wasz pierwszy sex oralny :D - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 14:00   #271
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Tego życzę każdej z was Kochane nic na siłę samo przyjdzie Lodożerczy głód hhihih
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:11   #272
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

W zupełności się zgadzam,to przychodzi samo,najwazniejszy jest ten pierwszy raz. Jeżeli się przełamiecie to potem może byc juz tylko lepiej.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:20   #273
zielonooka niewiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 121
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja się przełamałam i muszę Wam powiedzieć, że było całkiem miło a minka Tż-a -bezcenna

Macie razję Dziewczyny, nic na siłę- wszystko młotkiem hihi
zielonooka niewiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:01   #274
Girl93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białe
Wiadomości: 15
Cool Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

buunka88 dzięki za poparcie
naprawdę moim zdaniem, jeśli trafi sie na tego jedynego, który nas szanuje i naprawdę kocha, to nie powinno się mieć oporów przed sprawianiem mu przyjemności tym bardziej jeśli go kochamy, no i to wtedy powinno wam też sprawiać przyjemność dziewczyny oczywiście potrzebna jest jeszcze dojrzałość psychiczna
a i dawajcie sie zmuszać do niczego, czego nie chcecie robić! a jak facet was do czegoś zmusza właśnie tekstami typu "nie chcesz tego zrobić=nie kochasz mnie" albo że on "chce już teraz" to lepiej dać sobie z nim spokój...
jak kocha to poczeka
__________________
być kostką czekolady w Twoich ustach...
Girl93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:02   #275
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

tak jest, ja zostałam "zmuszona" do tego że tak powiem właśnie tekstami : co brzydzisz sie? przecież jestem cały Twój? Ja ci robiłem dobrze tam ( nie prosiłam o to) a Ty mi nie chcesz? itd itd... Koszmar. Ale jak trafiłam na TEGO co trzeba to sama chciałam to zrobić żeby mu pokazać że mi zależy że chce go uszczęśliwiać, że nie brzydzę się go i wogóle no wiecie
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 12:04   #276
boromir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
Tego życzę każdej z was Kochane nic na siłę samo przyjdzie Lodożerczy głód hhihih

Lodożerczy Głód ....? Helpme, może Ci w czymś pomóc....?
boromir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:06   #277
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Wink Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

oj tak mi sie powiedzialo noo , cicho tam
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 21:06   #278
capricorn08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 61
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

a ja nawet nie pamiętam jak to było. napewno moj TŻ zaczął.
Aaa. on po prostu sciągnął mi spodnie jak sie pieścilismy i zszedł na dól :P i tyle :P
capricorn08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:26   #279
Martiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

U mnie to on zaczął - nie spodziewałam się, że będzie mnie chciał w ten sposób zaspokoić, bo jacyś tacy nieśmiali byliśmy;D zaskoczył mnie tym, ale było cudownie. Nic nie mówił że chciałby rewanżu... Ale później przez parę tygodni myślałam o tym i myśłałam i postanowiłam, że na początek tylko tak pocałuję jego penisa. No może delikatnie poliżę... Postanowienia postanowieniami, ale jak już zaczęłam tak przestać nie mogłam... Rzuciłam się na niego po prostu łapczywie Mina TŻ-a rozanielona Szczerzył sie jeszcze długo potem;P. A późneij już nie miałam żadnych oporów.

Ale to fakt - nikt nie powinien nikogo zmuszać do tego, bo żadnej przyjemności z dawania przyjemności

Edytowane przez Martiti
Czas edycji: 2009-12-11 o 21:27
Martiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:00   #280
myszunia200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

zalozyzal sie z moich chlopakiem ze mu polize tylko troche przejechałam i zostawilam bo balam sie potem on calowal mnie po brzuchu a ja tak nie smialo zaczelam sie krecic zeby tam zszedl zdjal majtki i zaczal mnie tam calowac od tamtej pory duzo czasu mineło i ja mu tez dobrze robie a co do pozycja 69 uwielbiam ja :p
myszunia200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:28   #281
kasiula93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

