Bardzo silnie nawilżający krem - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 08:18   #151
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Ja po zabiegach kwasami gdy skóra jest mocno ściągnięta i przesuszona używam LRP effaclar H (nie zostawia lepkiej warstwy, wchłania się do matu, nadaje się pod makijaż, wystarczy na cały sezon) a gdy skóra nie jest aż tak przesuszona używam Hydraphase, też LRP - on jest taki bardziej żelowy, przyjemniejszy w użytkowaniu a wcale mniej nie nawilża. Droższy, który bardzo polecam to żelowy hydramax od Chanel choć już podobno wycofany ten znów najlepiej spisuje się latem
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 20:08   #152
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

dziewczyny mam pewnie problem, mam okropnie przesuszoną skórę na brwiach... aż skóra się łuszczy... używałam różnych kremów ale problem powraca... ogólnie skóra jest okej tylko w tym jednym miejscu okropnie się przesusza...
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 01:01   #153
_ingrid_
Georginachan
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Ja przez prawie rok miałam strasznie wysuszoną skórę i usta. Kupiłam wazelinę z Isany za 4 zł 125ml i używałam jej na noc na całą twarz, usta, a nawet brwi i rzęsy co było też dla nich dodatkową odżywką. Świetna regeneracja dla skóry. Rano budziłam się a cera w dotyku nadal była delikatnie tłusta, więc trzeba było zetrzeć pozostałą warstwę. Teraz nie mam problemu z przesuszaniem. Jedynie co kilka dni używam wazeliny lub zwykłego kremu Nivea na noc pod oczy i na nos, czyli miejsca u mnie najbardziej skłonne do przesuszania.
_ingrid_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:01   #154
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Kosmetyki nawilżające , w wielu takich kosmetykach głównym składnikiem nawilżającym jest kwas hialuronowy.
Obecnie kwas hialuronowy robi ogromną karierę w kosmetyce.
Chroni on skórę przed wysychaniem i wiotczeniem, czego chcemy uniknąć.
Kwas hialuronowy występuje w każdej skórze, jednak z czasem jego ilość maleje , jest go po prostu coraz mniej.Dlatego ważne jest aby dostarczać go jak tylko jest taka możliwość.A możliwość jest
Obecnie na rynku jest mnóstwo kosmetyków zawierających kwas hialuronowy.Można również zaopatrzyć się w czysty naturalny kwas hialuronowy i taki stosować. Takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze.
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 09:20   #155
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Ja polecam jednak wodę. kiedyś miałam problemy urologiczne i w szpitalu po zabiegach lekarze kazali mi pić dużo wody, moja skóra wyglądała wtedy naprawdę świetnie, miekka, promienna, w ogóle od razu ja wyglądałam ładniej ale niestety w domu nie umiem się zmusić do picia takich ilości wody.
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:38   #156
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez TENNICKJESTTYLKOMOJ Pokaż wiadomość
Ja polecam jednak wodę. kiedyś miałam problemy urologiczne i w szpitalu po zabiegach lekarze kazali mi pić dużo wody, moja skóra wyglądała wtedy naprawdę świetnie, miekka, promienna, w ogóle od razu ja wyglądałam ładniej ale niestety w domu nie umiem się zmusić do picia takich ilości wody.
Dużo, czyli ile?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 09:11   #157
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

chyba 2,5 litra dziennie nie licząc wody przyjmowanej w jedzeniu
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 22:59   #158
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez TENNICKJESTTYLKOMOJ Pokaż wiadomość
chyba 2,5 litra dziennie nie licząc wody przyjmowanej w jedzeniu
Heh latem da się zrobić
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 11:36   #159
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Ja bardzo lubię wodę i dla mnie to nie problem wypić 2,5 litra w ciągu dnia. A ma ona ogromny wpływ na nawilżenie naszej skóry.
Z zewnątrz już od dłuższego czasu nawilżam skórę (twarzy i ciała) olejkiem arganowym sprowadzonym z Maroka. Bardzo jestem zadowolona z kondycji mojej skóry. Kiedyś była wiecznie przesuszona, a obecnie nie mam z tym w ogóle problemu.
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 22:07   #160
anako1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Też mam bardzo suchą cerę i dużo czasu minęło, zanim nauczyłam się jak o nią odpowiednio dbać.

