ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 09:57   #1
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105

ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc


dziewczyny poradzcie mi.w listopadzie 2007 poznalam chlopaka i jestesmy do tej pory.moj ojciec go nieakceptuje co sie dziwic gdy ojciec jest wojskowym. mam 2 braci skonczyli juz magistra a ja teraz od pazdziernika sie wybieram.powiedzial takie cos ze jego dzieci sa wykształcone i maja miec wyksztalconych partnerow.bracia maja dziewczyny po magistrach a ja wzielam sobie po sredniej.no coz milosc nie wybiera, mialam tez i po wyzszym ale mi niepasowali.jak moze moj ojciec potepiac ludzi ze maja srednie.mowi ze w tych czasach bez wyksztalcenia nieda sie rady.mama mowi ze go lubi i to bardzo.z ojcem tez niezyje dobrze bo zawsze dystypline wprowadzal.czasem ojciec z nim zagada bo go ochrzanilam co on ci zrobil ze sie nieodzywasz. moj chlopak jest tylko na weekendy bo jezdzi tirem bo chce zarobic na mieszkanie i na pewno przez najblizsze 4 lata bedzie jezdzil.ojciec mowi bedziesz siedziec cale 5 dni i czekac na niego co za zycie.ja poznalam go gdy juz jezdzil i to zaakceptowalm tak mi sie wydaje.to najlepszy facet na swiecie.ale boje sie ze bedzie mi w tygodniu brakowac go.powiem tak mogłabym mieć kogoś na miejscu ale coz serce wybiera inaczej.misio moj mieszka 30 kilometrow odemnie zawsze samochodem przyjezdza do mnie.rodzine ma świetną akceptuje mnie i czuje sie super.palnujemy slub gdzies za ok 2 lata a tego roku zareczamy sie.co mi poradzicie?
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:10   #2
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Skoro piszesz ze bedziesz robic magistra to juz mala dziewczynka nie jestes.
Rodzice zawsze maja jakas wizje i role, w ktorej chcieliby widziec swoje dzieci.

Ocenianie ludzi na podstawie wyksztalcenia jest troszke irracjonalne, Twoj ojciec powinien bardziej patrzec na to, ze chlopak pracuje, by uzbierac na mieszkanie. To jest w pewnym sensie wiekszy dowod odpowiedzialnosci niz 5 dyplomow z uczelni.

I 30km to naprawde nie duzo

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:16   #3
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Twoj ojciec powinien bardziej patrzec na to, ze chlopak pracuje, by uzbierac na mieszkanie. To jest w pewnym sensie wiekszy dowod odpowiedzialnosci niz 5 dyplomow z uczelni.

I 30km to naprawde nie duzo

Pozdrawiam
Zgadzam się. Uświadamiałaś to ojcu?
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:22   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Wybierasz się dopiero na studia, jeszcze ich nie zaczęłaś? Czy już je kończysz i będziesz pisać pracę magisterską? Bo nie całkiem zrozumiałam.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:24   #5
miss no nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 459
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

.....kazdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej... zeby wlasnie chlopak (dziewczyna) byl(a) wyksztalcony(a) itp... ....zapomina tylko ze 5 tytulow przed nazwiskiem nie gwarantuje nikomu szczesliwego zycia i szczescia w milosci....
__________________
Zawsze nadzieja. Zawsze ta k**wa w zielonej sukience.
miss no nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:27   #6
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

uswiadamialam ale wojskowi to wojskowi maja swoje wizje.moja mama lubi go i mowi ze ma swietny charakter nie jak ojciec ktory potrafi przyjsc z pracy siedziec w fotelu albo spac badz ogladac telewizje mu nikt do rozmowy nie jest potrzebny.ojciec staral sie na poczatku moją mame przekonywac by cos mi powiedzila ze to nie jest dobry facet dla mnie. mama mowi a co ja mam jej mowic jak to fajny facet i niepodpadl mi.zobacz jak przyjezdza, zabiera ja do siebie.niejeden po takiej pracy powiedzialby jestem zmeczony jutro sie zobaczymy a on stara sie jak najszybciej sprezyc w tygodniu by mnie zobaczyc.byly 2 weekendy juz ze niezjechal niedal rady.a ojciec juz sama widzisz bedziesz sama ciagle
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:27   #7
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

teraz zaczynam magistra
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:30   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

bzdura troche z tym wykształceniem

facet znajdzie sobie łatwiej prace od kobiety. Wykształcenie bardzo ważne ale przede wszystkim dla kobiety, która nie pójdzie machać łopatą czy pracować ubrudzona smarami. Ma zrobić tylko po to żeby mieć papierek, a tirem np. będzie jeździł dalej. W końcu wykształcenie nie gwarantuje super pracy. Po kolejne, to ważniejsze żeby facet był zaradny, chętny do pracy, miał jakieś cele, a nie był wykształcony, ale przez to z zawyżonymi ambicjami (oczywiście nie chodzi, że każdy tak ma).

