Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 10:59   #4381
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dimiti,
nie oddalam pierscionka mu, ale jakos tak nie umiem sie z nim rozstac i go sprzedac. w dodatku ma grawer wiec moze byc ciezko najwyzej jak mnie najdzie za jakis czas to sobie to przetopie i inny zrobie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:01   #4382
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny..potrzebuję rozgrzeszenia..niedawno doszłam do wniosku, ze z kasą krucho i trzeba oszczędzać. Musimy zmienić auto, dom rozgrzebany, kicha. Dobrze, że truskawka daje ciała to mnie nic nie kusi. Ale..oczywiście polazłam dziś do miasta i kupiłam puder ..z nazwy ten ale w nowym opakowaniu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm , tru mi nie chodzi, więc nie mogę podejrzeć ile kosztuje tam. Ja dałam 83 pln... już pomijam inne moje zakupy w tym tygodniu i występy (np. rozwaliłam nowy zegarek!;( ) jestem taka na siebie zła, że chyba się upiję!
ja tego puderku na tru wogole nie widze

jest Diorskin Oil Free Pressed Powder w jednym odcieniu za 131zl no i jest Diorskin Matte & Luminous Sheer Pressed Powder za 142,50zl

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti,
nie oddalam pierscionka mu, ale jakos tak nie umiem sie z nim rozstac i go sprzedac. w dodatku ma grawer wiec moze byc ciezko najwyzej jak mnie najdzie za jakis czas to sobie to przetopie i inny zrobie
ale jak ci sie podoba to mozesz go nosic jakby ktos sie pytal to dostalas w prezencie i ciul nikt nie musi wiedziec, ze zareczynowy a dogadalas sie juz z exem chociaz?

chociaz z drugiej strony pierscionek ci moze o nim przypominac...wiec trzeba go wyrzucic- my go znajdziemy i podarujemy ci, ze niby taki sam kupilysmy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:08   #4383
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Btw., nie zdążyłam Ci wczoraj napisać i nie wiem, czy i jak załatwiłaś sprawę tych uczulonych pań, ale ja też chyba nie brałabym tego zbytnio do serca. To, że dwie osoby naraz nagle dostają identycznego uczulenia z ropiejącymi oczami (he?) na porządne kosmetyki, które wcześniej nikogo nie uczuliły, jest raczej mało prawdopodobne. Obstawiam raczej, że panie po prostu wymyśliły taki pretekst dla zrezygnowania z Twoich usług, a powód może być naprawdę kompletnie inny -- od tego, że sąsiadka zrobi lepiej po to, że nie spodobał im się wyraz Twojej twarzy. W przypadku panien młodych, zwłaszcza z mamusiami!!!, zawsze musisz brać pod uwagę kaprysy i wymyślanie. Wystarczy, że mamusia uzna, że jej skarb nie jest wystarczająco upiększony i choćbyś nie wiem jak się starała, i tak nie dogodzisz, jeśli ona wbiła sobie do głowy, że córeczka sąsiadki miała piękny złoty makijaż, który Ty koniecznie musisz powtórzyć -- czy pasuje czy nie. Możesz spróbować zaproponować jeszcze jedną próbę, tak jak sugerowała Ci James, ale lepiej się zastanów, czy z tymi paniami nie będzie więcej problemów niż zysku. Naharujesz się, nadenerwujesz, pytanie, czy jest to warte tej ceny.
amen

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny..potrzebuję rozgrzeszenia..niedawno doszłam do wniosku, ze z kasą krucho i trzeba oszczędzać. Musimy zmienić auto, dom rozgrzebany, kicha. Dobrze, że truskawka daje ciała to mnie nic nie kusi. Ale..oczywiście polazłam dziś do miasta i kupiłam puder ..z nazwy ten ale w nowym opakowaniu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm , tru mi nie chodzi, więc nie mogę podejrzeć ile kosztuje tam. Ja dałam 83 pln... już pomijam inne moje zakupy w tym tygodniu i występy (np. rozwaliłam nowy zegarek!;( ) jestem taka na siebie zła, że chyba się upiję!
Ale alkohol tez kosztuje
Rozgrzeszam, nie ma się co martwić, zegarek rzecz nabyta, puder sie przyda, proszę nie smutkować

