Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 18:50   #4531
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No i d--a
Otworzyłam stronę tru usa wrzuciłam jakiś produkt do koszyka, na ostatniej stronie mi przeliczyło na polską walutę i chory przelicznik i myślałam, że jak złożę zamówienie, to na tej karcie zamówienia, oni zawsze podają wartość usd jaką trzeba zapłacić. Myślałam, że to będzie wartość usd po rabacie, a jest ...? ciul wie co
Wrzuciłam do kosza róż Chanel - 46 usd (na stronie usa)
po przeliczeniu truskawkowym wyskakuje 147,50 zł
minus 10% stałego rabatu - 132,75 zł

Na górze więc w tej treści powinna być zatem kwota USD od 132,75 zł
a jest:
Below are instructions for making your payment of USD$ 46.29 through PayPal. Once we have received your payment we will process and ship your order within 24 hours.

Przecież to jest więcej niż normalnie bez zniżki dla USA

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

No powiedzcie jak kwota powyżej ma się do tej poniżej
  • Dear ...........,
  • Thank you for shopping at StrawberryNET,com. We hope you enjoyed the experience. Your order confirmation number is #1040704548.
  • Below are instructions for making your payment of USD$ 46.29 through PayPal. Once we have received your payment we will process and ship your order within 24 hours.
  • Making a payment through PayPal.
    To proceed with your PayPal payment, kindly click the PayPal button and follow the instructions provided on PayPal's website.
  • Important Notes:
    • <LI style="LIST-STYLE-TYPE: disc">For the fastest service, be sure to use a link provided by StrawberryNET to place your payment. This link already contains your account information.
    • Please remember to include your confirmed address when sending payment, otherwise your payment may be declined.
  • Make your PayPal payment now
    (click here to pay)
<LI class=itemTitleCol1>Produ ct <LI class=itemTitleCol2>Price (PLN) <LI class=itemTitleCol3>QTY <LI class=itemTitleCol4>Sub Total (PLN)
  • Chanel - Powder Blush - No. 58 Fresque 4g/0.14oz
  • 147.50
  • 1
  • 147.50
  • Registered Post - FREE SHIPPING
  • 0.00
  • 147.50
  • Sub Total PLN:
  • 14.75
  • 10% Loyalty Discount:
  • 132.75 PLN
Ależ oszustwo!:pal a:
Ale ja się dziś ubawiłam:miałam jeszcze jedno niezapłacone stare zamówienie na trzy rzeczy, w tym podkład Parure Guerlain. Miałam już za nie płacić kiedy Mariola rzuciła info że wrzucili maczki Cinique . Więc zmieniłam zamównienie na trzy rzeczy z Maczkiem zamiast podkładu. A teraz podkład po ich zagraniu podrożał o 21 PLN!!!!
Nie mam zamiaru teraz nic kupować z tymi śmiesznymi cenami, no ale stwierdziłam że spróbuję pozyskać ten podkład po starej cenie
To było ryzyko, bo kiedyś chciałam coś zmienić w złożonym zamówieniu i niby twierdzili że się nie da.
W każdym razie wysłałam dziś rano Paypalem odliczoną kwotę za podkład z tego zamówienia z trzema rzeczami i napisałam w uwagach, że czuję się rozczarowana, że po ostatnich nieuzasadnionych podwyżkach nie mogę sobie już pozwolić na tak duże zakupy jak wcześniej i niniejszym wysyłam tylko pieniądze za jedną rzecz z całego zamówienia No i wyobraźcie sobie że przed chwilą przysłali SS

