W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-28, 15:16   #1771
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
obie z lady spa sa dobre
Bunny witaj, tesknilam dobrze ze u Ciebie lepiej i ze jestes z nami
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:21   #1772
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wrocilam od mojej fryz, oczywiscie mam nowe maski
obgadalam z nia rudy, powiedziala ze widzi mnie ale nie w kazdym odcieniu i ze jak sie zdecyduje ona mi zrobi tak zeby bylo dobrze
ugadalysmy ze moze na wakacje sie skusze



Jakis pewnie tak ale to jak w³osy urosna.
A jaki odcien nie wiem, tu zda³abym siê na fryzjerkê calkowicie.
Jesli ladnie urosn±, bede w stanie przyzwoitym byc moze zaszalaje na lato



Asiu pewnie Cie cos uczulilo.
Strupki same zejd±, ale wyobrazam sobie jaki czujesz dyskomfort



Po przyciemnieniu ³adnie. Od razu co zobaczylam to wyraziste brwi-lepiej Ci ¿e tak powiem widaæ oczy.


Agatko ja mialam kiedys taki rudy jak na zdjciach ponizej. Ale powrot do blondu mi bardzo dlugo pozniej zajal.... wiec przemysl dobrze ta decyzje

3 pierwsze zdjecia- po farbowaniu
2 ostatnie - pokazane jak kolor sie spieral



Blond Bunny
witamy cie ponownie Fajnie ze wrocilas
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0244.jpg (106,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0252.jpg (65,0 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0286.jpg (74,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0278.jpg (82,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg obrazy 0010.jpg (47,2 KB, 20 za³adowañ)
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-28 o 15:25
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:33   #1773
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
obie z lady spa sa dobre
Dziêki a z Kallosa ta mleczna mo¿e byæ ?
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:37   #1774
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Opisywalam juz kilka klientek na watku, takich prawdziwych rarytasów to by sie jeszcze znalazlo...niestety
Ja biore Regulon.
Nigdy jeszcze ich nie bralam.
Mialam juz dawno temu Hormonet, Logest, Yasmin,Yaz, Cilest,Novynette, a teraz Regulon
Uzbieralo sie tego
Z tego co kojarze Ty chyba Naraye bralas?
Nie pasowa³a Ci?
Ja na regulonie to miesiac wytrzyma³am. Dostalam je na tradzik niby a wysyp mialam potem taki ze chyba 3 miesiace mi sie goilo wszystko
Teraz mercilon biore, mam jeszcze jedno opakowanie ale prawdopodobnie odstawiam... tylko ze u mnie to jest kwestia wyboru - albo zdrowie albo ladna buzia i zabezpieczenie

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak nie poprawiê w³osów Lond± (bo nie by³am z niej ca³kiem zadowolona), tylko wracam do Alfaparfu 9.21 Ogl±dam sobie zdjêcia jak farbowa³am Alf± i zachodzê w g³owê, co mi w niej nie pasowa³o W najbli¿szych dniach, jak tylko kupiê farbê bêdê poprawiaæ, na pewno dam znaæ Za³±czam 2 zdjêcia Alfy 9.21 w ró¿nym ¶wietle, a tutaj na balkonie: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2381
Pieknie bylo

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no bo ma taki poblask ró¿owy widocznie ma opal nieznam siê na tym

mo¿e po timoteiu
ja zobacze jutro jak wysz³o
ju¿ nie wiem czym tu spróbowaæ i wyczyta³am o tej farbce i tym kolorze
Ja mialam taki rozowy poblask po Kolestonie I z poczatku ten taki intensywny mi sie nie podobal bo mi sie zdawalo rudo Ale po 2-3 myciach bosko Na tyle bosko ¿e w perlowych kolorach zakochalam sie na tyle ze teraz tylko w nie bede celowac

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Pure paprika jest jeszcze kozackim kolorem


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Oj tak

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam mêtlik w g³owie..... Sama chcia³abym przyciemniæ w³oski tym majrelem 8,2, ale mój chce ¿ebym wróci³a znów do jasnego blondu bo w takim mnie uwielbia najbardziej.......Wiêkszo ¶æ dziewczyn mówi, ¿e lepiej mi w ciemnych bo naturalniej itd a z kolei kumple i mój T¿ s± za jasnym blondem i jak tu podj±æ decyzjê
A ty na siebie najbardziej patrz, tobie sie ma podobac, ty masz sie czuc dobrze.
Ja tez caly zeszly rok patrzylam na to co facet mowi - a bo on blond to ja musze koniecznie blond zostac. A dupa Teraz wiem ze TZ mnie kocha i bedzie mnie kochal i w blondzie i w rudym i w brazowym i bede mu sie tak samo bardzo podobac jak teraz Grunt zebym to ja sie dobrze czula ze soba.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

