bez żadnego skrępowania dobrałam mu się do ptaszka firgolaszka (taki nasz slang domowy) tak nam było dobrze, że autobus miał opóźnienie 10 min.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:35   #258
fotoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

gdy pierwsssssszy raz wziełam go do buzi to było (mmmmmm) ale gdy już przestawałam mój chłopak chciał więcej ..trwało to przez ok 1h
fotoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:13   #259
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

1 h ? o masakra, tak dlugo!;p Jesli o mnie chodzi to dlugo sie wzbranialam, bo troche mnie to brzydzilo, w ogole wstydzilam sie na niego spojrzec. Z 3 miesiace sie bronilam, az uleglam. Nie jemu, On mnie nie namawial, choc wiem ze chcial tego, ale szanowal moje zdanie. Pierwszy raz nie byl zly, a wrecz zaskakujacy, bo ja cnotka do potegi ntej, jak sie okazalo sprawilam, ze cos mu drgnelo;p hehe Bylam i nadal jestem jego czwarta dziewczyna, ale przy poprzednich jak sam powiedzial nigdy nie "eksplodowal", a przy mnie byl blisko Wiec komplement na rozgrzewke byl calkiem calkiem a teraz jestesmy na etapie draznienia sie, bo on ledwo sie powstrzymuje a ja go specjalnie pobudzam nigdy nie skonczyl w mojej buzi, bo tego nie chce.
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 17:30   #260
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja jakoś sama zaczęłam. On mówił zawsze, że do niczego mnie nie będzie nigdy namawiał i zmuszał. Jakoś tak wyszło, że chciałam spróbować. A jemu było przyjemnie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 09:04   #261
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez fotoo Pokaż wiadomość
gdy pierwsssssszy raz wziełam go do buzi to było (mmmmmm) ale gdy już przestawałam mój chłopak chciał więcej ..trwało to przez ok 1h
hihi jak wytrzymalas godzine ?
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 15:04   #262
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Dziewczyny, któraś z Was na początku tematu pisała, że jej problem tkwi w "kropelce spermy". Ile właściwie tej wydzieliny jest?
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:06   #263
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
hihi jak wytrzymalas godzine ?

Jak ON wytrzymal godzine??

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez duhovka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was na początku tematu pisała, że jej problem tkwi w "kropelce spermy". Ile właściwie tej wydzieliny jest?

nie jakos duzo, ale jest wyczuwalna,
wystarczajaca ilosc żeby nawilzyc główkę penisa
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:25   #264
Blueberryy
Przyczajenie
 
Avatar Blueberryy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez Aszanti14 Pokaż wiadomość
Oddanie spermy w pocałunku ;P
Ciekawe czy mój tŻ by się na takie coś zgodził
o kutwa, padłam
Blueberryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:00   #265
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja niestety nie miałam tak kolorowo. Miałam wtedy 18 lat i to było z moim eks (akurat wtedy już nie byliśmy razem, ale jakoś tak po długim czasie postanowiliśmy się spotkać). Pamiętam, że się całowaliśmy etc. i wtedy on siedząc powiedział mi żebym mu zrobiła dobrze ustami. Powiedziałam, że nie i zaczęłam się śmiać, bo myślałam, że zrozumie. Wtedy on złapał mnie za głowę i ją obniżył w stronę swojego penisa. Więc ja na powrót się wyprostowałam i dalej udając głupią powiedziałam: Wiesz ja jestem przecież nieśmiała", a on na to:"I to mi się właśnie w tobie podoba", ponownie złapał mnie za głowę...Także zrobiłam to. Fakt nie było straszne...ale wiedząc że doszło do tego w taki sposób...do tej pory niemiło to wspominam...
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 14:45   #266
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Wink Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

