Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 20:09   #31
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
dezodorant to straszne, to już lepszy facet, takie ćwiczonka mogą być całkiem miłe (na początku może nie ale potem....) ale dezodorant,a może jeszcze ogórek, świeca, różnej grubości długopisy i inne bleeee.......... nie mogę to straszne
Hiacynto dlaczego tak ostro..sam pan doktor podrzucił ten pomysł..a czy z partnerem przyjemniej..hmmm...no z pewnościa tak..ale to po dłuższym czasem..tyle ze ja z chłopakiem ma okazje ćwiczyc raz na tydzien labo rzadziej, bo nie mamy warunków...a takie 'samoćwiczenie' może być bardzo pomocne...a inaczej to sie chyba do 30-stki nie rozciągne i będę najstarszą dziewicą z okolicy:P..hihih

Pozdrowionka
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:11   #32
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez DiDDlina
Hiacynto dlaczego tak ostro..sam pan doktor podrzucił ten pomysł..a czy z partnerem przyjemniej..hmmm...no z pewnościa tak..ale to po dłuższym czasem..tyle ze ja z chłopakiem ma okazje ćwiczyc raz na tydzien labo rzadziej, bo nie mamy warunków...a takie 'samoćwiczenie' może być bardzo pomocne...a inaczej to sie chyba do 30-stki nie rozciągne i będę najstarszą dziewicą z okolicy:P..hihih

Pozdrowionka

a zabrzmiało to naprawde ostro??? Nie tak miało być. Ja myśle o czymś takim z przerażeniem... no ale jak komuś pomoże to może warto tylko uważać, uważać i jeszcze raz uważać

buziaki
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:45   #33
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Ja już powoli wpadam w desperacje..czuje w sobie taaaaki potencjał...a tu kicha..i tylko czekanie pozostaje...aa co do partnera to chyba wszystko jest OK...nie ma raczje problemu z wielkościa...tak mi sie przynajmniej wydaję, że jest chyba standardowy:P..no ale to pierwszy penis jakiego widziałam na zywo..wiec mogę się mylić

Pozdrowionka
DiDDi
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:23   #34
Jagoda20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: ból...pomocyyyyyy!!!!!!!! !

a mi sie wydaje, ze jesli masz 14 lat to po prostu moze jeszcze za wczesnie na seks, moze jeszcze dokladnie Twoje cialo nie zostalo uksztaltowane.

A jesli 19 to albo masz jua taka budowe i powinnas wybierac dogodne pozycje, albo po prostu nie jestes dosyc podniecona i Twoja pochwa nie rozciaga sie odpowiednio ????
Jagoda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:24   #35
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

No jak moj chłopak dowiedział sie o dezodorancie to mi stanowczo zabronił:P...chyba ma więcej rozumu niż ja ...

Pozdrowionka
DiDDi
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:31   #36
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez DiDDlina
No jak moj chłopak dowiedział sie o dezodorancie to mi stanowczo zabronił:P...chyba ma więcej rozumu niż ja ...

Pozdrowionka
DiDDi

heheh chłopak ma racje ;D

a może sama zaczniesz paluszkami własnymi najpierw jeden potem dwa itd.

pozdrawiam buziaki
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:35   #37
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Uciazliwy bol przy stosunku

Cytat:
Napisane przez srubka
tylozgiecie nie powoduje bolu, jest watek na ten temat

pozdr.
A własnie że powoduje Ja niestety takowe 'posiadam' i boli czasami. Poza tym mój gin. po stwierdzeniu ze mam tyłozgięcie spytał czy mnie nie boli przy współżyciu. Więc, tak jak napisałam wcześniej, bywa tak że boli, a czasami tak że nie boli. ale namotałam, ale mam nadzieje ze bedzie wiadomo o co chodzi
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 19:50   #38
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

hmm..no tak o tym nie pomyslałam..tylko ze jak sama próbuje..to nie jestem w ogole podniecona i jestem sucha..wiec to niestety bardziej boli gdy robi to mój chłopak to ze mnie aż sie leje jak to kiedys określił: powódź w majtach...może kupie sobie jakiś żel intymny? Znacie, polecacie cos dobrego?