ale¿ jestem z³a
niestety kolor po tym garnierze wyszed³ ¿ó³ty ale najgorsze te krostki na g³owie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze¶niej juz nim robi³am i nie mia³am czegos takiego normalnie mam takie b±belki z rop± w ¶rodku ju¿ je poprzebija³am bo i tak przy czesaniu zachaczy³am szczotk± jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i znów zaczynam mieæ tego blondu do¶æ te ci±g³e kombinacje z farbami mnie wyczerpuj± chyba pro¶ciej by by³o z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robiæ
Asiu ja ci powiem co ty masz zrobic. Po pierwsze to ty powywalaj te wszystkie farby i tyle. Za duzo kombinujesz, za bardzo impulsywnie i potem nie dosc ze cuda z kolorem wychodza to jeszcze teraz jakies uczulenie Zadowolona bylas z tego garniera 10, no tos czemu sie go nie trzymasz? Wywal w cholere to co masz w zapasie, ja sie wszystkich moich pozbylam i juz mnie tak nie kusi. A jak najdzie na jakas zmiane to 3 razy pomysle czy aby na pewno i mniej efektow ubocznych mam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
jasny blond wrzuca³am kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka³o i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spróbuj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna która moze najlepiej rozjasnic w³oski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj±cego nieznajdziesz
tu ka¿da z nas ma proplem z ¿ó³kniêciem,rudzeniem koloru

i pomy¶leæ ,¿e kiedys tam robi³am na ciemno wloski i farbowa³am co 2 miesi±ce a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowaæ i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spróbuje jeszcze C10 której sie bojê ...ze wzgledu na pieczenie skóry g³owy i znów jakis strupków
A tam co 2 miesiace, mi sie zdarzalo raz na pol roku
Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Ale siê wczoraj wyp³ywa³am... 4h w aquaparku, do dzisiaj mój organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi siê czekolady stale chce
Swoj± drog±, ta maseczka co mia³a nadawaæ popielaty odcieñ tak piêknie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w³osów ( jak to na basenie) ca³y czas mi co¶ s³odko pachnia³o... Jak by porzeczki - maliny a to ta od¿ywka!
Zapach utrzymywa³ siê przez d³u¿szy czas i kto sta³ ko³o mnie pyta³ co to za s³odkie i delikatne perfumy Spe³nia swoj± rolê a do tego piêknie pachnie, chocia¿ nie od¿ywia w³osów jako¶ ale tak poza tym to polecam.

Mo¿ecie mi poleciæ jak±¶ od¿ywkê mocno wyg³adzaj±c± w³osy? (drogeryjn± albo fryzjersk± to ju¿ obojêtne)
Dopóki moje w³osy nie od¿yj± przyda³abym siê taka z efektem WOW na wyj¶cia. Bo teraz póki co i tak chodzê w koku ze wzglêdu na zimê, wygodê i trochê suche w³osy po farbowaniach.
Maski Dove czy to w sloiczkach czy w tubkach
Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej blondomaniaczki ¶liczne!!!
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz±, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Otó¿ podczytuje Was ca³y czas, generalnie czêsto zagl±dam na Wasze blogi i wogóle.
Teraz postanowi³am siê z Wami podzieliæ moj± przemian± - w koñcu moja irytacja ci±g³ym odrostem wziê³a górê i przyciemni³am moje bia³e w³osiska do czegos na kszta³t ombre.
Poni¿ej foto before & after.
U¿yte farby: matrix 7MM, 6MM i jeszcze jaki¶ toner z 10 poziomu na koñce.
Dajcie znaæ co my¶licie. Ja nie wiem, trudno mi siê przyzwyczaiæ.
£adnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


raczej chlodne i moga wyjsc chlodno lub neutralnie.


moze jest cos w skladzie co cie uczulilo...
Bunny
Kurcze ty juz tyle chora jestes ze ja bym jednak poszla po antybiotyk albo jakis lek silniejszy. Meczysz sie, a i tak sie pewnie tak skonczy skoro nadal nie przeszlo.
Ja mialam zatoki zawalone i sie meczylam prawie 2 miesiace....
Kup sobie probiotyk, najlepiej kup tak zeby ci chronilo jelita, i cos dopochwowo (one w takich opcjach szybciej dzialaja - tylko nie lactovaginal, a invag np.). Znam ten bol i tez ciagle sie cykalam ze antybiotyku nie bo mi sie pogorszy, ale jakos dawalo rade.

