Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 23:35   #151
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez craaazygirl Pokaż wiadomość
no wlasnie z mojej kolezanki siostra sie na to wybiera i wcale nie trzeba biologi z tego co wiem . pytanie wiec kieruje do tych osob ktore to studiuja
Ja juz odpowiedzialam na to pytanie, trzeba przestudiowac informatory - kazda uczelnia ma inne wymagania, niektore chca geografie, inne biologie albo nic z tego.
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 08:50   #152
natalkaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ola... my Cię z Natalią jeszcze dorwiemy musimy sobie wypad zrobić w trójkę
Nie uciekniesz nam
natalkaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:29   #153
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Dziewczyny jak tam studia?
Chyba pracujecie pełną parą bo na wątku cisza
Ja nie narzekam aczkolwiek przy pierwszym projekcie szlag mnie trafia ale jakoś dam rade
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 01:35   #154
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Ja już po oddaniu pierwszego projektu zaliczony na 4,5, że się tak pochwalę

Studia super, tylko snu mało
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 05:01   #155
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

U nas z 1go projektu wiekszosc ocen jaak oni stwiredzili na zachete to byly 5.00 4.50 pozniejsze projekty byly juz surowiej oceniane. Byle nie osiasc na laurach
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:17   #156
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Łał, to u nas jak na razie podobno 1/3 oblała
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:00   #157
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

U nas jak nazarie wszystcy mają czyste konto ale nie powiem żeby było łatwo. A co jest waszą największązmorą jak narazie? Dla mnie geometria wykreślna i tworzywa budowlane to rzeźnia
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 13:12   #158
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Dla mnie matematyka , bo jestem kika szczebli nizej jezeli chodzi o wczesniejsze przygotowanie do studiow - wbrew pozorom nie chodzilam w LO na profil matematyczny i teraz musze zasuwac z matmy. Co tydz. klauzula z matmy.
No i projektowanie architektoniczne - facet nie daje chwili odpoczynku, caly czas jakies prace do zrobienia, po 3 tygodniowo :/, nie wspominajac o innych. Rzeczywiscie kilka nocy nieprzespanych... ale dzisiaj wreszcie wolne do poniedzialku, wiec moze sie troche nadrobi trzymajcie kciuki:P.
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 23:47   #159
A-l-a
Raczkowanie
 
Avatar A-l-a
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 157
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

sorry, jak ma na nazwisko twój facet od projektowania? moj to samo robi... :///
A-l-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:24   #160
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Euphorial my jż mamy kilka ocen, a projekt z kompozycji zaliczyłam na 5 a z tworzyw już były 2 kolokwia małe
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:55   #161
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Ola nie gadaj no ale też zależy z kim masz... ja 3 raz do mojej z projektem ide ;[ !! jak mi nie uzna to mnie trafi! a co tam u naszego kolegi ??
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 19:43   #162
natalkaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ola nie gadaj no ale też zależy z kim masz... ja 3 raz do mojej z projektem ide ;[ !! jak mi nie uzna to mnie trafi! a co tam u naszego kolegi ??
Nawet nie gadaj :P jak słysze słowo kompozycja to mnie trafia :/
spoko,na razie nie mam jeszcze zadnej oceny,bo miałam geometrie do poprawki oczywiscie :P mieliscie juz cos z tworzyw?Bo nam ciagle odpadaja zajecia
natalkaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:49   #163
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

****... a mi znów odrzuciła klocki :/ jest poprostu zaj... :/
Ja mam z geometni już 3 oceny ale chwalić się nie będę bo nie ma czym :P
Tworzy nie miałam bo asystent nie przyjechał
a miałaś wspomaganie komputerowe i powiedz, że z tą kobietą "która o sobie wiele nie mówi"
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:20   #164
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Dziewczyny - studentki Politechniki Krakowskiej, napiszcie proszę na jaki kurs chodziłyście przed egzaminami? Który jest lepszy: Horyzont czy może ten kurs na PK, a może jest jeszcze jakiś inny dobry? Dużo ludzi się z nich dostaje?Jestem teraz właśnie na tym drugim i szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie zmienić: dużo luzi, mało prowadzących, ostatnio dopiero po 3 godzinach ktoś się nade mną zlitował i pokazał zasadę, która baaardzo ułatwiła mi rysowanie kompozycji z wyobraźni. Zaopatrzyłam się już w książkę Horyzontu do rysunku architektonicznego. Bardzo mi zależy żeby zdać, bo mimo że studiuje coś innego, architektura była do tej pory moim marzeniem.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:40   #165
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