Buzka
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:56   #39
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

diddina-a moze zamiast chemii jakas stymulacja wizualno-sluchowa?
jakis erotyk(film, powiesc) ?
mysle ze to bardziej naturalne i powinno pomóc.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:17   #40
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez awia
diddina-a moze zamiast chemii jakas stymulacja wizualno-sluchowa?
jakis erotyk(film, powiesc) ?
mysle ze to bardziej naturalne i powinno pomóc.
ooo..to też jest sposób...dzisiaj czwartek więc chyba jakieś delikatne rozbierańce lecą na TV4...poprosze może chłopaka zeby mi poprzysyłał jakieś zbereźne sms-y one mnie zawsze podniecają wielka buźka za podpowiedź Cmok

Pozdrowionka!!!
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:19   #41
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Ja nie "podrzucałem" pomysłu z dezodorantem, tylko p r z e s t r z e g a ł e m
bo po prostu takie rzeczy dość często widywałem. No no, ale rozumiem, że to było żartem.
Zresztą, wiedzą wszyscy (zwłaszcza pracujący na ginekologii i urologii), że pomysłowość ludzka nie zna granic.
Nie dziwi zatem termometr lekarski w pęcherzu moczowym u młodej dziewczyny
ani zwój drutu u mężczyzny.

Wojciech Kazimierak
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 12:42   #42
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez dr W.Kazimierak
Ja nie "podrzucałem" pomysłu z dezodorantem, tylko p r z e s t r z e g a ł e m
bo po prostu takie rzeczy dość często widywałem. No no, ale rozumiem, że to było żartem.
Zresztą, wiedzą wszyscy (zwłaszcza pracujący na ginekologii i urologii), że pomysłowość ludzka nie zna granic.
Nie dziwi zatem termometr lekarski w pęcherzu moczowym u młodej dziewczyny
ani zwój drutu u mężczyzny.

Wojciech Kazimierak

straszne, czego to ludzie nei wymyślą

aaa Panie Doktorze może są jakies ćwiczenia pomocne w tego typu dolegliwosciach?? Może nauka szpagatu coś pomoże?? Tak z ciekawości sie pytam, bo rozciaganie przy nauce szpagatu mięśni jest dość znaczne ...
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:54   #43
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
straszne, czego to ludzie nei wymyślą

aaa Panie Doktorze może są jakies ćwiczenia pomocne w tego typu dolegliwosciach?? Może nauka szpagatu coś pomoże?? Tak z ciekawości sie pytam, bo rozciaganie przy nauce szpagatu mięśni jest dość znaczne ...
U gimnastyczek krocze bywa umięśnine bardzo silnie. Zatem "efekt szpagatu" per saldo mógłby być mało skuteczny.
Widziałem natomiast kiedyś film instruktażowy, pomysł polegał na wprowadzaniu do pochwy balonika, który w kolejnych dniach był coraz bardziej nadmuchiwany,
po nadmuchaniu pacjentka sama powoli sobie go wyciągała, co miało stanowić dobre ćwiczenie wprowadzania mięśni krocza w stan "relaksacji"
Przyrząd był raczej przeznaczony do ćwiczeń przed porodem, ale pomysł do wykorzystania, myślę do opisanych w wątku przypadłości.

Wojciech Kazimierak
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:04   #44
justiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 41
boli:((( podczas stosunku

mam 20 latek wspolzyje ze swoim "chlopcem" od ponad roku ale ostatnio przy stosunkach odczuwam bol pod brzuchem...nie potrafie nawet sama okreslic gdzie dokladnie...dodam iz przy tym bolu towarzyszy mi takie dziwne uczucie goraca....ma ktos moze cos podobnego? bo moj ginekolog wogole problemu nie widzi....
justiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:29   #45
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: boli:(((