Teraz to mnie czeka leczenie macmirorem + potem invag albo cos tego typu i lacibios albo iladian przez miesi±c czy dwa. Anty prawdopodobnie odstawie i bede chyba sie modlic codziennie zeby wyzdrowiec... Ale w koncu chyba trafilam na jakiegos konkretniejszego lekarza. Nawet robil badanie pod mikroskopem w gabinecie, z czym sie 1 raz spotkalam


Dzisiaj tez Londe bede zamawiac, i pewnie w przyszlym tygodniu farbowanie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:42   #1775
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Lavia ³adny kolor
Ja do jasnego blondu nie planuje na razie wracac.
Chcê miec poziom taki jak mam, nawet ciemniejszy.
Tak¿e tu sie nie obawiam.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:56   #1776
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


raczej chlodne i moga wyjsc chlodno lub neutralnie.


moze jest cos w skladzie co cie uczulilo...



Kochana ja tez mam podobne objawy do Twoich i narazie jade na leku Bactrim.... tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do Holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Lavia ³adny kolor
Ja do jasnego blondu nie planuje na razie wracac.
Chcê miec poziom taki jak mam, nawet ciemniejszy.
Tak¿e tu sie nie obawiam.
aha chyba ze tak

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na regulonie to miesiac wytrzyma³am. Dostalam je na tradzik niby a wysyp mialam potem taki ze chyba 3 miesiace mi sie goilo wszystko
Teraz mercilon biore, mam jeszcze jedno opakowanie ale prawdopodobnie odstawiam... tylko ze u mnie to jest kwestia wyboru - albo zdrowie albo ladna buzia i zabezpieczenie


Pieknie bylo


Ja mialam taki rozowy poblask po Kolestonie I z poczatku ten taki intensywny mi sie nie podobal bo mi sie zdawalo rudo Ale po 2-3 myciach bosko Na tyle bosko ¿e w perlowych kolorach zakochalam sie na tyle ze teraz tylko w nie bede celowac


Oj tak


A ty na siebie najbardziej patrz, tobie sie ma podobac, ty masz sie czuc dobrze.
Ja tez caly zeszly rok patrzylam na to co facet mowi - a bo on blond to ja musze koniecznie blond zostac. A dupa Teraz wiem ze TZ mnie kocha i bedzie mnie kochal i w blondzie i w rudym i w brazowym i bede mu sie tak samo bardzo podobac jak teraz Grunt zebym to ja sie dobrze czula ze soba.


Asiu ja ci powiem co ty masz zrobic. Po pierwsze to ty powywalaj te wszystkie farby i tyle. Za duzo kombinujesz, za bardzo impulsywnie i potem nie dosc ze cuda z kolorem wychodza to jeszcze teraz jakies uczulenie Zadowolona bylas z tego garniera 10, no tos czemu sie go nie trzymasz? Wywal w cholere to co masz w zapasie, ja sie wszystkich moich pozbylam i juz mnie tak nie kusi. A jak najdzie na jakas zmiane to 3 razy pomysle czy aby na pewno i mniej efektow ubocznych mam


A tam co 2 miesiace, mi sie zdarzalo raz na pol roku

Maski Dove czy to w sloiczkach czy w tubkach

£adnie


Bunny
Kurcze ty juz tyle chora jestes ze ja bym jednak poszla po antybiotyk albo jakis lek silniejszy. Meczysz sie, a i tak sie pewnie tak skonczy skoro nadal nie przeszlo.
Ja mialam zatoki zawalone i sie meczylam prawie 2 miesiace....
Kup sobie probiotyk, najlepiej kup tak zeby ci chronilo jelita, i cos dopochwowo (one w takich opcjach szybciej dzialaja - tylko nie lactovaginal, a invag np.). Znam ten bol i tez ciagle sie cykalam ze antybiotyku nie bo mi sie pogorszy, ale jakos dawalo rade.