Aha i jednak odebrałam tą paczkę z Maczkiem, wizja tego jak będzie pływał gdzieś miesiacami do Hong Kongu mnie przeraziła. I na szczęście było wszystko ok. ALEŻ JEST CUDNY- opakowanie BOSKIE czy macie też takie z lusterkiem srebrno- białe? Bo na zdjęciach w internecie wydawało mi się że jest takie zwykłe, przeźroczyste.
No i teraz już w sumie nic nie potrzebuję i spokojnie mogę strajkować, ciekawe kiedy oszust Zenek za mną zatęskni
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:17   #4532
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dali mi wybór, albo zapłacić w złotówkach według ich przeliczeń, albo zapłacić w dolarach stawkę większą niż cena podstawowa usd dla reszty świata
No nieźle Polska - reszta świata
ładnie zaleźlismy im za skórę
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:35   #4533
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jak już byś szła do tego MAC to może ja bym Cię też o coś poprosiła Marzy mi się lakier do paznokci. Oczywiście najpierw bym Ci przelała kasę i zadzwoniłą do MAC w ogóle zapytać czy mają ten kolorek, żeby mi odłożyli Jeszcze myślę nad nim, ale może, może ?
Pewnie. Odezwij sie kolo przyszlej srody .

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dali mi wybór, albo zapłacić w złotówkach według ich przeliczeń, albo zapłacić w dolarach stawkę większą niż cena podstawowa usd dla reszty świata
No nieźle Polska - reszta świata
Matematyka pierwszorzedna . Wydaje mi sie, ze jak z Polski im obroty spadna to zmiekna.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ładnie zaleźlismy im za skórę
Dla mnie jest to zalosne tym bardziej, ze wyjasnic tego nie potrafia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:41   #4534
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ładnie zaleźlismy im za skórę
Ja tam ze swoimi pieniążkami nie będę się prosić, żeby u nich kupowac - nie to nie - olał i podpalił (tak mówiło się za moich czasów młodości )
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18294172]Pewnie. Odezwij sie kolo przyszlej srody .



Matematyka pierwszorzedna . Wydaje mi sie, ze jak z Polski im obroty spadna to zmiekna.



Dla mnie jest to zalosne tym bardziej, ze wyjasnic tego nie potrafia.[/QUOTE]
Odezwę się A może mi doradzicie, czy ten lakier ładny na latko ?
MAC - Malibu Peach
Na pierwszym zdjęciu bardziej mi się podoba niż na drugim
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:50   #4535
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18294172]
Dla mnie jest to zalosne tym bardziej, ze wyjasnic tego nie potrafia.[/QUOTE]
i do tego sądzę, że że poszczególne niedogodności można było łatwo załatwic na poziomie danego problemu - przestać zwracać VAT, uniemożliwić "ręczne" płacenie paypalem, nie pozwolić odraczać płatności na świętego Dygdy, nie dodawać gratisów z innych państw jeśli wysyłka jest gdzie indziej, nie pozwalać na zakupy 30 sztuk jednego produktu do jednej paczki, ujednolicić zasady zwrotów kasy za ewidentne purchawki (tak se wymieniam, bo nie wiem co ich tak ubodło). Dla mnie to proste, wymaga kilku decyzji, poinstruowania informatyka i Zenków z obsługi. A tak, dostałyśmy w prezencie karę.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja tam ze swoimi pieniążkami nie będę się prosić, żeby u nich kupowac - nie to nie - olał i podpalił (tak mówiło się za moich czasów młodości )

Odezwę się A może mi doradzicie, czy ten lakier ładny na latko ?
MAC - Malibu Peach
Na pierwszym zdjęciu bardziej mi się podoba niż na drugim
na pierwszym śliczny kolor!!
Lakiery Maca są dobre? Kupiłam w końcu China Glaze i kolor jest przepiękny ale jakość nie powala szczerze mówiąc. Ściera się po jednym dniu, potem lekko kruszy, dobrze, ze zaskakująco dobrze wyglądają zrobione nim poprawki.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:10   #4536
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Odezwę się A może mi doradzicie, czy ten lakier ładny na latko ?
MAC - Malibu Peach
Na pierwszym zdjęciu bardziej mi się podoba niż na drugim
do wersji na 1 foto podobny jest OPI Paint My Moji-toes - trochę ciemniejszy i z kroplą czerwieni

na foto 2 to marchewa - nieładny
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2010-04-01 o 20:14 Powód: +
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:34   #4537
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja tam ze swoimi pieniążkami nie będę się prosić, żeby u nich kupowac - nie to nie - olał i podpalił (tak mówiło się za moich czasów młodości )