ktoś tutaj wspomniał zee jednak nic na sile... i macie racje
aale ja ciągle 'pluje sobie w brode' czemuu ja nie moge sie odwazyc tak bardzo chce aa tu nic .... w sumie on zaczyna moze i cos dzialac a ja
kurde!!!
kasiula93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 01:31   #282
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Może dlatego, że masz 16 lat?
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:27   #283
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Mysmy duzo o tym rozmawiali za nim sprubowalismy w koncu przyszedl taki moment a bylo to dwa dni przed sylwestrem zrobilismy to bez zadnego skrepowania bylo boskoooooo
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:40   #284
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Pamiętam swojego pierwszego lodzika...dawno temu ale wspominam z wielkim ... On strasznie pociągał mnie już od pierwszego spotkania... Samo jakoś tak wyszło, naturalna kolej rzeczy, mózg przyćmiony pożądaniem i to wzajemne przyciąganie... facet zdecydowanie miał w sobie coś... Smak? Słodki, przepyszny, podniecający... Facet dbał o siebie
wiec tez nie smierdzial, zapach
raczej obojetny z nutką zapachu podniecenia Wiedział że to mój pierwszy raz, zero nacisków, zmuszania do czegokolwiek, wszystko powoli i w moim tempie.. Pewnie dlatego jak o Tym myślę to się uśmiecham, miałam farta Spotykaliśmy się po tym pierwszym lodziku jeszcze wielokrotnie.. Pierwszy raz posmakowałam jego nektaru za drugim razem, malutko, taki całusek z języczkiem zroszonego brzucha i zakochałam sie w tym smaku, nie do opisania Niestety los rozdzielił nas tysiacami km.. ale wspomnieć miło.
Smak samego penisa, zapach, smak spermy - wszystko zależy od dbania o higienę, palenia/ niepalenia, alkoholu i jedzenia. Ale to nie jest tak że jeśli wasz facet na codzień je jakieś śmieciowe jedzonko typu fastfoody, popija piwkiem i zadymia fajkami, a na 2-3 dni chcąc uprzyjemnić wam oral/ albo namówic do polkniecia spermy przerzuci sie na owoce i sławetny już sok ananasowy to to coś zmieni. Nie zmieni, bo musiałby przejść dłuższy detoks.. sorry panowie... Wiem coś o tym bo tylko oral z tym pierwszym facetem był taki miły, potem już było gorzej.. Wiec panowie którzy tu zagladają a chcą namówić swoją kobietę do pełnego oralu z połykaniem to radzę porzucić fastfoody, ostre przyprawy hektolitry alkoholu i fajki a przede wszystkim zacząć się porządnie myć!
badymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:52   #285
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

To ja sie poprawie bo wyzej opisalam jak moj tz robi mi dobrze a to chodzi o pana wiec bylo to w samochodzie zrobilam to z zupelnego zaskoczenia nie planowalam tego chociaz wiedzialam ze chce wyszlo to po prostu samo z siebie tz byl mile zaskoczony bo zupelnie sie nie spodziewal
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:13   #286
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

to było po alkoholu ,tez tygodniami sie opierałam az w koncu moj były ......troszke na sile sprowadził moja głowe a "tę"
okolice i jakos poszło
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:04   #287
chiloot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Dziewczyny mam pytanie...
Mam mały rozstaw szczęk... zastanawiam się czy dam radę zrobić dobrze mojemu TŻ ustami .
chiloot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:17   #288
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Moje pierwsze doświadczenia były związane z pierwszym chłopakiem, jakoś tak po prostu wyszło samo z siebie, pamiętam, że pdo kocem bo było mi wstyyyd xDD a potem już bez skrępowania, zawsze jednak on leżał, jakoś głupio się czułam jak przed nim klęczałam. Z drugim chłopakiem wyszło w trakcie naszego 1szego razu, ale on na ogół pod koniec pomaga sobie ręką-długodystansowiec i to po całości ;P
Poprzedniemu wystarczało 5-10 minut pieszczenia ustami i językiem i odrazu dochodził, chociaż nigdy nie kończył w moich ustach, w ostatniej chwili mnie 'zatrzymywał', mówił, że tak jest mu przyjemniej. Obecnemu natomiast potrzeba średnio 30 minut+pomoc z jego strony- szczęka odpada po tym czasie, myślałam, że może robie coś źle, ale on twierdzi, że jest bosko, zresztą nawet jeśli chodzi o sam seks to szybciej niż po 30 minutach nie dochodzi.

Co do smaku- ja widzę zasadniczą różnicę. Poprzedni chłopak prowadził zupełnie inny tryb życia, popalał, ze sportem miał niewiele wspólnego, a z jego penisa wydostawał się przed stosunkiem preejakulat, natomiast obecny to typowy sportowiec, nie pije, nie pali, smak jego spermy jest taki słodkawy, zapach też nie jest jakiś strasznie odrzucający, idzie przeżyć
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:26   #289
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

mój pierwszy seks oralny sama zainicjowałam, chłopak nie protestował polubiłam sprawianie mu przyjemności od pierwszego razu, za to do minetki musiałam się trochę przekonywać, miałam nieciekawe wspomnienia.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 11:03   #290
artzina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 40
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