Teraz to mnie czeka leczenie macmirorem + potem invag albo cos tego typu i lacibios albo iladian przez miesi±c czy dwa. Anty prawdopodobnie odstawie i bede chyba sie modlic codziennie zeby wyzdrowiec... Ale w koncu chyba trafilam na jakiegos konkretniejszego lekarza. Nawet robil badanie pod mikroskopem w gabinecie, z czym sie 1 raz spotkalam


Dzisiaj tez Londe bede zamawiac, i pewnie w przyszlym tygodniu farbowanie

W sumie moze masz racje... on mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:01   #1777
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej blondomaniaczki ¶liczne!!!
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz±, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Otó¿ podczytuje Was ca³y czas, generalnie czêsto zagl±dam na Wasze blogi i wogóle.
Teraz postanowi³am siê z Wami podzieliæ moj± przemian± - w koñcu moja irytacja ci±g³ym odrostem wziê³a górê i przyciemni³am moje bia³e w³osiska do czegos na kszta³t ombre.
Poni¿ej foto before & after.
U¿yte farby: matrix 7MM, 6MM i jeszcze jaki¶ toner z 10 poziomu na koñce.
Dajcie znaæ co my¶licie. Ja nie wiem, trudno mi siê przyzwyczaiæ.
Te¿ chcê tak zrobiæ, ju¿ umówi³am siê do fryzjera
¶licznie wygl±dasz
ivredevie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 16:09   #1778
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczynki ja chyba na nastêpne farbowanie sobie strzelê palette c10Ale siê trochê obawiam bombli czy czego¶ takiego skoro nawet po Garnierze dla Asi krostki sie porobi³y a uwa¿a³am go za do¶æ delikatn± farbê .Które z was jej u¿ywa³y?Nic wam siê po niej nie dzia³o? Piszcie jezeli które¶ z was jej u¿ywa³y
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:13   #1779
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agatau Masz tak± urodê, ¿e pasuje Ci ciemny i jasny

Czekoladowo ja kiedy¶ dla T¯eta nosi³am ci±gle d³ugie w³osy- ale pó¼niej zmieni³am i T¯ i w³osy Niestety s± mê¿czy¼ni z pomys³em na ¿ycie - równie¿ na ¿ycie swojej partnerki
Mam na my¶li starszych bo ja celujê w inn± grupê wiekow±, jestem sporo starsza Nie wiem, jak teraz jest w¶ród m³odych

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Shizaxa nie wystrasz siê, ja takie g³upie foty dajê A ty gdzie masz album?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:23   #1780
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

o masakra, ale mam plan zajec na nowy semestr
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:27   #1781
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej blondomaniaczki ¶liczne!!!
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz±, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
Otó¿ podczytuje Was ca³y czas, generalnie czêsto zagl±dam na Wasze blogi i wogóle.
Teraz postanowi³am siê z Wami podzieliæ moj± przemian± - w koñcu moja irytacja ci±g³ym odrostem wziê³a górê i przyciemni³am moje bia³e w³osiska do czegos na kszta³t ombre.
Poni¿ej foto before & after.
U¿yte farby: matrix 7MM, 6MM i jeszcze jaki¶ toner z 10 poziomu na koñce.
Dajcie znaæ co my¶licie. Ja nie wiem, trudno mi siê przyzwyczaiæ.
teraz ³adniej
ja z tych nowych wiêc siê witam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


raczej chlodne i moga wyjsc chlodno lub neutralnie.


moze jest cos w skladzie co cie uczulilo...
moja te¿ czaami taka perwera pod ³ó¿kiem le¿y
Bunny dobrze ¿e siê odezwa³a¶. Ja bym na Twoim miejscu sz³a do lekarza, tylko powiedz, ¿e antybiotyk plus probiotyk i jeszcze co¶ zabezpieczaj±cego przed bakteriami!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi³o ze w dzien siedzimy na kanapie (w poscieli) i tam móg³by siedziec z nami,a w nocy spimy na ³ó¿ku takim z materacem i do niego nie bede przyzwyczajaæ psa tylko ze boje sie jego niepokoju gdy zaczniemy ha³asy i konecznie bedzie sie tam wpycha³
uczyæ, uczyæ i wymagaæ!
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wrocilam od mojej fryz, oczywiscie mam nowe maski
obgadalam z nia rudy, powiedziala ze widzi mnie ale nie w kazdym odcieniu i ze jak sie zdecyduje ona mi zrobi tak zeby bylo dobrze
ugadalysmy ze moze na wakacje sie skusze
zazdroszcze fryzjerki
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko ja mialam kiedys taki rudy jak na zdjciach ponizej. Ale powrot do blondu mi bardzo dlugo pozniej zajal.... wiec przemysl dobrze ta decyzje

3 pierwsze zdjecia- po farbowaniu
2 ostatnie - pokazane jak kolor sie spieral
ile Ci zajê³o powrócenie do blondu i czym robi³a¶, jaka¶ kapiel rozja¶niaj±ca czy tylko farby?
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki ja chyba na nastêpne farbowanie sobie strzelê palette c10Ale siê trochê obawiam bombli czy czego¶ takiego skoro nawet po Garnierze dla Asi krostki sie porobi³y a uwa¿a³am go za do¶æ delikatn± farbê .Które z was jej u¿ywa³y?Nic wam siê po niej nie dzia³o? Piszcie jezeli które¶ z was jej u¿ywa³y
a robi³am nutrisse ale 90 i nic mi nie wyskoczy³o, to zale¿y od skóry g³owy...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Agatau Masz tak± urodê, ¿e pasuje Ci ciemny i jasny

