Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 14:51   #1591
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór!

Teraz ja Cię przepytam
Co mi powiesz o:
1. toniku Pharmaceris N?
2. kremie na noc Iwostin na naczynka?
3. balsamie Neutrogena?
4. kremie do rąk Isana?
5. pomadce do ust Bebe słonecznej?

1. Tonik Pharmaceris - nie podrażnia, co najważniejsze (taniej Ziai nie mogę ), działa dobrze, no może nie jest rewelacyjny, ale lubię go. Tonizować - tonizuje. Więc jest taki jak trza. Pewnie jak się skończy to dorwę Urodę Melisę i będę mieć coś tańszego, bo szczerze to, aż tyle to on nie jest wart - dwadzieścia parę to nie, więc pewnie jednak nie zostanie
2. Krem Iwostin - dobrze się wchłania, nawilża, ma beżowy kolorek, niweluje róż Miss Piggi na moich policzkach, jest dobry, na dłuższą metę nie wiem, ale powiem za niedługo
3. Balsam Neutrrogena - to moja miłość - nawilża na długo, ma gęstą, ale nie przesadnie gęstą (porównuję do Isany) konsystencję, regeneruje skórę, jest wydajny, cudowny
4. Krem do rąk Isana - daje powłoczkę, nawilża, wygładza skórki, skóra jest miękka i gładka. Polecić mogę spokojnie. Konsystencja glicerynkowa, taka Neutrogena, ale za sporo niższą kasę
5. Pomadka Bebe - dobra, nawilża, nie jest bardzo twarda, zmiękcza usta, regeneruje (klasyczna przebiła Eco Cosmetics - twardzica diabelska) - klasyk jest chyba najlepszą pomadką w sztyfcie.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:59   #1592
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
1. Tonik Pharmaceris - nie podrażnia, co najważniejsze (taniej Ziai nie mogę ), działa dobrze, no może nie jest rewelacyjny, ale lubię go. Tonizować - tonizuje. Więc jest taki jak trza. Pewnie jak się skończy to dorwę Urodę Melisę i będę mieć coś tańszego, bo szczerze to, aż tyle to on nie jest wart - dwadzieścia parę to nie, więc pewnie jednak nie zostanie
2. Krem Iwostin - dobrze się wchłania, nawilża, ma beżowy kolorek, niweluje róż Miss Piggi na moich policzkach, jest dobry, na dłuższą metę nie wiem, ale powiem za niedługo
3. Balsam Neutrrogena - to moja miłość - nawilża na długo, ma gęstą, ale nie przesadnie gęstą (porównuję do Isany) konsystencję, regeneruje skórę, jest wydajny, cudowny
4. Krem do rąk Isana - daje powłoczkę, nawilża, wygładza skórki, skóra jest miękka i gładka. Polecić mogę spokojnie. Konsystencja glicerynkowa, taka Neutrogena, ale za sporo niższą kasę
5. Pomadka Bebe - dobra, nawilża, nie jest bardzo twarda, zmiękcza usta, regeneruje (klasyczna przebiła Eco Cosmetics - twardzica diabelska) - klasyk jest chyba najlepszą pomadką w sztyfcie.
Jeśli chodzi o toniki, to w końcu mam genialny tonik, lepszy od Melisy. Nivea Visage do skóry suchej i wrażliwej. Jedyny tonik jaki miałam, który autentycznie nawilża i odżywia skórę! Robi się taka aksamitna i krem się lepiej wsmarowuje.
Masz może porównanie kremu do rąk Isany do Avene Cold Cream? Jestem zakochana w Avene, ale Isana jest tania i chciałam spróbować...
Czyli Bebe klasyczna jest najlepsza? Wciąż szukam ideału pomadkowego, chyba nie da się takiego znaleźć, bo mam pomadek wiele i wciąż są takie "a-żeby-chociaż-były".

Dziękuję Ci
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-05 o 15:02
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:05   #1593
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
No to czas na mnie (spore zmniejszenie zbioru, akcja minimalizacja zadziałała)
1. Oczyszczanie twarzy - mleczko garnier nadal nie ruszone
2. Tonizowanie - oba toniki zostaną
3. Kremy - gdzieś zapodziałam olej z jojoba
4. Maseczki - te w saszetkach jeszcze nie wypróbowane
5. żele - jest jeden
6. Balsamy - te dwa zostaną, masło się zobaczy, ale jeśli się nie sprawdzi, to wracam do orzecha brazylijskiego
7. Dłonie i stopy
8. Inne - ciało
9. Mydełka - Rozpakowane jest Dove Klasyczne i L'occitane z pomarańczą i cynamonem
10. Włosy
11. Usta.