Odezwę się A może mi doradzicie, czy ten lakier ładny na latko ?
MAC - Malibu Peach
Na pierwszym zdjęciu bardziej mi się podoba niż na drugim

Na pierwszym zdjeciu jest ok Bardzo podobny do mojego chanela orange fizz,tylko odrobine bardziej w roz,ale to sie liczy na plus Nie wiem,jak sie trzymaja lakiery MAC, ale ostatnio Essie mnie zachwycil. Dlugo i ladnie sie trzyma i az zal,ze w sklepie internetowym 8 dolcow a u nas sobie zycza duuuuuzo wiecej
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:24   #4538
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18283069]Wstretna kobieto

edit: no dobra, prosze o smsa . Tylko na wszelki wypadek jednak. Nic nie chce kupowac. Chociaz bym chciala. Ehhh.

Nagromadzone zakupowe emocje musza gdzies znalezc swoje ujscie .

Napisz do kogos innego o Zirhu. Ja napisalam do Rosalindy to kazala czekac, potem napisalam do Teresy i nie odpisala a pozniej znow do Teresy i odpisal Ben, ktory od razu zwrocil kase.

Nie daj sie .[/QUOTE]
pisal i pisalam i odpisali, ze kase oddadza ale narazie zadnej info od paypala nie dostalam wiec sie zobaczy
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dimiti, a jak z ważnością pianki Biothermu do mycia twarzy? Mam jeszcze niezapłacone OC na ta piankę po starych cenach
wszystko z 2009 albo nawet z polowy 2009 takze nie ma strachu

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Normalnie Poboli, poboli i przestanie To jak oczyszczanie organizmu z toksyn

Jestem tego samego zdania
oj to bedzie ciezko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:02   #4539
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Miałam nadzieję, że dektoks z truskawy będzie czymś dobrym, co uratuje moje konto.. I wszystko fajnie, na tru nie wchodzę, nie dumam nad ich promocjami... ale za to już upolowałam lakier ORLY, zamierzam kupić na feelu kosmetyki do włosów + nowe cienie Clarinsa (najpierw muszę je w sklepie jakimś znaleźć, bo w necie nie ma dobrych photo )... Też mi odwyk
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:20   #4540
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję, że dektoks z truskawy będzie czymś dobrym, co uratuje moje konto.. I wszystko fajnie, na tru nie wchodzę, nie dumam nad ich promocjami... ale za to już upolowałam lakier ORLY, zamierzam kupić na feelu kosmetyki do włosów + nowe cienie Clarinsa (najpierw muszę je w sklepie jakimś znaleźć, bo w necie nie ma dobrych photo )... Też mi odwyk
Doskonale Cię rozumiem, ja od rana szalałam na Feelu no bo z tego co wiem to zniżka 10 % na wszystko to u nich duża okazja, aż mam teraz trochę wyrzuty sumienia, czy nie przesadziłam z tym dawaniem nauczki Zenkowi
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:32   #4541
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny, mam debilne pytanie, chcę zrobić pierwsze zakupy na feel..ale nie wiem czy umiem płacę normalnie kartą? jaki przelicznik stosujecie? ja nie dostanę tych 10% zniżki? jaką wybieracie opcję przesyłki i ile to kosztuje i trwa?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 12:46   #4542
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Kartą debetową, czy jak ją tam się zwie z wypukłymi numerkami . Przelicznik hm... nigdy nie patrzyłam ale chyba taki w miarę aktualny, tzn tak jak funt stoi na dniach. Dostaniesz -10% jak klikniesz w linka, który Majade na poprzedniej bodaj stronie wklejała . Wysyłka darmowa, chyba nie rejestrowana ale ładnie paczki dochodzą, nie było chyba dotąd problemów. Idą zwykle do 2 tygodni max (chociaż zdażało się też dłużej ). Ale jak mówiłam- dochodzą
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:52   #4543
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kartą debetową, czy jak ją tam się zwie z wypukłymi numerkami . Przelicznik hm... nigdy nie patrzyłam ale chyba taki w miarę aktualny, tzn tak jak funt stoi na dniach. Dostaniesz -10% jak klikniesz w linka, który Majade na poprzedniej bodaj stronie wklejała . Wysyłka darmowa, chyba nie rejestrowana ale ładnie paczki dochodzą, nie było chyba dotąd problemów. Idą zwykle do 2 tygodni max (chociaż zdażało się też dłużej ). Ale jak mówiłam- dochodzą
dzięki! próbuję..ale ten link majade to mam kliknąć jak już koszyk zapcham??
Jak sądzicie? cena YSL FLC atrakcyjna? Używałyście może tuszów mavali?

