O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 20:18   #1
egiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18

O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?


WITAM ,O CZYM POWINNISMY PAMIETAC CO PO KOLEI ZAŁATWIAC?SALA,ORKIESTRA, FOTOGRAG,ZDJECIA I CO DALEJ?JUZ SIE DENERWUJE
egiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 20:39   #2
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Cytat:
Napisane przez egiska Pokaż wiadomość
WITAM ,O CZYM POWINNISMY PAMIETAC CO PO KOLEI ZAŁATWIAC?SALA,ORKIESTRA, FOTOGRAG,ZDJECIA I CO DALEJ?JUZ SIE DENERWUJE
my najpierw zapytaliśmy zespół jaki termin mają wolny(a to dlatego, że innego nie chcieliśmy) następnie sala czy terminy się ze sobą zgrają, a później fotograf i cała reszta ślub we wrzesniu, a juz mamy wódkę, zawieszk na nią, ozdobne kieliszki, zamówione ciasto dla gości i tort, suknia właśnie się szyje i przygotowywane są zaproszenia. Mamy też wybrane obrączki (odbiór 3 kwietnia) ze względu na nasza pracę musimy mysleć o wszystkim dużo wcześnie. To też zaoszczędzi nam dodatkwoych stresów na miesiąc przed weselem.....zresztą w wielu salonach na suknnię czeka się do 6 miesięcy, więc dobrze jest wcześniej zacząć się rozglądać. Trzym kciuki, aby wam też udało się wszysto bez problemu załatwić a wracając do twojego pytania to wydaje mi się, że te ważniejsze rzeczy masz załatwionienie wiem jak suknia i kiedy ślub, ale warto się wcześniej rozejrzeć
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:14   #3
kasia_woo
Raczkowanie
 
Avatar kasia_woo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 55
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Dokładnie z całymi przygotowaniami jest bardzo dużo zamieszania, ale tak naprawdę to bardzo fajna zabawa (jestem w trakcie). Bardzo dobrze jest mieć taki swój mały zeszycik, w którym bedziesz zapisywała każdy pomysł jaki Ci wpadnie do głowy - potem w każdej chwili możesz sobie zajrzeć i o niczym nie zapomnisz, a wtym całym zamieszaniu nawet najwspanalszy pomysł może umknąćPowodzenia
__________________
Kobieta ma jedyny świat- miłość...
kasia_woo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:24   #4
chocolla1
Raczkowanie
 
Avatar chocolla1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 118
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Cytat:
Napisane przez egiska Pokaż wiadomość
WITAM ,O CZYM POWINNISMY PAMIETAC CO PO KOLEI ZAŁATWIAC?SALA,ORKIESTRA, FOTOGRAG,ZDJECIA I CO DALEJ?JUZ SIE DENERWUJE
Na pewno zacznij od sali, potem zespol a reszte sie dopasuje
__________________
Namiary na lubelskie zespoły muzyczne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post11315665

--- poznaliśmy się 14.02.2003 r ---
--- na zawsze razem 16.10.2010 ---
chocolla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:59   #5
egiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Question Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Witam,slub 15,08,2009 data jest sala jest menu jest ----------------dalej w trakcie problem z kamerzysta+zdjecia(chcemy razem)i orkiestra!!!!
egiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 08:31   #6
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Daj spokój kamerzysta i fotograf w jednym - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ja osobiście zainteresowałem się fotografią ślubną, dzięki kamerzyście, który filmował mój ślub.

Byłem bardzo zadowolony z filmu, natomiast spotkałem go kilka miesięcy później, powiedział mi, że rozszerzył działalność o fotografię. Kupił lustrzankę i zagonił, żonę do fotografowania. Dodam, że żona zielona w temacie fotografii jak szczypiorek na wiosnę. Robi chałę totalną a zlecenia są. Zdjęcia przepalone, nie przemyślane kadry, wyprane kolory, źle wyprowadzony balans bieli itd. Nie podam linku, żeby nie było że walczę z konkurencją.
Natomiast w tym wątku na innym forum, możesz poczytać o kiepskiej fotografii ślubnej jak i o opcji 2w1 czyli kamerzysta i fotograf w jednej osobie.