ja bym sie tam ojcu nie dała, tłumaczyła mu, ze jestem szczęsliwa, a wrazie czego sama bede ponosić konsekwencje i że czasy wybierania małżonka się skończyły. Skoro Twoja mama jest za tym chłopakiem powinna troche sie wstawić za Wami u ojca.

na pewno nie rezygnuj z tego powody z Niego
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:31   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

A ojciec to co niby doktorat ma ?wojskowi zawsze maja cos z glowami :-/

duza jestes wiec nie widze problemu ,rob magistra ,wyprowadz sie ,zamieszkajcie razem i tyle
z ojcem mieszkac i slubu brac nie bedziesz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:38   #10
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

fajnie dziewczyny poczytać wasze komentarze.macie racje jestem duza dziewczynka i sama juz decyduje o przyszlosci.mama do ojca sie nie odzywa juz chyba 2 miesiace bo z nim nieda rady gadac.zrób to ponieś tamto normalnie jak w wojsku.zrobie jak mówicie.jesteście wspaniale
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:42   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Cytat:
Napisane przez gosiaczek_ch Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie mi.w listopadzie 2007 poznalam chlopaka i jestesmy do tej pory.moj ojciec go nieakceptuje co sie dziwic gdy ojciec jest wojskowym. mam 2 braci skonczyli juz magistra a ja teraz od pazdziernika sie wybieram.powiedzial takie cos ze jego dzieci sa wykształcone i maja miec wyksztalconych partnerow.bracia maja dziewczyny po magistrach a ja wzielam sobie po sredniej.no coz milosc nie wybiera, mialam tez i po wyzszym ale mi niepasowali.jak moze moj ojciec potepiac ludzi ze maja srednie.mowi ze w tych czasach bez wyksztalcenia nieda sie rady.mama mowi ze go lubi i to bardzo.z ojcem tez niezyje dobrze bo zawsze dystypline wprowadzal.czasem ojciec z nim zagada bo go ochrzanilam co on ci zrobil ze sie nieodzywasz. moj chlopak jest tylko na weekendy bo jezdzi tirem bo chce zarobic na mieszkanie i na pewno przez najblizsze 4 lata bedzie jezdzil.ojciec mowi bedziesz siedziec cale 5 dni i czekac na niego co za zycie.ja poznalam go gdy juz jezdzil i to zaakceptowalm tak mi sie wydaje.to najlepszy facet na swiecie.ale boje sie ze bedzie mi w tygodniu brakowac go.powiem tak mogłabym mieć kogoś na miejscu ale coz serce wybiera inaczej.misio moj mieszka 30 kilometrow odemnie zawsze samochodem przyjezdza do mnie.rodzine ma świetną akceptuje mnie i czuje sie super.palnujemy slub gdzies za ok 2 lata a tego roku zareczamy sie.co mi poradzicie?
Jesteś już dorosła, a na pewno pełnoletnia, więc o swoim życiu teraz Ty masz prawo podejmować decyzję.
W tej sytuacji najlepszą będzie opuszczenie rodzinnego gniazda lub przynajmniej znalezienie pracy i uniezależnienie się od rodziców a zwłaszcza ojca tak, żeby nie mógł Ci wypominać, że Ciebie utrzymuje w związku z czym masz robić tak, jak on mówi .


Cytat:
Napisane przez gosiaczek_ch Pokaż wiadomość
teraz zaczynam magistra
W sumie nadal nie rozumiem: masz licencjat i teraz zaczynasz magisterskie?, dopiero zaczynasz studia? czy zaczynasz pisanie pracy magisterskiej?




Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ojciec to co niby doktorat ma ?wojskowi zawsze maja cos z glowami :-/

duza jestes wiec nie widze problemu ,rob magistra ,wyprowadz sie ,zamieszkajcie razem i tyle
z ojcem mieszkac i slubu brac nie bedziesz.
Paula, uwielbiam Twoje teksty
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:44   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Cytat:
Napisane przez gosiaczek_ch Pokaż wiadomość
fajnie dziewczyny poczytać wasze komentarze.macie racje jestem duza dziewczynka i sama juz decyduje o przyszlosci.mama do ojca sie nie odzywa juz chyba 2 miesiace bo z nim nieda rady gadac.zrób to ponieś tamto normalnie jak w wojsku.zrobie jak mówicie.jesteście wspaniale
Współczuję sytuacji i zastanawiam się przy okazji, czy wszyscy wojskowi tak mają, że w domu koszary? jeśli tak, to dlaczego?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:49   #13
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Cytat:
Napisane przez gosiaczek_ch Pokaż wiadomość
fajnie dziewczyny poczytać wasze komentarze.macie racje jestem duza dziewczynka i sama juz decyduje o przyszlosci.mama do ojca sie nie odzywa juz chyba 2 miesiace bo z nim nieda rady gadac.zrób to ponieś tamto normalnie jak w wojsku.zrobie jak mówicie.jesteście wspaniale
to tymbardziej potwierdza, że nie ma go co słcuhać, skoro sam nei zapewnia szczęścia Twojej mamie, rodzinie, w zasadzie nie świeci przykładem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W sumie nadal nie rozumiem: masz licencjat i teraz zaczynasz magisterskie?, dopiero zaczynasz studia? czy zaczynasz pisanie pracy magisterskiej?
w sumie, ja też nie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:15   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A ojciec to co niby doktorat ma ?wojskowi zawsze maja cos z glowami :-/
Ja sobie wypraszam, mój dziadek całe życie był wojskowym (obecnie na emeryturze) i nie ma niczego z głową

Właściwie w tej sytuacji chyba nie ma lepszego wyjścia, niż wyprowadzenie się z domu i usamodzielnienie. Ojciec za Ciebie życia nie przeżyje, sama podejmujesz decyzje i sama ponosisz konsekwencje.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:29   #15
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Kochanie.. 30 km ? to nic.. uwierz mi

Ja meczylam sie przez rok z moim tz.. ja w polsce a on w wielkiej brytani... widzywalismy sie co pare miesiecy.. to jest dopiero odleglosc , ale juz naszczescie jest ok i mieszkamy razem tobie tez sie ulozy...

Zobaczysz

Twoj tata cie kocha i chce dla ciebie jak najlepiej ... rozumiem go... ma wyksztalcone dzieci chce zebyscie znalezli sobie partnerow tak samo wyksztalconych .. ale to ze twoj facet ma wyksztalcenie srednie... a ty go kochasz to przeciez z tego pwoodu nie powinnas go przekreslac...

Prawdziwa milosc przetrwa wszysztko a moze niedlugo twoj tata wkoncu zauwazy jak sie kochacie i zaakceptuje twojego TZ... a moje zdanie jest taie ze, nie powinnas brac pod uwage zdania taty na temat swojego tz...


Ludzia w glowach teraz tylko dobra materialne.. a gdzie sie podziala ta milosc? ktora w zyciu powinna byc najwazniejsza....
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:44   #16
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

poiglot91 dziekuje za bardzo trafne ujecie slow.czytajac twoja odpowiedz zrobilo mi sie odrazu lzej tak jak innych dziewczyn oczywiscie.widze ze wiecie oczym piszecie.buzka
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:41   #17
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

a może zapytaj ojca czy woli żebyś miała takiego z papierkiem i żeby Cię lał, albo myślał o sobie czy takiego bez papierka, ale z którym będziesz szczęsliwa i Twoje dobro będzie na pierwszym miejscu
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:45   #18
gosiaczek_ch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 105
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

szkoda z nim gadac na takie tematy zawsze znajdzie uzasadnienie.ale widzi ze mama jest po mojej stronie i duzo niewskura.najlepsze jest to ze sie zaręczamy w tym roku i pewnie ojciec niebedzie zadowolony ale to juz ma pecha.jeszcze 1,5 roku temu gadal znajdz sobie faceta bo stara panna zostaniesz a jak znalazlam to tez mu zle
gosiaczek_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:17   #19
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Mój ojciec jest prawnikiem a mężem dla mojej mamy był takim, że ona zawsze mi powtarzała, że lepiej pracownik fizyczny ale kochający niż prawnik, ze świetnym wykształceniem ale człowiek z którym się nie da żyć normalnie.