BTW, własnie wyleciał mój zegareczek z paszkwilem co mi james pomogła wysmrodzić. Trzymajcie kciuki!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:57   #4544
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

i do tego sądzę, że że poszczególne niedogodności można było łatwo załatwic na poziomie danego problemu - przestać zwracać VAT, uniemożliwić "ręczne" płacenie paypalem, nie pozwolić odraczać płatności na świętego Dygdy, nie dodawać gratisów z innych państw jeśli wysyłka jest gdzie indziej, nie pozwalać na zakupy 30 sztuk jednego produktu do jednej paczki, ujednolicić zasady zwrotów kasy za ewidentne purchawki (tak se wymieniam, bo nie wiem co ich tak ubodło). Dla mnie to proste, wymaga kilku decyzji, poinstruowania informatyka i Zenków z obsługi. A tak, dostałyśmy w prezencie karę.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


na pierwszym śliczny kolor!!
Lakiery Maca są dobre? Kupiłam w końcu China Glaze i kolor jest przepiękny ale jakość nie powala szczerze mówiąc. Ściera się po jednym dniu, potem lekko kruszy, dobrze, ze zaskakująco dobrze wyglądają zrobione nim poprawki.
Zgadzam się co do tru Nie wiem czy lakiery MAC są dobre nigdy nie miałam
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
do wersji na 1 foto podobny jest OPI Paint My Moji-toes - trochę ciemniejszy i z kroplą czerwieni

na foto 2 to marchewa - nieładny
No właśnie jestem ciekawa, któremu zdjęciu bliżej do rzeczywistości, bo jak drugiemu to nie chcę
Poszukam i przyjrzę się temu OPI Lubię OPI

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjeciu jest ok Bardzo podobny do mojego chanela orange fizz,tylko odrobine bardziej w roz,ale to sie liczy na plus Nie wiem,jak sie trzymaja lakiery MAC, ale ostatnio Essie mnie zachwycil. Dlugo i ladnie sie trzyma i az zal,ze w sklepie internetowym 8 dolcow a u nas sobie zycza duuuuuzo wiecej
No właśnie mi też na pierwszym bardzo się podoba, a na drugim bleeee

Dostałam dzisiaj laurkę na 3 ostatnie paczki z tru I tym "optymistycznym" akcentem zakończę zakupy u nich
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:25   #4545
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A ja właśnie zrobiłam pierwsze zakupy na feelu. Dziękuję Majade za wklejenie banera ze zniżką. Zamówiłam Mavalę i wyszło, że z karty powinni ściągnąć około 33 złotych. To duuużo taniej niż na Truskawie nawet mimo 10% zniżki - zwłaszcza po ostatnich podwyżkach.

