zwalczanie cellulitu u 17latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-01, 21:03   #1
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714

zwalczanie cellulitu u 17latki


Mam nurtujące mnie pytanie...Czy w wieku 17 lat mozna uzywac roznego rodzaju kremow ktore zlikwidują cellulit na nogach???
Moze panikuję,moze to nie jest cellulit,ale jak sie scisnie palcami mocno skore to są takie nierownosci
zauwazylam tez druga niepokojąca mnie rzecz...nie wiem jak dokladnie wyglądają rozstępy ale zauwazylam jakąś krechę pod kolanem ktora przypomina rozstep..albo mi sie tak tylko wydaje :/ bo przeciez chyba w wieku 17 lat rozstepow miec nie mozna?????
Jednoczesnie prosze o podanie jakis nazw kosmetykow ktore polecacie dla 17latki ktore mają dzialanie zwalczajace cellulit i ujedrniajace
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:33   #2
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

mozesz miec celluit i rozstepy w tym wieku. moze to byc spowodowane dojżewaniem - a co za tym idzie, zwieksza sie ilosc hormonow i organizm moze w ten sposob reagowac na zwiekszona ich dawke. cuz mozesz zrobić? czekac, moze przejdze, jeśli nie, radziłabym ci sie wziąść za siebie to znaczy na celluit radziłabym enegicznie masowaie ciała czymsc szorstkim (rekawica, gąbka) i naprzemienne polewanie raz zimna raz ciepła wodą. mi trzoszke pomoglo. a co do rozstepow to sam nie wiem, bo sama jak na razie z nimi walcze i nie wiem jak sie ich pozbyc pozdrawiam
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:58   #3
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

a kremy antycellulitowe albo ujedrniajaco wyszczuplajace? czy to sie nadaje dla 17latki?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:09   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

te kremy nadają się, niezależnie od wieku. a to dlatego, że nie działaja, więc również nie szkodzą.

zmień sposób odżywiania, zacznij się wiejcej ruszać, dorzuć masaże.

interweniuj już teraz, bo cellulit sam sie nie cofa, a im dłużej hodowany, tym mniejsze szanse, ze zobaczysz efekty swoich starań.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:16   #5
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

nie no, justy, daj spokoj działać działają, ale w wiekszości przypadków kiedy są dobrej firmy (a co sie z tym wiąże - dośc wysoka cena) i uzywane systematycznie. niestety trzeba być cierpliwym, aby zauważyć rezultaty i efekty ich działań. kazda ma inna skóre i inne potrzeby. na niektore osoby jeden krem zadziała, na niektore nie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 17:03   #6
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

mysiamysia jeśli chodzi o kremy to rzeczywiście poprawiają napięcie skóry, wygładzają, ale walka z cellulitem musi być wielostronna, krem to właściwie dodatek do tej głównej - przede wszystkim RUCH, poza tym zdrowe naywki żywieniowe: dużo wody mineralnej, unikanie fast foodów i wszelkich bomb kalorycznych, pomagają odpowiednie masaże, natryski,

co do kreski pod kolanem - całkiem prawdopodobne, że to właśnie rozstęp, szybki wzrost w okresie dojrzewania, itp. mogą spowodować pojawienie się rozstępów, jeśli chodzi o unikanie następnych ruch też będzie pomocny i dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry (sama nic więcej nie potrafię doradzić, bo niestety mi samej nie udało się uniknąć pamiątki po okresie dojrzewania w postaci rozstępów właśnie)
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 17:33   #7
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

wszytsko co wazne masz napisane wyzej ,krem ujedrniajacy polecam nivea q10+,antyccelulitowy do masazu Norella-rozsteoy tez ladniej po nim jasnieja,ale gdzies na forum czytalam ze bardo ladnie rozsetpy schodzily po malutki serum na rozstepy czy jakos tak firmy elancyl galenic ale kosztuje to ok 100zl
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 18:40   #8
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

z anty cellulitowyh preparatów polecam firmy Eveline slim extreme 3D.dla mnie te preparaty sa rewelacyjne i działaja,a na rozstępy preparat bielendy taki w rózowym opakowaniu używał go moj brat który cwiczy dużo na siłowni i widze,że ten preparat u niego działa jego rozstepy znikają a stare bledną
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 19:56   #9
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: zwalczanie cellulitu u 17latki

Widze poważny wątek....
"Prowadzimy siedzący tryb życia, objadamy się słodyczami, nawet na spacer z ukochanym psem najchętniej wyjeżdżałybyśmy samochodem. I nagle jak jakaś zmora senna pojawia się ten przeklęty cellulit. Problem ten wydaje się być tragedią szczególnie latem, kiedy chcemy włożyć króciutką spódniczkę czy bikini."
Niestety jest to defekt, którego pozbycie się wymaga wiele wysiłku, wyrzeczeń i czasu.
W dużym uproszczeniu, cellulit jest przypadłością typowo kobiecą polegającą na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. W ten sposób powstaje obrzęk, zakłócający funkcjonowanie sąsiednich tkanek łącznych w tym cyrkulacji krwi i limfy. Niestety proces ten stopniowo się pogłębia. Skóra staje się nierówna i gąbczasta.
Cellulit pojawia się najczęściej przy dużych wahaniach hormonalnych. I tych zmian niestety nie da się uniknąć ale nasz zdrowy tryb życia może te procesy co najmniej zwolnić. I tak jak już wcześniej wspomniałam cellulito-twórcze są nie tylko bezruch czy nadwaga ale również nie mały wpływ na stan skóry mają zbyt gorące kąpiele, stresy, przepracowanie a także nadmierne spożywanie węglowodanów, soli oraz żywności wysoko przetworzonej, zawierającej konserwanty i syntetyczne barwniki. Czasem przyczyną są wrodzone predyspozycje dziedziczone po matce.

W zwalczaniu może pomóc:
1. zwiększenie aktywności fizycznej;
2. prawidłowe odżywianie (nie jedz tłusto, pij dużo wody najlepiej 1,5l dziennie, unikaj picia alkoholu, kawy, nie pal, nawet owoce szkodzą zawieraja dużo cukru;/, zredukuj do minimum cukier i sól. Sól zatrzymuje wodę, cukier dostarcza pustych kcal;-
-jedz dużo węglowodanów złożonych i nieprzetworzonych np.: brązowy ryż, kaszę jęczmienną i gryczaną;
-jedz częściej lecz mniej i wstawaj od stołu z uczuciem lekkiego niedosytu, ponieważ sygnał zaspokojenia głodu dociera do mózgu dopiero po około 20-tu minutach od rozpoczęcia posiłku)
3. odpowiednie zabiegi w domu i w gabinetach oraz preparaty;
4. oraz zmiana niektórych nawyków;

No to mniej więcej tyle... sposobów jest wiele... pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.