http://canon-board.info/showthread.p...highlight=kicz
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 09:40   #7
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

nie ma czegoś takiego, jak kamerowanie+fotografia w jednym, czyli, ze jedna osoba ma zrobić i jedno i drugie perfekcyjnie albo co najmniej poprawnie. Albo ejdno albo drugie wg mnie będzie skopane. Radzę sie zastanowić.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:04   #8
Kasiulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 70
GG do Kasiulinka
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Spotykałam sie z opcja, ze kamerzysta proponował Nam również zdjecia ale robił je fotograf z którym dany kamerzysta wspópracuje ale nigdy 2w1;/ niby jak nakreci np. moment składania przysięgi i w tym samym czasie fotki zrobi? Chyba że je potem z filmu wyciąga ale to mało atrkacyjna opcja jak dla mnie;/ faktycznie radziłabym sie zastanowić
__________________
17 Kwietnia 2010
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-29740.png
Kasiulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:22   #9
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: O czym powinnismy pamietac co po kolei załatwiac?

Zaczne od kamera i foto w jednym. Owszem sa takie firmy, ktore oferuja jedno i drugie gdzie srednio za obie uslugi placi sie ok 4 tysiecy. Znalazlam taka firme, widzialam i fotografie i filmy i musze przyznac, ze wszystko bylo absolutnie profesjonalnie zrobione i cudnie, ale firma ta ma ludzi od wszystkiego. Czyli kamerzysta jest 1 , lub 2 w zaleznosci jaki pakiet sie wybierze, ma/maja pomocnika i kamery w zapasie ( telewizyjne) i niezliczona ilosc sprzetu na rozne wypadki. Fotograf jest albo jeden, albo jest dwoch, maja po kilka aparatow i to przeroznych, nie kupionych z Media Markt i tak samo pelno sprzetu. Do tego maja oswietleniowca, ktory lata z lampami jak na planie filmowym. Niestety w naszym przypadku cena nas przerosla i wybralismy inna opcje. Jesli chodzi o pytanie co pierwsze zalatwiac. Ja osobiscie nadzialam sie poniewaz kazdy mi mowil, ze najwazniejsza jest sala, bo przeciez w kosciele moze odbyc sie kilka slubow, a w jednej restauracji nie bedzie kilku wesel. No wiec akurat ja dostalam i to doslownie opieprz od ksiedza, ktory powiedzial mi, ze najpierw to sie wlasnie kosciol zalatwia, a potem reszte. Poniewaz tak sie zlozylo, ze slub zaczelismy organizowac 6 miesiecy wczesniej to wpadlam w lekka panike, bo z regoly w moich okolicach rok, poltora to norma, a ja wyskoczylam z 6 miesiacami. Jednak jestem szczesliwym dzieckiem i udalo mi sie zalatwic sale, jednak kosciol dopiero 3 mial wolne terminy, wiec nie bedzie to moja parafia. Co do tej pory zalatwilam? Sala, menu, kosciol, nauki przedmalzenskie i te drugie nie pamietam jak sie fachowo nazywaja, jedna spowiedz, kapele, fotografa, kamerzyste, suknie, zaproszenia ( juz rozdane), wodke, winietki, naklejki na wodke, podziekowania dla rodzicow i gosci, obraczki, czesci do garniaka pana mlodego, autokar dla gosci, samochod dla nas, noclegi dla gosci, makijarzystke, fryzjerke, pazurki, kwiaty, dekoracje do sali. Sporo mi jeszcze zostalo, ale mysle, ze w tym tempie dam rade Jestem w o tyle ciekawej sytuacji, ze narzeczony mieszka na drugim koncu Polski i jego rodzina nie jest w stanie przyjechac do mnie nad morze, wiec robimy 2 wesela. Jedno wlasciwe w Gdyni, a tydzien pozniej drugie u niego. Niestety wszystko jest na mojej glowie, wiec mam dosyc ostry zapieprz, ale ja lubie takie imprezy, wiec nie przeszkadza mi to.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.