Ale przyznam, że szkoda mi zakupów na Tru. Zrobiłam tam około 70 zamówień i z każdych zakupów byłam zadowolona. No cóż... szkoda.

Na pocieszenie zostaje feel
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:28   #4546
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję, że dektoks z truskawy będzie czymś dobrym, co uratuje moje konto.. I wszystko fajnie, na tru nie wchodzę, nie dumam nad ich promocjami... ale za to już upolowałam lakier ORLY, zamierzam kupić na feelu kosmetyki do włosów + nowe cienie Clarinsa (najpierw muszę je w sklepie jakimś znaleźć, bo w necie nie ma dobrych photo )... Też mi odwyk
Może o te cienie Ci chodzi http://www.beautybypoc.fr/2010/02/19...rintemps-2010/ ?
Ja dumam nad paletką http://www.beautybypoc.fr/2010/02/08...rintemps-2010/
Życie jest ciężkie
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:56   #4547
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję, że dektoks z truskawy będzie czymś dobrym, co uratuje moje konto.. I wszystko fajnie, na tru nie wchodzę, nie dumam nad ich promocjami... ale za to już upolowałam lakier ORLY, zamierzam kupić na feelu kosmetyki do włosów + nowe cienie Clarinsa (najpierw muszę je w sklepie jakimś znaleźć, bo w necie nie ma dobrych photo )... Też mi odwyk
Mowisz o "bawelnianej palecie"? Mnie sie tez podoba. 25 funtow + kilka funtow na wysylke jeszcze to wyjdzie tyle, co palety w Sephorze . Pytalam ostatnio o ta palete w S. we Wroclawiu to nie wiedzieli o co mi chodzi, wiec nie wiem czy ona do Polski dotrze w takim razie.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki! próbuję..ale ten link majade to mam kliknąć jak już koszyk zapcham??
Jak sądzicie? cena YSL FLC atrakcyjna? Używałyście może tuszów mavali?

BTW, własnie wyleciał mój zegareczek z paszkwilem co mi james pomogła wysmrodzić. Trzymajcie kciuki!

Trzymam kciuki .
A co do FC YSL to cena calkiem dobra, bo 16 funtow to niezla cena moim zdaniem. Wysylka wyjdzie jednak okolo 5 funtow i juz cena taka fajna nie jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:02   #4548
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki! próbuję..ale ten link majade to mam kliknąć jak już koszyk zapcham??
Jak sądzicie? cena YSL FLC atrakcyjna? Używałyście może tuszów mavali?

BTW, własnie wyleciał mój zegareczek z paszkwilem co mi james pomogła wysmrodzić. Trzymajcie kciuki!
Klikasz na linka Majade, on otwiera normalnie stronę feela wtedy ale masz już w koszyku liczony rabat Nie wiem, czy wcześniej nie musisz się zalogować/zarejestrować. Jak kliknęłam w linka od Majade, to w koszyku miałam swoje zamówienia+ zniżkę
Tuszów Mavali nie używałam

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Może o te cienie Ci chodzi http://www.beautybypoc.fr/2010/02/19...rintemps-2010/ ?
Ja dumam nad paletką http://www.beautybypoc.fr/2010/02/08...rintemps-2010/
Życie jest ciężkie
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18309475]Mowisz o "bawelnianej palecie"? Mnie sie tez podoba. 25 funtow + kilka funtow na wysylke jeszcze to wyjdzie tyle, co palety w Sephorze . Pytalam ostatnio o ta palete w S. we Wroclawiu to nie wiedzieli o co mi chodzi, wiec nie wiem czy ona do Polski dotrze w takim razie.[/QUOTE]
Nie dziewczyny, chodzi mi o 2 nowe odcienie pojedynczych cieni Clarinsa , a dokładniej o kolor Dusky Rose . Nigdzie go nie mogę znaleźć
Paletka bawełniana ładna, ale zupełnie nie moje kolory
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:04   #4549
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ja proponuję, żeby ktoś bieglejszy w angielskim na tym ich fecebooku wkleił likn np. do feele i zapraszał do robienia tam zakupów bo taniej