witajcie dziewczyny i panowie. mam do Was pytanie, prośbę o pomysły... dziś mam zamiar zrobić mojemu facetowi dobrze ustami po raz pierwszy w moim życiu. mam stresa, ale bardzo chcę żeby było mu dobrze.
sytuacja będzie nietypowa. on będzie w pracy i ma wyrwać się na godzinkę. spotkamy się u niego w samochodzie.
mam "plan" jak to będzie wyglądało. wiem, że nie ma sensu planować, ale wyobraźnia działa samoistnie. naprawdę chcę żeby było mu dobrze. czy jeśli usiądę na nim okrakiem i będę ruszała biodrami (jeszcze w ubraniach) to będzie to dla niego miły początek? potem masowanie ręką przez spodnie? chcę żeby sam akt oralny nie trwał długo, bo boję się że mogę spanikować i nie dojść do końca. więc chcę rozgrzać najmocniej jak się da przed samym oralem.
jestem w trakcie okresu i nie ma mowy o seksie.
znacie jakieś triki, które spowodują, że mój kochany wyskoczy z butów? pomóżcie laikowi
__________________
breath keep breathing
artzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 15:17   #291
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

artzina, strasznie jesteś spięta, a nie ma się czym denerwować
Cytat:
czy jeśli usiądę na nim okrakiem i będę ruszała biodrami (jeszcze w ubraniach) to będzie to dla niego miły początek? potem masowanie ręką przez spodnie?
tak, to jest miły początek. tylko musisz pamiętać, że podniecenie powodowane przez daną pieszczotę ma swoją granicę. piszesz, że:
Cytat:
chcę żeby sam akt oralny nie trwał długo, bo boję się że mogę spanikować i nie dojść do końca. więc chcę rozgrzać najmocniej jak się da przed samym oralem.
ale tak naprawdę nie da się tak, że rozgrzejesz go samym masowaniem przez ubranie, a potem trochę popracujesz ustami i on strzeli. pieszczoty przez ubranie są tak naprawdę małym procentem. jeśli chcesz, żeby sam blowjob trwał nieco krócej, popracuj najpierw trochę ręką, przy okazji go całując, potem schodź niżej i zanim włożysz całego do buzi całuj główkę, jądra i cały czas pracuj ręką. potem włóż do buzi i do końca. ale jeśli on już dzisiaj/wczoraj strzelał, to nie nastawiaj się, że będzie krótko.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:34   #292
artzina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 40
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
artzina, strasznie jesteś spięta, a nie ma się czym denerwować
tak, to jest miły początek. tylko musisz pamiętać, że podniecenie powodowane przez daną pieszczotę ma swoją granicę. piszesz, że:
ale tak naprawdę nie da się tak, że rozgrzejesz go samym masowaniem przez ubranie, a potem trochę popracujesz ustami i on strzeli. pieszczoty przez ubranie są tak naprawdę małym procentem. jeśli chcesz, żeby sam blowjob trwał nieco krócej, popracuj najpierw trochę ręką, przy okazji go całując, potem schodź niżej i zanim włożysz całego do buzi całuj główkę, jądra i cały czas pracuj ręką. potem włóż do buzi i do końca. ale jeśli on już dzisiaj/wczoraj strzelał, to nie nastawiaj się, że będzie krótko.
masz rację, jestem bardzo spięta. chcę to zrobić, bo zależy mi na moim chłopaku i nie czuję oporów czy tym bardziej obrzydzenia, ale martwię się, że słabo wypadnę. chcę żeby było gorąco i żeby On poczuł się bosko!!!
__________________
breath keep breathing
artzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:41   #293
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

nie wiem czy się tak da, że pierwszy raz robisz i od razu będzie bosko. praktyka czyni mistrza a jak jemu też na tobie zależy, to będzie mu się podobało na pewno. a potem może być już tylko lepiej.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:57   #294
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

atrzina - naprawde nie powinnas miec obaw, że cos Ci nie wyjdzie
tutaj nie ma czego popsuc, najwyzej sie potem bedzie dochodzilo do coraz wiekszej perfekcji, a to przeciez Twoj facet i tak będzie się cieszyl


co do swojego pierwszego orala z moim obecnym TZ to nie pamietam
zapewne bylam w takim amoku że nie wiedzialam kiedy to zrobilam, często mi się przy nim to zdarza zwykle to polega na tym, że po pewnym czasie zdaje sobie nagle sprawe ze jestem rozebrana itd,, a nawet nie wiem kiedy to sie dzieje
ale ogolnie to wspanialy facet, zawsze mnie wychwala pozniej przez pol godziny, uwielbiam go piescic bo go kocham , myślę że sam by nie mial odwagi sie o to domagac


ale ja wsumie nie o tym , chcialabym uslyszec jakie mieliscie doswiadczenie jesli chodzi o ilosc spermy? Ja juz mialam kilku partnerow i mam pewne obawy odnosnie terazniejszego partnera, bo regularnie od kiedy z nim jestem, jest jej mało i nie ma jako takiego wytrysku (malutkie cisnienie) roznica w porownaniu z poprzednimi znaczaca, moze to cecha osobnicza i niektorzy faceci maja tak malo?
Bo ja juz mysle o tym czy mu cos nie dolega...