książka horyzontu jest, podobno, bo sama jej nie widziałam, delikatnie mówiąc nieprzydatna i ma pełno błędów
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:58   #166
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

W Krakowie to podobno Koletek jest the best of the best
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 01:42   #167
natalkaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
****... a mi znów odrzuciła klocki :/ jest poprostu zaj... :/
Ja mam z geometni już 3 oceny ale chwalić się nie będę bo nie ma czym :P
Tworzy nie miałam bo asystent nie przyjechał
a miałaś wspomaganie komputerowe i powiedz, że z tą kobietą "która o sobie wiele nie mówi"
Haha ja to mam zapłon oceny tez juz mam :P a wspomaganie juz zdazyłas 5 razy miec pewnie
natalkaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 12:17   #168
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
książka horyzontu jest, podobno, bo sama jej nie widziałam, delikatnie mówiąc nieprzydatna i ma pełno błędów
Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
W Krakowie to podobno Koletek jest the best of the best
Dzieki dziewczyny za odpowiedźTo lipa z tą książką w takim razie. Znacie może jakąś dobrą, którą mogłybyście polecić? Przedzwonie dziś do tej szkoły, zobaczymy czy mają jakieś wolne miejsca. Wybieram się też na jedną lekcję do horyzontu, zobaczymy czy jest jakaś różnica.

A tak w ogóle jak wam się studiuje na PK , ciężko jest? Jest coś takiego jak indywidualna organizacja studiów, można ją dostać już na 1 roku czy nie bardzo?
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 15:39   #169
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Jak tam dziewczyny na zaocznych? U nas teraz rzeźnia jak nic
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 16:30   #170
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Ani mi nie mów xP właśnie siedzę nad kapliczką a potem czeka mnie projekt kuchni
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:12   #171
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:14
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:48   #172
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Jak zaczniesz teraz chodzic na lekcje rysunku to na bank sie dostaniesz . Jak jeszcze pojdziesz do dosc dobrej szkoly rysunku i bedziesz uparcie rysowac, to nie masz o co sie martwic. Proponowalabym Ci jednak po roku albo dwoch (zalezy kiedy zaczniesz rysowac) zmiane szkoly rysunku. Niektore szkoly nastawiaja sie wlasnie na nauczenie Cie samodzielnego myslenia, interpretowania rożnych rzeczy, wyobraźni, inne zaś uczą rysowania martwej natury. Musisz sie popytac ludzi, ktory chodzili na takie kursy i dowiedziec sie, na co sie nastawia dana szkola.

Ja bylam uczona bardziej rysunku martwej natury, wiec wyobraźnia tez srednio mi wychodzi, nawet teraz jak jestem na studiach, ale wazne, że sie dostalam, teraz trzeba ta umiejetnosc tylko szlifowac .

Edytowane przez nika89
Czas edycji: 2009-02-16 o 21:49
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:48   #173
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:14
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:09   #174
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
od 2 klasy zpaenw na jakiś kurs się zapiszę.. mama mi mówiła że słyszała,że jak się chce na Politechnikę iść to najlpeiej chodzic na warsztaty czy kursy na politechnice. Czy to prawda? czytałąm ten wątek i wiele mówiłyscie o jakimś Labiryncie i jakimś innym na D. czy więc kursy na politecznice lepiej przygotowywują o dostania się na politechnikę czy bez różnicy ? na politechnice w warszawie studioa są bardziej techniczne czy artystyczne? ja chyba zrobie tak że pójde po prostu na architekturę a potem na kurs archirtektury wnętrz.. chociaż projektowanie mostów itp nie za bardzo mnie kręci a to chyba w tej ogólnej architekturze jest.. tak?
ja chodzę do labiryntu, jak chcesz to pytaj
na politechnice jest trudniej przede wszytskim- matematyka, fizyka... no i tam jest architektura i urbanistyka tylko chyba? jak nie chcesz mostów, budynków to lepiej na asp, albo jakąś uczelnię z wydziałem artystycznym, tam powinno też coś być. Bez rysunku się nie obejdzie