Sama raz tam kiedyś kupiłam i bardzo dobrze to wspominam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 15:13   #4550
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie dziewczyny, chodzi mi o 2 nowe odcienie pojedynczych cieni Clarinsa , a dokładniej o kolor Dusky Rose . Nigdzie go nie mogę znaleźć
Paletka bawełniana ładna, ale zupełnie nie moje kolory
Tu jest wraz z Desert Blonde http://www.beautybypoc.fr/2010/03/29...rintemps-2010/
na tej samej stronie, widać to fanka Clarinsa
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:41   #4551
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Tu jest wraz z Desert Blonde http://www.beautybypoc.fr/2010/03/29...rintemps-2010/
na tej samej stronie, widać to fanka Clarinsa
OOOO !! Mistrzyni moja ! Tyle szukałam a tu proszę jest ! Dziękuję ślicznie w takim razie lecę na feela i chyba go zamawiam ma taki fajny kolor
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-04-02 o 15:43
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:14   #4552
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a ja nie moge na feelu, bo nie mam karty

tak offtopowo to mam do Was pytanie, bo potrzebuje obiektywnej opinii
znajomi mojego znajomego [] nakrecili klip. ja uwazam, ze jest strasznie zly, kiepski w dodatku nie sexy tylko wulgarny. oni oczywiscie wszyscy, ze jest boski i jestem ciekawa co Wy o tym myslicie
http://www.youtube.com/watch?v=z3aTQeWQoOY
[pragne zwrocic Wasza uwage na jedna blondyke z polikami pomalowanymi burakiem chyba bedziecie wiedzialy o ktora chodzi ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:24   #4553
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

tak offtopowo to mam do Was pytanie, bo potrzebuje obiektywnej opinii
znajomi mojego znajomego [] nakrecili klip. ja uwazam, ze jest strasznie zly, kiepski w dodatku nie sexy tylko wulgarny. oni oczywiscie wszyscy, ze jest boski i jestem ciekawa co Wy o tym myslicie
http://www.youtube.com/watch?v=z3aTQeWQoOY
[pragne zwrocic Wasza uwage na jedna blondyke z polikami pomalowanymi burakiem chyba bedziecie wiedzialy o ktora chodzi ]
ojej, no i co tu napisać Wyłączyłam fonię bo mysle że tego nie przeżyję, ale wizja też niczego sobie. Wiesz co, no zalezy kto ma być odbiorcą. Ja jestem starym próchnem i uważam to co Ty. Ale jeśli to ma być podnieta dla 14- latków to kto wie. Takie produkcje w polskim wykonaniu mnie trochę żenują
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:47   #4554
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18309475]Mowisz o "bawelnianej palecie"? Mnie sie tez podoba. 25 funtow + kilka funtow na wysylke jeszcze to wyjdzie tyle, co palety w Sephorze . Pytalam ostatnio o ta palete w S. we Wroclawiu to nie wiedzieli o co mi chodzi, wiec nie wiem czy ona do Polski dotrze w takim razie.
[/QUOTE]

Jak nie dotrze ? No pszeca tu jest Tu, znaczy się w mojej ulubionej internetowej perfumerii: http://www.perfumeriastyl.pl/sklep//...t&prod_id=2013

Zresztą w mojej znienawidzonej internetowej perfumerii, też jest Tutaj: http://www.lumiere.pl/product_info.p...ring_2010.html
Cena jak zwykle tam, wysoka, czyli taka jak w stacjonarnej ofercie sklepowej.

Staraj się nie kierować tym, że o czymś w Sephorze nie słyszeli Oni zwykle o niczym nie słyszą. W Douglasie jest podobnie.