mam 16 lat i jestem z moim TŻ niecałe pół roku. on ma 19 lat i podobnie jak ja żadnego doświadczenia
nigdy mnie nie namawiał do tego. pierwszy raz pieściłam go w ten sposób kilka dni temu i zaskoczyłam go całkowicie mówił, że się tego nie spodziewał, ale było mu bardzo przyjemnie, hehe
a zrobiłam to bo lubie sprawiać mu przyjemność, no i tak trochę z ciekawości i powiem tyle, bo spotkałam sie z wypowiedziami niektórych dziewczyn, że nigdy tego nie zrobią, bo to jest obrzydliwe itp... ale jeśli kochasz swojego chłopaka, to kochasz go całego i nie rozumiem jak może coś budzić w nim wasze obrzydzenie...?
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 12:58   #267
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Girl93 dobrze myslisz. Trafne pytanie. Ja na poczatku zwiazku tez mialam takie podejscie. Wstydzilam sie, brzydzilam, ale w koncu sie przelamalam i nie zaluje. Nadal jestesmy razem a mnie do podjecia tego kroku przekonala milosc. Bo skoro kochalam i kocham mojego chlopaka to akceptuje go w 100% a nie tylko w 99. Poza tym skoro jemu zalezy na tym by mi bylo dobrze, to mi tez powinno zalezec

nielegalnaa
ja bym takiemu kolesiowi w pysk strzelila i powiedziala, ze pomylil adres..
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:10   #268
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

A ja rozumiem te które się brzydzą, ja też pewnych rzeczy bym nie zrobiła - typu pieszczoty oralne odbytu partnera. Nie. Odrzuca mnie to. I to nie znaczy że go nie kocham. Odrzucają mnie jego fekalia i o niczym to nie świadczy.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:11   #269
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Smile Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Mój pierwszy raz? Za namową mojego eks. Ledwie liznęłam bo wydawało mi się to okropne Było okropnie nie chciałam tego robić ale on oczywiście używał argumentów typu : Nie kochasz mnie? Przecież jestem cały Twój itd... Żenada. Jakiś czas później przejrzałam na oczy i rozstałam się z nim, ogólnie nie tylko jeśli chodzi o oral ale inne aspekty związek był tragedią. Ale każdej z nas się to może zdarzyć
Do rzeczy.
Mój obecny TŻ jest cudowny. Sama wykazałam iniciajtywe do zrobienia mu przyjemności w pewien romantyczny zimowy wieczór w naszym domku na wsi Byłam z nim już wtedy jakiś niecały rok albo coś koło tego. Najbardziej urzekło mnie właśnie to że podczas naszego związku kiedy on robił mi dosłownie wszystko,również pieścił mnie oralnie, nigdy PRZENIGDY nie wspomniał o sobie, nie nalegał po prostu nic nie powiedział. Postanowiłam że zrobię to bo go kocham i chce żeby mu bylo dobrze, w nagrode za to że nie wspominał o tym. Wcześniej uważałam że to poniżenie itd itd. Ale jak się kogoś kocha to może stać się to przyjemnością i dla Ciebie Ze mną tak teraz jest. Jesteśmy razem jakieś 2 lata i jest super. Nie robię mu tego często nie dlatego że nie lubię a dlatego że wydaje mi się, że jak robię to rzadziej to bardziej sie cieszy Lubię to robić i kocham go wtedy za tą delikatność. Trzyma mnie za ręke głaszcze po buzi i po włosach, szepcze do mnie :" tak kochanie" i jak jest po wszystkim przyciąga do siebie na góre i mocno całuje. Połykam bo jestem pewna tego jednego i nie traktuje tego z obrzydzeniem, on też wylizuje ze mnie wszystkie soki Uwielbiam to robić bo wiem że on nie traktuje mnie jak lodziary tylko jak swoją kobietę . Nie róbcie tego jesli nie jesteście pewne bo to nie będzie przyjemność. Takie moje zdanie
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:20   #270
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Helpme, gratulacje, że trafiłaś na mężczyznę, którego niewątpliwie kochasz. Seks, nie tylko oralny, może byc pełny i wyjątkowy tylko z taką osobą jak Twój TŻ.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 21:06:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.