Przede wszystkim żaden nawilżający, ani nawet "silnie nawilżający" krem nie jest dobry do takiej cery. Podstawą są kremy tłuste i półtłuste. Sama bardzo długo byłam przekonana, że jak krem jest tłusty, to na pewno mnie zapcha, ale to nieprawda. Źle dobrany krem może zapchać, ale tłusty sam w sobie nie. Trzeba po prostu znaleźć coś, co nasza skóra polubi.

Kremy nawilżające też są ok, ale używane RAZEM z kremami tłustymi. Jeden na drugi. Względnie olejek (ja używam teraz z awokado, ale próbowałam różnych i większość sprawdzała się bardzo dobrze) + krem nawilżający.

Oczywiście unikamy wszelkich kosmetyków z alkoholem. Ja do przemywania używam czasem wody różanej, która sprawdza się dość dobrze, do mycia - żeli-kremów do twarzy (niestety wiele żelów, niby bardzo łagodnych, też mnie strasznie przesuszało. Trzeba uważać).

Do tego u mnie osobiście widzę poprawę, kiedy mam włączony nawilżacz powietrza.
anako1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:36   #161
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

ja mam ogólnie sucha skórę, po nogach i rękach mozna było rysować
teraz od jakiegoś tygodnia mam serum do ciała od bielendy algi morskie, nie dość, ze bardzo ładnie nawilża to i ładnie pachnie. za bardzo nie wiem, jaki ma skład, tyle, że ma olej z mikroalg i kolagen morski
ale skóra faktycznie jest w dużo lepszej kondycji.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 21:11   #162
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez jbak Pokaż wiadomość
ja mam ogólnie sucha skórę, po nogach i rękach mozna było rysować
teraz od jakiegoś tygodnia mam serum do ciała od bielendy algi morskie, nie dość, ze bardzo ładnie nawilża to i ładnie pachnie. za bardzo nie wiem, jaki ma skład, tyle, że ma olej z mikroalg i kolagen morski
ale skóra faktycznie jest w dużo lepszej kondycji.

Zaciekawilas mnie teraz, bo w sumie bardzo lubie algi ale w postaci maski na twarz. A ta seria bielendy o ktorej mowisz to rozumiem tylko do ciala? Musze przetestowac, uwielbiam nowinki kosmetyczne
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:13   #163
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Dziewczyny, potrzebuję porady, muszę zmienic krem nawilzajacy, bo moj ulubiony Dermedic Hydrain 2 zaczął mnie mocno zapychac niestety. Potrzebuję mocnego nawilzenia, rozwazam:
Oillan Balance, hydro-aktywny krem do twarzy
Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride,Ethylhexyl Stearate,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Arachidyl Alcohol,Dimethicone, Palmitic Acid, Hialuronian Sodu, Durvillea Antartica Extract, Borago Officinalis Seed Oil, Squalane, Ceramide NP, Glyceryl Behenate, Glyceryl Stearate Citrate, Cholesterol, Hydrogenated Palm Oil, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Allantoin, Isohexadecane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 80, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Propylene Glycol,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin,Tetras odium EDTA, Sodium Hydroxide.

lub

Dermokrem InnovAge, krem ultra nawilżający, cera sucha i odwodniona
skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Didecene, Cetyl Alcohol, Isododecane (and) Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isostearyl Isostearate, Isododecane (and) Dimethicone Crosspolymer, Ribes Nigrum (Black Currant) Oil*, Avena Sativa Bran Extract*, Magnesium Ascorbyl Phosphate (and) EDTA*, Tocopheryl Acetate*, Papain (and) Glucose*, Hyaluronic Acid (and) Silanetriol (and) Butylene Glycol, Allantoin, Tetrasodium EDTA, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol (and) Methylisothiazolinone, Parfum, CI 77891 (and) Mica (and) Tin Oxide, Sodium Hydroxide