Czekoladowo ja kiedy¶ dla T¯eta nosi³am ci±gle d³ugie w³osy- ale pó¼niej zmieni³am i T¯ i w³osy Niestety s± mê¿czy¼ni z pomys³em na ¿ycie - równie¿ na ¿ycie swojej partnerki
Mam na my¶li starszych bo ja celujê w inn± grupê wiekow±, jestem sporo starsza Nie wiem, jak teraz jest w¶ród m³odych

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Shizaxa nie wystrasz siê, ja takie g³upie foty dajê A ty gdzie masz album?
ja muszê album dopiero zrobiæ a nigdy czasu nie mam , mo¿e wieczorem jak wrócê z pracy i bêdê mieæ si³y to wrzucê z br±zem , blondem ze ¶lubu i obecne
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 16:29   #1782
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

shizaxa no to czekam
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:30   #1783
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana ja tez mam podobne objawy do twoich i narazie jade na leku bactrim.... Tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja Dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc Zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- dopisano o 16:50 ---------- poprzedni post napisano o 16:49 ----------



aha chyba ze tak

---------- dopisano o 16:56 ---------- poprzedni post napisano o 16:50 ----------




w sumie moze masz racje... On mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie Itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
12/89 + 10/8
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:32   #1784
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

uczyæ, uczyæ i wymagaæ!
nooooom
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:34   #1785
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
teraz ³adniej
ja z tych nowych wiêc siê witam

moja te¿ czaami taka perwera pod ³ó¿kiem le¿y
Bunny dobrze ¿e siê odezwa³a¶. Ja bym na Twoim miejscu sz³a do lekarza, tylko powiedz, ¿e antybiotyk plus probiotyk i jeszcze co¶ zabezpieczaj±cego przed bakteriami!

uczyæ, uczyæ i wymagaæ!

zazdroszcze fryzjerki

ile Ci zajê³o powrócenie do blondu i czym robi³a¶, jaka¶ kapiel rozja¶niaj±ca czy tylko farby?

a robi³am nutrisse ale 90 i nic mi nie wyskoczy³o, to zale¿y od skóry g³owy...

ja muszê album dopiero zrobiæ a nigdy czasu nie mam , mo¿e wieczorem jak wrócê z pracy i bêdê mieæ si³y to wrzucê z br±zem , blondem ze ¶lubu i obecne


No mi te¿ po Garnierze nic nie wyskoczy³o a farbowa³am 111 naturalsem ale palette jest raczej silniejsza jak Garnier a chcê ni± pofarbowaæ i chcê siê dowiedzieæ od dziewczyn czy nic im sie po niej nie dzia³o
Czeko a palette ju¿ nie farbujesz?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-01-28 o 16:36
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:40   #1786
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
shizaxa no to czekam
a ja obejrza³am Twój
i powiem ¿e ³adnie Ci w takim bobie
i, ¿e dobrze mówi³a¶, ¿e w krêconych gorzej, tzn nie ¼le ale ³adniej w prostych
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:45   #1787
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja obejrza³am Twój
i powiem ¿e ³adnie Ci w takim bobie
i, ¿e dobrze mówi³a¶, ¿e w krêconych gorzej, tzn nie ¼le ale ³adniej w prostych
W krêconych koszmarnie Nigdy w takich nie chodzê Zrobi³am tylko dla dziewczyn z w±tku ¿eby pokazaæ rodzaj skrêtu.
Ten bob by³ ¼le obciêty Mam bardzo gêste w³osy i robi³ siê taki garnek £adnie siê uk³adaj±, jak s± ¶lizgiem ¶ciête - szkoda, ¿e fryzjerka, która mi to potrafi³a zrobiæ wyjecha³a
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:52   #1788
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
W krêconych koszmarnie Nigdy w takich nie chodzê Zrobi³am tylko dla dziewczyn z w±tku ¿eby pokazaæ rodzaj skrêtu.
Ten bob by³ ¼le obciêty Mam bardzo gêste w³osy i robi³ siê taki garnek £adnie siê uk³adaj±, jak s± ¶lizgiem ¶ciête - szkoda, ¿e fryzjerka, która mi to potrafi³a zrobiæ wyjecha³a
chodzi³o mi o sam fakt ¿e w takich d³u¿szych lepiej ni¿ w krótszych ja tam na bobach siê nie znam, mam cienkie w³osy to w ka¿dym ¼le wygl±dam
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:54   #1789
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny chce sobie dzis zrobic loki i kupilam chyba moj drugi w zyciu lakier do wlosow dwa albo trzy ;ata temu dostalam jakis na swieta, to sie przeterminowal