A już poza wszystkim, to jakoś nie słyszałam, żeby nawet później niż po szkole zaraz na studia nie przyjmowali... Kto wie..może jeszcze mu się zachce studiować i zrobi dyplom.

Poza tym powiedz tacie, że dyplom nie świadczy ani o wiedzy ani o kulturze ani o tym czy człowiek jest wartościowy...Tyle jest dookoła mgr którym słoma z butów wychodzi, że to naprawdę nie jest wyznacznik!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 18:47   #20
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Twój ojciec chce dla Ciebie jak najlepiej po prostu i jego zdaniem "najlepiej" to znaczy z wykształceniem. tylko że każdy jest inny i tak jak dziewczyny wyżej pisały, może być z papierkiem ale być kretynem a może pracować fizycznie i być kochający, porządny, dbać o Ciebie. nie ma sensu robić przesiew na wykształconych panów. ojciec ma tak wyrobiony system wartości i już. radziłabym nie zwracać uwagi na te komentarze, nie kłócić się, nie psuć sobie nerwów, bo Ty sama wiesz co jest dla Ciebie dobre i wiesz czego Ci trzeba do szczęścia. olewaj tego typu komentarze tym bardziej że nie tylko Ty masz go po prostu dosyć. jak będzie miał jakieś wąty to wytłumacz mu jego wojskowym stanowczym "językiem" że kochasz chłopaka, krzywdy Ci nigdy nie zrobił, jest świetny, wiesz co robisz, zostaniesz z nim i kropka. jeśli już się zaręczysz a Twój tata nie będzie zadowolony to powiedz wprost że jakby nie było to tylko on ma jakieś wątpliwości, reszta rodziny jest z Tobą.
a co do wyjazdów chłopaka to nie przejmuj się, są telefony więc nie zginiecie zresztą Ty sama masz zajęcia w ciągu tygodnia, więc czas jakoś zleci pomyśl o tym mieszkaniu na które się zapowiada
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:03   #21
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Mój ojciec też nie akceptuje, mojego związku, ale co z tego jesteśmy razem już 2 lata i on napewno tego nie zmieni..........
pozdrawiam,3maj się
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:12   #22
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Jeżeli go kochasz - warto czekać Ale może niech skończy jeździć wcześniej, bo iluś lat związek może nie przetrwać, a mieszkania zazwyczaj kupuje się na kredyt, w końcu Ty też pracujesz lub będziesz pracować. Więc wyznaczcie sobie jakiś bliższy termin końca jego jeżdżenia tirem.
A co do ojca - to chyba sama podejmujesz decyzje.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:34   #23
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

Mam podobną sytuacje, od zawsze ojcowie sa za coreczkami , jednak musisz pamietać ze to twoje zycie i twoja decyzja radze szczerze i spokojnie rozmawiac z ojcem wytłumaczyc mu ze to ty bedziesz decydowac o tym z kim sie spotykasz, uswiadom go ze kochasz swoich rodziców i bardzo ich szanujesz, dlatego chcesz zeby byli dla ciebie wsparciem, pniewaz jestes młoda chcesz uczyc sie na własnych błedach... A co do związku to jesli naprawde sie kochacie to nawet odległosc wam nie przeszkodzi musicie sobie ufac i byc wobec siebie szczerzy.. powodzenia!
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 00:20   #24
ksz23
Raczkowanie
 
Avatar ksz23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: ojciec nietoleruje mojego chlopaka/milosc na odleglosc

jeśli go kochasz, walcz o tą miłość.

mój tż też miał średnie wykształcenie, kiedy go poznałam. pracował fizycznie. niektórzy robili z tego problem, rodzice też, choć sami są po zawodówkach.
ale wiadomo, chcieli dla mnie księcia z bajki, zwłaszcza, że ja studiuję na jednym z najlepszych polskich uniwersytetów.
ale ja się uparłam, że ten i żaden inny. i nie żałuję. jest bardzo pracowity i zaradny. a w wieku 24 lat zaczął studia. może i późno, ale zaczął i to z własnej woli, bo ja nigdy nie naciskałam.

można być super zaradnym człowiekiem po zawodówce, a można być ofermą życiową po studiach.

natomiast co do jego pracy, pewnie nie jest wam łatwo, bo to jest jednak wyrzeczenie.
ale może kiedyś się to zmieni i będziesz miała go przy sobie non stop.
ksz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.