Jak widać znaczna redukcja

Pytania? Chętnie odpowiem. A dodam, że jako kremu też używam żelu aloesowego z zdjęcia z pielęgnacją włosową
Werka, ładnie zminimalizowałaś
Powiedz mi czy ten krem z mocznikiem Isana śmierdzi landrynami czy czymś nie w moim czy twoim guście zapachowym?
Czy ten Acne Derm nie zaognia Ci naczynek? Bo mnie, dziad, buraka robi
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:29   #1594
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o toniki, to w końcu mam genialny tonik, lepszy od Melisy. Nivea Visage do skóry suchej i wrażliwej. Jedyny tonik jaki miałam, który autentycznie nawilża i odżywia skórę! Robi się taka aksamitna i krem się lepiej wsmarowuje.
Masz może porównanie kremu do rąk Isany do Avene Cold Cream? Jestem zakochana w Avene, ale Isana jest tania i chciałam spróbować...
Czyli Bebe klasyczna jest najlepsza? Wciąż szukam ideału pomadkowego, chyba nie da się takiego znaleźć, bo mam pomadek wiele i wciąż są takie "a-żeby-chociaż-były".

Dziękuję Ci
O dzięki za słowa o Nivea Do kremu Avene nie mam niestety porównania A Bebe jest najlepsza
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Werka, ładnie zminimalizowałaś
Powiedz mi czy ten krem z mocznikiem Isana śmierdzi landrynami czy czymś nie w moim czy twoim guście zapachowym?
Czy ten Acne Derm nie zaognia Ci naczynek? Bo mnie, dziad, buraka robi
Bardzo dziękuję Nie, krem Isana nie pachnie mi Landrynkami. Pachnie neutralnie. Ostatnio lubię jakoś neutralne zapachowo, dlatego żel idzie do wymiany
A Acne Derm nie używam na naczynka - na brodę, choć szczerze to mam coś co mogę Ci polecić - siostra przywiozła z Lądka - krem na niedoskonałości Payot - nie ma na zdjęciu, ale kocham dziada. Uwaga pachnie wulkanizacją, ale działa. Nie mam na brodzie dzięki niemu pryszczy i nie działa mocno na naczynka. Diabolo wydajny, mocny smar do stosowania punktowego - na całą twarz jest zbyt tłusty. Ma cynk i chyba ekstrakt z dziegcia, przez co cuchnie, ale jest cudowny. Cena pewnie niezła, ale warto - poluj, bo warto. Duża biała tuba - o taka - http://www.payot.com/PL/en/the-produ...3%A2te-grise-3 - występuję w tubie 25 ml - uwaga! diabolo wydajne, wystarczy dosłownie ociupinka na pryszcz.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-05 o 15:32
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:46   #1595
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Zaglądam tu prawie co dziennie i podziwiam wasze zbiory. Dziś przy okazji porządków postanowiłam obfotografować to co mam
Sześć miesięcy temu zbiór był 2 razy większy, a ja co tydzień dokupywałam coś nowego. Postanowiłam trochę przyoszczędzić i od tamtego czasu systematycznie zużywam to co mam, ale jeszcze długo droga przede mną

Stan na dzień dzisiejszy:
1.pielęgnacja ciała
2.pielęgnacja ciała
3.oczyszczanie ciała/pielęgnacja rąk
4.oczyszczanie twarzy/pielęgnacja twarzy
5.pielęgnacja włosów
6.stylizacja włosów
7.antypenspirant/dezodoranty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,3 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,3 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,6 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,2 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (49,5 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (47,6 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (48,6 KB, 212 załadowań)

Edytowane przez lentilka
Czas edycji: 2011-05-05 o 23:25
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:25   #1596
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

lentilka co powiesz o balsamie waniliowym avonu? smakowicie pachnie? niezbyt nachalnie?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:28   #1597
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wypowiesz się może o kremie do rąk Garniera?
mam już drugi teraz z masłem shae( wcześniej aloes) - świetnie pachnie i ten zapach pozostaje na dosyć długo, poza tym konstystencje ma dosyć wodnistą więc nie trzeba go nakładać za dużo (wydajny!) i dłonie są po nim gładkie i nawilżone- zastrzeżeń więc do niego nie mam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 18:12   #1598
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Foto nr 11

Pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań
Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem minimalizacji zbioru! Pamiętam poprzednie zdjęcia, jest wielka poprawa. Jak tego dokonałaś?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:32   #1599
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem minimalizacji zbioru! Pamiętam poprzednie zdjęcia, jest wielka poprawa. Jak tego dokonałaś?
Pozbyłam się - zużywałam jak maniaczka - czasem jak widziałam, że się bardzo morduję, to był kosz po prostu - bo znalazłam kilka produktów, które zasługują na 2, 3 gwiazdki nie więcej Szczerze to obecnie, znalazłam swoje KWC w paru kategoriach, nie dużo mi zostało by znaleźć optimum. I na tym zostanę, za to zbiór kolorówki będę mieć duży, tu mogę kolekcjonować, bo wiem jaki makijaż mi pasuje Będę szukać KWC w kolorówce, ale pewnie duża kolekcja będzie tak czy owak, jakoś to lubię. Za to pielęgnacja mi wystarczy na takim poziomie.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-05 o 18:34
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:37   #1600
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Pozbyłam się - zużywałam jak maniaczka - czasem jak widziałam, że się bardzo morduję, to był kosz po prostu - bo znalazłam kilka produktów, które zasługują na 2, 3 gwiazdki nie więcej Szczerze to obecnie, znalazłam swoje KWC w paru kategoriach, nie dużo mi zostało by znaleźć optimum. I na tym zostanę, za to zbiór kolorówki będę mieć duży, tu mogę kolekcjonować, bo wiem jaki makijaż mi pasuje Będę szukać KWC w kolorówce, ale pewnie duża kolekcja będzie tak czy owak, jakoś to lubię. Za to pielęgnacja mi wystarczy na takim poziomie.
Też się muszę w końcu ogarnąć i zacząć intensywniej wszystkiego używać, bo utonę w kosmetykach. Co do kolorówki się zgadzam - nie będę mieć przecież jednego odcienia szminki czy lakieru do paznokci.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:54   #1601
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Też się muszę w końcu ogarnąć i zacząć intensywniej wszystkiego używać, bo utonę w kosmetykach. Co do kolorówki się zgadzam - nie będę mieć przecież jednego odcienia szminki czy lakieru do paznokci.
Mi makijażystka na szczęście pomogła bym wiedziała co kupić - w razie co mogę do niej pojechać na Manicure czy Pedicure (jest moją dobrą znajomą obecnie) i podszkolić się, a jakby coś było nie do końca teges, to oddać w prezencie.
A z pielęgnacją się ogarnęłam, bo inaczej to bym utonęła, zdrowy rozsądek wygrał Nie można mieć przecież tony kosmetyków, inaczej to by było krucho. Mam bowiem naturę, że muszę coś kupić co mi się w oczy rzuca. Ale rozsądek powiedział - dość, w kolorówce możesz szaleć, ale w pielęgnacji? Nie ma sensu. Obecnie tylko filtr mi potrzebny i bezzapachowy żel (pewnie się skończy na Dove o którym marzę lub Nivei kremowej) i będzie stykać. To co muszę jeszcze wykończę - maseczkę czekoladową (której pewnie potem nie kupię, bo nie lubię ostatnio zapachowych rzeczy poza perfumami) czy parę drobiazgów i będzie stykać.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 19:15   #1602
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

nabytki z ostatniego miesiąca

Załącznik 3940865
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:20   #1603
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Zaglądam tu prawie co dziennie i podziwiam wasze zbiory. Dziś przy okazji porządków postanowiłam obfotografować to co mam
Sześć miesięcy temu zbiór był 2 razy większy, a ja co tydzień dokupywałam coś nowego. Postanowiłam trochę przyoszczędzić i od tamtego czasu systematycznie zużywam to co mam, ale jeszcze długo droga przede mną

Stan na dzień dzisiejszy:
1.pielęgnacja ciała
2.pielęgnacja ciała
3.oczyszczanie ciała/pielęgnacja rąk
4.oczyszczanie twarzy/pielęgnacja twarzy
5.pielęgnacja włosów
6.stylizacja włosów
7.antypenspirant/dezodoranty
8.zapachy
9.zapachy

Fajny zbiór tylko że perfumy to nie są kosmetyki. Od tego jest osobny wątek na perfumowym.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:26   #1604
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
nabytki z ostatniego miesiąca