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti,
nie oddalam pierscionka mu, ale jakos tak nie umiem sie z nim rozstac i go sprzedac. w dodatku ma grawer wiec moze byc ciezko najwyzej jak mnie najdzie za jakis czas to sobie to przetopie i inny zrobie
Ja nosiłabym skoro jest ładny. Rozlicz się z nim, że tak powiem, w sobie i już. To tylko rzecz i spójrz na niego jak na ładny przedmiot bez historii, który ma Ci sprawiać przyjemność

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale jak ci sie podoba to mozesz go nosic jakby ktos sie pytal to dostalas w prezencie i ciul nikt nie musi wiedziec, ze zareczynowy a dogadalas sie juz z exem chociaz?
chociaz z drugiej strony pierscionek ci moze o nim przypominac...wiec trzeba go wyrzucic- my go znajdziemy i podarujemy ci, ze niby taki sam kupilysmy
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-31 o 11:10
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:26   #4384
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny wczoraj uzylam kwasu academie tego z tru co byl kiedys w promo- faktycznie szczypanie bylo, dzisiaj juz czuje, ze mam taka twarda, martwa skore na czole uzywacie go codziennie caly czas (wieczorami) czy np codziennie wieczorem przez tydzien, az skora zejdzie stara, pozniej przerwa i od nowa?
Dimiti, czy mogłabyś napisać jak dzisiaj Twoja buzia po kwasie? Ja się ciągle miotam - płacić, nie płacić za niego? Już podjęłam decyzję, że nie, ale jak widzę, że teraz kosztuje 190 zł, to znowu mam dylemat.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:26   #4385
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
No to nie ma wyboru -- musisz kliknąć i w uwagach napisać im, że to Twoje ostatnie zamówienie, bo czujesz się oszukana ukrytą podwyżką cen. I jeszcze wysłać maila o tej samej treści na wszystkie znane Ci adresy. Wtedy zostaniesz rozgrzeszona

Btw., nie zdążyłam Ci wczoraj napisać i nie wiem, czy i jak załatwiłaś sprawę tych uczulonych pań, ale ja też chyba nie brałabym tego zbytnio do serca. To, że dwie osoby naraz nagle dostają identycznego uczulenia z ropiejącymi oczami (he?) na porządne kosmetyki, które wcześniej nikogo nie uczuliły, jest raczej mało prawdopodobne. Obstawiam raczej, że panie po prostu wymyśliły taki pretekst dla zrezygnowania z Twoich usług, a powód może być naprawdę kompletnie inny -- od tego, że sąsiadka zrobi lepiej po to, że nie spodobał im się wyraz Twojej twarzy. W przypadku panien młodych, zwłaszcza z mamusiami!!!, zawsze musisz brać pod uwagę kaprysy i wymyślanie. Wystarczy, że mamusia uzna, że jej skarb nie jest wystarczająco upiększony i choćbyś nie wiem jak się starała, i tak nie dogodzisz, jeśli ona wbiła sobie do głowy, że córeczka sąsiadki miała piękny złoty makijaż, który Ty koniecznie musisz powtórzyć -- czy pasuje czy nie. Możesz spróbować zaproponować jeszcze jedną próbę, tak jak sugerowała Ci James, ale lepiej się zastanów, czy z tymi paniami nie będzie więcej problemów niż zysku. Naharujesz się, nadenerwujesz, pytanie, czy jest to warte tej ceny.
Wiesz co, odpuszczam temat; faktycznie powodów może być milion; generalnie niby Panna Młoda była bardzo zadowlolona z mejkapa i naprawdę wyglądała super - tak czasem jest że "cośtam" i sie nigdy nie dowiem;
spoko - będą inne
a że mamusie są najgorsze - to wiemy nie od dziś



Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny..potrzebuję rozgrzeszenia..niedawno doszłam do wniosku, ze z kasą krucho i trzeba oszczędzać. Musimy zmienić auto, dom rozgrzebany, kicha. Dobrze, że truskawka daje ciała to mnie nic nie kusi. Ale..oczywiście polazłam dziś do miasta i kupiłam puder ..z nazwy ten ale w nowym opakowaniu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm , tru mi nie chodzi, więc nie mogę podejrzeć ile kosztuje tam. Ja dałam 83 pln... już pomijam inne moje zakupy w tym tygodniu i występy (np. rozwaliłam nowy zegarek!;( ) jestem taka na siebie zła, że chyba się upiję!
mi sie marzy puderek prasowany diorskin;
jesteś rozgrzeszona bo dobrą cenę miał


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti,
nie oddalam pierscionka mu, ale jakos tak nie umiem sie z nim rozstac i go sprzedac. w dodatku ma grawer wiec moze byc ciezko najwyzej jak mnie najdzie za jakis czas to sobie to przetopie i inny zrobie
olał pies
wymazać historię pierścionka i nosić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:18   #4386
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej
to ja się wypowiem w kwesti brylantowej...
bo truskawka mnie wkurzyla tez nic a nic nie kupię

Mariola po brylanta to do emiratów trzeba....koniecznie
akurat mi sie taki wyjazd trafil na sylwestra i Tż ze spiewem na ustach mi kupil pierścionek podobny do pierścionka "jedyny" Z Kruka 0,3 carata białe zloto wyższej próby bo 795, kamień bardzo dobrej jakosci mam certyfikat i zaplacil za niego uwag uwaga 999 ichnich dirhamow co w przeliczeniu na zlotówki dało niecałe 800 zł.....
większe kamyki tez były ale ja się nie zdecydowałam bo stwierdzilam ze nikt mi nie uwierzy że to prawdziwy brylant
To w różnicy w cenie masz wyjazd do dubaju + najlepsza pamiatka z UAE a bylo w czym wybierac oj było
Lepiej chyba nie wiedzieć, że gdzieś na świecie jest tak duzo taniej, bo dla mnie i tak nieosiągalne

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
I jak,testowałaś już ten podwójny róż Nars ?
Jeszcze wczoraj wieczorkiem Nie żałuję zakupu Jest śliczny, a ten niby biały nie jest biały, a złotawy Myślałam, że nie bedzie dobry, ale po chwili ładnie się wtapia i daje nawet fajne efekt. Ładnie łączy się z Orgasmem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:22   #4387
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jeszcze wczoraj wieczorkiem Nie żałuję zakupu Jest śliczny, a ten niby biały nie jest biały, a złotawy Myślałam, że nie bedzie dobry, ale po chwili ładnie się wtapia i daje nawet fajne efekt. Ładnie łączy się z Orgasmem
no właśnie - ja oczekiwałam białego i się trochę zawiodłam a jak go używasz?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 12:22   #4388
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
mi sie marzy puderek prasowany diorskin;
jesteś rozgrzeszona bo dobrą cenę miał
prawda? nie przepłaciłam? ale i tak mam kaca...
i jeszcze różowy cienik był diorka za 52... i w ramach leczenia kaca na niego też mam chęć