wzielam timotei, ten rozowy

opis:
Kluczowym sk³adnikiem nowej linii do stylizacji Timotei Natural Styling jest mirra.
Mirra to wonna ¿ywica otrzymywana z balsamowca mirry (Commiphora abyssinica); jest gum± ro¶linn± o w³a¶ciwo¶ciach utrwalaj±cych.
Mirra u¿yta w produktach Timotei Natural Styling nadaje fryzurze po¿±dany kszta³t bez obci±¿ania w³osów; otacza w³os nadaj±c mu piêkny, zdrowy blask.
Naturalne w³a¶ciwo¶ci utrwalaj±ce tej ro¶linnej ¿ywicy sprawiaj±, ¿e w zale¿no¶ci od jej ilo¶ci w ca³kowitym sk³adzie produktu, mo¿e ona utrwalaæ i kszta³towaæ fryzurê w ró¿nym stopniu, nadaj±c jednocze¶nie w³osom blask i naturalny po³ysk.
Wy³±cznie naturalne sk³adniki zawarte w produktach z serii Timotei Natural Styling nie niszcz± ani nie wysuszaj± w³osów.
Wszystkie produkty z tej serii s± wolne od parabenów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg timotei1.jpg (42,5 KB, 5 za³adowañ)
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 17:03   #1790
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej, hej Przepad³am na weekend, bo od pi±tku byli¶my u t¿ i dopiero od niedawna jeste¶my w domu. W³osy wygl±daj± jak wygl±daj±, niby jest równiej, ale wci±¿ rudo i jako¶ tak nijako... ka¿da jedna osoba mówi mi ¿e w ciemnych by³o lepiej, nawet lekarka, a domy¶lacie siê jak to mnie pociesza Nie mogê siê doczekaæ fryzjera i farbowania nutrissem bo w³osy mam okropne
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:22   #1791
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej

Kedud mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podobasz siê w ciemniejszych w³osach

Bunny w koñcu jeste¶

Buahhot ja mam w przysz³ym semestrze praktyki, a ¿e jedne odby³am to drugich nie muszê, wiêc zajêcia tylko w pi±tki

Exclusive mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podoba³a¶ siê w ciemnych ale pisa³am o tym od pocz±tku! wiêc nie bij


a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, ¿e to rozja¶niacz, ale kusi mnie i nic nie poradzê
pomy¶la³am dzisiaj, ¿e mo¿e bym tym zrobi³a, bo kolor w³osów na d³ugo¶ci jest nijaki i mo¿e ten rozja¶niacz by jako¶ rozwi±za³ mój problem... a jakby wysz³o nie tak to przynajmniej na pewno obciê³abym w³osy na boba co my¶licie o takim planie?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:26   #1792
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny witaj, tesknilam dobrze ze u Ciebie lepiej i ze jestes z nami
witaj agatko milo mi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko ja mialam kiedys taki rudy jak na zdjciach ponizej. Ale powrot do blondu mi bardzo dlugo pozniej zajal.... wiec przemysl dobrze ta decyzje

3 pierwsze zdjecia- po farbowaniu
2 ostatnie - pokazane jak kolor sie spieral



Blond Bunny
witamy cie ponownie Fajnie ze wrocilas
dzieki

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki a z Kallosa ta mleczna mo¿e byæ ?
w moim odczuciu- kallos nie jest genialny jak odzywka bardziej.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na regulonie to miesiac wytrzyma³am. Dostalam je na tradzik niby a wysyp mialam potem taki ze chyba 3 miesiace mi sie goilo wszystko
Teraz mercilon biore, mam jeszcze jedno opakowanie ale prawdopodobnie odstawiam... tylko ze u mnie to jest kwestia wyboru - albo zdrowie albo ladna buzia i zabezpieczenie


Pieknie bylo


Ja mialam taki rozowy poblask po Kolestonie I z poczatku ten taki intensywny mi sie nie podobal bo mi sie zdawalo rudo Ale po 2-3 myciach bosko Na tyle bosko ¿e w perlowych kolorach zakochalam sie na tyle ze teraz tylko w nie bede celowac


Oj tak


A ty na siebie najbardziej patrz, tobie sie ma podobac, ty masz sie czuc dobrze.
Ja tez caly zeszly rok patrzylam na to co facet mowi - a bo on blond to ja musze koniecznie blond zostac. A dupa Teraz wiem ze TZ mnie kocha i bedzie mnie kochal i w blondzie i w rudym i w brazowym i bede mu sie tak samo bardzo podobac jak teraz Grunt zebym to ja sie dobrze czula ze soba.