Cytat:
Napisane przez justiiii
mam 20 latek wspolzyje ze swoim "chlopcem" od ponad roku ale ostatnio przy stosunkach odczuwam bol pod brzuchem...nie potrafie nawet sama okreslic gdzie dokladnie...dodam iz przy tym bolu towarzyszy mi takie dziwne uczucie goraca....ma ktos moze cos podobnego? bo moj ginekolog wogole problemu nie widzi....
Czy to jest pytanie do pana doktora o jego odczucia?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:14   #46
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: boli:(((

Ja miałam takie odczucia na początku. Przyczyny były rózne: za słabe nawilżenie, czasem ból nasilała sie w niedpowiednich pozycjach(szczeg.ólnie przykurczone nogi) i... obstrukcje Zaczełam eliminować wszystkie przyczyny i teraz nie mam problemów Pozdrawiam
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:36   #47
Buraczek
Raczkowanie
 
Avatar Buraczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

dziękuję wszystkim! dopiero teraz włączyłam się w ten wątek ale chcę powiedziec że po prostu uratowaliście mi zdrowie psychiczne u mnie sprawa wyglądała tak, że pierwszych kilka prób współżycia kończyło się tym, że mój chłopak wchodził we mnie a ja zaciskałam zęby z bólu i mimo że ruszal się we mnie, błona wciąż była na miejscu. w końcu poddałam się bo zaczęliśmy się oboje frustrować i miało to tragiczne rezultaty, ginekolog powiedziala mi że mojej błony prawie nie ma i dlatego ugina się pod naciskiem członka a nie pęka. wykonała mi zabieg usunięcia błony i mówiła o ćwiczeniu czyli jak najczęstszych stosunkach. stwierdziła ponadto że jestem b. wąska i wciąż może mnie boleć, że zabieg może niewiele zmienić. ostatnio jednak mam wrażenie jakby ból był inny - kiedy była błona, nacisk na miejsca intymne był kompletnie inny, teraz np przy wprowadzaniu palca i nacisku na dolną część wejścia do pochwy czuję ból jakby cały czas był tam jakiś siniak albo krwiak i mimo że początkowo przy stosunkach ból mijał po jakimś czasie i było cudownie to ostatnio ból był taki że musieliśmy przestać choć pozycja była klasyczna. ale pocieszyliście mnie że to nie jest tylko mój problem, co za ulga... bałam się że tylko ja jestem tak dizwnie zbudowana...
Buraczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:40   #48
Buraczek
Raczkowanie
 
Avatar Buraczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
ból przy podnieceniu

mam pytanie do Pana Doktora - kilka miesięcy temu zaobserwowałam u siebie dziwny objaw - kiedy jestem b. podniecona, czuję ból warg sromowych, głównie z lewej strony, jest to nieznośne, ponieważ utrudnia stosunki i uniemożliwia jakiekolwiek odczuwanie przyjemności zaczęłam się w ogóle bać seksu dodam, że miałam zabieg usuwania błony dziewiczej, ponieważ była tak mała że nie chciała poddać się przy stosunku, ponadto jestem b. wąska, przez co każdy stosunek oznacza na początku ból, zanim mięśnie się nieco rozciągną, a bywa że boli przez cały czas
Buraczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:22   #49
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Arrow Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Buraczek mam malutkie pytanko czy taki zabieg usuniecia błony jest bolesny???mam ten sam problem i bede musiala poddac sie takiemu zabiegowi..a troche sie boje.... dzieki
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 18:31   #50
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Nie nic nie boli..idziesz ze skierowaniem do szpitala..tam dają miejscowe znieczulenie i nic nie boli...przynajmniej ja tak miałam miec..no ale sie okazało ze nie ma co rozcinac tylko ĆWICZYĆ ĆWICZYĆ I JESZCZE RAZ ĆWICZYĆ))