Co będzie lepsze? Pomozecie?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:51   #164
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
Zaciekawilas mnie teraz, bo w sumie bardzo lubie algi ale w postaci maski na twarz. A ta seria bielendy o ktorej mowisz to rozumiem tylko do ciala? Musze przetestowac, uwielbiam nowinki kosmetyczne
Algi na twarz miałam, ale nie od Bielendy i super nawilżyły i wygładziły mi cerę. Teraz mam z tej firmy miałam maseczkę, taką materiałową w płacie nasączonym płynem i jest ok, ma odmładzać, ale tego to chyba nie zrobi żaden kosmetyk tylko zabieg u dermatologa. Póki co dobrze nawilża, tylko wchłania się do matu.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 23:19   #165
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez msabu Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię wodę i dla mnie to nie problem wypić 2,5 litra w ciągu dnia. A ma ona ogromny wpływ na nawilżenie naszej skóry.
Z zewnątrz już od dłuższego czasu nawilżam skórę (twarzy i ciała) olejkiem arganowym sprowadzonym z Maroka. Bardzo jestem zadowolona z kondycji mojej skóry. Kiedyś była wiecznie przesuszona, a obecnie nie mam z tym w ogóle problemu.
ile kosztuje taki olejek ?słyszałam że jest bardzo dobry na rozstępy
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 11:59   #166
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

U mnie przy nawilżeniu krem to za malo- obecnie na noc uzzywam cetaphilu, a w dzien lotionu azjatyckiego. Ale wspomagam sie maskami- obecnie bielendowska saszetka peeling enzymatyczny z glinką zieloną. I bardzo fajnie sie sprawuje. A hydrain niestety tez mnie zapychal ;/
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 09:32   #167
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Ja jestem zadowolona z kremu oeparol, teraz mam z serii hydrosense, fajnie nawilża, ma jakiś filtr który zapobiega odwodnieniu, zatrzymuje to nawilżenie w skórze
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:09   #168
BarbWitkowska
Przyczajenie
 
Avatar BarbWitkowska
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Na moją skóre dobrze działają kosmetyki Calluna Medica - krem stosuję już od kilku miesięcy i widzę poprawę, mają też maseczki (póki co stosowałam 2 razy - efekty zaraz po są świetne), kosmetyki wzajemnie się dopełniają w działaniu
BarbWitkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 16:42   #169
Manifestacjachaosu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

moj faworyt jesli chodzi o nawilzanie to bialy lotion hada labo xxx, najpierw myslalam ze uzywa sie go zamiast kremu ale to nie tak ma dosc wodnista konsystencje i naklada sie go na umyta twarz a na to jeszcze krem nawilzajacy. zaczelam uzywac bez wiekszego przekonania ale po miesiacu bylam w szoku jak bardzo poprawila mi sie cera, nawet moja kosmetyczka ktora odwiedzam regularnie zwrocila na to uwage

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-06-19 o 12:58 Powód: link
Manifestacjachaosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 08:03   #170
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Na moją suchą skórę świetnie działa mycie naturalnym mydłem (moje ulubione są z Pszczelej Dolinki , ale większość z polskich manufaktur jest godna polecenia). Przy odpowiednio dobranym nie pojawia się ściągnięcie. Później musi być tonik, aby przywrócić odpowiednie ph - bardzo lubiłam tonik hialuronowy z Clareny za brak ściągnięcia.
Z kremów bardzo dobrze spisał się u mnie różany krem Make me Bio, ale czytałam, że dla wielu osób jest za słaby. Jest tłustawy, ale nie tak bardzo jak kremy w słoiczkach Sylveco.
Zaskoczył mnie też krem z witaminą C na dzień AA. Byłam przekonana, że będzie dla mnie za lekki, a okazał się wystarczający.