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale alkohol tez kosztuje
Rozgrzeszam, nie ma się co martwić, zegarek rzecz nabyta, puder sie przyda, proszę nie smutkować
ja ekonomiczna jestem..powącham kapsel od piwa i już leżę
a jeśli chodzi o zegarek to mi się ryczeć chce ilekroć na niego spojrzę...kupa kasy a ponosiłam DWA dni! będę próbować reklamować, bo w sumie niemal się sam rosypał, ale wkurzona jestem na maksa... no i nie wiem czy mi się uda reklamować.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tego puderku na tru wogole nie widze

jest Diorskin Oil Free Pressed Powder w jednym odcieniu za 131zl no i jest Diorskin Matte & Luminous Sheer Pressed Powder za 142,50zl
no to chyba dobrze, że kupiłam...kolejny puder...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:26   #4389
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o zegarek to mi się ryczeć chce ilekroć na niego spojrzę...kupa kasy a ponosiłam DWA dni! będę próbować reklamować, bo w sumie niemal się sam rosypał, ale wkurzona jestem na maksa... no i nie wiem czy mi się uda reklamować.
a co się z nim stało, poka ?? W każdym razie próbuj reklamować (o ile nie zaprawiłaś go młotkiem )
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:28   #4390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Dimiti, czy mogłabyś napisać jak dzisiaj Twoja buzia po kwasie? Ja się ciągle miotam - płacić, nie płacić za niego? Już podjęłam decyzję, że nie, ale jak widzę, że teraz kosztuje 190 zł, to znowu mam dylemat.
oj coraz bardziej mi sie podoba mam o wiele gladsza buzke przebarwienia po malych paskudach znikaja powoli i mam taki jednolity koloryt skorr wydaje mi sie, ze nawet mam pory zwezone i faktycznie drobne niedoskonalosci znikaja ogolnie jestem zadowolona bardzo jak jeszcze kiedys bedzie w promo to klikne na zapas

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość


no to chyba dobrze, że kupiłam...kolejny puder...
heh zawsze sie przyda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:33   #4391
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj coraz bardziej mi sie podoba mam o wiele gladsza buzke przebarwienia po malych paskudach znikaja powoli i mam taki jednolity koloryt skorr wydaje mi sie, ze nawet mam pory zwezone i faktycznie drobne niedoskonalosci znikaja ogolnie jestem zadowolona bardzo jak jeszcze kiedys bedzie w promo to klikne na zapas
Wrrrr, czyli będę musiała płacić . Dzięki
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 12:36   #4392
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a co się z nim stało, poka ?? W każdym razie próbuj reklamować (o ile nie zaprawiłaś go młotkiem )
nie ma poka...bo się rozryczę! to zegarek CK z serii flash co ma taką wielką tarczę. No i wyjmowałam z torby portfel i uderzył w szybkę ZAMEK OD TOREBKI! Czujecie!? No i mam pająka na szybce! A to niby szkiełko mineralne, super mocne, no jakaś kpina chyba! Najgorsze, że nie można wymienić samego szkiełka, tylko całą kasetę a w gwarancji napisane jak wół, że szybki nie obejmuje.No ale chyba kurcze bez przesady... według opisu to ma być mocne szkiełko a nie z papieru mój TŻ cegły nosił z zegarkiem na ręce i ma go lata, a ja ponosiłam dwa dni. Jak mi będę wciskać, że nim rzucałam z piętra i mi nie uwzględnią reklamacj to normalnie się zastrzelę.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