glupie pytanie i glupio mi o tym pisac;/ moglybyscie nie cytowac?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:53   #295
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Imcorrect nie masz się co strachać Ilość spermy podczas wytrysku zależna jest m.in. od tego jak często do niego dochodzi. Jeśli pieścicie się często, albo On robi to sam - oczywiście z myślą o Tobie - to spermy będzie mało. Ostatnio zdziwiła mnie też informacja - choć niby to logiczne- że ilość i gęstość spermy zależy także od ilości pitych przez faceta płynów. Jeśli sama się chcesz przekonać to zróbcie eksperyment totalnej wstrzemięźliwości na kilka dni.. Ale ja myślę że nie masz się co bać. Facet mimo wszystko to nie ekspres, nie jest w stanie tak szybko doprodukować swoich małych żołnierzyków
badymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 11:38   #296
elledriver
Raczkowanie
 
Avatar elledriver
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 64
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

x

Edytowane przez elledriver
Czas edycji: 2010-04-12 o 15:00
elledriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:00   #297
look_at_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 111
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Mój TŻ ma z tym problem, tylko raz dał mi buzi po (jak mu pierwszy raz zrobiłam). Twierdzi, że się brzydzi, więc co ja mam chłopaka stresować i zniesmaczać, czasem tylko go postraszę, że go pocałuję, a jakie śmieszne uniki wtedy robi
__________________


<3
look_at_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:07   #298
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Cytat:
Napisane przez look_at_me Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma z tym problem, tylko raz dał mi buzi po (jak mu pierwszy raz zrobiłam). Twierdzi, że się brzydzi, więc co ja mam chłopaka stresować i zniesmaczać, czasem tylko go postraszę, że go pocałuję, a jakie śmieszne uniki wtedy robi
a mój zawsze mi daje buzi
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:51   #299
JoeyH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
GG do JoeyH
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Dziewczyny dobrze piszą - nic na siłę 8).
Ja w sumie sama zainicjowałam, z czystej ciekawości i chęci sprawienia mojemu kochanemu przyjemności. Sam był mile zaskoczony, bo nie chciał mnie o nic prosić ani naciskać. Ale to przyszło z czasem jak już się trochę poznaliśmy i zaufaliśmy sobie.
Co do poprzedniego chłopaka to miałam duże opory, bo bardzo tego chciał i ciągle mnie o to pytał - więc skończyło się na niczym. Odrzucał mnie samą natarczywością....
Pierwszy raz z obecnym TŻ wspominam bardzo miło, bo ogólne zaskoczenie spowodowało wielki skok podniecenia... Kochanemu strasznie się spodobało i bardzo to lubi. Mi też się to podoba .
Co do pocałunków po lub w trakcie też ani jedna, ani druga strona nie ma żadnych oporów.
Ale na wszystko trzeba zapracować sobie spokojnie i powoli, nie spiesząc się i nie wyznaczając sobie celów ani nic nie planując.

... A przynajmniej ja tak sądzę ^^.
__________________
12.02.2010r.
Skarbiemój <3!


http://www.suwaczek.pl/cache/a98203f722.png jestem dzielna =D!
JoeyH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:44   #300
Olga 85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: wasz pierwszy sex oralny :D

Ja "wzięłam" TŻ-ta z zaskoczenia leżeliśmy, pieściłam go rączką, on miał oczka zamknięta (bardzo chciałam popieścić go ustami, ale bałam się jego reakcji) no i usta same zawędrowały niżej no i jak on cudownie jęknął.. nigdy tego nie zapomnę. Nie skończył mi w ustach, powiedział kiedy mam się odsunąć. Dopiero po pewnym czasie przekonałam go, żebym do końca mogła go wypieścić. Po pierwsze sama chciałam z ciekawości, pożądania, a z drugiej str chciałam i mu sprawić przyjemność. Teraz nie wyobrażamy sobie, by było inaczej. Ja baaaaardzo lubię go tak pieścić, a on ma jeszcze większą przyjemność, niż przy pieszczeniu ręką, bądź niekończeniu w ustach. Spermy nie połykam (chyba, że przypadkiem, bo czasem całkiem sporo jej jest). TŻ nawet nigdy nie sugerował, żebym połknęła. Dla mnie cały ten "akt pieszczenia" jest rozkoszą.
__________________
Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu
Olga 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 21:06:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.