Ale jaja...cienie (piątki) Diora są na Truskawce za ponad 190 zł Straszne.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:57
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:05   #4555
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja nie moge na feelu, bo nie mam karty

tak offtopowo to mam do Was pytanie, bo potrzebuje obiektywnej opinii
znajomi mojego znajomego [] nakrecili klip. ja uwazam, ze jest strasznie zly, kiepski w dodatku nie sexy tylko wulgarny. oni oczywiscie wszyscy, ze jest boski i jestem ciekawa co Wy o tym myslicie
http://www.youtube.com/watch?v=z3aTQeWQoOY
[pragne zwrocic Wasza uwage na jedna blondyke z polikami pomalowanymi burakiem chyba bedziecie wiedzialy o ktora chodzi ]
Tzn, że Twój znajomy zna Alchemist Project? Czy zna osobę odpowiedzialną za klip?
Co do opinii- dla mnie to jest klip, jakich teraz na pęczki, tzn zupełni bez historii/przesłania/sensu, a za to pełen półnagich modelek mizdrzących się do kamery.. Także nic oryginalnego jeśli mam oceniać w kategorii tego typu teledysków to dałabym mu 3 (na5) bo widziałam gorsze
"Love is gooooone, loooove is goooone " (but horny ladys are hereee ! )

Nie no przepraszam, ale tego typu muzyka (gdzie przez 3 min powtarzane jest jedno zdanie) sprawia, że chce mi się płakać .
(słyszałyście może Davida Guettę / Kid Cudi - Memories? Dla mnie wyczynem jest refren brzmiący "Hej heeeej (u u uuu u uu u ), Je jeee (uu u u uuu uuu u ) " ) Jak kto nie kojarzy to wrzucam linka http://www.youtube.com/watch?v=zRge6eS6SO8
chyba jakieś hormony mi wytrzeliły w kosmos, bo na owego Cudiego ślinię się jak pies na kiełbasę

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Staraj się nie kierować tym, że o czymś w Sephorze nie słyszeli Oni zwykle o niczym nie słyszą. W Douglasie jest podobnie.
I agree !!
Dziewczyny, czy Babmusowa kolekcja Clinique dotarła do Polszy? Bo pytałam kilka razy w Sephorze, nikt nic nie wiedział... A przecież była i miała taki fajny quadzik
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-04-02 o 18:08
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:08   #4556
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
I agree !!
Dziewczyny, czy Babmusowa kolekcja Clinique dotarła do Polszy? Bo pytałam kilka razy w Sephorze, nikt nic nie wiedział... A przecież była i miała taki fajny quadzik
Ten quadzik ? http://shop.nordstrom.com/S/3073626?origin=shoppingbag
Też się na niego czaję. Nawet w UK chyba go jeszcze nie ma...Nowy Clinique w Polsce wchodzi zawsze baaardzo późno, a niektóre kolekcje wcale się nie pojawiają...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:14   #4557
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ten quadzik ? http://shop.nordstrom.com/S/3073626?origin=shoppingbag
Też się na niego czaję. Nawet w UK chyba go jeszcze nie ma...Nowy Clinique w Polsce wchodzi zawsze baaardzo późno, a niektóre kolekcje wcale się nie pojawiają...
Ten http://www.beautifulmakeupsearch.com...ink_bamboo.jpg
Ale ten, który pokazałaś też wygląda apetycznie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:39   #4558
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Kicia, moj znajomy zna Alchemista, jest w trakcie nagrywania swej plyty z nimi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:41   #4559
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kicia, moj znajomy zna Alchemista, jest w trakcie nagrywania swej plyty z nimi
Cudowny emot na końcu Mówi sam za siebie No ale o gustach nie będziemy dyskutować
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:46   #4560
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ej, mam gloda zakupowo-truskawkowego.
z tego wszystkiego kupilam miniowke jeansowa w stardivariusie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.