Załącznik 3940865
Popraw załącznik, bo się źle załadował
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:48   #1605
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
lentilka co powiesz o balsamie waniliowym avonu? smakowicie pachnie? niezbyt nachalnie?
Pachnie bardzo przyjemnie. Jak shake waniliowy, można w nim wyczuć delikatny zapach mleka, a wanilia nie jest z tych bardzo mocnych odpychających wręcz przeciwnie. Nawilża też dosyć dobrze.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Fajny zbiór tylko że perfumy to nie są kosmetyki. Od tego jest osobny wątek na perfumowym.
Oj to przepraszam, nie wiedziałam.... wydawało mi się, że widziałam tu już prędzej zdjęcia perfum.
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:48   #1606
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kwietniowa aktualizacja
Tak w sam raz

u mnie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0293.jpg (93,1 KB, 324 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:14   #1607
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Fajny zbiór tylko że perfumy to nie są kosmetyki. Od tego jest osobny wątek na perfumowym.
Większość z nas, które nie udzielają się na perfumowym wkleja tu również zapachy, więc nie jest to zbrodnia

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
u mnie:
Łee myślałam, że bardziej nagrzeszyłaś Jak ja wkleję marzec-kwiecień to dopiero będzie porażka
Zazdraszczam YR i Lusha
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:30   #1608
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Większość z nas, które nie udzielają się na perfumowym wkleja tu również zapachy, więc nie jest to zbrodnia



Łee myślałam, że bardziej nagrzeszyłaś Jak ja wkleję marzec-kwiecień to dopiero będzie porażka
Zazdraszczam YR i Lusha
perfumy to nie kosmetyki? No popatrz jaki to człowiek ciemny jest

tam w lewym górnym rogu pod spodem schował się jeszcze balsam YR, jakoś zapomniałam go wyeksponować i robił tylko za podstawkę

Jak wkleję na kolorówce to zrozumiesz co miałam na myśli

Lushowe maski kończę, obie są świetne i na pewno coś będę zamawiać jeszcze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:32   #1609
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
perfumy to nie kosmetyki? No popatrz jaki to człowiek ciemny jest

Chodziło mi o to że jest to wątek o zbiorach kosmetycznych - pielęgnacja więc perfumy tu nie powinny być wklejane. Tak samo wiele osób robi błąd i wrzuca tu zdjęcia lakierów do paznokci. Równie dobrze można by było pokazać pomadkę czy tusz bo przecież to też kosmetyk.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 22:41   #1610
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to że jest to wątek o zbiorach kosmetycznych - pielęgnacja więc perfumy tu nie powinny być wklejane. Tak samo wiele osób robi błąd i wrzuca tu zdjęcia lakierów do paznokci. Równie dobrze można by było pokazać pomadkę czy tusz bo przecież to też kosmetyk.
Zgodzę się Choć dla mnie lakier to kolorówka i razem z nią może być pokazywany. Ale perfumy są czymś więcej - mówię to ja - perfumoholik - znawczyni nie tylko D czy S ale i Quality Missala czy GaliLu czyli niszy. Perfumy do perfum. Dla mnie są balsamem dla duszy, któremu aż wstyd pokazać się tutaj. (muszę zrobić zapas Gustawa to tak swoją drogą - Gucci Pour Homme wersja z płynem w kolorze ciemnego brązu - dla niewtajemniczonych). Balsam perfumowany - nie ma problemu, ale perfumy, nawet jak są z niskiej półki czyli Puma czy cokolwiek - to nie tu.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 23:27   #1611
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Już naprawiłam swój błąd przerzuciłam zdjęcia do właściwego wątku i po krzyku
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 05:48   #1612
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tak w sam raz

u mnie:
Fajne zakupy Ładnie ten żel Santorini pachnie?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 06:56   #1613
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

lentilka jak wrażenia po balsamach Palmers'a ? Pachną kokosem? Swego czasu miałam pomadkę z tej firmy i byłam zadowolona, ciekawe jak z balsamami..
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 09:42   #1614
in my secret life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy myślałam że tego dużo ale jednak nie, mozna isc na zakupy
Co powiesz o serum Eveline Slim 3d i balsamie BeBeauty Lipo System?