heh zawsze sie przyda
no tak... to jest argument
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:08   #4393
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie ma poka...bo się rozryczę! to zegarek CK z serii flash co ma taką wielką tarczę. No i wyjmowałam z torby portfel i uderzył w szybkę ZAMEK OD TOREBKI! Czujecie!? No i mam pająka na szybce! A to niby szkiełko mineralne, super mocne, no jakaś kpina chyba! Najgorsze, że nie można wymienić samego szkiełka, tylko całą kasetę a w gwarancji napisane jak wół, że szybki nie obejmuje.No ale chyba kurcze bez przesady... według opisu to ma być mocne szkiełko a nie z papieru mój TŻ cegły nosił z zegarkiem na ręce i ma go lata, a ja ponosiłam dwa dni. Jak mi będę wciskać, że nim rzucałam z piętra i mi nie uwzględnią reklamacj to normalnie się zastrzelę.
nie rycz ! skoro mineralne szkiełko i strzeliło po 2 dniach to znaczy że było cuś niedobrze W te pędy do sklepu z reklamacją bo to wygląda na kpinę - było wadliwe albo źle osadzone. Albo: zadzwoń teraz, od razu do Rzecznika Konsumentów u siebie i powiedz co jest zawarte w gwarancji (że szkiełko opisane jest jako mocniejsze, a jednocześnie nie podlega gwarancji) może doradzi Ci np wystąpienie o zwrot kasy z tytułu niezgodności z umową Zapisy gwarancji to jedno a strzelanie szkiełka po 2 dniach to drugie. Ja mam szafirowe i nie raz już w nie waliłam i przytarłam tynkiem - metal się lekko rysnął a szkiełko nic. I walcz, głowa do góry, nie daj się zbyć. Jak będą coś pitolić to wiesz, reklamacja czy też odstąpienie od umowy na piśmie, postrasz Rzecznikiem itp
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:16   #4394
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie rycz ! skoro mineralne szkiełko i strzeliło po 2 dniach to znaczy że było cuś niedobrze W te pędy do sklepu z reklamacją bo to wygląda na kpinę - było wadliwe albo źle osadzone. Albo: zadzwoń teraz, od razu do Rzecznika Konsumentów u siebie i powiedz co jest zawarte w gwarancji (że szkiełko opisane jest jako mocniejsze, a jednocześnie nie podlega gwarancji) może doradzi Ci np wystąpienie o zwrot kasy z tytułu niezgodności z umową Zapisy gwarancji to jedno a strzelanie szkiełka po 2 dniach to drugie. Ja mam szafirowe i nie raz już w nie waliłam i przytarłam tynkiem - metal się lekko rysnął a szkiełko nic. I walcz, głowa do góry, nie daj się zbyć. Jak będą coś pitolić to wiesz, reklamacja czy też odstąpienie od umowy na piśmie, postrasz Rzecznikiem itp
o widzisz babo, dzięki. Nie ma to jak wizaż. Rozmawiałam już ze sprzedawcą powiedział, ze weźmie zegarek i postara się przepchnąć reklamację. Jak mu się nie uda, bendem walczyć!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:19   #4395
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
prawda? nie przepłaciłam? ale i tak mam kaca...
i jeszcze różowy cienik był diorka za 52... i w ramach leczenia kaca na niego też mam chęć



no to chyba dobrze, że kupiłam...kolejny puder...
Cena bardzo dobra. A sprawdzalas kod? Swiezacze?

Cytat:
ja ekonomiczna jestem..powącham kapsel od piwa i już leżę
a jeśli chodzi o zegarek to mi się ryczeć chce ilekroć na niego spojrzę...kupa kasy a ponosiłam DWA dni! będę próbować reklamować, bo w sumie niemal się sam rosypał, ale wkurzona jestem na maksa... no i nie wiem czy mi się uda reklamować.