Asiu ja ci powiem co ty masz zrobic. Po pierwsze to ty powywalaj te wszystkie farby i tyle. Za duzo kombinujesz, za bardzo impulsywnie i potem nie dosc ze cuda z kolorem wychodza to jeszcze teraz jakies uczulenie Zadowolona bylas z tego garniera 10, no tos czemu sie go nie trzymasz? Wywal w cholere to co masz w zapasie, ja sie wszystkich moich pozbylam i juz mnie tak nie kusi. A jak najdzie na jakas zmiane to 3 razy pomysle czy aby na pewno i mniej efektow ubocznych mam


A tam co 2 miesiace, mi sie zdarzalo raz na pol roku

Maski Dove czy to w sloiczkach czy w tubkach

£adnie


Bunny
Kurcze ty juz tyle chora jestes ze ja bym jednak poszla po antybiotyk albo jakis lek silniejszy. Meczysz sie, a i tak sie pewnie tak skonczy skoro nadal nie przeszlo.
Ja mialam zatoki zawalone i sie meczylam prawie 2 miesiace....
Kup sobie probiotyk, najlepiej kup tak zeby ci chronilo jelita, i cos dopochwowo (one w takich opcjach szybciej dzialaja - tylko nie lactovaginal, a invag np.). Znam ten bol i tez ciagle sie cykalam ze antybiotyku nie bo mi sie pogorszy, ale jakos dawalo rade.

Teraz to mnie czeka leczenie macmirorem + potem invag albo cos tego typu i lacibios albo iladian przez miesi±c czy dwa. Anty prawdopodobnie odstawie i bede chyba sie modlic codziennie zeby wyzdrowiec... Ale w koncu chyba trafilam na jakiegos konkretniejszego lekarza. Nawet robil badanie pod mikroskopem w gabinecie, z czym sie 1 raz spotkalam


Dzisiaj tez Londe bede zamawiac, i pewnie w przyszlym tygodniu farbowanie
mnie macmirror nigdy nei pomogl ost znow gynalgin i spokoj mam juz ktorys miesiac...
pojde do lekarza, daje sobie jeszcze max 2 dni.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana ja tez mam podobne objawy do Twoich i narazie jade na leku Bactrim.... tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do Holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



aha chyba ze tak

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------




W sumie moze masz racje... on mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
u mnie te lekarki takie do d... tylko jednej ufam a jej nie ma moj tz jak byl u jakiejs nowej, to mu sprzeczne leki przypisala i dawki wieksze niz max w ulotce jakas wariatka wykonczylaby go dobrze ze ja zawsze ulotki czytam...bral tylko jeden z tych lekow, ale 200zl poszlo i to dawki mu dawalam wg ulotki 3 dni i zdrowy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:26   #1793
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej

Kedud mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podobasz siê w ciemniejszych w³osach

Bunny w koñcu jeste¶

Buahhot ja mam w przysz³ym semestrze praktyki, a ¿e jedne odby³am to drugich nie muszê, wiêc zajêcia tylko w pi±tki

Exclusive mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podoba³a¶ siê w ciemnych ale pisa³am o tym od pocz±tku! wiêc nie bij


a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, ¿e to rozja¶niacz, ale kusi mnie i nic nie poradzê
pomy¶la³am dzisiaj, ¿e mo¿e bym tym zrobi³a, bo kolor w³osów na d³ugo¶ci jest nijaki i mo¿e ten rozja¶niacz by jako¶ rozwi±za³ mój problem... a jakby wysz³o nie tak to przynajmniej na pewno obciê³abym w³osy na boba co my¶licie o takim planie?
wszystkie podchody dobre by zrobiæ bobanawet jak wyjdzie ombre, ale siê znudzi to ju¿ pomys³ co zrobiæ jest
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:27   #1794
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej

Kedud mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podobasz siê w ciemniejszych w³osach

Bunny w koñcu jeste¶

Buahhot ja mam w przysz³ym semestrze praktyki, a ¿e jedne odby³am to drugich nie muszê, wiêc zajêcia tylko w pi±tki

