Parcie na pęcherz a bardzo wczesna ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-01, 11:50   #1
monikaa86
Raczkowanie
 
Avatar monikaa86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 50

Parcie na pęcherz a bardzo wczesna ciąża


Witam, kobitki
Szukałam, ale nie znalazłam na forum, więc jeśli powielam wątek, proszę o odesłanie
Mam pytanie - czy możliwe jest, żeby czuć parcie na pęcherz w bardzo wczesnej ciąży? Otóż ostatnią miesiączkę miałam 13.09. (a cykle mam 28-dniowe) i wydaje mi się, by za wcześnie było na jakiekolwiek objawy, ale od dwóch dni mam silne uczucie pełności w podbrzuszu i strasznie gna mnie do toalety, choć nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie widać krwi ani dziwnych upławów. Mój małż twierdzi, że ogólnie zrobiłam się ciaśniejsza w środku i wilgotna (też mi się ta wydaje) i że piersi mam pełniejsze (choć nie bolą, raczej lekko swędzą), ale nie chce mi się wierzyć, by tak wcześnie można było cokolwiek zauważyć.
Oczywiście staramy się o dziecko i może po prostu to psychika płata mi figle, ale za wczasu nastawiłam się na opcję "nic z tego", a jednak jest jak jest.
Zastanawiam się, czy to możliwe, że choć 13.09. krwawiłam, jakbym dostała okresu, iż to nie była miesiączka, a jedynie krwawienie, jakie - wiem - kobiety mają czasami w dniach planowanej miesiączki. Co prawda krwawienie trwało tyle, ile okres i było podobne w objętości, jednak co dziwne - praktycznie pozbawione skrzepów. W dniu, kiedy dostałam tego krwawienia, miałam wykonać test ciążowy (ponieważ miesiączka spóźniła mi się o 2 dni), jednak - widząc krew - odłożyłam go na półkę. Czy to możliwe, że jednak nie była to normalna miesiączka? Wiem, że najprościej byłoby wykonać test, ale szkoda mi go marnować, jeśli się okaże, że to nie ciąża. Dodam, że 5.10. mam wizytę kontrolną u ginekologa (w lipcu przeszłam bowiem łyżeczkowanie po drugim z kolei poronieniu), więc może czegoś się dowiem.
W każdym razie, sumując, chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was miała tak, że jeszcze przed terminem spodziewanej @ czuła parcie na pęcherz (niezwiązane z zapaleniem) albo wrażenie ucisku wewnątrz podbrzusza. Z góry bardzo dziękuję za konkretne odpowiedzi Pozdrawiam.
P.S. Dodam, że 14.09. dopadło mnie ostre choróbsko, co skończyło się antybiotykiem - stąd jeszcze jedna teoria, że może owulacja przesunęła się i miała miejsce wcześniej niż zwykle.
monikaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 17:28   #2
monikaa86
Raczkowanie
 
Avatar monikaa86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 50
Dot.: Parcie na pęcherz a bardzo wczesna ciąża

Nikt nie pomoże?
monikaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-02 18:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.