Reklamuj, reklamuj.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:20   #4396
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o widzisz babo, dzięki. Nie ma to jak wizaż. Rozmawiałam już ze sprzedawcą powiedział, ze weźmie zegarek i postara się przepchnąć reklamację. Jak mu się nie uda, bendem walczyć!
ale wiesz- zgłoszenie reklamacyjne wyklucza skorzystanie z niezgodności z umową. Zadzwoń do Rzecznika (polecam, oni są bardzo pomocni!!) i powiedz w czym rzecz (chodz o ten zapis o szkiełku) bo to co znaczy ze on spróbuje przepchnąć (?). Wiesz, chodzi o to , żebyś miała pewność.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:20   #4397
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj coraz bardziej mi sie podoba mam o wiele gladsza buzke przebarwienia po malych paskudach znikaja powoli i mam taki jednolity koloryt skorr wydaje mi sie, ze nawet mam pory zwezone i faktycznie drobne niedoskonalosci znikaja ogolnie jestem zadowolona bardzo jak jeszcze kiedys bedzie w promo to klikne na zapas[COLOR="Silver"]
Nie, nie kupisz bo strajkujemy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:29   #4398
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no właśnie - ja oczekiwałam białego i się trochę zawiodłam a jak go używasz?
Ja też miałam nadzieję, że będzie biały. Leci do mnie biały z Shiseido - może będzie jeszcze lepszy Ten żółtawy nakładam nad kością w kierunku oczu i później dużym pędzlem łączę z Orgasmem i po chwili ładnie się wtapia i daje fajne rozświetlenie.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie ma poka...bo się rozryczę! to zegarek CK z serii flash co ma taką wielką tarczę. No i wyjmowałam z torby portfel i uderzył w szybkę ZAMEK OD TOREBKI! Czujecie!? No i mam pająka na szybce! A to niby szkiełko mineralne, super mocne, no jakaś kpina chyba! Najgorsze, że nie można wymienić samego szkiełka, tylko całą kasetę a w gwarancji napisane jak wół, że szybki nie obejmuje.No ale chyba kurcze bez przesady... według opisu to ma być mocne szkiełko a nie z papieru mój TŻ cegły nosił z zegarkiem na ręce i ma go lata, a ja ponosiłam dwa dni. Jak mi będę wciskać, że nim rzucałam z piętra i mi nie uwzględnią reklamacj to normalnie się zastrzelę.


no tak... to jest argument
Ewidentnie jakaś wada Od zamka pękło szkło Ja mam Timexa ze sporym szkłem i już kilka razy zdarzyło mi się przez przypadek walnąć nim w śCIANĘ, drzwi i nic. Reklamuj koniecznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:31
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:34   #4399
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Wrrrr, czyli będę musiała płacić . Dzięki

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie ma poka...bo się rozryczę! to zegarek CK z serii flash co ma taką wielką tarczę. No i wyjmowałam z torby portfel i uderzył w szybkę ZAMEK OD TOREBKI! Czujecie!? No i mam pająka na szybce! A to niby szkiełko mineralne, super mocne, no jakaś kpina chyba! Najgorsze, że nie można wymienić samego szkiełka, tylko całą kasetę a w gwarancji napisane jak wół, że szybki nie obejmuje.No ale chyba kurcze bez przesady... według opisu to ma być mocne szkiełko a nie z papieru mój TŻ cegły nosił z zegarkiem na ręce i ma go lata, a ja ponosiłam dwa dni. Jak mi będę wciskać, że nim rzucałam z piętra i mi nie uwzględnią reklamacj to normalnie się zastrzelę.

no tak... to jest argument
ta zniewaga krwi wymaga! do boju!
rozumiem gdybys samochodem przejechala po tym szkielku i to ciezarowym, ale zamek od torebki?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18259069]Nie, nie kupisz bo strajkujemy .[/QUOTE]ehm zapomnialam czyli nici z dbania o piekna skore
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 13:46   #4400
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też miałam nadzieję, że będzie biały. Leci do mnie biały z Shiseido - może będzie jeszcze lepszy Ten żółtawy nakładam nad kością w kierunku oczu i później dużym pędzlem łączę z Orgasmem i po chwili ładnie się wtapia i daje fajne rozświetlenie.
ja się spodziewałam czegoś takiego jak prisme solitaire http://beaut.ie/blog/wp-content/uplo...age%20Noel.jpg
bo to mój ulubiony rozświetlacz i szukam podobnego na zapas, więc albatros mnie trochę rozczarował, ale kupuję róż Sin teraz, to kupię duo zamiast pojedynczego i dam mu kolejną szansę

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ewidentnie jakaś wada Od zamka pękło szkło Ja mam Timexa ze sporym szkłem i już kilka razy zdarzyło mi się przez przypadek walnąć nim w śCIANĘ, drzwi i nic. Reklamuj koniecznie
musi być coś nie tak z tym szkiełkiem ja mam sekondę z normalnym szkiełkiem, która była i na asfalcie i na kafelkach i na drewnianej podłodze - obeszło się bez rys
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:03   #4401
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też miałam nadzieję, że będzie biały. Leci do mnie biały z Shiseido - może będzie jeszcze lepszy Ten żółtawy nakładam nad kością w kierunku oczu i później dużym pędzlem łączę z Orgasmem i po chwili ładnie się wtapia i daje fajne rozświetlenie.