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
No to czas na mnie (spore zmniejszenie zbioru, akcja minimalizacja zadziałała)
1. Oczyszczanie twarzy - mleczko garnier nadal nie ruszone
2. Tonizowanie - oba toniki zostaną
3. Kremy - gdzieś zapodziałam olej z jojoba
4. Maseczki - te w saszetkach jeszcze nie wypróbowane
5. żele - jest jeden
6. Balsamy - te dwa zostaną, masło się zobaczy, ale jeśli się nie sprawdzi, to wracam do orzecha brazylijskiego
7. Dłonie i stopy
8. Inne - ciało
9. Mydełka - Rozpakowane jest Dove Klasyczne i L'occitane z pomarańczą i cynamonem
10. Włosy
11. Usta.

Jak widać znaczna redukcja

Pytania? Chętnie odpowiem. A dodam, że jako kremu też używam żelu aloesowego z zdjęcia z pielęgnacją włosową
Jak sprawdza się krem Gehwol med Lipidro?
in my secret life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:43   #1615
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Jak sprawdza się krem Gehwol med Lipidro?
Bardzo gęsty, mazisty, mocny, dobrze nawilża, skóra jest gładka. Nie wiem jeszcze jak działa na pięty (mam bardzo suche i zniszczone), ale za niedługo dam znać
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 12:40   #1616
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Zaglądam tu prawie co dziennie i podziwiam wasze zbiory. Dziś przy okazji porządków postanowiłam obfotografować to co mam
Sześć miesięcy temu zbiór był 2 razy większy, a ja co tydzień dokupywałam coś nowego. Postanowiłam trochę przyoszczędzić i od tamtego czasu systematycznie zużywam to co mam, ale jeszcze długo droga przede mną

Stan na dzień dzisiejszy:
1.pielęgnacja ciała
2.pielęgnacja ciała
3.oczyszczanie ciała/pielęgnacja rąk
4.oczyszczanie twarzy/pielęgnacja twarzy
5.pielęgnacja włosów
6.stylizacja włosów
7.antypenspirant/dezodoranty
Jestem pod wrażeniem
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:31   #1617
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Popraw załącznik, bo się źle załadował
ehh

kosm.jpg

teraz powinno być git...

ps. co do płynu z ziaji to jest on +30, ale mam 22 lata... i jak narazie nie znalazłam żadnego lepszego płynu micelarnego dla mnie ehhh....
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana

Edytowane przez n-nika
Czas edycji: 2011-05-06 o 22:36
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:44   #1618
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
ps. co do płynu z ziaji to jest on +30, ale mam 22 lata... i jak narazie nie znalazłam żadnego lepszego płynu micelarnego dla mnie ehhh....
Ten napis 30+ to można wsadzić między bajki, co zrobi micel? Zmyje makijaż i tyle. Nic z przeciwzmarszczkowego działania. Jak ktoś nie dba od wieku 20+ o twarz to nie oszukujmy się - potem nie ma co reperować. Trzeba dbać od zawsze. A te napisy 30+ etc można między bajki włożyć - wiek cery może być inny niż metrykalny - mi na przykład by nikt nie dał 20 lat, a mam 20+, mojej siostrze by nikt nie dał 30 a ma ponad 30 - cecha genetyczna - wyglądamy na młodsze niż jesteśmy. A wiek skóry może być inny - może być zniszczona 20 i piękna i zadbana 40, której skóra nie potrzebuje aż tyle co tej 20, która potrzebuje kremów odbudowujących i innych..
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:44   #1619
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to że jest to wątek o zbiorach kosmetycznych - pielęgnacja więc perfumy tu nie powinny być wklejane. Tak samo wiele osób robi błąd i wrzuca tu zdjęcia lakierów do paznokci. Równie dobrze można by było pokazać pomadkę czy tusz bo przecież to też kosmetyk.
Nie udzielam się na perfumowym i bezsensem jest dla mnie wparowanie tam z 2 flaszkami z aktualizacji. Poza tym dla mnie perfumy to też swego rodzaju pielęgnacja (nawet jeśli dla niektórych nie, to w tytule nie ma sprecyzowanego "pielęgnacja ciała") więc sobie je tu będę wklejać Nie zapycham nimi osobnych postów więc dobru ogólnemu w żaden sposób nie szkodzę
ale jak lakiery można zaliczyć do pielęgnacji to ja nie rozumiem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Ładnie ten żel Santorini pachnie?
niebrzydko, figi to w nim za dużo nie ma, ale ja akurat figi nie lubię więc mi pasuje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 00:08   #1620
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
No to czas na mnie (spore zmniejszenie zbioru, akcja minimalizacja zadziałała)
Pytania? Chętnie odpowiem.

Edytowane przez TurkusLena
Czas edycji: 2012-01-15 o 13:54
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.