ja się chyba wybieram na ASP, architektura wnętrz lub grafika, chyba, bo dostać sie będzie baardzo ciężko
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:11   #175
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:14
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:45   #176
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
no u mnie akurat jest tak że raczej wole te ścisłe kierunki. Z matmy jestem dobra, fize średnio lunie ale ogólnie też w miare, zdawac na maturze bede fizyke i matematyke no i angielski. Nie wiem co jest potrzebne gdzie indziej ale histori sztuki ani histori nei mam zamiaru zdawać NEVER ;P więc chyba raczej na politechnikę pójde. Asp? w moim mniemaniu to tam bym sobie nie poradziła bo asp kojarzy mi sie z ludzmi z jakimś super talentem, co portret komuś walną i te sprawy a ja tak nie rysuję..
ja to jakaś dziwna jestem. z jednej strony wole matematykę, fizykę ale nei chce mostów np. budować.
chyba jednak pójde na politechnikę i sobie po studiach ewentualnie specjalizację czy jak to się nazywa na aranżację wnętrz zrobię... tak gdybając oczywiście ;P
a co z tymi kursami przed? lepsze te na politechnice czy te labirynty itp? czy bez różnicy? (chcąc na politechnikę iść)
Czego uczą na tych kursach? bardziej na artystycznie czy technicznie?
ale skoro nie lubisz i nie umiesz rysować to po coci architektura? przeciez tu trzeba ciągle rysować
nie mam porównania- wiem że w labiryncie trzeba dużo wymyślać samemu
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:07   #177
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
mama mi mówiła że słyszała,że jak się chce na Politechnikę iść to najlpeiej chodzic na warsztaty czy kursy na politechnice. Czy to prawda? czytałąm ten wątek i wiele mówiłyscie o jakimś Labiryncie i jakimś innym na D. czy więc kursy na politecznice lepiej przygotowywują o dostania się na politechnikę czy bez różnicy ?
Nie wiem jak jest na Warszawskiej, ale wiem, ze na mojej Politechnice bylo kiepskie nauczanie wg. mnie przynajmniej, bo chodzilam. Ale to prawda, ze latwiej sie dostac, bo wiesz czego spodziewac sie na egzaminie, wiekszosc tematow z egzaminow jest wlasnie tam poruszana, chociaz inne kursy tez jakies testy robia.
Ta druga szkola w Wa-wie to Domin, moj znajomy tam chodzil i teraz jest goru u nas na roku , ale jednak troche musial poswiecic czasu na to.. Non stop rysuje, jego to caly czas kreci.. I powiem Ci, ze startowal na Wa-we i sie nie dostal tylko i wylacznie dlatego, ze mu troche pkt z matmy zabraklo :/, wiec masz duze szanse, ze po takiej szkole sie dostaniesz, jak bedziesz dobra z matmy i bedziesz miala zapal do rysowania.