Ewidentnie jakaś wada Od zamka pękło szkło Ja mam Timexa ze sporym szkłem i już kilka razy zdarzyło mi się przez przypadek walnąć nim w śCIANĘ, drzwi i nic. Reklamuj koniecznie
co to za Shiseido upolowalas??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:42   #4402
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja się spodziewałam czegoś takiego jak prisme solitaire http://beaut.ie/blog/wp-content/uplo...age%20Noel.jpg
bo to mój ulubiony rozświetlacz i szukam podobnego na zapas, więc albatros mnie trochę rozczarował, ale kupuję róż Sin teraz, to kupię duo zamiast pojedynczego i dam mu kolejną szansę
Sprawdz ten rozswwietlacz. Tu opinie. Ma swoje lata, ale daje fajna, biala tafle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:55   #4403
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ennka - ja mam jeszcze pytanie o ten utrwalacz do tuszu EL - jego sie stosuje zaraz po nałożeniu tuszu ( jeszcze na mokro) czy jak już wyschnie tusz.... nie skleja? bo klikam go w końcu ale jeszcze sie chciałam upewnić ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:57   #4404
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18261165]Sprawdz ten rozswwietlacz. Tu opinie. Ma swoje lata, ale daje fajna, biala tafle.[/QUOTE]
dzięki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:04   #4405
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

wiecie co właśnie obliczyłam
piątki diora w sephorze kosztują 225 zł tak?
czyli jak będzie -20% to 180zł
a na truskawie wychodzi teraz 176zł
i wszystko jasne ......


zbieram do skarbonki zatem i czekam na dni VIP
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:10   #4406
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co właśnie obliczyłam
piątki diora w sephorze kosztują 225 zł tak?
czyli jak będzie -20% to 180zł
a na truskawie wychodzi teraz 176zł
i wszystko jasne ......


zbieram do skarbonki zatem i czekam na dni VIP
dokładnie, to nawet nie kwestia obrażania się, tylko przestaje się w ogóle opłacać.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:51   #4407
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co właśnie obliczyłam
piątki diora w sephorze kosztują 225 zł tak?
czyli jak będzie -20% to 180zł
a na truskawie wychodzi teraz 176zł
i wszystko jasne ......


zbieram do skarbonki zatem i czekam na dni VIP

Za piatki chyba placilam 235 zl , o ile dobrze pamietam.
Illios ostatnio napisala, ze dostala smsa, ze za wydane 200 zl daja rabat w wysokosci 50 zl.
Ja dostalam jakas znizke w lutym. Mozliwe, ze co miesiac teraz oriba jakies promo dla czesci klientow. Jelsi bedziemy sobie te smsy przesylac to jakos damy rade .

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
dzięki
Prosze .

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Paczta jakie pikne to
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:55   #4408
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18259047]Cena bardzo dobra. A sprawdzalas kod? Swiezacze?

