(nie)Twarzowe paskudztwa:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 16:10   #1
zaba2020
Przyczajenie
 
Avatar zaba2020
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8

(nie)Twarzowe paskudztwa:/


Wątek może i mało oryginalny, ale napisać musiałam... chyba po to żeby to z siebie w końcu wyrzucić. Od jakiegoś czasu pojawiają mi sie na twarzy większe grudki. Ostatnio gdzieś wyczytałam, że to kaszaki i że usuwa się je chirurgicznie. Nie chcę się ich tak pozbywać, ale nie mam pojęcia w jaki inny sposób to zrobić. Nie wiem nawet skąd one się wzięły Wiecie coś na ten temat? Miło by było gdyby się pojawiły jakieś informacje na ten temat.
W ogóle jakie tytułowa paskudztwa was męcza? i jak sobie z nimi radziecie?
Pozdro pozdro
zaba2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:37   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

Wyszukiwarka. Na kosmetycznym cos powinno byc.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 17:48   #3
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

Też mam problem z podskórnymi potworkami;/ głównie to mam je na policzkach jak naciągne skóre niecierpie ich bo są widoczne pod światło i po nałozeniu pudru itp;/ dlatego często je męcze wyciskając je /wiem nie wolno tego robic ale można się wściec/ jak znajdziesz coś ciekawego w wyszukiwarce to wklej tu prosze... bo ja na ten temat znalazłam niewiele Słyszałam że dobra jest maseczka ASPIRYNOWA! /sama narazie musze sie przekonac bo od niedawna ją stosuje/ Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:21   #4
zaba2020
Przyczajenie
 
Avatar zaba2020
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

Ja miałam kiedyś problem z typowym trądzikiem Chodziłam do dermatologa i zeszło Niestety po paru latach pojawiło się właśnie to. Tak jak piszesz widać je dopiero pod światło i nic nie da sie z tym zrobić. Ogólnie na twarzy mam tylko pare małych blizn <pozostałości po tamtym trądziku> no i właśnie to coś:-( Po tym jak pare dni temu dowiedziałam sie, że mogą to być wspomniane już przeze mnie kaszaki, wybieram sie w tym tygodniu do dermatologa. W sumie to do niego chodzę, ale pani dermatolog nigdy o czymś takim nie wspominała, a to co mi zapisywała w ogóle nie pomagało.
Zaczeło mi się to pojawiać zimą i miałam nadzieję, że razem z jej odejściem skończą się moje problemy z tym czymś, ale tak sie nie stało więc mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie
Wczoraj znalazłam na jednym z forum, tutejszym zresztą przepis na miksturkę z petroleum d-5 i olejku pichtowego, Używam go właśnie od wczoraj i czekam na efekty, bo jeśli spotkałyście się z tym na forum to wiecie , że mieszanka zdobyła bardzo dobrą opinię Tak więc czekam na efekty, chociaż wydaje mi sie, że na te większe grudki nie podziała. Jednak oczyszcza bardzo ładnie. Kto wie I moze w końcu pani dermatolog przepisze coś co wreszcie podziała. Jestem dobrej myśli, bo chyba tylko to mi już pozostało. Ile można sie z tym męczyć... nie pamiętam jak to już jest mieć nienaganną twarzyczkę;-)
Ino te kaszaki grrr jak sie ich pozbyć?!

Edytowane przez zaba2020
Czas edycji: 2006-08-07 o 11:01
zaba2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:23   #5
zaba2020
Przyczajenie
 
Avatar zaba2020
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

A właśnie, co wiesz o tej maseczce aspirynowej?
zaba2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 07:46   #6
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

tez mam to paskudztwo na twarzy od jakis 2 miesiecy ale ja raczej łaczyłam to z trądzikiem posterydowym i używałam metronidazolu i odtsawiłam wszeokie sterydy ale nic nie pomogło choć juz od 2 miesiecy stosuje te kuracje... nie wiem czy moje grudki to kaszaki bo one sa takie wodnieste- bardzo łatwo je wycisnąć i wychodzi z nich taki dłuuuugi weżyk czegoś białego ... teraz bd robić inaczej, ponieważ zauważył ze szczególnie po słodyczach skóra mi sie pogarsza a ja mam uczulenie na nikiel wiec połaczyłam obie sprawy i dowiedziałam sie ze własnie w czekoladzie jest sladowa zawartosc niklu tak jak np w ziemniakach, pomodiorach itp. postanowiłam ze odstawie tez produkty a przynajmniej ogranicze i bd używać sudokremu zobaczymy co z tego wyjdzie a na moje grudki działa tez dobrze zielona glinka oraz wspomniana juz maseczka aspirynowa ja robie ja tak 5 tabletek polopiryny S lub 3 aspiryny wkładam do łyżeczki\dwóch jogurtu naturalnego na jakis 2-3 h ona sie tam rozpuszcza i nakładam na twarz na 20 min potem zmywam (dodatkowo jest to peeling wiec naczynkowcy uważajcie!) słyszałam tez ze mozna najpierw rozpuszczac je w troszce wody a potem zmienszac z jogurtem (musicie poszukac w wyszukiwarce) działa na mnie wspaniale ! zweza pory, rozjasnia cere , wysusza syfki i widze ze nie powstawaja mi po nich nowe pozdrawiam
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 11:10   #7
zaba2020
Przyczajenie
 
Avatar zaba2020
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

A co wiecie o trądziku kosmetycznym, bo tak sie zastanawiam czy go czasem nie mam Aj głupieje już od tego wszystkiego! A zgadzałoby się, bo od czasu gdy zaczęłam używać pewnego kremu nawilżającego to pojawiły mi się ów bąble
zaba2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 14:45   #8
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: (nie)Twarzowe paskudztwa:/

"Maseczka aspirynowa" jak narazie u mnie są widoczne efekty... ale maziałam zawsze tylko policzki, a teraz mam problem z czołem;/ ja rozpuszczam 3 Polopiryny S w kapeczce wody i nakładam na buzie aż wyschnie! czyli jakies 15/20 minut nom i zalewam ciepłą wodą rumianek, którym później przemywam twarz. Najpierw oczywyście zmywam maseczke z twarzy wodą = "peeling" no i później po całkowitym usunięciu maseczki z twarzy przemywam buzie na zmiane ciepłym rumiankiem i zimną wodą
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.