Exclusive mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podoba³a¶ siê w ciemnych ale pisa³am o tym od pocz±tku! wiêc nie bij


a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, ¿e to rozja¶niacz, ale kusi mnie i nic nie poradzê
pomy¶la³am dzisiaj, ¿e mo¿e bym tym zrobi³a, bo kolor w³osów na d³ugo¶ci jest nijaki i mo¿e ten rozja¶niacz by jako¶ rozwi±za³ mój problem... a jakby wysz³o nie tak to przynajmniej na pewno obciê³abym w³osy na boba co my¶licie o takim planie?
dla mnie git plan jak chcesz na pw powiem ci jak to ombre lorealem zrobic zebys byla zadowolona
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:28   #1795
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wszystkie podchody dobre by zrobiæ bobanawet jak wyjdzie ombre, ale siê znudzi to ju¿ pomys³ co zrobiæ jest
no w³a¶nie, kombinujê bo póki w³osy zdrowe to mi ich szkoda, a jak popalê rozja¶niaczem to bêdê musia³a i mniej serce bêdzie bola³o

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie git plan jak chcesz na pw powiem ci jak to ombre lorealem zrobic zebys byla zadowolona
ooo dziêkujê, jasne, ¿e tak! to bym zrobi³a tak, ¿e odrost normalnie walnê 8,2 bo na odro¶cie wychodzi idealnie a koñce te beznadziejne walnê rozja¶niaczem, jupi
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:34   #1796
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej

Kedud mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podobasz siê w ciemniejszych w³osach

Bunny w koñcu jeste¶

Buahhot ja mam w przysz³ym semestrze praktyki, a ¿e jedne odby³am to drugich nie muszê, wiêc zajêcia tylko w pi±tki

Exclusive mnie równie¿ zdecydowanie bardziej podoba³a¶ siê w ciemnych ale pisa³am o tym od pocz±tku! wiêc nie bij


a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, ¿e to rozja¶niacz, ale kusi mnie i nic nie poradzê
pomy¶la³am dzisiaj, ¿e mo¿e bym tym zrobi³a, bo kolor w³osów na d³ugo¶ci jest nijaki i mo¿e ten rozja¶niacz by jako¶ rozwi±za³ mój problem... a jakby wysz³o nie tak to przynajmniej na pewno obciê³abym w³osy na boba co my¶licie o takim planie?
ooo no widzisz w sumie szkoda, ze nie mam od odbycia praktyk, posz³abym sobie a zajêcia mam tylko w poniedzialek
ale poki co sesja, wiec niestety... musze myslec o egzaminach
a jesli chodzi o loreal, to mi tez podoba sie ten konkretnie efekt na zdjêciu pudelka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg LOreal-Paris-Feria-Wild-Ombre-in-O80-For-Light-to-Medium-Blonde-Hair.jpg (123,5 KB, 24 za³adowañ)
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:37   #1797
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ooo no widzisz w sumie szkoda, ze nie mam od odbycia praktyk, posz³abym sobie a zajêcia mam tylko w poniedzialek
ale poki co sesja, wiec niestety... musze myslec o egzaminach
a jesli chodzi o loreal, to mi tez podoba sie ten konkretnie efekt na zdjêciu pudelka
w³a¶nie t± wersj± bym robi³a, bo reszta to raczej dla brunetek

ja zamiast praktyk chyba w tym czasie popracujê w wojsku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (53,7 KB, 24 za³adowañ)
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:41   #1798
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie, kombinujê bo póki w³osy zdrowe to mi ich szkoda, a jak popalê rozja¶niaczem to bêdê musia³a i mniej serce bêdzie bola³o

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------


ooo dziêkujê, jasne, ¿e tak! to bym zrobi³a tak, ¿e odrost normalnie walnê 8,2 bo na odro¶cie wychodzi idealnie a koñce te beznadziejne walnê rozja¶niaczem, jupi
to jak bedziesz zdecydowanana 100% to opisze ci procedure na pw
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:43   #1799
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to jak bedziesz zdecydowanana 100% to opisze ci procedure na pw
jasne, odezwê siê z pro¶bami na pewno

idê powiedzieæ Mamie o moim planie
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:43   #1800
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie t± wersj± bym robi³a, bo reszta to raczej dla brunetek

ja zamiast praktyk chyba w tym czasie popracujê w wojsku
tak tak, reszta dla brunetek
aaale fajnie Ci
nie powiem, jak zobaczylam swoj plan to pomyslalam o tym, zeby w pon chodzic na zajecia, od wt-pt na praktyki a w weekendy do pracy... ale... chyba na dluzsza mete nie dam rady no chyba ze praktyki miesieczne, to tak musze sie rozejrzec
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.