Reklamuj, reklamuj.[/QUOTE]
jakoś 2008 czyli względnie, wyprzedaż w perfumerii. Już kiedyś o niej pisałam, teraz zostały resztki.
a co do zegarka to reklamuję i ryczę..nici z lansu w święta

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale wiesz- zgłoszenie reklamacyjne wyklucza skorzystanie z niezgodności z umową. Zadzwoń do Rzecznika (polecam, oni są bardzo pomocni!!) i powiedz w czym rzecz (chodz o ten zapis o szkiełku) bo to co znaczy ze on spróbuje przepchnąć (?). Wiesz, chodzi o to , żebyś miała pewność.
czekaj bo mi w głowie mieszasz...czyli jak reklamuję to nie mogę potem udowadniać niezgodności z umową? bo ja kombinuję tak. Jak mi przyjmą reklamację to znaczy dla mnie, że szkiełka zasadniczo są mocne, ale to było wadliwe albo źle zamocowane i ok. A jak nie przyjmą reklamacji to oznacza, że szkiełka są do bani z zasady i wtedy udowadniam, że przedmiot jest niezgodny z umową. Dobrze myślę? Bo wiecie, jutro kurier po to przyjeżdża i żebym ciała nie dała.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ennka - ja mam jeszcze pytanie o ten utrwalacz do tuszu EL - jego sie stosuje zaraz po nałożeniu tuszu ( jeszcze na mokro) czy jak już wyschnie tusz.... nie skleja? bo klikam go w końcu ale jeszcze sie chciałam upewnić ...
ja używam tej bazy zaraz po nałożeniu tuszu, jak jeszcze lekko moky. Nie skleja, wręcz rozszesuje i dodatkowo wyciąga rzęsy, ale za to mam wrażenie, że lekko jak by go zdejmował. W sensie, że rzęsy są mniej pogrubione. Ale może to wrażenie bo są wydłużone bardziej bo na szczoteczce tego nie widać.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Ewidentnie jakaś wada Od zamka pękło szkło Ja mam Timexa ze sporym szkłem i już kilka razy zdarzyło mi się przez przypadek walnąć nim w śCIANĘ, drzwi i nic. Reklamuj koniecznie
no kurczaki tak sądzę..boję się tylko, że zaczną wymyślać ,ze po nim walcem jeździłam...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ta zniewaga krwi wymaga! do boju!
rozumiem gdybys samochodem przejechala po tym szkielku i to ciezarowym, ale zamek od torebki?
ja Was wszystkie zacytuję i jak trzeba będzie uderzę do samych Kleinów
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:08   #4409
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

james udusze Cie za te linki wszystkie
!!!

ale przyznaje sie, ze tez skusilam sie na smashbox heartbreaker i na soft light w odcieniu highlighter

ennkaa to Ty zdolna bestia jak walcem jezdzisz! mi sie wydaje, jakby mucha siadla na tym zegarku to tez by szkielko peklo...i to nie taka wielka mucha, ale ta owocowka!
narazie sie nic nie przejmuj na zapas sami dobrze wiedza, ze skoro szkielko ma byc superhipermega mocne to po dwoch dniach od uderzenia zamkiem torebki nie peknie jezeli jest ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:32   #4410
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Enkaa,
towar niezgodny z umowa to niekoniecznie wadliwy np kupujesz fluid, ale on jest rozwarstwiony i zepsuty choc data waznosci jeszcze dluga. Idziesz do krawca, aby zrobil Ci olowkkowa spodnice a on robi bombke - tu tez niezgodnosc z umowa. Towar rowniez jest niezgodny gdy to, co dostalas odbiega od publicznych deklaracji sprzedawcy lub producenta np. ze ten samochod rozpedza sie do 200 km na godzine.
JEsli chodzi o niewaznosc to przede wszystkim chodzi tu o to cyz niezgodsc byla w chwili zakupu. Jesli powstala zTwojej winy to sprzedawca za nia nie odpowiada. W wypadku zegarka moze chodzic o zle umocowane szkielko lub nie o takiej grubosci jak byc powinno tzn niezgodnosc byla od poczatku, ale zauwazylas dopieor jak pacnelas w zamek.
Wszystko inne podlega pod gwarancje.
W tym wypadku podstawowe pytanie czy bylas zapewniona, ze szkielko jest super ekstra hiper wytrzymale. Czy pytalas czemu gwarancja nie obejmuje szkielka?


Dimiti, nie ma za co .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.