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
no u mnie akurat jest tak że raczej wole te ścisłe kierunki. Z matmy jestem dobra, fize średnio lunie ale ogólnie też w miare, zdawac na maturze bede fizyke i matematyke no i angielski. Nie wiem co jest potrzebne gdzie indziej ale histori sztuki ani histori nei mam zamiaru zdawać NEVER ;P więc chyba raczej na politechnikę pójde. (..)
ja to jakaś dziwna jestem. z jednej strony wole matematykę, fizykę ale nei chce mostów np. budować.
(..)
a co z tymi kursami przed? lepsze te na politechnice czy te labirynty itp? czy bez różnicy? (chcąc na politechnikę iść)
Czego uczą na tych kursach? bardziej na artystycznie czy technicznie?
No to wybierz sie na budowanie budynkow , co do historii sztuki to niestety, ale na tym kierunku glownym przedmiotem jest Historia Architektury Powszechnej, wiec trzeba daty pamietac, przynajmniej te wazniejsze i duzo budynkow, ale to niej jest takie złe jak sie to lubi.
A co do kursow Politechniki to zalezy - na te, na ktore ja chodzilam, byly bardziej techniczne.

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
na politechnice jest trudniej przede wszytskim- matematyka, fizyka... no i tam jest architektura i urbanistyka tylko chyba? jak nie chcesz mostów, budynków to lepiej na asp, albo jakąś uczelnię z wydziałem artystycznym, tam powinno też coś być. Bez rysunku się nie obejdzie
Rodzaj architektury wybiera sie potem, mysle, ze ciekawsze sa budynki, ale trzeba to lubic.
No i niestety (albo stety) racja - rysowanie i rysowanie .
Jak Cie nie kreci zwykla Architektura, tylko Architektura Wnetrz, to poszukaj uczelni, ktora ma taki kierunek, chyba ze po 5 latach zrobisz sobie kursy na ten kierunek.

Edytowane przez nika89
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:09
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:04   #178
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:22
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:58   #179
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
ale skoro nie lubisz i nie umiesz rysować to po coci architektura? przeciez tu trzeba ciągle rysować
nie mam porównania- wiem że w labiryncie trzeba dużo wymyślać samemu
No tu się muszę postawić, bo architektura nie polega na rysowaniu.
U nas jest jeden przedmiot, gdzie rzeczywiście machamy ołówkami przy sztalugach jak głupki przez 3 godziny, poza tym na historii arch., ale to są rysunki schematyczne, do których żaden kurs nie jest potrzebny. Reszta to głównie przedmioty projektowe, no i trochę teoretycznych, plus jakieś bonusy typu zajęcia praktyczne.

Piszę to, bo sama słyszałam komentarze 'nie lubisz rysować? to co ty tu robisz?', które mnie irytowały, bo wiem jak jest i że teraz 90% robi się na kompie. Przyznaję się: rysowanie na formacie większym od b3 to dla mnie męka

EDIT: Co do kursów. Są u nas ludzie z Domina i rysują świetnie Może nie w takim stylu, jak uczą tutaj [w Gliwicach], ale same rysunki robią mega wrażenie. Tyle, że to jednak wymaga poświęceń.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'


Edytowane przez uhahana
Czas edycji: 2009-02-18 o 16:04
uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:09   #180
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
No tu się muszę postawić, bo architektura nie polega na rysowaniu.
U nas jest jeden przedmiot, gdzie rzeczywiście machamy ołówkami przy sztalugach jak głupki przez 3 godziny, poza tym na historii arch., ale to są rysunki schematyczne, do których żaden kurs nie jest potrzebny. Reszta to głównie przedmioty projektowe, no i trochę teoretycznych, plus jakieś bonusy typu zajęcia praktyczne.

Piszę to, bo sama słyszałam komentarze 'nie lubisz rysować? to co ty tu robisz?', które mnie irytowały, bo wiem jak jest i że teraz 90% robi się na kompie. Przyznaję się: rysowanie na formacie większym od b3 to dla mnie męka

EDIT: Co do kursów. Są u nas ludzie z Domina i rysują świetnie Może nie w takim stylu, jak uczą tutaj [w Gliwicach], ale same rysunki robią mega wrażenie. Tyle, że to jednak wymaga poświęceń.
ale zrobienie wizualizacji wkompie to nie to samo co narysowane dla mnie szanujący się architekt musi umieć sam narysować coś co projektuje, a nie pokazać taki trochę nawet bezduszny wydrukowany projekt...
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.