Zdecydowaną poprawę stanu skóry, w tym jej nawilżenia zauważałam po stosowaniu serum z witamina C. Nie wszystkie się u mnie sprawdziły, wiele zależy od postaci witaminy C i pozostałych substancji. Z tych, które dla mnie są super to Norel z wit C i retinolem, booster z Perfecty i dwufazowe serum z wit C, E i A z Koi.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 07:15   #171
majeczkowyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez 201605161006 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam BARDZO suchą cere. Przedwczoraj zrobiły mi się kolejne zmarszczki na czole. A przynajmniej uwidoczniły się. Moja cera jest BARDZO sucha do tego alergiczna, chciałam się poradzić, jaki polecicie w miarę niedrogi, dobry i BARDZO BARDZO nawilżający krem do twarzy (używam też maści ochronnej z wit. A, ale mam wrażenie ze troche mnie podrażnia) oraz jak nawilżyc skóre od wewnątrz? Płynów piję bardzo duzo. Jakies 2 litry herbat ziołowych (pokrzywa, zielona herbata), + 2 litry wody mineralnej + woda w jedzeniu. Czytałam o olejku z wiesiołka, czy on faktycznie dobrze nawilża skóre (w stosunku tez do ceny)? Proszę o rady bo coraz bardziej dołują mnie coraz to nowsze zmarszczki z przesuszenia a mam dopiero 20 lat...
Ja używam i na prawdę się sprawdziły to krem propolis i olejek z jadem pszczelim bee pure. Kosmetyki kupiłam na xxx. Fajnie nawilżają skore i do tego są przeciwzmarszczkowe . Cena do jakości adekwatna.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-06-25 o 13:03 Powód: reklama
majeczkowyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 13:50   #172
domkatet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Make me Bio różany mi pomógł, ogólnie polecam kosmetyki naturalne, to świetna sprawa.
domkatet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 12:23   #173
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez domkatet Pokaż wiadomość
Make me Bio różany mi pomógł, ogólnie polecam kosmetyki naturalne, to świetna sprawa.
Mialam rozany hydrolat tej marki, byl nawet ok.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 14:04   #174
Wioolcia90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 29
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

ja też za kosmetykami naturalnymi, aby od chemii odejść jak najdalej, to samo w jedzeniu. Kosmetyki naturalne nie ustępują jakoscią od tych z chemią, a nawet są lepsze dla naszej skóry, skóra się odpłaca. Jeśli chodzi o krem do buzi, ja akurat mam termisa z wody termalnej, w hebe już są to wiem, super uczucie po nałożeniu i brak przesuszeń, ja mam cerę normalną ze skłonnością do zaskórników
Wioolcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 09:57   #175
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez domkatet Pokaż wiadomość
Make me Bio różany mi pomógł, ogólnie polecam kosmetyki naturalne, to świetna sprawa.
Też lubię ten krem.
Do bardzo suchej skóry czy na można pogodę dobrze sprawdzają sie kremy Sylveco w słoiczkach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 09:02   #176
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 158
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez domkatet Pokaż wiadomość
Make me Bio różany mi pomógł, ogólnie polecam kosmetyki naturalne, to świetna sprawa.
A co z naturalnych warto w ogole sprawdzic? Czy jest w ogole opcja ze np. krem przeciwzmarszczkowy z tej naturalnej polki bedzie ok jako nawilżający?
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 08:31   #177
Cecebula
Przyczajenie
 
Avatar Cecebula
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 23
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez miami_drink Pokaż wiadomość
A co z naturalnych warto w ogole sprawdzic? Czy jest w ogole opcja ze np. krem przeciwzmarszczkowy z tej naturalnej polki bedzie ok jako nawilżający?
Jak najbardziej, wez sobie obczaj np. taki buatic ktory jest wlasnie przeciwzmarszczkowy i ma w skladzie dobre i naturalne rzeczy wlasnie typowo pod nawilżanie.
Cecebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-26 09:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.