Pozdrowionka!!!
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:49   #51
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

ojjj to pewnie to znieczulenie boli a nie orientujesz sie DiDDlina czy taki zabieg to konecznie musi byc wykonany w szpitalu..?!?czy moze prywatnie u ginekologa tez mozna?!?
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:57   #52
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Tzn tak...lekarz mi powiedział..ze ten zabieg musi byc wykonany w spitalu, bo moze bedzie trzeba załozyc jakieś szwy <chore> i moze wystapić obfite krwawienie a lekarz nie ma do tego warunków w gabinecie. Za to jak poszłam juz do szpitala i tam mnie badał lekarz..to nie dosc ze sie okazało ze do rozcięcia są tam tylko mięsnie < a tego nie zrobi> to jeszcze taki zwykły zabieg mozna wykonać w gabinecie. Więc ja juz nie wiem kto tu ma racje, na szczęscie nie musze się tym martwić..mam teraz inne zmartwienie:P

Buzka
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:27   #53
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

dzieki DiDDlina
umowie sie na wizyte [jeszcze nie wiem kiedy ] to zobaczymy co mi moja Pani ginekolog doradzi
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:31   #54
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

dzieki DiDDlina
umowie sie na wizyte [jeszcze nie wiem kiedy ] to zobacze co mi moja Pani ginekolog doradzi
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:16   #55
Buraczek
Raczkowanie
 
Avatar Buraczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Mania, nie boli, dostajesz znieczulenie w postaci sprayu i jest ok potem boli, bo odkażają takim piekącym czymś. ja miałam w gabinecie prywatnym, u mojej pani doktor, zabuliłam 200zł :/ ale zabieg był wykonany szybko a co do ew szwów, to lekarka powiedziała że jakby co to na miejscu je założy. odczekała chwile zeby zobaczyc co jest i jak sie okazało że nie krwawie to mnie pusciła do domu tak wiec nie ma co sie martwic, w prywatnym gabinecie nie pozwolą żębyś się wykrwawiła no i u mnie to właśnie nie były mięśnie tylko błona do wycięcia, tak więc ćwiczenia by nic nie dały. nie bój się, naprawdę, lepeij się poczujesz daj znać co i jak
Buraczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:40   #56
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

no wlasnie mam pytanie.bo ja pare dni temu mialam swoj pierwszy raz.strasznie mnie bolalo.wiedzialam ze moze wystapic krwawienie i lekki bol... ale to co czulam nie bylo lekkim bolem...potem po chwili oddechu sprobowalismy jeszcze raz z partnerem i bylo z deka lepiej ale nadal czulam lekki bol.mam pytanie: czy to normalne?czy bede czula bol przy kolejnych stosunkach(bo kolezanka mnie postarszyla ze miala taki bol przez dlugi czas)?a moze powinnam wybrac sie do lekarza?
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:42   #57
DiDDlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 150
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Tez bym chciała zeby i u mnie tak było..ale niestety...musze sie pomęczyć...mam jednak nadzieje, że będzie dobrze
DiDDlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:07   #58
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

dzieki Buraczek dobrze ze to znieczulenie w sprayu -nie znosze igiel!! zdecydowalam ze pojde w polowie listopada -dam znac co i jak obawiam sie tylko tego zeby moja Pani doktor nie wyslala mnie do szpitala....bo nie ma w gabinecie za duzo "narzedzi"...ale mam nadzieje ze do takich zabiegow posiada dobrze ze jest to forum bo myslalam ze tylko ja mam takie problemy....ze cos ze mna jest nie tak.....a tu widze ze nie jestem sama i bardzo mi to pomoglo....dzieki
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 05:53   #59
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

smarcoola tak tylko po pierwszym razie to trudno cokolwiek powiedzieć...może to byc normalny ból który szybko minie przy kolejnych razach skoro już po chwili nie czułaś tak wielkiego bólu to myślę że następnym razem będzie już lepiej. Na pewno musi minąć trochę czasu zanim zupełnie przestanie boleć ale ile to zależy od osoby dopiero po wielu próbach, jeśli nadal będziesz czuła ból trzeba będzie wybrać się do lekarza. narazie keep trying
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:47   #60
zlotaa
Raczkowanie
 
Avatar zlotaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 36
Dot.: Bol przy próbach współżycia - rozciąganie?

Az sie usmialam jak przeczytalam o tym dezodorancie.Ale mi sie humor poprawil Glupota ludzka nie zna granic...
zlotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-08 12:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.